Rüyada “ Çukur ” Görmek

Çukur
Rüyada çukur görmek rüya sahibinin duygusal hayatını ve manevi huzurunu bozacak kadar kötü bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. pek iyi yorumlanmaz. Evinde türlü sıkıntı, bela ortaya çıkar.

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur görmek; hayatınızda çalkantılı bir dönem yaşayacağınıza işlerinizin alt üst olacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada çukur görmek ya da çukura düştüğünü görmek; rüya sahibi için kötü ve zor günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğini ve bu nedenle sıkıntıdan tabiri caizse kurdeşen dökecek duruma geleceğine delalet eder. Rüyada görülen çukur aynı zaman da kişinin dini duygularını istismar edeceğine, Mevlanın günah kıldığı suçları işleyeceğine, insanların haklarını yiyerek kul hakkına gireceğine, bu dünyada sadece kendi çıkarları uğruna yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Çukur Kapatmak

Rüyada çukur kapatmak; kişinin işlediği suçları üstünü kapatarak bertaraf etmesine yorumlanır. Rüyada çukur kapattığını gören kişi iş hayatında yaptığı büyük hataları masum insanların üzerine atarak sıyrılmaya çalışır insanların göz göre göre zarar görmelerine sebep olur, bu kişiler sadece iş hayatında değil aile hayatında da bir çok sıkıntı ve sorunların üstüne giderek olayların daha da büyümesine sebep olurlar. Bu rüya genel olarak günahkar, insanlara zarar vermekten has duyan kötü niyetli kişilere yorumlanır.

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek; hayatın olumsuz yönde ilerlemesi anlamına gelir. Rüya sahibinin yakasını talihsizlik hiç bırakmaz yaptığı tüm işlerde başarısız olur bu başarısızlık kişide ciddi anlamda maddi zararlar görmesine de sebep olur. Rüyada çukura düştüğünü görmek bazı rivayetlere göre üzüntü ve sıkıntılardan kurtulup maddi ve manevi rahatlığa tabir olunur, bu rüyayı gören evlenip çocuk sahibi olmasına rivayet edilir.

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada çukur kazmak; dedikodu ve asılsız suçlamalar olarak yorumlanır. Rüya sahibi hakkında asılsız dedikodulara maruz kalacak bu dedikodular yüzünden gerek hane içinde gerekse iş hayatında sıkıntılar yaşayacak normal olan düzeni alt üst olacaktır. Bu dedikoduların asılsız olması ve rüya sahibiyle uzaktan yakından ilgili olmaması nedeni ile rüya sahibi bu duruma çok içerleyecek ve çok kafaya takacak diye ifade edilir.

Rüyada Çukurdan Çıkmak

Rüyada çukurdan çıkmak; rüya sahibinin alt üst olan hayatının bir anda düzene gireceğine, maddi sıkıntılarının son bulup refaha kavuşacağına, maddi sıkıntılarının yanı sıra manevi olarak ta rahata kavuşup ailesiyle olan kırgınlıklarının son bulacağına yorumlanır. Rüya sahibi rahat bir nefes alacak ve her geçen gün işleri daha da iyiye gidecek, yavaş yavaş eski neşesine kavuşacaktır.

Rüyada Çukura Girmek

Rüyada çukura girmek; rüya sahibinin çevresinde dolaşan kötü niyetli insanlara yorumlanır. Rüyada çukura girmek ya da girdiğini görmek kişinin maddi ve manevi anlamda büyük zarar göreceğine, hane içinde bu sebeplerden dolayı kopmalar yaşanacağına bu kopmaların ciddi ayrılıkların olmasına sebep verecek demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.