Rüyada “ Eski Sevgiliyle Konuşmak ” Görmek

Eski Sevgiliyle Konuşmak
Rüyada eski sevgiliyle konuşmak görmek neye delalet eder. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak Görmek

Rüyada eski sevgiliyle konuştuğunu görmek; maddi ve manevi anlamda risk doğuran hatalı bir işe girilerek bu işte zarar görmeye, hırsları yüzünden elindeki olan mal varlığını kaybederek sıfırı tüketmeye, güvendiğiniz dostlarınızın size karşı yaptığı davranışlar ile hayal kırıklığına uğrayarak çevrenizdeki insanların birer kukla olup sadece kendi çıkarları doğrultusunda hareket ettikleri bilincini anlamaya yorumlanır. Rüyada eski nişanlıyla konuştuğunu gören kimse geçmişteki hatalarından pişmanlık duyarak kırdığı kalplerden af diler hayatını sil baştan yaratarak faydalı, güzel, ahlaklı, helal yollarla kazanılan işlere yönelir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüştüğünü görmek; sevdiğiniz bu kişiye karşı hala muhabbet ve sevgi duyduğunuza ve özlemlerimizin olduğuna yorumlanır. Rüyada sevgiliyle öpüşmek ise aranızda olan sıcaklığın ve muhabbetin hayırlı ve uzun ömürlü olacağına delalet eder. Rüyada eski sevgiliyi öpmek, ondan ayrılacağınız manasına gelse de size bağlı olacak biri ile tanışacağınıza ve huzuru ondan bulacağınız bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak; hayal kırıklığına örnek gösterilen bu rüya kişinin yaptığı işte istediği başarıyı elde edemeyerek hüsrana uğrayacağına, toplum karşısında saygınlığını kaybederek ona güvenen destekleyen insanları hüsrana uğratacağına, her şeyden herkesten soğuyarak uzak diyarlara göç edeceğine yorumlanır. Rüyada eski sevgilisiyle telefonda konuşan bir kimse yaptığı hataların farkına vararak onu seven insanlarda özür diler kendisini affettirir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Yüz Yüze Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle yüz yüze konuştuğunu görmek; rüyayı gören kimsenin çevresinde çok sevdiği benimsediği adeta nükteyle baktığı evli çiftlerin ayrılarak kişinin düşüncelerinde yanılgıya düşeceğine, insanlara karşı bakış açısının değişerek kimseye karşı güven beslemeyeceği ne yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak; iş hayatında yaşanan bir takım olumsuz sorunlardan kurtularak kişinin düze çıkacağına, yaptığı işlerde mantıklı ve akılcı davranışları sayesinde tüm çıkmazlardan kısa sürede kurtulacağına, ailesi ve dostlarının verdiği destek sayesinde tüm zorluklara göğüs gelerek her türlü işten başarı ile çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek; rüya sahibinin aklından ve kalbinden geçirdiği mutluluğunun gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyle barışmak, ayrılmanıza ney neden olduysa bunun kalkacağına ve sevgilinin sana yine muhabbet duyarak bağlanacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili Hakkında Konuşmak

Rüyada eski sevgili hakkında konuşmak; hayırlı işlere nail olarak kişinin maddi ve manevi anlamda bir çok başarıya imza atacağına, kişinin üzerindeki talihsizliğin son bularak şansının ve kısmetinin artacağına, yaptığı her işte başarı sağlayarak ileriye dönük karlı işlere imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek

Rüyada eski nişanlıyı görmek; rüyayı gören kimsenin hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olacağına, eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyeceğine, ailesiyle yaşadığı kırgınlıklardan dolayı evinden taşınarak farklı bir mekanda ikametgah edeceğine, beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli haberle hayatını bir anda değiştirerek kazançlı bir çok işe yatırım yapacağına yorumlanır. Rüyasında eski nişanlısını gören bir kimse geçmişinden ders alarak hayatını ona göre şekillendirir hata yapmaktan kaçınarak yaptığı işlerde mantık çerçevesinde ince eleyip sık dokuyarak yapar

Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek; rüyayı gören kişinin sevdiği görüştüğü biri var ise sevdiği bu kişiden ayrılacağına yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişinin sevdiği görüştüğü bir kimse yok ise yeni bir aşka başlayacağına yeni bir birlikteliği olacağına yorumlanır. Bu rüya tek bir mana olarak yorumlanmaz konuda anlattığımız gibi iki farklı yorumu vardır sevgili olan için ayrılık sevgilisi olmayan için yeni bir birliktelik anlamına gelmektedir.

Rüyada Sevgiliden Mektup Almak

 Rüyada sevgilinden mektup aldığını görmek; rüyayı gören kişinin gönlünden geçen arzularının gerçekleşeceğine ve iyi bir haber alacağına yorumlanır. Rüyada sevgiliye mektup yazdığını görmek, ferahlığa ve huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek; kişinin mutluluğa ve huzura kavuşup  tüm murat ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalinin kurduğu tüm işleri gerçekleştirip her konuda başarı sağlayacağına, eğlenceye düşkünlüğü sayesinde gününü gün edip malının kıymetini bilmeyeceğine, har vurup har savurup elindekileri kısa zamanda yok edeceğine yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek; o  kişiye hala muhabbet duyduğun ve yine bu kişiyle izdivaca yani evliliğe gireceğine yorumlanır. Ya da hayırlı ve güzel bir kısmeti çıkıp evleneceğine de yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek; hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Rüyada sevgiliyi görmek, hayırlı haberler alıp sevineceğinize işaret eder. Aynı zamanda yaşanacak güzel mutlu günlerin de geleceğine ve hayatında yaşantısının düzene gireceğine de delalet eder.

Rüyada Eski Sevdiğin Kızı Görmek

Rüyada eski sevdiğin kızı görmek; rüya sahibinin maddi sıkıntılar çekeceğine ve huzursuzlukların başlayacağına yorumlanır. Rüyada eski sevdiğini görmek, genel de iyi değildir her zaman maddi zorluklara ve sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren eski sevgiliyle konuşmak  görmek,  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Eski sevgiliyle konuşmak  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyle konuşmak görmek,  ondan ayrılacağınız manasına gelse de size bağlı olacak biri ile tanışacağınıza ve huzuru ondan bulacağınız bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlayacağınıza delalet eder. Bu rüya aynı zamanda hayra yorumlanır. Kişinin maddi ve manevi anlamda en zor olduğu durumlarda uzatılacak olan sadık bir dost eline, sıkıntılarından kurtulmaya işaret edilir.

Rüyada Sevgili Görmek

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Umut dedi ki:

  Eski Sevgilim geçen hafta nişanlandı. Yaklaşık 1 sene sonrasına da düğün tarihi aldılar. 3.5 sene süren bir ilişkimiz vardı ve 2 yıla yakındır ayrıyız. Dün gece rüyamda daha doğrusu sabaha karşı ” Bizim eski evimizin önünde beni bekliyordu, babamla aşağı inerken apartman önünde farkettim. Hiç bişey demeden o bana ben ona sarıldık. Babam sessizce yolun yukarısına doğru ilerliyordu. Bende sen git ben gelirim sonra dedim. Ve tüm herşeyi unutum onun beline sarılıp yürüdük. Bidaha ayrılmak yok demi dedim. Evet dedi. sarıldı eski sıcaklığıyla, yanağımdan öptü. Bakışı kokusu dokunuşu sesi gözleri hepsi ilk günki heyecanla bana bakıyordu. Ve birden uyandım. Gerçek olamayacaj kadar güzeldi. Yorumlarsanız sevinirim. Bu arada dün nişan bohçası vs hazırlandı kendisinin. Ve şuan nişanlı 1 haftadır. Kafamı karıştıran da bu durum çünkü şuan mutlu.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Umut bey,üyada eski sevgiliyi görmek pişmanlık ve üzüntüye yorumlanır. Rüya sahibinin rüyada eski sevgisini görmesi geçmişte yaptığı haksızlıklar, karalamalar ve kişiyi rencide eden davranışları olduğuna Tabir olunur. Aynı zamanda bu davranışlardan ilerleyen zamanlarda düşündüğüne haksızlık yaptığını ve bu yüzden vicdani rahatsızlık duyduğu ve pişman olduğunuza yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek kişinin geçmişte yaptığı hataların telafisi olup olmadığını araştırdığına da delalet eder.
   Rüyada eski sevgiliyi görmek İslami rüya yorumu; İmamı nablusi şöyle diyor ki rüyada eski sevgiliyi görmek ve rüyada sevgiliden ayrılmak rüya sahibinin pişmanlık ve hatalarının olduğu ve bu hatalarının halen devam ettiğine yorumlanmıştır.

 2. biricik dedi ki:

  şu an evliyim ve çok mutlu bir evliliğim var. rüyamda lisede iken sevgilim olan kişinin eşi ile sorunları olduğunu görüyorum. kendisi gerçek hayatta evli ve kız çocuğu var.
  Ancak sorunlardan dolayı ayrılmak isteyip, benimle evlenmek istediğini söylüyor. ben se böyle birşeyin olmayacağını eşimi sevdiğimi söylüyorum.