Rüyada “ Ölü Bebek ” Görmek

Ölü Bebek
Rüyada ölü bebek görmek neye delalet eder. Rüyada ölü bebek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ölü bebek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek, hedeflerin ve gelecek olan hayallerin yarıda kalacağına, çalışma hayatında yapmış olduğu yeniliklerde başarı sağlayamayacağına, ani çıkışlarının başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada ölü bebek görmek, umutların solacağına, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına ve hiçbir şeyin istediği gibi olmayacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır ve rüya sahibinin elindekilerin kıymetini bilmediği takdirde onları kaybedeceğine ve çok üzüleceğine alamet eder. Rüyada görülen ölü bebek aynı zaman da ölümün habercisidir yakın zaman da hane içinde bir sevdiğinizi kaybedeceğin ize büyük üzüntü yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ölü Bebek Gömmek

Rüyada ölü bebek gömmek, rüyada ölü bebek gömdüğünü görmek  kişinin yaşamış olduğu sıkıntılı günlerin son bulup feraha ereceğine, maddi kayıplarının son bulacağına, uzaklardan beklediği müjdeli haberi yakın zaman da alacağına, hanesiyle birlikte mutlu güzel günler yaşayacağına, kısa süreli tatile çıkacağına yaptığı tüm işlerde başarı sağlayıp çevresinde ki insanlar tarafından da örnek kişi olarak gösterilecektir. Aynı zaman da bu rüya çok zor ve sıkıntılı bir dönemin sonunda feraha ermeye ve esenliğe kavuşmaya yorulur.

Rüyada Ölü Bebek Doğurmak

Rüyada ölü bebek doğurmak, rüyada ölü bebek doğurduğunu görmek hayal kırıklığı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaptığı işlerde hayal kırıklığına uğrayacağına eline attığı her işte başarısızlıkla sonuçlanacağına uğursuzlukların bir türlü yakasını bırakmayacağına işaret eder. Rüyada ölü bebek doğurmak aynı zaman da cömert memura, hayırlı işler ile meşgul olacağına, arzuların gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, yakında alınacak iyi gelişmelere, mal varlığına gelecek berekete, hünerli bir kimseye, bol şansa, rızkın hayırlı olmasına, sevinmeye, dostluklarında tatmine işaret eder.

Rüyada Ölü Bebek Emzirmek

Rüyada ölü bebek emzirmek, rüyada ölü bebek emzirdiğini görmek rüyayı gören kişinin olmayacak işler için nefes ve enerji tükettiğine işaret eder. Kendini bir serüvenin içine sürükleyip oradan oraya sürükleyeceğine yaptığı bilinçsiz davranışları yüzünden büyük hatalar yapacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş bebek emzirmek aynı zaman da meşakkatle özlediği az olan kazancının artacağına, umudunu kestikten sonra elde ettiği toplu paraya, sıkıntı çekerek hak edilen daha iyi bir hayata, duygusal yükü olan birinden uzak durulacağına, zorlukla umduğu hayra yorumlanır.

Rüyada Ölü Bebek Dirilmesi Görmek

Rüyada ölü bebek dirilmesi görmek hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntıları tek tek gidereceğine başındaki uğursuzlukların son bulacağına yaptığı her işte başarı sağlayacağına yaptığı başarıların kariyer ve makam yönünden de yükseleceğine işaret eder. Rüyada ölü bebeğin dirildiğini görmek aynı zaman da sıkıntıyla ümit ettiği sevince, meşakkatle birlikte düşlediği varlığa, hatalarının ardından kazandığı temiz kazanca, meşakkatle elde ettiği ganimete, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği ferahlığa, zahmetle birlikte istediği beceriye yorumlanır.

Rüyada Ölü Bebek Taşımak

Rüyada ölü bebek taşımak, rüyada ölü bebek taşıdığı görmek, sıkıntı, dert, keder olarak yorumlanır. Gerek maddi gerekse manevi yükümlülüklerin altında kalmaya alamet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elif can ünaldı dedi ki:

  Merhaba hocam hayırlı akşamlar rüyamda ölü bebek gördüm

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elif hanım gördüğünüz rüya hedeflerin ve gelecek olan hayallerin yarıda kalacağına, çalışma hayatında yapmış olduğu yeniliklerde başarı sağlayamayacağına, ani çıkışlarının başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret eder.Rüyada ölü bebek görmek, umutların solacağına, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına ve hiçbir şeyin istediği gibi olmayacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır ve rüya sahibinin elindekilerin kıymetini bilmediği takdirde onları kaybedeceğine ve çok üzüleceğine alamet eder.

 2. Gülüzar TONGAZ dedi ki:

  Rüyamda bir erkek bebek doğurmuşum.O bebek ölmüş onu beyazlara sarmışız.Tam götürürken canlandı onu emzirmeye başladım.AAA bebek canlandı beni emiyor diye bağırdım.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Gülizar hanım rüyada bebek doğurmak, hayırlı ve sevindirici haberler alacağınıza işaret eder. Rüyada erkek çocuk doğuran kişinin kız çocuğu olacağına, rüyada kız çocuk doğuran kişinin erkek çocuğu olacağına tabir edilir.Rüyada doğum yaptığını görmek doğum yapan kişinin aklı kalbi temiz ve fesatlıktan uzak olduğuna işaret eder ve saflığı ve temizliği ifade eder.