Rüyada “ Eski Nişanlıyı ” Görmek

Eski Nişanlıyı
Rüyada eski nişanlıyı görmek neye delalet eder. Rüyada eski nişanlıyı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada eski nişanlıyı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek

Rüyada eski nişanlıyı görmek; rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören bir kimse geçmişinden ders alarak hayatını ona göre şekillendirir hata yapmaktan kaçınarak yaptığı işlerde mantık çerçevesinde ince eleyip sık dokuyarak yapar Ünlü rüya alimimiz rüyada görülen eski nişanlıyı beş farklı şekilde dile getirmiştir. Bunlar; hastalık, farklı mekanlarda bulunma, sevdiklerinden ayrılma, yüklü miktarda para ve kısmet olarak yorumlar.

Dini Rüya Alimlerine Göre Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek;  rüya sahibinin pişmanlık ve hatalarının olduğu ve bu hatalarının halen devam ettiğine, yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden sevdiklerinden ayrı olarak hayat sürdüğüne, ileriye dönük dönüşümü olmayan bir çok hataya yer vererek onu seven insanları hüsrana uğratacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören kimse aynı zaman da hatırı gönül bir kimseden manevi anlamda öğüt alarak hayatında yanlışlıkları ortadan kaldırır, kırdığı kalpleri geri kazanarak saygınlığını korur.

Rüyada Eski Nişanlıyı Ağlarken Görmek

Rüyada eski nişanlıyı ağlarken görmek; rüyanın tam tersine iyiliğe ve güzelliğe işaret eden bu rüya kişinin yaptığı her işte başarılı olarak kısa zaman da üne kavuşacağına, kariyer hayatında başarı basamaklarını tek tek çıkarak ileriye dönük sağlam yatırımlar yapacağına, ailesinden ve sevdikleri kişilerden aldığı destek sayesinde bir çok zorlu imkansız olan işlerden başarılı bir şekilde sonuç elde ederek iş hayatında başarı sağlamış ünlü kimselerin dikkatlerini toplayacağına işaret edilir. Rüyada eski nişanlısını ağlarken gören kimse eline geçecek olan yüklü miktarda parayla bir takım eksikliklerini gidererek planladığı işlerini devreye sokar.

Rüyada Eski Nişanlıyı Üzgün Görmek

Rüyada eski nişanlıyı üzgün görmek; görülen rüyanı tam tersine kişinin mutlu, mesut tüm dileklerine kavuşmuş hayatı tüm güzellikleriyle yaşayan kişi olduğuna, dünya evine girdiği hayırlı kısmetiyle mutlu mesut bir evlilik yaşadığına işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler yakın zamanda ailesiyle ilgili hayırlı güzel haberler alarak içinde yaşadığı özleminin sonlandırır. sevdikleriyle bir araya gelerek eski günlerin acısını çıkarır bir çok eğlenceli aktivitelere katılırlar.

Rüyada Eski Nişanlının Ailesini Görmek

Rüyada eski nişanlının ailesini görmek; hayırlı kısmet anlamına gelen bu rüya kişinin şansının ve kısmetinin açılarak yaptığı her işte başarılı olacağına, kısa zaman da kendisini göstererek imkansız olan bir çok işte başarıyı elde edeceğine, iş hayatında yaşça büyük deneyimli tecrübeli bir kimseden aldığı manevi destek sayesinde zorluklara göğüs gelerek her türlü zorluğun üstesinden geleceğine, düşmanlarını geride bırakarak daima kendisini zirvede tutacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Nişanlıyı Hamile Görmek

Rüyada eski nişanlıyı hamile görmek; rüyayı gören kimsenin ayrıldığı kişiden maddi ve manevi anlamda bir takım beklentilerinin olup çıkar peşinde koşacağına, elinden gelen her türlü kötülüğü ve alçaklığı yaparak kişiye zarar vereceğine, fesat bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin kişinin yararına sebep olacak her türlü güzellikleri engelleyerek mutsuz olmasına vesile olacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Nişanlıyı Öpmek

Rüyada eski nişanlıyı öptüğünü görmek; rüya sahibinin artık kalbinin o kişiye karşı boş olacağı ve artık yeni aşklara sevgililere yönelip kendisine sadık muhabbet duyan bir kişi ile tanışacağınıza yorumlanır. Rüyada eski nişanlıyı öpmek, ondan ayrılacağınız manasına gelse de size bağlı olacak biri ile tanışacağınıza ve huzuru ondan bulacağınız bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayacağınıza delalet eder. Bu rüya aynı zamanda hayra yorumlanır. Kişinin maddi ve manevi anlamda en zor olduğu durumlarda uzatılacak olan sadık bir dost eline, sıkıntılarından kurtulmaya işaret edilir.

Rüyada Eski Nişanlı İle Konuşmak

Rüyada eski nişanlı ile konuştuğunu görmek; maddi ve manevi anlamda risk doğuran hatalı bir işe girilerek bu işte zarar görmeye, hırsları yüzünden elindeki olan mal varlığını kaybederek sıfırı tüketmeye, güvendiğiniz dostlarınızın size karşı yaptığı davranışlar ile hayal kırıklığına uğrayarak çevrenizdeki insanların birer kukla olup sadece kendi çıkarları doğrultusunda hareket ettikleri bilincini anlamaya yorumlanır. Rüyada eski nişanlıyla konuştuğunu gören kimse geçmişteki hatalarından pişmanlık duyarak kırdığı kalplerden af diler hayatını sil baştan yaratarak faydalı, güzel, ahlaklı, helal yollarla kazanılan işlere yönelir.

Rüyada Nişanlı Olduğunu Görmek

Rüyada nişanlı olduğunu görmek; rüya tabirleri açısından güzel şeylerin olacağına vesiledir. Evli birisi için arkadaş çevresinin biraz daha genişlemesine, yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kurmasına yorumlanırken,  bekar birisi için ise rüyada nişan görmek evlenmeye yorumlanır. Rüyada nişanlı olduğunu gören kimse bir çok zorluklara göğüs gelerek girdiği her işte alnının akıyla sonuca varır.

Rüyada Eski Nişanlıyı Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada eski nişanlıyı görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren eski nişanlıyı görmek  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Eski Nişanlı   sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz.  Rüyada eski nişanlıyı görmek, zorluklara göğüs gelerek bir çok başarıyı elde etmeye, yaptığınız her işte kendinizi ön planda tutmaya, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirmeye, size karşı zarar vermek isteyen kötü niyetli insanlardan korunarak hanenizi güçlendirmeye , yakın zaman da sevdiğiniz bir kimseden maddi ve manevi anlamda destek görmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Ersin dedi ki:

  İyi günler Admin bey,
  Rüyamda eski nişanlımın ailesi bir bayram günü bize ziyarete geldiler. Benim duygularım ve düşüncelerim tepkiliydi (niye geldiler.. sadece bu soru geciyordu aklimda) ama onlarla sohbetim saygı ve nezaket çerçeverişinde ilerledi.
  Bir süre bizde misafirlikte kaldıklarından sonra iyi bir şekilde güzel bir şekilde bizim evden ayrıldırlar.
  Ardından annemle ben bahçeye geçip onların gelmelerini yorumladık. Ben tepkimi, onların gelmelerinin şaşkınlığımı dillendirdim anneme karşı. Annemin tek cevabı onlar seni unutamadı diye…
  Bu sözün ardından uyandım ben.
  Rüyayı nasıl yorumlamam gerek Admin bey?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ersin bey rüyada eski sevgiliyi görmek, rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören bir kimse geçmişinden ders alarak hayatını ona göre şekillendirir hata yapmaktan kaçınarak yaptığı işlerde mantık çerçevesinde ince eleyip sık dokuyarak yapar Ünlü rüya alimimiz rüyada görülen eski nişanlıyı beş farklı şekilde dile getirmiştir.

 2. emrah dedi ki:

  merhaba ben ruyamda eskı nişanlımla beraber bi yerde karşılasıyorduk ve orda kendısı bir telefon hattı alıyordum ve numarasına bakmaya calışıyordum sadece 0539 sayıları gordum bunu manası nedır acaba

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Emrah bey rüyada eski sevgiliyi ya da nişanlıyı görmek, rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Gördüğünüz rakamlar ise Kişinin iş hayatında maddi anlamda sağlamış olduğa kazanca, parasal olarak yükselmeye, geçmişte yaşamış olduğu sıkıntıları geride bırakıp ailesiyle birlikte huzura ermeye işaret eder. Rüyada sayı görmek ya da sayı yazmak kişinin mal varlığına, banka hesaplarına değişmez ve değiştirilemez olan mülklerini simgeler. Ünlü rüya alimimiz İmam Ahmed İbnul Nedini ve İl-el bu rüya yorumu hakkında şöyle buyurmuştur.

 3. göksel kap dedi ki:

  Selam nen rüyamı anlatmak istiyorum rüyamda eski nişanlımın evene gitmişiz ailecek gittiğimiz evde eski nişanlım ve ailesi vardı eski nişanlım bana beni arıyorsun bana mesaj atıyorsun atacaktın benden neden ayrıldın diyip bağrıp çağrıyordu bende ona aramıyorum sormuyoreum mesaj atmıyorum sadece abisine kandil mesajı attığımı söylüyorum o arada yeni nişanlısı geliyor ve benimle kavga ediyor birbirimize çok kötü vuruyoruz böyle bir rüya gördüm bu rüyayı yorumlarsanı sevinirim

  1. admin dedi ki:

   A.Selam Göksel bey rüyada eski nişanlıyı görmek, rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören bir kimse geçmişinden ders alarak hayatını ona göre şekillendirir hata yapmaktan kaçınarak yaptığı işlerde mantık çerçevesinde ince eleyip sık dokuyarak yapar Ünlü rüya alimimiz rüyada görülen eski nişanlıyı beş farklı şekilde dile getirmiştir.