escort alanya

Rüyada “ Küçük Abdest ” Görmek

Küçük Abdest
Rüyada küçük abdest görmek, kişinin hayrına yorumlanmış olan bu rüya dert ve tasadan uzaklaşmaya, sıkıntılardan arınmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada küçük abdest görmek, kişinin hayrına yorumlanmış olan bu rüya dert ve tasadan uzaklaşmaya, sıkıntılardan arınmaya rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin uzun süreli problemlerinden kurtulacağına, üzüntülerin bitmesine delalet eder. Rüyada küçük abdest görmek, kişinin abdestini bozduğu yer hane içersindeki tuvalet ise, kişinin adaletli bir yapısı olmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüyada kişi tuvalet dışında ise, kişinin hakkını aramada yada hakkaniyettenuzak bir tavır içersinde olmasına işaret eder. Rüyada küçük abdest görmek, bazende rüya sahibinin giriştiği bir işten vazgeçmesi olarak da yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yüklü miktarda mal ve mülke kavuşması olarak da yorumlanır. Rüyada küçük abdest görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Küçük Abdest Görmek Nedir

Rüyada küçük abdest görmek, rüya sahibi için sıhhat ve afiyete tabir edilmiş olup, kişinin maddi olarak da rahata ermesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin üzerlerinden sıkıntı ve kederin gideceğine rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin girdiği işlerde yüzünün gülmesine, maddi güç sahibi olmaya yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin gelir seviyelerini artıracak işlere yönelmesine işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada büyük abdest görmek, kişinin kafasında yer eden sorunlarından kurtulmasına tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin moralini bozan borçlarından kurtulmasına, manevi olarak ferahlamsına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin sorun ettiği endişelerinin son bulacağına yorulur.

Rüyada Sokak Ortasında Abdestini Yapmak

Rüyada sokak ortasında abdestini yapmak, kişi için hayra tabir edilmemiş olup, rüya sahibinin hataya düşmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları hata yüzünden eş ve dost çevresine küçük düşmesine, utanılacak işler yapmaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Büyük Abdest Yemek

Rüyada büyük abdest yemek, kişinin pişmanlık duyacağı işler içersine girmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geçmişte yaptıkları hatalardan vicdanen rahatsızlık duyması olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin helal kazançlarına haram karışdığı olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, alimler tarafından bu rüya kişinin ailevi sorunlar yaşaması olarak tabir edilmiştir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya kişinin karın tokluğuna günlük işlerde çalışmasına, geleceği adına yaralı işler içersinde olması gerektiğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.