Rüyada “ Eski Sevgiliyi ” Görmek

Eski Sevgiliyi
Rüyada eski sevgiliyi görmek neye delalet eder. Rüyada eski sevgiliyi görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada eski sevgiliyi görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek pişmanlık ve üzüntüye yorumlanır. Rüya sahibinin rüyada eski sevgisini görmesi geçmişte yaptığı  haksızlıklar, karalamalar ve kişiyi rencide eden davranışları olduğuna Tabir olunur. Aynı zamanda bu davranışlardan ilerleyen zamanlarda düşündüğüne haksızlık yaptığını ve bu yüzden vicdani rahatsızlık duyduğu ve pişman olduğunuza yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek kişinin geçmişte yaptığı hataların telafisi olup olmadığını araştırdığına da delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek İslami rüya yorumu; İmamı nablusi şöyle diyor ki rüyada eski sevgiliyi görmek ve rüyada sevgiliden ayrılmak rüya sahibinin pişmanlık ve hatalarının olduğu ve bu hatalarının halen devam ettiğine yorumlanmıştır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Rüyada eski sevgiliyle gezmek geçmişe duyduğunuz özlemlerinizi olduğuna yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini gören kişi geçmişte yaşadığı huzuru ve mutluluğu tekrar aynı kişide aramak istediği ve o kişiye özlem duyduğuna tabir edilir. Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek rüya sahibinin eski sevgilisine olan özlemleri ve tekrar barışma isteği olduğuna da işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barışmak rüya sahibinin aklından ve kalbinden geçirdiği mutluluğunun gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barışmak ayrılmanıza ney neden olduysa bunun kalkacağına ve sevgilinin sana yine muhabbet duyarak bağlanacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiyi Dövmek 

Rüyada eski sevgiliyi dövmek kişiyi irdeleyici bir davranış olarak çevrenize karşı yaptığınız hatalardan ve haksızlıklarınız dan bir gün pişman olacağınıza yorumlanır.Rüyada eski sevgiliyi dövmek İslami rüya yorumlarında ise şöyle yorumlanmıştır, bir takım olayları yanlış algılayarak hatalı davranışların içine düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyi Dövmek

Rüyada sevgiliyi dövmek ve rüyada eski sevgiliyi dövmek aynı yoruma tabidir tek fark ise rüyada eski sevgiliyi dövmek geçmişte yapılan hatalar. Rüyada sevgiliyi dövmek rüya sahibinin şu an içinde bulunduğu ve fevri davranışlarda bulunarak çevresine zarar verdiğine yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek rüya sahibinin artık kalbinin o kişiye karşı boş olacağı ve artık yeni aşklara sevgililere yönelip kendisine sadık muhabbet duyan bir kişi ile tanışacağınıza yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi öpmek ondan ayrılacağınız manasına gelse de size bağlı olacak biri ile tanışacağınıza ve huzuru ondan bulacağınız bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek sevdiğiniz bu kişiye karşı hala muhabbet ve sevgi duyduğunuza ve özlemlerimizin olduğuna yorumlanır.Rüyada sevgiliyle öpüşmek ise aranızda olan sıcaklığın ve muhabbetin hayırlı ve uzun ömürlü olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Evlenmiş Görmek

Rüyada eski sevgiliyi evlenmiş görmek pişmanlık ve öz güven eksikliğinizin olduğunu gösterir ve buda ayrıldığınız sevgilinizi hala özlediğinizi ve o kişi ile yuva kurmak istediğinize yorumlanır.Rüyada eski sevgiliyi evlenmiş görmek aynı zamanda o kişiye karşı olan sevgi ve muhabbetinizin ne kadar güçlü olduğuna ve onsuz yapamayacağınıza da tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elcin Can dedi ki:

  Merhaba hocam hayirli günler rüyamda eskisi nisanlimi gördüm bize gelmiş konuşuyorduk. Rüyamı açıklanmasının.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elçin hanım rüyada eski nişanlıyı görmek, hayatınızda bir takım değişikler yaşayacağınıza, anlık olaylara şahit olup bulunduğunuz karışık ortamdan uzun süre kurtulamayacağınızı, sevdiklerinizle kısa süreli seyahate çıkarak eğlenceli aktivetelere katılacağınıza yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da geçmişte yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duymaya, helallik almaya, insanların güvenlerini kazanmaya işaret eder.

 2. Kübra can dedi ki:

  Hayırlı sabahlar akşam rüyamda iki sene önce ayrıldığım eski sevgilimi gördüm o kadar seviyorlar ki hala aklımda rüyam ne anlam içeriyor bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim sizce bu hayra güzele mi işaret

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kübra hanım rüyada eski sevgiliyi görmek, pişmanlık ve üzüntüye yorumlanır. Rüya sahibinin rüyada eski sevgisini görmesi geçmişte yaptığı haksızlıklar, karalamalar ve kişiyi rencide eden davranışları olduğuna Tabir olunur. Aynı zamanda bu davranışlardan ilerleyen zamanlarda düşündüğüne haksızlık yaptığını ve bu yüzden vicdani rahatsızlık duyduğu ve pişman olduğunuza yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek kişinin geçmişte yaptığı hataların telafisi olup olmadığını araştırdığına da delalet eder.