Rüyada “ Aldatılmak ” Görmek

Aldatılmak
Rüyasında aldatıldığını gören kişi, her zaman Allah’ın yardımını görür, her işi istediği gibi olur ve rast gider.

Rüyada Aldatılmak; Rüyada aldatılmak  görmek asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir. Allah’u teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır. yani rüyada aldatılmak rüya tabirlerinde şansının ve bahtının açılacağına helal kazançlar kazanacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Aldatıldığını Görmek; Rüyada aldatıldığını görmek rızkının ve bereketinin helal yönden geleceğini ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Hıçkırarak Ağladığını Görmek;Rüyada hıçkırarak ağlamak rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gönlünden geçirdiği en büyük muradının gerçekleşeceğine niyetinde bulunduğu muradının en kısa bir sürede hayırlı bir şekilde geleceğine yorumlanır.

Rüyada Birisini Aldatmak; Rüyada  birisini aldatmak  rüya sahibinin  büyük bir günaha gireceği ve maneviyatının sarsılacağına işaret eder.Peygamber Efendimizin dediği gibi Aldatan bizden değildir diyerek bu konuya da açıklık getirmiştir.

Rüyada Eşini Aldatmak;Rüyada eşini aldatmak hane içinde oluşan huzursuzlukların ve sıkıntıların başlayacağına görülen bu rüyanın eşler arası güvensizlik olduğu-nada psikolojik yorumu yapılmıştır.

Rüyada Aldattığı Kişiyi Görmek;Rüyada aldattığı kişiyi görmek dünyevi hayatta rüyanda gördüğün kişinin hakkına girdiğini ve bu kişiden helallik dilemen gerektiğine yorumlanır.Bu tarz rüyalar gören kişilerin rüya da gördükleri bu kişilere karşı vicdani rahatsızlık duydukları rüya alimlerince  yorumlanmıştır.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatıldığını Görmek; Rüyada sevgili tarafından aldatıldığını görmek rüya sahibinin yeni bir aşka başlangıç yapacağı ve bu tanışmanın hayırlı bir evliliğe gideceğine işaret eder.

Rüyada Sevgilisini Aldatmak; Rüyada sevgilisini aldatmak rüya sahibinin eşi ile yada sevgili arasında olan muhabbetinde güvensizlik olduğu ve ilişkisini tekrardan göz geçirmesi gerektiğine delalet eder bu tarz rüyalarda eşlerin birbirine karşı olan güvensizliklerinden dolayı bu tarz rüyalar görülmektedir.

Rüyada Aldatırken Yakalanmak;Rüyada aldatırken yakalanmak rüya sahibinin dünyevi hayatta gizlediği bir suçunun ifşa olup bu suçtan dolayı çevresinin tepkisini alacağına yorumlanır.Bu görülen rüya geçmişte yapılan bir hatanın gün yüzüne çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nişanlısını Aldatmak; Rüyada nişanlısını aldattığını görmek rüya sahibinin yapacağı hayırlı bir evlilik olacağına delalet eder.Rüyada aldatılmak bu durumlarda eşlerin arasında güven sorunu olmayacağı ve uzun ömürlü bir evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada Evli Kadının Kocasını Aldatması; Rüyada evli kadının kocasını aldatması rüya sahibinin eşi ile arasında olan huzursuzluklar olduğu ve bu nedenle hane içinde  sıkıntıların ve üzüntülerin başlayacağına işaret eder.Rüyada evli birinin aldatması psikolojik yorumlarda da eşler arası huzursuzluklardan dolayı güven eksikliği olduğu için bu tarz rüyalar görülmektedir.

Rüyada En Yakın Arkadaşı Tarafından Aldatılmak; Rüyada en yakın arkadaşınızın sizi aldattığını görmeniz iyi olduğunuz bir dostunuz ile ufak bir sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza kısa süreli bir tartışmadan dolayı ayrılık olacağına işaret eder.

Rüyada Aldatıldığının Söylenmesi; Rüyada aldatıldığınızın söylenmesi rüya sahibinin girmiş olduğu yapmış olduğu yanlış seçimlerden bir kişi vesilesi ile kurtulacağı ve iyi bir dost arkadaş edineceğinizi işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Aldatıldığını Görmek Dini Rüya Yorumları

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. arzu dedi ki:

  rüyamda eşimin telefonda bayan arkadaşımla konuşup başka şehire yol hazırlığında bulunduklarını gördüm…Arkadaşımı yolda eşimi beklediğini görüp kızıyorum,eşimede kızıyorum.Eşim araba ile tam yolculuğa çıkarken bavulunu hazırlamadığımı farkedip onu bekleterek valiz hazırlığı yapıyorum….Yorumlarmısınız,tşkler

  1. admin dedi ki:

   Rüyada eşinizi görmek ve anlattığınız bu rüyanın yorumun da hane içinde yaşanacak tatsızlıklar olacağı ve bu sorunları 3 üncü bir kişi tarafından yaşayacağınıza yorumlanır.

 2. ayşe dedi ki:

  Gercekten olan birseyi ruyamda goruyorum ama farkli sekillerde nisanlimin kuzeniyle arasinda birseyler geciyor. Kuzeni benim yakin arkadasimdi ve benim bundan yillar sonra haberim oluyor.şuan görüşmüyorum. Ryamda gölün içinde uymaktayım.Nişanlımla arkadasimin birlikte olduklarini gordum. Uyanip bi bakiyorum ki etrafimdalar soruyorum neden beni uyandirmadiniz die kalkiyorum ve su cekilmeye basliyor gece vakti arkadasimi bi odaya cekio dövuyorum konusturuyorum ne oldu aranizda soruyorum utanmiyomusun nasil yaptin bana bu ihaneti o senin kuzenin benim nisanlim ve aglamaya basliyorum yuzuklerimi cikariyorum nisanlima firlatiyorum.Nisanlim diz cokuyo gitme diye agliyor beni sakinlestirmek icin ne oldugunu anlaticam diyor parmagima tektas takiyor yalvariyor. Bu ruymı yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyada aldatılmak görmek asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir.Alla hu teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır.

 3. selma dedi ki:

  erkek arkadaşımla evli olduğumu ve bir çocuğumuz olduğunu gördüm , fakat erkek arkadaşım sürekli başka bayanlarla birlikte oluyor. ve onu yakalıyorum, tokat atıyorum. bir süre sonra o bayandan 3 çocuğunun olduğunu ve onları görmek için hastane ye gittiğini gördüm, ve ağlıyorum..

  yorumunuz için Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Rüyada aldatılmak görmek rüyanızın tersine yorumlanır sevdiğiniz kişinin aklı ve kalbi size muhabbet ile bağlı olduğuna yorumlanır.

 4. Okan dedi ki:

  Rüyamda eşim beni başka bir kaç adam ile aldatıyordu ve ben de sonunda katil oluyordum. Uyandığımda halen etkisindeydim. Bu rüya ne anlama gelmektedir yorumlar mısınız?

  Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Rüyada aldatılmak görmek yada rüyada eşin tarafından aldatıldığını görmek eşin ile aranızdaki muhabbetin artacağına yorumlanır.Görülen bu rüya tamamen tersine yorumlanır ve eşlerin arasında ki sevgi ve muhabbetin artacağına yorumlanır.

 5. sevinç soylu dedi ki:

  Rüyamda eşimi çok yakın bir arkadaşımla aldattığını daha sonra pişmanlık duyarak benden af dilediğini yanlız kadının eşimi sürekli rahatsız ettiğini gördüm rüyamı açıklanmasının?

  1. admin dedi ki:

   Rüyada eşinizin aldattığını görmek eşinizin size karşı olan bağlılığı ve sevgisine yorumlanır bu rüya görüldüğünden çok tabirinin aksi çıkmasından dolayı hayırlı bir rüya olarak görülür.

 6. sevgi dedi ki:

  başkasının kapısında beyaz sokak köpeği gördüm.yatıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Rüyada köpek görmek ve rüyada beyaz köpek görmek düşmana yorumlanır başkasının kapısında görmeniz ise tanımadığınız bir kişiden size zarar veremeyeceği ama rahatsız edeceği bir düşmanlığı olacağına yorumlanır.

 7. betul dedi ki:

  merhabalar. ben rüyamda nişanlımın beni aldattığını öğrendim ve bunu bana annesi söyledi ağlayarak bende nişanlıma söyledim ve bana hiç bir şey demeden gitti . bunu bana yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Rüyada aldatıldığını görmek eşiniz yada sevdiğiniz kişinin size olan muhabbeti daimi ve bağlı olacağına yorumlanır.

 8. isimsiz dedi ki:

  Ruyamda esım tarafından aldatılıyorum ve tanımadıgımız kısıler var dogum gunu kutlaması yapıyorlar yoldan gelmısler kımler tanımıyorum ama orda tanısıyoruzz odada esımı çıplak şekılde göruyorum sonra çamasırlarıyla birlikte birlikte arabaya binıyoruz arabayı gerı gerı suruyor noluyor diyorum napıyorsun sonra kendınden gecıyor bagrıyorum arabayı durdurmaya çalışıyorum yitıyorum gucum yetmıyor ama arabayı son anda durduruyorum asagı ınıyorumm kapıyı acıp onu indirmeye çalışırken bayılıyorum kendıme geldıgme evde esın diyorlar gidiyorum kosarak kaynanam esımın felc gecırdıgnı ama şimdi iyii oldugnu söluyor beter olsun bana çektırdıklerını çekıyor diyorum aglıyorum yanına gitmıyorum korkarak uyandım .YORUMLARMISINIZ NEYE DELALETTIR

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı günler rüyada aldatıldığını görmek eşler arasında sevginin ve muhabbetin artacağına yorumlanır.Fakat sizin anlattığınız rüyada eşiniz ile aranıza girecek olan sorunlar olacağı ve eşinizin aklını ve kalbini ehvam vererek karıştıranlar olacağı bu neden den dolayı aile içinde soğuklukların olacağına yorumlanır.

 9. yusuf dedi ki:

  rüyamda karımın beni en yakın arkadaşımla aldattıgını görmek

  1. admin dedi ki:

   Rüyada aldatılmak görmek eşler arasında bağlılık ve sadakate yorumlanır.Eşinizin size karşı sevgi ve muhabbet duyduğuna ve muhabbet zincirinin hiç kopmayacağına delalet eder.

 10. aysel dedi ki:

  rüyamda kocamı başka bi kadınla ilişkide gördüm ve kocam çook mutluydu kendisini ilk keşfeden ergen gibi mutluydu hemde.hatta dediki daha önce hiç böyle hissememiştim ben daha önce hiç yaşamamışım dedi.

  sabahı sabah ettim ne anlama gelir bu yardımcı olurmusunuz lütfen :((

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Aysel hanım; Öncelikle görmüş olduğunuz bu rüya sizin biraz evhamlı ve vesveseli biri olduğunuz anlaşılıyor. Anlattığınız bu rüyada eşinizin sizi aldatması tersine bir yorum ile tabir edilir yani eşinin sana karşı olan muhabbeti ve sevgisinin olduğuna işaret eder.Rüyanız hayırlıdır ve evliliğiniz uzun süreceğine işaret eder.

 11. Esra dedi ki:

  rüyamda eşimin en yakın kız arkadaşımla yatakta olduğunu gördüm. Kendi yatağımda ikisini yakaladım. Sadece uyuyolarmış ve ben odaya girdiğimde ikiside uyanıp bana baktılar. Korkunç bi üzüntüyle uyandım…yorumunuz nedir teşekkürler

 12. seda dedi ki:

  rüyamda telefonuma bir video geliyor eşimle bi kadın sahil kenarında sevgili hallerini görüyorum sonra bi odada masa başında 5-6 kişi var o kadında içlerinde oluyo videoyu gösteriyorum kabul etmiyor sonra eşime gösteriyorum bir odaya giriyoruz çırılçıplak bi kadın yatıyor ama mahrem yerlerini net görmedim sonra eşimle dışarı çıkıp kapıyı kapatıyoruz ve ben eşiğe oturup ağlamaya başlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Seda hanım rüyanız hayırlara işaret eder.İyi, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissetmesi için gerekli olan her yolun ve kapının önünüze çıkacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine delalet eder.

 13. alper dedi ki:

  rüyamda eşimi dünyevi hayattan tanıdığım biriyle aldatıyorum sonra eşim beni terkediyor akrabamın evine telefon ediyorum ve orda olduğunu ve beni affetmesini diliyorum… yorumlarınız için şimdidien teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Alper bey Düşünüzde eşinizi aldattığınız, kandırdığımızı gördüğünüzde, aslında kendinize karşı uyguladığınız bir aldatma caya dikkat çekilmektedir. “Sadakatsizlik” anlamındaki aldatmayla ilgili düşler de, benzeri biçimde kendinize karşı yeterince dürüst olmadığınızı ve içinizdeki güvensizliği gösterir.

 14. Özge G dedi ki:

  ruyamda erkek arkadaşımla nişanlıymışız, bir kız vardı benim yakın arkadaşımmış ama hatırlayamıyorum kim olduğunu onunla beni aldatırken yakaladım ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteydim sonra bir eve geldik çok kalabalıktı onun ailesi benim ailem hıçkıra hıçkıra ağlıyordum. Güya aldattıgı kız da üst katımızda oturuyordu bir hışımla yukarıya çıktım eve girmemi engellemeye çalışırken eli kapıya sıkıştı. Aşagıya indim tekrar erkek arkadaşım gariptir ki özür bile dilemedi üstüne kızın elini koparttın diye herkesin içinde beni şikayet ediyordu. Ayrılıp ayrılmamayı nişanı atıp atmıycagımı düşünüyordum ki uyandım. Bana karşı buz gibiydi ve istemediği için bilerek aldatmış gibiydi bana yorumlar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Özge hanım rüyada aldatıldığını görmek asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir.Alla hu teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır.

 15. mehemmed dedi ki:

  ruyamda holtayla balik yakaladigimi gordum yorumlarmisiniz lutfen.twk

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Mehmet bey rüyada oltayla balık yakalamakuğraş vereceğiniz bir işe gireceğinize ve bu girdiğiniz iş sizin hayatınızı değiştirip maddi ve manevi rızkınızı artacağına yorumlanır.

 16. neslihan dedi ki:

  Merhaba;

  Rüyamda eşimi aldatıyorum tanımadığım biriyle fakat daha sonra eşimi aldattıgım kişiyi bi başkasıyla evlenirken görüyorum.onun evindeyim düğün günü misafirler var ben kimseye görünmemek için bi odaya saklanıyorum korkuyla uandım bu kadarını hatırlıyorum.rüyamı yorumlarmısınız şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Neslihan hanım rüyada eşini aldattığını görmek; hane içinde oluşan huzursuzlukların ve sıkıntıların başlayacağına görülen bu rüyanın eşler arası güvensizlik olduğunada psikolojik yorumu yapılmıştır.

 17. Serhat dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda eşim bana biri ile tanıştığını ve onunla konuştuğunu söyledi. Sonra bir kafede konuşmanın devamını getiriyoruz . benim ile çok sakin konuşarak arkasındaki çantalı esmer bir erkeği göstererek konuştuğu kişinin o olduğunu söylüyor. Bende bıçağı elime alarak o kişiye doğru yürüyorum. Beni fark edince koşmaya başlıyor ve ben bir süre sonra onu kalabalık arasında kaybediyorum. Sonra ben hiç susmadan sürekli laaaan diye bağırarak her yerde onu arıyorum. Önüme tinerciler ve çeteler gibi kişiler geçiyor ve beni ya deli sanıyorlar ya da korktukları için karışmıyorlar. Bir köpek yanıma gelerek patisini omzuma atarak benim ile yürüyor. Sonra uyandım fakat tekrar uyuduğumda bu kez Aynı rüyanın devamı olarak, eşimin babasını görüyorum ama aslında başka biri onu babası olarak görüyorum. Ona ne yapacağımı çaresizce soruyorum. Sonra tekrar uyanıyorum ve bir kez daha uyuduğumda rüyanın tekrar devamını görüyorum. Devamında, Eşimin arkadaşlarını hesaba çekiyorum. Ama konuştuğum kişileri eşimin arkadaşları sanıyorum daha önce görmediğim kişiler. Hiç bilmediğim bir mahallede sürekli olarak bağırarak o şahsı arıyorum. Sonra telefon sesi ile uyanıyorum ve uyandığımda beni eşim arıyordu ve rüyanın çok fazla tesirin deydim. Teşekkürler.

 18. gizem dedi ki:

  rüyamda erkek arkadaşımın bir kafeye çagırıp orda beni aldattığı kişiyle yüzleştiriyo. O anda oradan ağlayarak ayrılsamda içim içimi yiyo niye böyle yaptığına akıl sırrı erdiremiyorum diye. Peşimden gelsede özür dilesede kabul edemiyorum bi taraftanda çok sevdiğim gerçeği var. Ve hala bu rüyann etkisini üzerimden atamadım. Yorumlarmısınız, teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Gizem hanım rüyada aldatıldığını görmek; rızkının ve bereketinin helal yönden geleceğini ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyada sevgili tarafından aldatıldığını görmek ise rüya sahibinin yeni bir aşka başlangıç yapacağı ve bu tanışmanın hayırlı bir evliliğe gideceğine işaret eder.

 19. bade dedi ki:

  rüyamda eşimi benim çalıştığım işyerindeki bir bayanla iş yerinde 3müz otururken görüyorum sonra ben onların bulunduğu odadan başka odaya geçiyorum bir bakıyorum geldiğimde ikisininde pantolonu inmiş kilot var ayrı yerlerde oturuyorlar ben sabahı sabah ettim çok psikolojim bozuldu

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Bade hanım rüyada aldatılmak asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir.Alla hu teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır.

 20. yusuf dedi ki:

  merhaba
  rüyamda bilmediğim bir ortamda eşim, tanımadığım bir erkek ve ben varız. Fakat tanımadığım bu erkek biz eşimle çıkarken beni onunla aldatmış, rüyamda öyleymiş gibi görüyorum. Eşim hafif ağlamaklı ve tanımadığımız bu erkek eşimle ilişkisi olduğunu söylüyor, dönüm eşime sorduğumda kıvırmak için başka birinin adını söylüyor “bizden değil ondan bahsediyor ” diyor ve ben tekrar tanımadığımız erkeğe dönüp “yattınız mı ” diye soruyorum erkese “evet siz evliken de yattık diyor” eşime dönüp sorduğumda cevap veremiyor ve ben o ortamdan uzaklaşıp kendi annemin-babamın evine gidiyorum… değerli yorumlarınızı beklemekteyim

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Yusuf bey rüyada aldatıldığını görmek; asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir.Alla hu teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır.

 21. DERYADENİZ dedi ki:

  BEN NİŞANLI VE TESETTÜRLÜ BİR BAYANIM.RÜYAMDA NİŞANLIMIN BARA TAKILDIĞINI GÖREN BİRİ OLMUŞ VE BUNU DUYAN BAŞKA BİR TANIDIĞIMDA BENİ ARAYARAK TELEFONDA HABER VERİYOR TAKILDIĞINA DAİR.BEN BUNU ÖĞRENNİNCE ÇOK YIKILIYORUM VE HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAMAYA BAŞLIYORUM.KAYINPEDERİMDE YANIMDA BENİMLE OĞLUNUN GELMESİNİ BEKLİYOR BU ARADADA BEN AĞLAMAYA DEVAM EDİYORUM VE NİŞANI BOZUYORUM.ÇOK ACİL YORUMLAR MISINIZ LÜTFEN

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Derya hanım rüyada nişan bozmak, verdiği sözüne bağlı kalınacağına, hayırlı dosta, önemli güce, fakirlikten feraha çıkmaya, sevince ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, arkadaşlarıyla gülmeye, anlayışlı genç akrabaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, emniyette kalmaya, zahmetsiz elde edilen ganimete delalet eder. Başka bir değişle Rüyada nişan bozmak kötü bir problemle yüzleşileceği ne, parasal kayba, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceği ne, sağlığın bozulacağına, değer düşmesine işarettir.

 22. musra dedi ki:

  rüyamda telefonla esimi rıyorum fakat benımle konusmak ıstemedıgını soyluyor.nerede oldugunu bılıyorum ve yanına gıdıyorum vardıgımda bır baska bırınden erkek çocugu oldugunu goruyorum bayanda gercekte esımın kuzenı benı onunla aldamıs oluyor.konusmak ıstedıgımde benı terslıyor oraya neden geldıgımı ve bır daha gorusmek ıstemedıgını soyluyor.bu ruyamı yorumlayabılırmısınız

  1. admin dedi ki:

   Aldatılmak rüyasına tabir edilen bu rüya asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir. Allah’ı teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır. yani rüyada aldatılmak rüya tabirlerinde şansının ve bahtının açılacağına helal kazançlar kazanacağına yorumlanmıştır.

 23. mehmet dedi ki:

  Rüyamda eşim gözümün önünde benim tanıdığım ama onun tanımadığı biriyle eski evinin merdivenlerinde öpüşmeye başlıyor ve uyarılarıma rağmen devam ediyor. Onun da adamında dudağında ruj var. Adam önce itiraz ediyor ama sonra o da aynen devam ediyor. Sonra ben onu tekmeliyorum bi kaç kez ve sonunda adam ortadan kayboluyor ve ben eşime ne yaptığını sanıyorsun diye sorduğumda ne var bunda diyor. Sonra ona ayrılacağımızı söylediğimde ise bunu kabul ediyor. Bu konuda yorumlarınızı rica ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Mehmet bey rüyada aldatıldığını görmek, asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir.Alla hu teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır. yani rüyada aldatılmak rüya tabirlerinde şansının ve bahtının açılacağına helal kazançlar kazanacağına yorumlanmıştır.

 24. Azize dedi ki:

  Selamunaleyküm. Ben 18 yaşındayım ve henüz bir sevdiğim de yok fakat rüyamda sürekli biri için hastaneye ziyarete gidiyordum ve orada biri ile tanışıyordum. Sonra birbirimizi seviyorduk. Birden hastane balo salonu gibi bir yere dönüşüyordu. Üzerimde de beyaz parıl parıl bir elbise oluyordu. Buraya kadar rüyam siyah beyazdı. Buradan sonra bir tek ben renkleniyorum. Bu benim sevdiğim kişi beni gizlice başka bir kızla aldatıyordu ve ben bu olanlara şahit oluyordum. Rüyamdayken evlenmek üzere olduğumun farkında değildim uyanınca üzerimdekinin gelinlik ve onun benim kendi düğünüm olduğunu anladım. Bu rüya geleceğe mi işaret veriyor? Yardım ederseniz çok sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Azize hanım rüyada evlilik görmek, Evlilik kurumuyla ilgili duygu ve düşüncelerinizi yansıttığı gibi, kişiliğinizde akıl ve duygular arasında yaşanan çelişkinin uyumlu biçimde çözüldüğünü de ifade ediyor olabilir. Bekar birisi evlendiğini görüyorsa, evlilikle ilgili merak ettiği ayrıntıları öğrenme isteği duyduğunu ve belki de kendini evlilik fikrine hazırlamaya çalıştığını gösterir. Rüyada evlenmek üzere olduğunu görmek, hayırlı yolculuğa çıkmaya, Allah katında huzura ermeye, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye yorumlanırken, aldatıldığını görmek ise, rızkının ve bereketinin helal yönden geleceğini ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

 25. sule dedi ki:

  rüyamda eşim beni iş yerindeki arkadasının eski karısıyla aldattıgını gördum.evime geldigimde kadının eşyaları parfum kokusundan sonra fark ettim odayı inceleyince her tarafta esyalar buluyorum.sonra kocam gelio anlatıo herseyi beni terk edeceğini soyluyor.sonra kadın esyalarını almaya eve geliyor kadını oracıkta dövuyorum saçlarından sürüklüyorum ama kadın hala bana gülüyor.eşim kadın geldiğinde birde öpüyor kadını.allah askına yorumlayın..

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Şule Hanım Rüyanız Hayırlı Olsun Rüyanızın Yorumu
   Rüyada Aldatılmak; Rüyada aldatılmak  görmek asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir. Allah’u teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır. yani rüyada aldatılmak rüya tabirlerinde şansının ve bahtının açılacağına helal kazançlar kazanacağına yorumlanmıştır. Rüyanız hayırlı bir rüya olmakla beraber sizin ve eşinizin arasındaki sevginin kuvvetine tabir edilmiştir. Gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 26. Mia dedi ki:

  rüyada sevgilimin whatsapp profil resminde başka bir kızın resmi vardı. beni başka biriyle aldattığını düşündüm. çok üzüldüm.yorumlar mısınız. acaba bilinçaltımda kalan birşeyle mi ilgili.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu: Rüyada aldatılmak yada öyle düşünmeniz asıl mana ve anlamda üzücü bir havadis değil hayırlı bir haber olarak bilinir. Allah’u teala rüyada aldatıldığını gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılarını üzerinden def ederek kişinin şansı bahtı ve kısmetinin açıldığını İslami rüya alimlerinin bu konuda ki yorumları ile anlatılmıştır. yani rüyada aldatılmak rüya tabirlerinde şansının ve bahtının açılacağına helal kazançlar kazanacağına yorumlanmıştır.