escort alanya

Rüyada “ Sarı Etek ” Görmek

Sarı Etek
Rüyada sarı etek görmek, rüya sahibinin bir takım borçlar altına gireceğini fakat sonunda güzel bir ev sahibi olmaya ve hamarat bir kadınla evliliğe işaret eder.

Rüyada sarı etek görmek, rüya sahibinin bir takım borçlar altına gireceğini fakat sonunda güzel bir ev sahibi olmaya ve hamarat bir kadınla evliliğe işaret eder. Bu rüyayı görenlerin her zaman destekçisi olacak bir kadınla evlilik yolunda ilerlemesine delalet eder. Rüyada sarı etek görmek, kişinin bazı sıkıntı ve zahmetler çekeceğine, fakat sonunda rahat bir ortama nail olmaya rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin sorunları tek tek aşarak maddi ve manevi olarak rahata ereceğine tabir edilmiştir. Rüyada sarı etek görmek, hayra alamet olup kişinin eşini sarı etek giymiş olarak görürse, eşinden göreceği hayra ve maddi desteğe yorulur. Bekar biri sarı etek giymiş bir kadın görürse, iyi huylu, maharetli ve iyi eğitimli bir kadınla tanışmaya yorumlanmıştır. Rüyada sarı etek görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Etek Görmek Ne Demek

Rüyada sarı etek görmek, kişinin azmi sayesinde elde edeceği mal ve mülke, gayrımenkul sahibi olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kısa zaman içersinde hayırlı yatırımlar içersine girip, kısa süreli borçlanmadan sonra maddi kazanımlar elde etmesine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hanımından göreceği maddi ve manevi desteğe rivayet edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya bekar kimseler için izdivaç yaşamaya yorumlanmıştır.

Rüyada Kısa Sarı Etek Görmek

Rüyada kısa sarı etek görmek, rüya sahibinin giyim kuşama önem veren biri olmasına, gören kişi genç ise hayatını belli bir döneme kadar hızlı yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin belli bir olgunluğa geldiklerinde iş ve özel yaşamlarında gayet disiplinli ve çalışkan olmalarına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin başarılarından dolayı takdir edilmeye ve beğenilmeye yorumlanır.

Rüyada Uzun Sarı Etek Görmek

Rüyada uzun sarı etek görmek, rüya sahibinin sevip saydığı biri için bazı istenmeyen durumlara göğüs germesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişinin mutluluğu için bazı fedakarlıklarda bulunmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin bir arkadaşını bulunduğu müşkiliyetten kurtarmak için yalan konuşmak zorunda kalmasına yorulur.

Rüyada Etek Giymek

Rüyada etek giymek, farklı analamlar içermek ile beraber, bir kadın kendini güzel ve yeni bir etek giydiğini görür ise yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına işaret eder. Kişi eyer eski bir etek giydiğini görür ise sevdiği ile aralarında bazı sıkıntılar olmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.