Rüyada “ Eşinin Telefonla Aldattığını ” Görmek

Eşinin Telefonla Aldattığını
yada eşinin telefonla aldattığını görmek, öncelikle gören kişinin bu rüya kafasında takıntı olan saplantı haline gelmiş bir durumdur.
Etiketler:

Rüyada eşinin telefonla aldattığını görmek, öncelikle gören kişinin bu rüya kafasında takıntı olan saplantı haline gelmiş bir durumdur. Yaşadığı sıkıntılardan rüyasına yansımadır, genelde bu tarz durumlar yaşayan birinin rüyasına yansımadır. Ama bu rüyanın görülmesi artık sıkıntının bittiğini gösterir. Bu rüya birden fazla yoruma sahiptir. Çevresinin genişlemesine ve kendisine yeni ortamlar kurmasına işaret eder. Yaşama sevincinin artmasına ve çok güzel gelişmelerin yaşanmasına yorumlanır. Eşler arasında olan problemlerin bitmesine yerini mutluluğun almasıdır. Eğer rüyanızda eşininizi telefonla aldatırken yakalıyorsanız, size daha çok ilgisi olduğunu gösterir. Fakat bazı durumları göre de rüya görüleni yansıtır. Bu da sizin gördüğünüz rüyanın manevi olduğunu ifade eder. Kişinin feraha huzura ermesidir. Sevgililer için bu rüya aşkın muhabbetin daha da artması manasındadır. Aslında bu rüya görüldüğü gibi kötü değildir. Kişinin bazı sorunların bittiğini artık bu tarz sorunlar ile karşılaşmayacağına ifade edilir.

Rüyada Eşiyle Telefonla Konuşmak

Rüyada eşiyle telefonla konuşmak, rüya sahibinin merak konusu olan bir durumu çözmesidir. Haneye giren çıkan sizin yakınınızda olan kişilere çok dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Huzurunuzu bozmak için fırsat kollayan kişileri ifade eder. Güzel mutlu ve huzurlu günlerin çok yakında olduğunu belirtir. Aynı zamanda bu rüya eşle istişare edeceğiniz bir durumun olduğuna ve ortak kararlı alacağınız bir mal olduğu yönündedir. Size çok hayırlı gelecek gelişmelerin olduğuna yorumlanır. Aklınızda olan ve uzun süredir yapmak istediğiniz şeyleri yapmanıza işarettir. Rüyada eşiyle telefonda konuştuğunu görmek, eşinizde alacağınız bir güç olduğuna tabir edilir.

Rüyada Eşinin Telefonla Başkasıyla Konuştuğunu Görmek

Rüyada eşinin telefonla başkasıyla konuştuğunu görmek, gördüğünüz gibi kötü bir rüya değildir. Eşinizle yada sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkinin daim olacağına ifade edilir.

Rüyada Eski Eşinin Aldattığını Görmek

Rüyada eski eşinin aldattığını görmek, kişi boşanmış biri ise halen daha için bitmeyen bazı durumların olduğunu gösterir. Bekar birisi için seçim yapmak durumunda kalması fakat iyi seçim yapması gerektiğine delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.