Rüyada “ Kedi Köpek ” Görmek

Kedi Köpek
Rüyada kedi köpek görmek, farkı anlamlar içermekle beraber kişinin çevresinde bulunan riyakar ve kişiye zarar verme isteği içersinde olan insanlara işaret eder.

Rüyada kedi köpek görmek, farkı anlamlar içermekle beraber kişinin çevresinde bulunan riyakar ve kişiye zarar verme isteği içersinde olan insanlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişilere karşı elinin mahkum olmasına ve onların etkisi altına girmesine delalet eder. Rüyada kedi köpek görmek, zevk ve sefa düşkünü, dünya malına aşırı bağlı birine tabir edimiştir. Görülen bu rüya kişinin maneviyattan uzaklaşmasına, maddiyata gönül bağlamasına rivayet edilmiştir. Rüyada kedi köpek görmek, eşler arasındaki kısa süreli kavga  kırgınlıklar yaşanmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenler in uyarıcı niteliğinde olup, kişinin çevresinde bulunan merhametsiz ve günahkar bir kişinin varlığına bu kişiden uzak durması gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada kedi köpek görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Köpek Görmek Ne Demek

Rüyada kedi köpek görmek, kişinin gizli kalması gereken konuları ve sırdaşlarını doğru seçmesi gerektiğine işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya sadakat manasına gelmektedir. Görülen bu rüya kişinin hile ve oyunlara maruz kalmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin zor ve sıkıntılı anlarında vefa ve destek göstererek yanında bulunacak dostlarına tabir edilmiştir.

Rüyada Kedi Ve Köpek Yavruları Görmek

Rüyada kedi ve köpek yavruları görmek, kişi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kısmet açıklığına, bolluğa tabir olunur. Aynı zamanda bu rüya kişinin yaşamını istekleri doğrultusunda gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada Kedi Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada kedi köpek yavrusu görmek, kedi köpek yavruları görmek ile aynı anlamlar içermek ile beraber kişinin ayağına kadar gelecek kısmete yorumlanır.

Rüyada Kedi Köpek Beslemek

Rüyada kedi köpek beslemek, kişinin gerçekleştireceği işlerde başarıyı yakalamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin canını sıkan sorunlardan kurtulmasına vesiledir.

Rüyada Kedi Köpek Kavgası Görmek

Rüyada kedi köpek kavgası görmek, kişinin başkası ile ilgili bir olay yada konuya müdahil olmasına işaret eder. Başkasının aile konuları hakkında yorum yapmak olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kedi Köpek Saldırması

Rüyada kedi köpek saldırması, kişinin başına gelebilecek olan bela ve musibetlerden kurtulmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin hayır ve hasenat içersinde olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Kedi Köpek Sevmek

Rüyada kedi köpek sevmek, rüya sahibinin kısa zaman içersinde isteklerine ulaşacak bir yol bulmasına işaret eder. Aynı zamanda kişinin karşısına çıkacak hoşgörülü, merhametli bir kişiye yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.