Rüyada “ Şarap İçmek ” Görmek

Şarap İçmek
Rüyada şarap içmek, farklı anlamlar içeren bu rüya genel olark hayra yorumlanmamış olup, kişinin günaha girmesine rivayet edilir.

Rüyada şarap içmek, farklı anlamlar içeren bu rüya genel olark hayra yorumlanmamış olup, kişinin günaha girmesine rivayet edilir. Bu rüyayı görenlerin şer davranışlar içersinde olmasına, dedikodu yapmaya, haram para kazanmaya delalet eder. Rüyada şarap içmek, hak yolundan uzaklaşmaya, çevresine karşı haset içersinde olan birine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin çıkarları için her şeyi göze almasına, en yakınındakileri dahi gözünden çıkarabileceğine işaret eder. Rüyada şarap içmek, bazı yorumculara göre sağlıklı bir ömür sürmeye, dünyevi zevklere sahip olup, kendisini mutlu zannetmesine yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin fitneye düşmesi yada bulaşması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada şarap içmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Şarap İçmek Nedir

Rüyada şarap içmek, kişi eyer kendisini su ile karıştırılmış şarap içtiğini görür ise, kazancında helalin yanında haram olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geniş dünya rızıkları ile rızıklanmasına fakat bundan hayır görmemesine yorulur. Görülen bu rüya hayır gibi gözüken bir takım olayların aslında şer içermesine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin başkası için dedikodu yada yalan ifadede bulunmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Şarap Görmek

Rüyada şarap görmek, kişinin bile bile hatalı ve yanlış bir iş içersine girmesine, günahkar davranışlar içersinde olmaya yorulur.

Rüyada Tatlı Şarap İçmek

Rüyada tatlı şarap içmek, kişiye hoş gözüken bir takım yanlışlara bulaşmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kısa süreli bu zevkler uğruna ilerde büyük pişmanlıklar yaşamasına delalet eder.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek, görülenin aksine bu rüya kişi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber, girişilen işlerde büyük başarılar sağlamaya işaret eder. Görülen bu rüya kişinin karlı işler içersinde olacağına yorulur.

Rüyada İçki İçmek 

Rüyada içki içmek, rüya sahibinin temiz ve helal rızıkları terk edip, harama yönelmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sağlık sorunları yaşayacağına, beklentilerin hüsranla sonuçlanmasına delalet eder.

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek, içki içmek rüyası ile benzer anlamlar içermek ile beraber, kişinin çevresindeki iki yüzlü insanların varlığına, yanlış meclislerde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek, kişinin ehli keyif biri olmasına, her şeyi kafaya takmayan, hayatı olduğu gibi kabullenip yaşantısına bakan birine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.