Rüyada “ Vişne ” Görmek

Vişne
Rüyada vişne görmek rüyanın içeriğine göre çeşitli anlamlar ifade edebilir. Genel olarak kazanılan helal bir malı çağrıştırmaktadır. Aynı zaman da rüyada görülen vişne başlanılacak yeni bir iş ve bu iş sonrasında sağlanılacak başarıyı ifade etmektedir.

Rüyada Vişne Görmek; Rüyada vişne görmek  rüyanın içeriğine göre çeşitli anlamlar ifade  edebilir. Genel olarak kazanılan helal bir malı çağrıştırmaktadır. Aynı zaman da rüyada görülen vişne başlanılacak yeni bir iş ve bu iş sonrasında sağlanılacak başarıyı ifade  etmektedir. Genel anlamı ile Rüyada vişne görmek  hayır ve bereketi simgelemektedir. Bu açıdan vişne gören bir kişinin bereketli huzurlu bol kazançlı ve başarılı bir hayatı olacağını söylemek mümkündür.

Rüyada Vişne Yemek; Rüyada vişne yemek ağız tadı dolu bir hayat sürüleceğine ve iyi haberlere yorumlanır. Rüyada olgun, tatlı bir vişne yemek güzel gelişmelere, henüz olgunlaşmamış vişne yemek ise alınacak tatsız bir haberle kişinin üzüleceğine tabir edilir. Rüyada sarı vişne yemek rüya sahibinin ani bir hastalığa yakalanacağı ve tedavisinin de uzun süreceğini gösterir. Rüyada kırmızı ve ekşi bir vişne yemek ise, bazı beklentilerin gerçekleşmesi için hala zamana ihtiyaç olduğuna ve kişinin sabırla beklemesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Vişne Ağacı Görmek; Rüyada vişne ağacı görmek kişinin tahmin dahi edemeyeceği kadar güzel bir kısmetle karşılaşacağına ve çok sevineceğine işaret eder.  Rüyasında vişne ağacı gören kişi köklü, soylu bir aileden gelen kişiler ile tanışır ve iş sahibi ise işini büyüterek farklı alanlarda da başarılar elde eder. Rüyada vişne ağacı görmek bazı durumlarda belirsizliklere de yorulur. Yaşanan olayların kişinin kafasını karıştırdığına, hem sevinip, hem de üzüldüğüne ve kararsızlık içinde kalacağına da tabir edilir. Bekarlar için uzun süren bir nişanlılık dönemine, evliler için erkek evlat doğurmaya, işsizler için de yaşanılan şehrin dışında bir iş fırsatı elde edileceğine yorumlanabilir.

Rüyada Tatlı Vişne Yemek; Rüyada tatlı vişne yemek rüyada görülen tatlı vişne rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya yorumcularının tespitlerine göre genel olarak bir kişi rüyasında tatlı vişne görüyorsa bu rüya o kişi hayırlı ve bereketli bir kazanç sağlayacağı yönünde yorumlanmıştır.

Rüyada Ekşi Vişne Yemek; Rüyada ekşi vişne yemek Bir kişi rüyasında ekşi vişne yediğini görüyorsa bu rüya pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çünkü ekşi vişne haram malı çağrıştırmaktadır. Bu durumda kişinin yakın zaman içerisinde haram yoldan mal ve kazanç sağlayacağı ifade edilmektedir. Dikkatli olunması gerektiği söylenmektedir.

Rüyada Vişne Topladığını Görmek; Rüyada vişne topladığını görmek eli açık yabancıya, uzun ömre, verdiği sözüne bağlı durulacağına, kazançlı günlere, ilişkisinin iyi gittiğine, becerili bir kimseye, külfetsiz kazanılan mala, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, manevi yükü bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağı na, ulaşılan kuvvete ermeye delalet eder.  Rüyada vişne topladığını görmek nadiren de saklanan sırların ortaya çıkmasına, ticari başarısızlığa, can sıkıcı vaziyete düşmeye, sıkıntıya düşmeye, iş kaynaklı huzursuzluğa yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. orhan mansuroğlu dedi ki:

    hayırlar olsun inşallah rüyamda ışıl ışıl parlayan sarı renkli iri kiraz ağaçtan koparıp yediyimi ve koparıp bir kaba koyupeşime kızıma yedirdim ve nedenini hiç bilmiyorum ama içim çok sevinçliydi ve çok ta tebessümlüydüm anlamı nedir acaba yardımcı olursanız memnun olurum tşk edrm

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayırlara vesile olsun Orhan bey rüyada iri taneli sarı Kiraz görmek,ve yemek birbirinden güzel ve hayırlı olan bu rüya genel olarak kısmetlerin, mutlulukların, yaşanan güzelliklerin sembolü olarak gösterilir. Rüyada görülen kiraz hastalıklardan kurtulacağınızı, tüm dileklerinize fazlasıyla kavuşacağınıza, girdiğiniz işlerde kar elde edip servetinize servet katacağınıza yorumlanır. Bu rüyaya getirilen yorumlardan biri de rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olacağıdır. Hasta bir kimse rüyasında kiraz görürse bu rüya onun iyileşeceğine delalet eder.