escort alanya

Rüyada “ Gerdeğe Girmek ” Görmek

Gerdeğe Girmek
Rüyada gerdeğe girmek, hayra, geniş rızka ve bereketli günlerin habercisi olarak tabir edilmiştir. Gören kişi için girdiği işlerden verim almasına, kazancın artmasına, başarı elde edeceğine tabir edilir.
Etiketler:

Rüyada gerdeğe girmek, hayra, geniş rızka ve bereketli günlerin habercisi olarak tabir edilmiştir. Gören kişi için girdiği işlerden verim almasına, kazancın artmasına, başarı elde edeceğine işaret edilir. İş ve özel yaşamınızda bolluk içinde olmaya, kazanç kapılarının artmasına delalet eder. Bekar kişiler için yeni bir gönül ilişkisine, aşık olacağı, hayatını birleştireceği kişi ile karşılaşacağına yorulur. Huzur dolu bir evlilik yaşamına, kavuşmak olarak bildirilir. Evli kişiler için ise, eşler arası sevgi ve muhabbetin daim olacağına, eşinize duyduğunuz aşka yorumlanır. Kısmi olarak da bazı tabirciler tarafından da olumsuzluklar yaşanacağı olarak yorumlamışlardır. Her ne şekilde olursa olsun rüyada gerdeğe girmek sıkıntı sonrası rahatlığa, çekilen zarardan sonra bolluğa rivayet edilir. Görülen bu rüya kişinin gelecek yaşantısının geçmişinden daha hayırlı ve verimli geçeceği olarak da bildirilmiştir. Hem iş hemde özel yaşama dair güzel sürprizler yaşanacağını gösterir. İslami anlamı olarak, huzura, mutluluğa, bolluk ve bereketli günlere yorulur.

Rüyada Gerdeğe Girmek Ne Demek

Rüyada gerdeğe girmek, düş sahibinin hayal ve isteklerine Allah’ın izni ile kavuşacağına tabir edilir. Rüyada gerdeğe girdiğini görmek, gerçek yaşamda bekarlar için evliliğin yakın olmasına, evli kişiler için aile saadet ve mutluluğuna yorumlanır. İmam-ı Nablusi’ye göre gerdeğe girmek, hayır elde etmeye, rızkın bollaşacağına, geniş imkana kavuşmak olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Gerdeğe Zorla Girmek

Rüyada gerdeğe zorla girmek, geneli itibari ile hoş yorumlanmamış olup, istenmeyen bir işi yapmak zorunda kalmaya delalet eder. Görülen bu rüya, yapmaktan hoşnut olunmayacak bir işe girmeye, bazen de hata ve meşakkat içinde olmak olarak bildirilmiştir. Bazen de kötü bir idareciye, zulüm işleyen idareciye, bazen de bu kişilerin emri altına girmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Evlendiği Halde Gerdeğe Girememek

Rüyada evlendiği halde gerdeğe girememek, kişinin kendisine fayda sağlamaya mal ve mülk edineceğine yorumlanır. Gören kişinin eline ara, mal ve şöhret geçeceğine,fakat bunun kişiye yarardan çok zarar getireceğini bildirir.

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek, hayır ile tabir edilip, gerçek anlamına yakın tabirler barındırır. Rüyada evlendiğini gören kişi, bekar ise, yeni biriyle tanışmaya, büyük bir aşk yaşamaya delalet eder. Evli kişiler için ise, eşlerin birbirlerine karşı her daim merhametli, hoşgörü, sevgi ve saygı çerçevesinde hayatlarını süreceklerini gösterir. Aynı zamanda güzel ve hayır getirecek bir işe yönelmek olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.