Rüyada “ Ensest İlişki ” Görmek

Ensest İlişki
Rüyada ensest ilişki görmek rüya sahibinin yaptığı yada yapacağı utanç duyacağı bir işin veyahutta durumun içine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Ensest İlişki Görmek; Rüyada ensest ilişki görmek rüya sahibinin yaptığı yada yapacağı utanç duyacağı bir işin veyahutta durumun içine gireceğine yorumlanır.Diğer bir tabir ile rüyada ensest ilişkiye girdiğini görmek, çoğunlukla bir iç huzursuzluğuna, güvensizliğe ve bu nedenle, başkaları tarafından yönetilip denetlenmeye duyulan ihtiyacı gösterir. Kişinin maçlarına ve entelektüel yapısına bağlı olarak, çok ender durumlarda, antik çağ mitolojisinde tanrılar arasında yaşanan ve “saflığa, arılığa” ulaşmayı amaçlayan enseste de gönderme yapılıyor olabilir. Bu durumda rüyayı gören kişi, ensest ilişki simgesiyle kendi değerlerini korumayı ve kirlenmeden saf ve temiz tutmayı istiyor anlamına gelebilir.

 Rüyada Babayla İlişkiye Girmek; Rüyada babanla ilişkiye girdiğini görmek her ne kadar akla ve mantığa ahlaki kurallara uymasa da bu rüyanın manası da rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup hali vakti yerinde olan maddi ve maneviyatı güçlü olacağına yorumlanır.

Rüyada Anneyle İlişkiye Girmek; Rüyada annenle ilişkiye girdiğini görmek ahlaki bir rüya olmasa da rüya sahibinin annesine olan bağlılığı ve düşkünlüğünün derecesine yorumlanır.

Rüyada Kardeşle İlişkiye Girmek; Rüyada kardeşinle ilişkiye girdiğini görmek rüya sahibinin hayatında ve yaşantısında değişiklikler olacağın anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi ve manevi bolluğa kavuşup malının ve mülkünün artacağına yorumlanır.

Rüyada Dayıyla İlişkiye Girmek; Rüyada dayın la ilişkiye girmek rüya sahibinin geçmişte yaşadığı olayların gün yüzüne çıkacağı ve sıkıntılarını kafasında yer ettiği düşüncelerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Teyzeyle İlişkiye Girmek;  Rüyada teyzeyle ilişkiye girmek rüya sahibinin bulunduğu sıkıntılardan kurtulmak için yardım eli alacağına ve maddi manevi sıkıntıları başından def edip rahata ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek Dini Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.