Rüyada “ Çıplak ” Görmek

Çıplak
Rüyada çıplak görmek kişinin üzüntülü sıkıntılı günlerden kurtulup neşeli sevinçli mutlu günlere kavuşacağını delalet eder.

Rüyada Çıplak Görmek; Rüyada çıplak görmek üzüntü sıkıntı anlamına gelir. Eğer rüyanızda bilmediğiniz bir yer, bilmediğiniz bir ortamdaysanız ve etrafınızda sizin tanımadığınız insanlar varsa, belli bir konuda, belli bir yerde rezil rüsva olacağınıza, yaptığınız hareketlerin ayıplanacak hareketler olacağına işaret eder.Farklı olarak ta kişinin üzüntülü sıkıntılı günlerden kurtulup neşeli sevinçli mutlu günlere kavuşacağını delalet eder.

Rüyada Çıplak Olarak Koşmak; Rüyada çıplak olarak koşmak kişinin iş hayatında yaşadığı haksızlıklar yüzünden mevki ve makam yönünden düşürüleceğinde ve yargılanacağını da işaret eder. Bu rüyalar genelde kişinin aleyhine olarak döner ve kişi yaşamış olduğu tüm sıkıntılarından maddi ve manevi anlamda kurtulur huzura erer.

Rüyada Eşini Çıplak Görmek; Rüyada eşini çıplak görmek  iki şekilde yorumlanır eğer kadınsa yapmış olduğu evlilikte eşini tam anlamıyla tanımamasından dolayı çektiği sıkıntıları ifade eder.Eğer erkekse ve anadan doğma ise ölüm haberi alacağına işaret edilir .Kişinin aynı zamanda maddi sıkıntılara gireceğini de işaret eder.

Rüyada Yarı Çıplak Olmak; Rüyada yarı çıplak olmak  Rüyada çıplak olmak, rüya sahibinin, gereksiz ya da para getirmeyecek bir işe büyük miktarda para yatırması, gerek olmadığı halde var olan malzemeden yeni bir tane daha alması ve çok büyük borçları varken gereksiz bir şey için tekrar borç alması nedeniyle maddi sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.Rüya sahibi parasal anlamda sıkıntılar çeker hem iş hayatında hemde sosyal hayatında olumsuz dönemlere girer ve kurtuluş yolu bulma çabasındadır.

Rüyada Kendini Çıplak Görmek; Rüyada kendini çıplak görmek rüya sahibinin bol miktarda para kazanacağına ve şansının her konuda  her zaman açık olacağına işaret edilir. Kişi hem maddi hemde manevi bakımdan mutluluğa ereceğine delalet edilir. Rüyada kendini çıplak görmek Rüya sahibinde bol kazançların göstergesi olduğu kadar mutlu bir ailenin mesut huzurlu bir yaşantının da simgesidir. kişi yaşantısı boyunca her konuda başarılı olacak hem ailesi hem çevresi tarafından sevilen saygı duyulan örnek olarak gösterilen kişi olarak kalacaktır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.