Rüyada “ Zeytinlik ” Görmek

Zeytinlik
Rüyada zeytinlik görmek helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada siyah zeytin görmek orta direk bir bütçeye işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe işaret eder.

Rüyada Zeytinlik Görmek

Rüyada zeytinlik görmek; hayırlı kısmetli bir rüya olup rüyayı gören kişinin üzerindeki talihsizliklerden kurtulup hayatını düzene sokacağına, iş hayatında yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde büyük işlere imza atıp  adını her yerde duyuracağına, maddi ve manevi anlamda bolluğa erişip sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçireceğine, yakın zaman da müjdeli haber alıp hayalini kurduğu işi gerçekleştireceğine yorumlanır.  Rüyada zeytinlik görmek ya da zeytinlikte dolaştığını görmek; hayır duası alacağınız işler yapıp çevrenizdeki insanların sevgisini kaanacağınıza işaret eder.

Rüyada Zeytin Bahçesi Görmek

Rüyada zeytin bahçesi görmek; rüyayı gören kimsenin aile hayatının yanı sıra iş hayatında da mutlu huzurlu olup olduğu her yere neşe saçacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olup hayatının hiç bir noktasında sıkıntı çile çekmeyeceğine, yakın bir dostundan kalacak olan miras sayesinde yeni iş ortamlarına gireceğine yorumlanırken bu rüya aynı zaman da hastalıklara, kötülüklere yakın zaman da alacağınız kötü habere yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek; rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek kendisine yeni iş imkanları hazırlayacağına, farklı insanlarla bir araya gelerek kendisini geliştireceğine, karşısına çıkacak olan kısmetiyle hayatını birleştirip mutlu bir evliliğe adım atacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Ağacı Kesmek

Rüyada zeytin ağacı kesmek; özlemi duyulan bir kazanca, büyük mertebeye ulaşacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, yüksek şansa, mutluluğu bulmaya, eli açık memura, yetenek sahibi bir kişiye, emniyetli hissetmeye, helal nimete, hoşsohbet yaşlı kişiye, manevi yükü olan tanıdığından yakasını kurtarmaya delalet eder. Kimi zaman da kötü huylu yabancı tarafından fenalık görmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, kıymet düşmesine, huzurunun kaçacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna delalet eder.

Rüyada Zeytin Yemek

Rüyada zeytin yediğini görmek; bir kimsenin rüyasında zeytin yediğini görmesi; o kimsenin bir mala kavuşacağına işaret şeklinde tabir olunur. İmamı Nablusi’ nin yorumuna göre: Rüyanızda ekmekle zeytin yediğinizi görmeniz; bir menfaate yükseleceğinize işaret eder. Kişinin rüyasında sarı zeytin yediğini görmesi; o kimsenin eline bir yerlerden mal geçeceğine ve hemen de o malı harcayacağına, bir kişinin rüyasında siyah zeytin yediğini görmesi; o kimsenin keder ve hüzne maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Satın Almak

Rüyada zeytin satın almak; rüya sahibinin hayatını değiştirecek bir karar alıp aldığı karar sayesinde dönüm noktasına gireceğine, yeni insanlar ve yeni ortamlara girerek hayatına renk katacağına, aile büyükleri ve yakın dostlarının desteği sayesinde kendini kanıtlayabileceği işlere girip bu işlerde büyük başarılı işlere imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek; helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para demektir. Rüyada siyah zeytin görmek orta direk bir bütçeye işaret ederken yeşil zeytin görmek bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işaret eder. Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Yeşil zeytin mal, mülk, kısmettir. Zeytin rüyaları çok hayırlıdır ve bolluğu işaret eder. Rüyada zeytin görmek, bir çok şekilde tabir olunur; sari zeytin kedere, yeşil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyasında zeytin yediğini görmek, iyi kimseler için mala, kötüler için ise kedere delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.