Rüyada “ İçki İçmek ” Görmek

İçki İçmek
Rüyada içki içmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin hayrına görülmemiş olup, helal olmayan getiriye ve hile ile elde edilen mala işaret eder.

Rüyada içki içmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin hayrına görülmemiş olup, helal olmayan getiriye ve hile ile elde edilen mala işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hak yiyerek, başkalarının hakkına riayet ederek elde ettiği malı ve mülküne delalet eder. Rüyada içki içmek, kişinin madde perest bir yaşam sürmesine, hak yolundan ve dini vecibelerden uzak bir yaşam sürdürmesine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin kendisinin üzerinde emek ve hakkı olmayan paraya sahip olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada içki içmek, haksız kazanç sağlamaya, yalan ve dolanla elde edilen ganimete yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenler için uyarıcı olup, gittiği yolun yanlış olduğuna yorumlanmıştır. Rüyada içki içmek, ile ilgili yorumları makalemizn devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada İçki İçmek Ne Demek

Rüyada içki içmek, zorluk ve meşekkat görmeden elde edilen paraya ve kötü ahlaklı bir kadına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yanlış bir yaşam biçimi sürdürmelerine bu durumun kişiyi felakete sürükleyeceğine yorulur. Rüyada içkiye su katıp içmek, kişinin helal kazancının yanında bilinçli haram malda bulunmasına yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişiye uyarıcı olup hatalarından vazgeçip, tövbe içersinde olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek, kişinin gönül ilişkisine yorumlanmış olan bu rüya üzüntü duyacağı bir birliktelik yaşayacağına yorulur.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada sarhoş olmak, kişinin dert ve tasa içersinde geçireceği zor bir sürece işaret eder. Aynı zamanda ruhi sıkıntı olarak yorulur.

Rüyada Sarhoş İnsan Görmek

Rüyada sarhoş insan görmek, kişinin yakın bir tanıdığı biri yüzünden işlerinin bozulmasına, sıkıntılar yaşamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Gazino Görmek

Rüyada gazino görmek, kişinin ticari yaşamı ile ilgili yeni kararlar almasına, toplu organizasyonlarda bulunulacağına yorulur.

Rüyada Meze Görmek

Rüyada meze görmek, kişi eyer kendisini içki olmayan bir masada mezeler ile görür ise, ağız tadına, keyfiyete yorulur. Aynı zamanda içkili bir ortamda meze yediğini görmek, problemlere işaret eder.

Rüyada İçki İçmek Sonra Pişman Olmak

Rüyada içki içmek sonra pişman olmak, kişinin yanlış ve uygun olmayan davranışlar içersine girip çevresine karşı mahçup düşmesine işaret eder.

Rüyada İçki İçmek Ama Sarhoş Olmamak

Rüyada içki içmek ama sarhoş olamamak, kişinin kendine olan özgüven eksikliğine ve bir konuda kendisini eksik hissetmesine yorulur.

Rüyada İçki İçmek İstemek

Rüyada içki içmek istemek, rüya sahibinin mecburiyet teşkil etmeyen gezip, eğlenmek gibi bir düşüncesinden vazgeçmek zorunda kalmasına yorulur.

Rüyada Oruçluyken İçki İçmek

Rüyada oruçluyken içki içmek, kişinin yaşadığı topluma aykırı bir davranış içersinde olmaya yada içini kemiren bir sırrının bulunmasına delalet eder.

Rüyada Hamileyken İçki İçmek

Rüyada hamileyken içki içmek, kişinin bile bile kendisinin ve ailesinin zarar göreceği bir işe girişmesine yorulur.

Rüyada Gizlice İçki İçmek

Rüyada gizlice içki içmek, kişinin kimseyle paylaşamadığı bir sırrı bulunmasına ve bundan dolayı şuçluluk duygusu içersinde olmaya yorulur.

Rüyada Bilmeden İçki İçmek

Rüyada bilmeden içki içmek, kişinin sonuçlarını bilmeden, istemeyerek yanlış bir yola girmesine, bundan dolayı pişmanlık içersinde olmasına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle İçki İçmek

Rüyada ölmüş biriyle içki içmek, kişinin gerçekleştiremediği ve içinde uhte olarak kalan bir olaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.