Rüyada “ Ücretsiz Yıldızname Falı Bak ” Görmek

Ücretsiz Yıldızname Falı Bak
Ücretsiz yıldızname falı bak, ebced ile yıldızname falı bak, yıldızname falı bak, yıldızname nedir, yıldızname bakan hocalar, Gerçek kişiye özel yıldızname

Ücretsiz Yıldızname Falı Bak

Ücretsiz Yıldızname Falı Bak; ücretsiz yıldız name kişiye özel yapılan bakım türlerinden birisidir. Bu bakım türünde kişi üzerinde nasibi, kaderi, kısmeti olan yaşadığı ve yaşanılacak olaylar görülmektedir. Yıldızname falı bak kişinin doğduğu günden ölümüne kadar nasibi ve kaderi olarak hayat çizgisinin yorumlanmasıdır. Yıldızname falına bakmak için kişiden bazı bilgiler alınması gerekir. Bu bilgilere göre ebcet ve kebir hesabında özel bir hesaplama olarak açılacak olan özel bir yıldız name kitabı ile bulunan değerler karşılaştırılır. Ve kişiye özel bakım yapılmış olur. Ebcet ilmi ile yıldız name için kişinin adın, anne adı, baba adı, doğum tarihi gün ay yıl şeklinde alınarak bu hesaplar alınmalıdır. Yıldız name falı için bakılan kitap geçmiş zaman dan bugüne gelen özel alimlerin ve zatların yorumları içeren bir kitap olduğu da bilinmektedir.

yildizname-faliYıldızname Falı Nedir?

Yıldızname Falı Nedir? kişinin doğumdan ölüme kadar kaderi olarak yaşayacağı olayları bir takım sembol ve yazılarla dile getirilmesi şeklinde olup kişiye özel doğum tarih, ismi, bilgileri kullanılarak gerçekleştirilen bakım türlerinden birisidir. Yıldızname falı diğer fal çeşitlerine nazaran çok farklıdır. Burada yapılan yorumlar islam alimlerinin yaptığı yorumlara dayanılarak açıklanmıştır. Yıldızname ciddiye alınarak özverili çalışmalar sonucu gerçekleştirilen bakım türlerinden birisi olup bu bakım türleri eğlence amaçlı sıkça yapılacak bir bakım türü değildir. Bu bakım türü özellikle Osmanlı döneminde yaygın olup en parlak dönemini sultanlar döneminde gerçekleştirmiştir.

Yıldızname Nedir?

Yıldızname Nedir? kişinin geleceğe ait kaderini ve hayat çizgisini belirli kurarlar çerçevesinde bir takım semboller ve simgeler eşliğinde belli kurallara dayanılarak yapılan bakım türleri arasında en etkili olan bakım türüdür Bu bakım türü yapısal olarak her ne kadar fal bakımına benzerlik gösterse de faldan ayrılan en büyük özelliği araçsız ve ileriye dönük daha aydınlatıcı bilgiler içermesidir. Yıldızname kelimesi İslam felsefesinde de önemli bir konumda yer almış Yıldızname baktırmak bu anlamda canlılığa ve amaçsal bağlar kurmaya sebep olmuştur. Bir çok şekilde benzer amaçlar güdülerek anlatılan yıldızname  falı kişiye özel bilgi içeren, insan hayatını tüm yönleriyle ele alarak bir çok konuda ayrıntılı bilgiler veren Allah’ı teala tarafından bir takım yeteneklere tabi tutulmuş insanların yapmış olduğu eğlence amacından uzak sadece bilgi amaçlı yapılan gerçeğe dönük olgulardır.

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır? yıldızname kişiye ait bilgilerle özel olarak bakılan faldan ve diğer bakım türlerinden farklı insana aile bilgileri Allah’ı teala tarafından kalp gözü açık kimseler aracılığıyla dua ve ebcet hesabı gibi yöntemlerle yapılan eğlence amacı gütmeyen tamamen kişinin kaderine ve kısmetine yönelik yapılan bakım türüdür. Yıldızname baktırmak fal bakmaktan tamamen farklı olup fal gibi kahve telvesi, el çizgisi, su ve tarot kartları gibi malzemelere gereksinim duymayıp tamamen kişinin iç dünyası ve ruhani derinliğine bağlı olarak bakılmaktadır. Genelde yıldızname baktırmaya çalışan kimseler yaptıkları için bilincini anlamadıkları ve anlamsız olarak baktıkları için fal ve yıldızname’nin tam olarak ayrı anlam içerdiğinin farkında değildirler. Oysa fal ” fala inanma falsız da kalma” şeklinde ifade edilip görülen şekillere ve sembollere göre anlatılırken  yıldızname tasavvufunda ve mantığında, bir takım bilgiler ve gereksinimlerle tecrübeye ve mantığa dayalı gerçek olgularla ifade edilen bilgilerle anlatılmaktadır.

Ebced Hesabı ile Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

Ebced Hesabı ile Yıldızname Falı Nasıl Bakılır? kalp gözü açık nurani ilim sahibi kimseler tarafından ebcet hesabı, dua gibi yöntemler ve kişiye özel bir takım bilgilerle kurarlar çerçevesinde yapılan tamamen diğer bakım türlerinden farklı olup görülen şekil ve sembollerle kişinin ileriye dönük hayatını olumlu ya da olumsuz yönde etkileyen tasavvuf türüdür. Ebcet hesabı ile yıldızname falı bakmak, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet ( s.a.s) torunlarından olan İmam Cafer-i Sadık hazretlerinin ilmiyle meydana gelmiş en kapsamlı bilgiler içeren tamamen insana özgü olarak ortaya çıkmış en kapsamlı bilgilerdir.

NOT; Yıldızname falı bilinen bakım türleri arasında en çok tutulan bakım tekniği olup tamamen fal ve diğer türlerden ayrı özelliğe sahiptir. Bakım yapan kişi yaptığı tüm bakımları ağzı dualı başlayarak ağzı dualı şekilde sonlandırır. Bu işlem sırasında her hangi bir malzemeye gerek duymayarak sadece Allah’u teala’nın göstermiş olduğu ilim ve ihsan çerçevesinde ilerler.

“””Ücretsiz yıldızname falı bakımı için sayfamızın alt kısmında bulunan yorum bölümüne adınız, anne adınız, baba adınız ve doğum tarihinizi yazarak bakım ücretsiz yıldızname falı bakımı yaptırabilirsiniz.”””

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Ayse istanbul dedi ki:

  İsmim: Ayşe anne adim: fatma baba adım : Kazım doğum tarihim: 30.06.1987 yıldızname falı Bakar misiniz lutfen

  1. admin dedi ki:

   Sayın Ayşe Hanım Yıldızname falı bakımız; Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler.Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar.

 2. Mehmet dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı; Merhaba hocam adım mehmet anne adim Zeliha baba adım mustafa 13.04.1986 doğumluyum

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey yapılan bu bakım hayat cizginize istinaden yapılmıştır; Hayatı iyi maişeti güzel, işleri yolunda, akıbeti selamet ve hali doğrulukla geçer. Küçük yaşlarda geçim sıkıntısı yoktur. Orta yaşından sonra tekrar rahat ve huzura kavuşur. Umumiyetle bütün işleri yolunda gider.

 3. Aysel Gümüş dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı; Merhaba hocam hayırlı günler sitenizde bu denli merak duygusunu gideren konuların olması bizi çok mutlu etti. İsmim Aysel anne adım: Elifin, baba adım: Cemâl, doğum tarihim 01. 10. 1979 yıldızname falıma bakarsanız çok sevinim. İyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım sitemizde olacak yeniliklere hezaman sizleri bekleriz. Yıldızname bakımınız hayat çizginize göre yapılmaktadır umarız memnun kalırsınız; Hayatları kah rahat kah zahmetli geçer. Bazen iyi bazen de fena yaşarlar. Kalplerinde fesat yoktur. Herkesin yüzüne gülüp, sırlarını da söylerler. Ancak iyilik ettiklerinin çoğundan fenalık görürler. Aynı zamanda zevk ve sefaya da düşkün olurlar.

   Mal ve Ticareti:

   Topladıkları mallarını faydası olmayanlara yedirirler. Mallarının çoğunu erkekler yer. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin telef etmesi ihtimali vardır. Bunun için zarurete düşerlerse de sonradan yine rahata kavuşurlar ve kendi emekleriyle topladıkları mallarını ömürlerinin sonuna kadar yer, içerler.

   Kardeşleri:

   Kardeşleri arasında en ziyade bahtı yaver ve ebeveynleri arasında makbul ve sevgilidirler. Kardeşleri onların sözlerinden çıkmaz. Fakat, bir kısmıyla iyi geçinir ve bir kısmıyla da geçinemezler. Aralarında münakaşa ve niza olur. Ekseri kardeşleri onlardan önce vefat ederler.

   Ana ve Baba münasebetleri:

   Ana ve babalarına karşı saygılı ve mutidirler. Ana ve babaları da onları severler. Miras olarak ellerine mal ve mülk geçer. Lakin bu yüzden kardeşleriyle arasında niza doğar ve mahkemelik olurlar.

   Evlatları:

   Ekseri çocukları erkek olur. Ancak çocukları hususunda bahtları azdır. Birkaç kere çocuk düşürürler, birkaç çocukları da büyük yaşlarında vefat eder. Hatta bir oğullarının vefatı, onları dert ve kedere giriftar eder.

  2. admin dedi ki:

   Merhaba Aysel hanım, Eğlence, zevk ve sefayı severler. Zengin olmak isterler fakat müsriftirler. Hoş sözlü ve güler yüzlüdürler. Yalana istidatlıdırlar. Aşkları sürekli ve kuvvetlidir. Hem severler ve hem de çok sevilirler. Sevenler kendilerinden kolay kolay ayrılamaz. Ticaret ve iş konusunda zekidirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat böbrek, barsak ve yan ağrılarına karşı istidatlıdırlar.
   Mal ve Ticareti
   Topladıkları mallarını faydası olmayanlara yedirirler. Mallarının çoğunu erkekler yer. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin telef etmesi ihtimali vardır. Bunun için zarurete düşerlerse de sonradan yine rahata kavuşurlar ve kendi emekleriyle topladıkları mallarını ömürlerinin sonuna kadar yer, içerler.
   Evlilik Hayatı
   Sarıya çalar beyaz tenli kocadan hayır görürler. Ya bir koca ile yaşarlar yada 5 e kadar evlenirler. Kıskançtırlar, kocalarını severler.
   Baliğ oldukları yaşlarda esmer tenli ve kasığında alamet olan bir kadından hayır görürler talipleri çok olur meserret içinde yaşarlar.
   Emel ve Arzuları
   İsteklerinde sebatkar olur ve akıllarına koyduklarını yapmadan vazgeçmezler. Mizaçları güzel olup, akıbetleri hayırlıdır. Fakat yaratılışlarında acelecilik alıp olduğundan can sıkıntısından pek az kurtulurlar.

 4. can dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı adım can anne adı günay baba adı ethem doğum tarihi 27.01.1987

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Can Bey Yıldızname falı bakımızda sizin için hayat çizginizi anlatan yorumlar yapacağız; Hayatları iyi, maişetleri geniş, niyetleri saftır. Sırlarını saklayamazlar herkese söylerler ve bu yüzden de çok zarar görürler. Akıbetleri iyidir. Alış verişte şanslıdırlar. Fakat, önceleri zenginken sonradan fakir olurlar. Ama sonradan bir miras sebebiyle tekrar zengin olup, saadet içinde vefat ederler.

   Kardeşleri:

   Kardeşlerinden pek fayda görmezler onlardan yana bahtsızdırlar. Anaları ayrı bir kardeşleri yüzünden, diğer kardeşlerinden de ayrılmaları ihtimali vardır.

   Ana ve Baba Münasebeti:

   Anaları babalarından daha çok sever . Onlar da annelerini çok severler. Babalarının annelerinden önce vefat etmesi ihtimali vardır. Ellerine geçen miras yüzünden analarıyla aralarının açılması ihtimali de vardır. Bu mirastan fayda görmezler, geldiği gibi gider.

   Evlatları:

   Çoğu erkek olmak üzere 5 çocukları olur. İlk çocukları kız olur. Çocuklarından birinden çok hayır görürler ve ziyadesiyle memnun olurlar.

 5. Elif can ünaldı dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı Merhaba ismim Elif anne adım Ayperi doğum yılım 04. 18. 1965 yildiz nameler bakarmısınız lütfen benim için önemli

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım sanırım nisan ayının 18 inde doğdunuz yapılan yıldızname bakımı size özel yaşantınız ve hayat çizginize göre yapılır; Çeşitli maceralara kapılırlar. Zevk ve eğlenceleri uğruna paralarını sarf etme tehlikesi de vardır. Münasebette bulunduklarıyla alay etmekten de hoşlanırlar.

   İşlerinde başarılı ve yıldızlarıyla ahenk içinde olmak istiyorlarsa, kırmızı, mavi veya beyaz renkli elbiseler giymeli ve yakut veya akik taşlı yüzük takmalıdırlar.

   Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de çok sıkı bir perhiz yapmaları ve tatlı şeyler yememeleri gerekir.

   Bu kadınlar bilhassa, çiçekçilik, lavantacılık, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluk ve her türlü işçilikte muvaffak olurlar. Ancak, yumuşak davranışlı olmaları ve planlı çalışmaları gerektiğini de unutmamaları gerekir.

   Hayat ve Maişeti:

   Hayatı çok iyi geçer. Rızıkları boldur. Pek geçim sıkıntısı çekmezler. Arzularına kavuşmak için hiç durmadan çalışırlar. Herkese iyilik ederler fakat her iyilik ettiklerinden kötülük görürler. Çok rüya görürler, fakat çoğunu unuturlar. İnsanlardan uzak yaşaması daha hayırlı olur. Yaşlandıkları zaman itibarları daha da artar.

 6. Gökhan dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı
  İsim: Gökhan
  Anne: Nermin
  Baba: Nevzat
  Doğum tarihi: 19.02.1975

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gökhan Bey Yıldızname Falı bakımınız hayat çizginize göre yapılmıştır; Hayat ve Maişeti:

   Orta hali yaşarlar. Dini inançları kuvvetli olup, halkla münasebetleri saftır. Herkese iyilik yaparlar ve sırlarını da herkese söylerler. Yaşlandıkça halleri iyileşir şan ve şerefleri artar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

   Mal ve Ticareti:
   Küçükken malları azdır. Hatta fakirdirler. Yaşları ilerledikçe kazanç ve servetleri artar. Halleri iyileşir. Cenabı Hak nihayet ömürlerine kadar kimseye muhtaç olmayacak kadar rızk verir.

   Kardeşleri:
   Erkek ve kız kardeşleri olur. Bazılarıyla geçinemezler. Kah kavga ederler kah muhabbet içinde bulunurlar. Erkek kardeşleriyle bir para meselesi yüzünden ihtilafa düşmeleri mümkündür.

   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ana ve babalarına karşı saygılı olmadıkları halde, onlar tarafından sevilirler. Ebeveynlerinden ayrılarak başka memlekete giderler fakat yine memleketlerine dönerler. Onlardan epeyce miras yerler fakat faydasını görmezler.

   Evlatları:
   Ekseri çocukları kız olur. Çocukları muti değildir. Onlardan çok zahmet ve meşakkat çekerler. Oğullarından biri kendilerinden önce vefat eder.

 7. Gülay dedi ki:

  anne adı, Nurten
  baba adı, Sabahaddin
  doğum tarihim; 22/04/1974

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gülay Hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır. Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 23 Kasım – 2 Aralık )
   Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.
   Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur.
   Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar.
   İyi memure veya alim olabilirler.
   İkinci Vasıf ( 3 – 12 Aralık )
   Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.
   Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.
   Üçüncü Vasıf ( 13 – 22 Aralık )
   Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler.

 8. Aysel Gümüş dedi ki:

  merhaba yaptığınız yorumlar ve düşünceleriniz için sonsuz teşekkürler. İnanın okuduklarım beni çok mutlu etti bir çok anlamda eksik olan yönlerimi bulmak konusunda yardımcı olduğuz bu vasıtayla

 9. Elif can ünaldı dedi ki:

  Teşekkürler hocam bize her konuda yardımcı oluyorsunuz yaptığınız ücretsiz bu uygulama sayesinde hem maddiyatan rahata ediyoruz hemde aklımıza takılan bir çok konuda bilgi sahibi oluyoruz

 10. Asya Soydan dedi ki:

  Merhabalar ismim Asya, baba adım mustafa, anne adım ünzüle doğum yılım 20.11.1994 yıldızname falı na bakarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Asya hanım Mal ve ticareti: Lüzumu kadar kazanırlar. Mal ve mülkleri az, fakat kanaatleri çoktur. Mallarını israf ettikleri zaman zahmet çekerler. Fakat Allah cc rızıklarını gittikçe arttıracağı için, nimet ve saadet içinde vefat derler. Ana-Baba Münasebeti:Çocukken babaları tarafından sevilirler. Anaları tarafından pek sevilmezler. Ana ve babalarına karşı itaatli olup, onlara hizmette kusur etmezler. Gurbete giderler, ebeveynlerinden bir süre ayrı kalırlarsa da, sonra yine yerlerine dönerler. Evlilik hayatı:Başından iki nikah geçme ihtimali vardır. Bu halde ilk kocalarından vefat veya boşanma ile ayrı düşerler. İkinci kocaları ile ömür boyu yaşarlar. Kocasını çok kıskanır. Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…

 11. şengül terzioğlu yıldırım dedi ki:

  Şengül
  Ana adı: Hüsna
  Baba adı: Fikret
  05.03.1967

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Şengül hanım Cömert ve merhametlidirler. Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında talihleri açıktır. Eğlenceyi ve ziyneti severler. Laubalidirler. Bazen fakir ve bazen de zengin olurlar.Tabiatın güzelliklerini severler. Dürüsttürler. Her şeye inanırlar. Bazen akıllıca ve bazen de akılsızca davranırlar. Sır saklamayı bilmezler. Kendi dertlerini olduğundan çok büyütürler. Kanun ve prensiplere uyarlar. Sakin görünmelerine rağmen, içleri devamlı olarak sıkıntılıdır. Dindardırlar. Evlerine ve kocalarına bağlıdırlar ama dikkatsiz bir ev kadınıdırlar. Mal ve Ticareti: Ellerinin emeği ile geçinirler. 30 veya 35 yaşlarında zaruret ve yoksulluğa düşerlerse de bu durum çok sürmez kurtulurlar. Sonra refaha erip nimet ve saadet içinde vefat ederler. Evlilik Hayatı:Erkekler indinde muteber oldukları için iki kocaya varmaları muhtemeldir. İki kere evlenecek olurlarsa, ikinci kocalarıyla ölünceye kadar birlikte yaşarlar. Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 12. nilüfer dedi ki:

  adım nilüfer, anne adı yurdise, baba adı nimet, doğum tarihim 16.05.1985 yıldıznameme bakar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Nilüfer hanım, Eğlenceyi oyunu, çalgıyı ve şakalaşmayı severler. Kadınlara çok ilgi duyarlar. Heybet ve vakar sahibidirler. Herkese kendi dereceleriyle uygun muamelede bulunur ve latife ederler. Yeni elbise giymeyi, süslenmeyi yiyip içmeyi ve temizliği severler. Aşkta talihleri yoktur. Aşık oldukları kimselerden onlara hayır gelmez, şer gelir. Niyetleri saf olduğu cihetle, Allah cc onları her türlü bela ve musibetten korur. Kendi lokmalarını başkalarına yedirecek kadar cömerttirler. Yumuşak mizaçlı ve çok alıngandırlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Küçüklükleri rahat ve refah içinde geçer. Orta yaşlarında zahmet ve meşakkat çekerler. İleri yaşları yine rahat ve bolluk içinde geçer.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ana ve babalarına karşı saygılı ve mutlu olurlar. Onlara hizmet ve hürmette kusur etmezler. Onlar da aynı sevgi ve muhabbeti ana ve babalarından görürler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Küçük yaşlarında sık sık hasta olurlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hasta olurlar fakat Biiznillahi Teala kurtulurlar. Kuşpalazı, bademcik iltihabı ve gırtlak hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Ayrıca, baş ağrısı, bel ağrısı, kulunç ve kalp hastalıklarına yakalanmalarından da korkulur.
   Evlilik Hayatı:
   Başından dört nikâh geçer. Ancak bu sayıya nişanlanma ve söz kesme de dâhildir. Bu erkekler genç yaşlarında kadınlara çok düşkün olurlar. Genç yaşlarında bir kadın yüzünden çok üzüntü çekmeleri muhtemeldir. Bu erkekler evlerine ve ailelerine çok bağlı olurlar.
   Emel ve Arzuları:
   İsteklerinde sebatkâr oldukları için isteklerinin umumuna nail olurlar. Dostlarından iyilik ve sevgi görürler. Akıbetleri çok hayırdır. Ancak çok dua etmeleri gerekir. Çünkü ümidiniz ancak Hak tandır.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 13. Kumsal dedi ki:

  İyi günler;
  Adım Kumsal. Anne adı: Birgül, Baba adı: Kenan Doğum Tarihim: 03.08.1990 Yıldıznameme bakar mısınız? Teşekkür ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Mal ve Ticareti:
   Erkekler sayesinde çok mal ve para sahibi olurlar. Fakat mallarını gereksiz yerlere sarf ederler. Belki de malının çoğunu bir erkeğe yedirirler. 25 ile 30 yaşları arasında fakir olma tehlikesi vardır. Fakat, 30 yaşından sonra tekrar refah ve huzur içinde yaşarlar.
   Kardeşleri:
   Eğer varsa kız kardeşleriyle iyi geçinir ve onlarla birlikte oturur. Kız kardeşlerinden zarar, erkek kardeşlerinden ise fayda görürler.
   Ana ve baba Münasebeti:
   Anneleri babalarından daha çok sever. Onlardan miras yerler.
   Evlatları:
   Çocuklarının çoğu erkek olur. İlk çocuğu kız olursa, çocuklarından pek hayır görmez. Çocuklarından bir kısmı kendisinden önce vefat ederler.
   Hastalık ve İlletleri:
   İhtiyarlıklarında çok hasta olurlar. Hastalıklarının çoğu kalp, mide, böbrek ve karın hastalıklarıdır. Kalp veya karın hastalıkları ölümlerine sebep olabilir. Bu hastalıkları önlemek için, arasıra müshil almalarında fayda vardır. Ayrıca bahar ve yaz aylarında limonata ve demirhindi şerbetleri içmelerinde çok fayda vardır. Ekşi şeyler yemekten de fayda umulur. Diğer taraftan, Bahar aylarında kan aldırmaktan da çok menfaat sağlarlar.
   Evlilik Hayatı:
   Küçük yaşlarındayken evlenmek isteyen çok olur. Fakat, onlarla evlenmezler. Nişanlanmak ve söz kesmek dâhil başlarından 3 veya 5 nikah geçer. İlk eşinden boşanırlar veya ilk eşleri vefat eder. Onlar için en hayırlı koca beyaz veya sarı tenli olan erkeklerdir. Kocaları tarafından çok sevilirler, bunun için de herkes tarafından kıskanılırlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   Ölümleri kalp veya karın hastalıklarından olur. Bu kadınların cinlerin tasallutundan korunmaları için temiz bir kağıda safran, misk ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşımalarında çok büyük bir fayda vardır. 2, 7, 20, 25 ve 44 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bu tehlikeleri atlatırlarsa 80 sene yaşayacakları söylenebilir.
   Yolculukları:
   Perşembe günü yola çıkmaları şartıyla kara yolculukları hayırlıdır. Onlar için deniz yolculuklarında hayır yoktur. Çünkü, deniz yolculukları hayatları için çok tehlikeli olabilir. En karlı ve hayırlı yolcucukları Batı ve Güney taraflarına olan yolculuklarıdır.

 14. esra dedi ki:

  ismim : esra anne adı :fadime Baba adı : Adnan 14.11.1992 yıldızname falına bakar mısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Esra hanım Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında batları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşiniz ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Anaları babalarından daha çok sever. Bunlardan epeyce miras kalır. Fakat bu miras yüzünden kardeşleriyle ihtilafa düşerler. Ama en sonunda sulh olurlar.
   Hastalık ve İlletleri:
   Çoğu hastalıkları sevda ve safra çokluğundan meydana gelir. Diz, kalça ve bacaklarında şiddetli ağrılardan şikayet eder. O zaman çok ızdırap çekerler. Sık sık müshil almaları faydalıdır.
   Evlilik Hayatı:
   Nişanlanmaları da dahil olmak üzere, başlarından 2 veya 4 nikah geçmesi ihtimali vardır. Eğer birden fazla evlilik yapacak olurlarsa, ilk kocaları vefat eder veya boşanırlar, ikinci kocalarıyla uzun süre yaşamaları ihtimali vardır.
   Yolculukları:
   Vatanlarından ayrılıp şarka gitmeleri ihtimali vardır. Bu yolculuklarından çok hayır görürler. En iyi yolculukları Pazar sabahı başlayıp, doğu ve güneye doğru olan yolculuklardır.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ama hiç birinde sebat etmezler. Her gün değişik arzular peşinde koşarlar. Bunun için de işlerinden başarılı olmakta güçlük çekerler. Yaşları ilerledikçe ahlak ve hareketleri düzelir, hayra erişirler.

 15. Elif can ünaldı dedi ki:

  Yorumlarınızı için teşekkürler rica etsem kardeşim sde bakarmısınız ismi Ferdi doğum yılı 08.04.1997 teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Teşekkürler Elif hanım, İyi kalpli ve merhametlidirler. Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı severler. Bunun için de her kes tarafından sevilirler. Hile yapmayı sevmezler. Hilekarlar dan ve iki yüzlüler den nefret ederler. Mes’uliyet altına girmekten çekinmezler. Talihleri her zaman yardımcıdır. Fakat yine de kendi hataları yüzünden, kendi işlerini yine kendileri bozarlar. Çünkü, çok sabırsızdırlar. En büyük hataları beklemeyi bilmemeleridir. Bela ve dertlere karşı çok dayanıklıdırlar. Hayatları bazen zenginlik bazen de fakirlik içinde geçer.
   Hastalık ve İlletleri:
   Aralık ve Haziran aylarında dikkatli olmaları gerekir. Romatizma, nezle baş ağrısı ve kalp hastalıklarına istidadı vardır. Romatizma, nezle, baş ağrısı ve kalp hastalıklarına istidadı vardır.
   Evlilik Hayatı:
   En çok üç kere evlenme ihtimali vardır. Çünkü, kadınlarla cinsi münasebette bulunmayı çok severler. Daldan dala konar, kadından kadına koşarlar. Zevcelerine eziyet etmeyi de severler.
   Emel ve Arzuları:
   Azmi sayesinde bütün isteklerine kavuşur. İşlerinde dost ve akrabalarından pek fayda görmez.

 16. Aydın tunc dedi ki:

  Merhaba ismim belebir baba adım hasan anne adın fatma doğum yılın 23.12.1990

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Bele bir hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşirler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler.
   Evlilik Hayatı:
   Nişanlanmaları da dahil olmak üzere, başlarından 2 veya 4 nikah geçmesi ihtimali vardır. Eğer birden fazla evlilik yapacak olurlarsa, ilk kocaları vefat eder veya boşanırlar, ikinci kocalarıyla uzun süre yaşamaları ihtimali vardır.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ama hiç birinde sebat etmezler. Her gün değişik arzular peşinde koşarlar. Bunun için de işlerinden başarılı olmakta güçlük çekerler. Yaşları ilerledikçe ahlak ve hareketleri düzelir, hayra erişirler.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 17. Aysel Gümüş dedi ki:

  Merhaba hocam kolay gelsin daha önce kendi adıma size yıldızname falıma baktırmıştım. Sizden ricam kardeşim adına da bakarsanız çok sevinim bilgileri; tuna, doğum yılı 02.08.1987 şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Aysel hanım Zarif, Lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Ana ve Baba münasebeti:
   Kardeşlerinden daha çok sevilirler. Ana ve babalarına itaatleri cümlesinden üstündür. Ana ve babalarından miras yerlerse de bunun pek faydasını görmezler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Küçük yaşlarında bir çok hastalıklardan şikayet ederler. Sinir, safra kesesi, dalak, pankreas ve karaciğer hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Hastalıklarının çoğunun sebebi soğuk hava ve balgam dır.
   Evlilik Hayatı:
   Başlarından bir veya üç nikah geçer. Boşandıkları kocalarıyla tekrar evlenmeleri ihtimali vardır. Kızken talipleri çoktur. Erkeklerden bahtları açıktır. Kocalarıyla çok iyi geçinir ve iyi geçinir ve iyi bir anne olurlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   7 aylıktan 12 aylığa kadar geçen zaman içinde ve 6, 14, 24 ve 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 75 sene yaşayacakları söylenir. Ölüm tehlikesi Salı günü başlayan hastalıklarda vardır.
   Emel ve Arzuları:
   Akıllarına koydukları şeyi yapmadan vazgeçmezler. Acelecidirler istediklerinin çoğunu elde ederler. Akıbetleri çok hayırlıdır. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 18. Kübra can dedi ki:

  Merhabalar ismim Kübra anne adım Songül baba adım Erdal doğum yılım 11.07. 1994

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kübra hanım Ferasetli ve akıllıdırlar. Nafiz bir zekaya sahiptirler. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur. Az konuşurlar. Hafızaları kuvvetlidir. izdivaçta nadiren mesut olurlar. Cömert sabırlı, işlerinde güler yüzlü, herkes indinde makbul, halk arasında sevilen kişiler olup azim ve sebat sahibidirler. İdare ve müdarayı severler.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları refah içinde geçer, iyi yer ve iyi yaşarlar. Rızkları boldur. Nimet ve saadet içinde yaşarlar ve öylece vefat ederler.
   Mal ve Ticareti:
   Küçük yaşta malları az olur. Zaruret içinde yaşarlar. Yaşlandıkça mal ve rızkları artar, zengin olurlar. Fakat, mallarını kıymetini bilmeyenlere ve şükretmeyenlere yedirirler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Romatizma, hazımsızlık ve melankoliye istidatlıdırlar. Safraları çoğaldığı zaman başları döner, vücutlarında kırıklık olur. Tereyağı bal, süt ve yoğurt yemeleri iyidir. Bilhassa kuzu ve sığır eti yemekten çekinmelidirler. Çünkü bunları çok yedikleri zaman safraları artar. Hamama gittiklerinde kuyruk yağı sürünür ve sonra yıkanırlar sa ağrı ve sızıları kalmaz.
   Evlilik Hayatı:
   İki kere evlenmeleri muhtemeldir. Beyaz tenli kadınlar iyidir. Fakat, zevcelerinden zarar görürler. Eşlerinden biri vefat eder, ikincisinden boşanır.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 19. Sevgi bayrak dedi ki:

  Merhabalar adım sevgi baba adım osman anne adım Elif dığum yılım Ağustos ayı bakarsanız çok sevinirim kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebat kardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler.
   İzzet ve ikbali:
   Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.
   Düşman ve Hasetçileri:
   Düşmanlarının çoğu kadın ve okuyup yazma bilenler arasındandır. Hile yaparlar ve bu yüzden çok zahmet ve meşakkat çekerler. Onlar için esmer tenli , orta boylu ve yüzünde bir yara izi bulunan kadından korku vardır. Bu kadın onların evlerinin dağılmasına çalışacağından çekinmeleri iyi olur. Kendi aileleri içinden de düşman ve hasetçileri vardır.

 20. Emine Kul dedi ki:

  Merhaba ismim Emine anne adım Zübeyde baba adım Mehmet doğum yılım 1ocak banada bakarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Emine hanım Zevk ve sefaya çalgı ve eğlenceye çok düşkün olurlar. Kendilerini de herkesten çok beğenirler. Esmer benizli bir kadının düşmanlık yapmasından korkulur. Bu kadın onun ev hayatını darmadağın etmeye çalışır. Yine, bu kadınlar için kesici bir aletle yaralanmak, denizde veya suda boğulmak veya ateşte yanmak tehlikesi vardır. Ekserisi annelerinden başka bir kadının da sütünü emerler. Ekseri çocuğu kız olur. Erkeklerden çok zarar görmeler ihtimali vardır. Çünkü arkalarında dolaşan erkekler çok olur.
   Mal ve Ticareti:
   Geçimlerine yetecek kadar paraları ve malları olur. 30 yaşlarına doğru mal ve servetleri daha da artar. Bu yaştan sonra fakirleşmelerinden korkulur.
   Ana ve baba Münasebeti:
   Bu kadınlar ana ve babaları tarafından çok sevilirler. Fakat onlardan ayrılıp başka bir yerde yaşamaları ihtimali vardır.
   Hastalık ve İlletleri:
   Bu kadınların başlarında kalplerinden ve adalelerinde sık sık hastalık husule gelir bunlara sebep de saftadır. Onun için de bağırsaklarını yumuşatıcı şeyler yemeleri iyi olur.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 21. merve dedi ki:

  isim:merve
  anne adı: sinaver
  baba adı: mehmet tamer
  doğum tarihi:23,01,1986

  1. merve dedi ki:

   selam 🙂

  2. admin dedi ki:

   Merhaba çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur. Hayırlı günleri Pazartesi, hayırsız günleri Salıdır. Salı günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Koyu doru renkli kısrak uğurlu hayvanlarıdır. Kanları fazlalaştığı zaman kan aldırmalarına çok büyük fayda vardır. Sığır ve keçi eti yemekten ve soğuk şeyler içmekten sakınmalıdırlar. Kış Mevsiminde zencefil ve kahve içmeleri faydalıdır. Her zaman bal yemelerinde de çok fayda vardır.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 22. ahmet dedi ki:

  ismim ahmet anne adım vahide baba adı adem dogum tarihim 23,12,1990

  1. ahmet dedi ki:

   cokmerakediyorum ne cıkacak

  2. admin dedi ki:

   Merhaba Sıhhatli, gösterişli, zevke düşkündürler. Endişe ve keder nedir bilmezler. Güler yüzlü ve konuşkandırlar. Tertipli olup, emretmeyi severler ve amir olmak isterler. Ama, munis ve iyilik severdirler. Temiz kalpli ve zekidirler. Ancak, hür olmayı isterler. Her şeyin iyi ve kötü taraflarını görebilirler. Kanun, kaide usul ve prensiplere ziyadesiyle itaat ederler. Vefakar olup, aşkları da devamlıdır. Zarafet ve kibarlığa çok önem verirler. Oldukça kıskançtırlar. Ama bu tabiatları pek tehlikeli değildir. Midelerine de düşkündürler.
   Evlatları: Çocuklarının kendinden önce vefat etme ihtimali vardır. Oğullarının birinin vefatına çok üzülse de diğer bir oğlu sayesinde dert ve üzüntülerinden kısmen kurtulurlar.
   Hastalık ve İlletleri:
   Hastalıklarının çoğu soğuk almaktan ve kuruluktan ileri gelir. Bunun için de vücutlarının çoğu yerinde sancılar olur. Hasılı kalça ve bacak hastalıklarına istidatlıdırlar. Sık sık müshil, hint tuzu alıp, ağrıyan yerlerine ağrı kesici ilaçlar sürerlerse çok faydasını görürler.
   Evlilik Hayatı:
   Başından üç nikah geçmesi ihtimali vardır. İki zevcesi vefat eder. Onlar için en uygun ve hayırlı zevce sarışın ve kumral kadınlardır. Bir kadın sihir yaparsa da, Allah cc ın izniyle kurtulur.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   Denizde boğulmak tehlikesi vardır. 6, 10, 20, 30 ve 53 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 73 sene yaşarlar.
   Yolculukları:
   Çok yolculuk etmeleri hayırlı değildir. Bilhassa deniz yolculuklarından sakınmaları gerekir. Mecburen yolculuk etmeleri gerekirse, yola Perşembe günü çıkmalarında fayda vardır. Ancak bu yolculuklardan da çabuk dönmeleri hayırlı olur.
   İzzet ve İkbali:
   Halk indinde muhterem olurlar. İzzet ve Rıfatları gittikçe artar. Muhitlerine göre büyük bir mevki sahibi olurlar. Ehil iseler devlet hizmetine girerler.
   Emel ve Arzuları:
   Emel ve arzularında sebat ederler. Ümit ettikleri şeye er geç nail olurlar. En sonunda zengin olurlar. Huzur ve Refah içinde vefat ederler.

  3. admin dedi ki:

   Ferasetli ve akıllıdırlar. Nafiz bir zekaya sahiptirler. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur. Az konuşurlar. Hafızaları kuvvetlidir. izdivaçta naziren mesut olurlar. Cömert sabırlı, işlerinde güler yüzlü, herkes indinde makbul, halk arasında sevilen kişiler olup azim ve sebat sahibidirler. İdare ve müdarayı severler. Seyahat etmekten de hoşlanırlar. Kendilerini disiplin altına alamazlarsa alkolik olurlar.

 23. adım :emine anne adım:fatma baba ad:haydar doğum tarihim:01.08.1981 dedi ki:

  rica etsem bakabilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler. Ama iyilik ettiklerinden zarar görürler. Güzel yüzlüdürler. Zevk, sefa ve eğlenceyi severler.
   Esmer tenli, kısa boylu bir kadından sakınmalıdırlar. Çünkü böyle bir kadın, onların evlerini yıkmak ister. Kadınlardan çok eziyet çekmeleri ihtimali vardır.
   Mal ve Ticareti:
   Kendilerine yetecek kadar malları olur. Kah zengin kah fakirdirler. Haram kazanmaz ve haram yemezler. Mallarına bir kuruş haram girecek olursa mallarını silip süpürür. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin yemesi korkusu vardır. Fakat sonradan yine kendi maişetine yetecek kadar mal sahibi olurlar.
   Kardeşleri:
   Kız ve erkek kardeşleri olur. Kendileri kardeşlerinin en zenginidir. Kardeşleri sözünü dinlerler. Eğer doğdukları zaman yıldızları Utarit, Güneşe bakar vaziyetteyse kardeşleriyle araları pek iyi olmaz. Kardeşlerinin çoğu onlardan önce vefat ederler.
   Bazıları kardeşleriyle anlaşmazlığa düşer aralarında dava ve münakaşa çıkar ayrılırlar ama sonradan yine birleşirler. Kardeşlerinin hepsine galip ve muzaffer olurlar.
   Ana ve Baba münasebeti:
   Kardeşlerinden daha çok sevilirler. Ana ve babalarına itaatleri cümlesinden üstündür. Ana ve babalarından miras yerlerse de bunun pek faydasını görmezler.
   Evlatları:
   Ekserisi erkek olmak üzere bir çok çocukları olur. Onlardan hürmet ve itaat görürler. Çocuklarının bazıları ondan evvel vefat ederler.

 24. Gözde dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı
  Merhaba ismim Gözde
  Doğum tarihim 13.02.1992
  Anne adı:Nazlı
  Baba adı:Haydar

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gözde hanım yıldız name falınız, Eğlence, zevk ve sefayı severler. Zengin olmak isterler fakat müsrif tirler. Hoş sözlü ve güler yüzlüdürler. Yalana istidatlıdırlar. Aşkları sürekli ve kuvvetlidir. Hem severler ve hem de çok sevilirler. Sevenler kendilerinden kolay kolay ayrılamaz. Ticaret ve iş konusunda zekidirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat böbrek, barsak ve yan ağrılarına karşı istidatlıdırlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları kah rahat kah zahmetli geçer. Bazen iyi bazen de fena yaşarlar. Kalplerinde fesat yoktur. Herkesin yüzüne gülüp, sırlarını da söylerler. Ancak iyilik ettiklerinin çoğundan fenalık görürler. Aynı zamanda zevk ve sefaya da düşkün olurlar.
   Mal ve Ticareti:
   Topladıkları mallarını faydası olmayanlara yedirirler. Mallarının çoğunu erkekler yer. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin telef etmesi ihtimali vardır. Bunun için zarurete düşerlerse de sonradan yine rahata kavuşurlar ve kendi emekleriyle topladıkları mallarını ömürlerinin sonuna kadar yer, içerler.
   Ana ve Baba münasebetleri:
   Ana ve babalarına karşı saygılı ve mutidirler. Ana ve babaları da onları severler. Miras olarak ellerine mal ve mülk geçer. Lakin bu yüzden kardeşleriyle arasında niza doğar ve mahkemelik olurlar.
   Evlatları:
   Ekseri çocukları erkek olur. Ancak çocukları hususunda bahtları azdır. Birkaç kere çocuk düşürürler, birkaç çocukları da büyük yaşlarında vefat eder. Hatta bir oğullarının vefatı, onları dert ve kedere giriftar eder.
   Evlilik Hayatı:
   Sarıya çalar beyaz tenli kocadan hayır görürler. Ya bir koca ile yaşarlar yada 5 e kadar evlenirler. Kıskançtırlar, kocalarını severler.
   Baliğ oldukları yaşlarda esmer tenli ve kasığında alamet olan bir kadından hayır görürler talipleri çok olur meserret içinde yaşarlar.
   Emel ve Arzuları:
   İsteklerinde sebatkar olur ve akıllarına koyduklarını yapmadan vazgeçmezler. Mizaçları güzel olup, akıbetleri hayırlıdır. Fakat yaratılışlarında acelecilik alıp olduğundan can sıkıntısından pek az kurtulurlar.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 25. Nazlı dedi ki:

  Merhaba ismim Nazlı
  Baba adım:Gülabi
  Anne adım: Nahide
  12.01.1956 doğımluyum .yılnızname falıma bakar mısınız lütfen? Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Nazlı hanım, Bir dilekleri olduğu zaman Cuma günü erken saatlerde müracaat edecek olurlarsa muvaffak olurlar. Yattıkları zaman başlarını kıble tarafına veya batıya doğru koyarlarsa çok rahat uyurlar.
   İnsan ve cin şerrinden emin, nazar ve sihirden mahfuz ve herkesin yanında makbul ve muhterem olmak ve kocası ile iyi geçinmek isterlerse, safran, misk ve gülsuyundan mamül bir mayi ile, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa Biiznillahi Teala çok faydasını görürler.
   Canları sıkıldığı zaman Saba, Hüzzam, Acemaşiran ve Nişaburek makamlarındaki şarkılardan dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler.
   Şarkıcı, artist, tezgahtar, hukukçu, ticaret erbabı, politikacı, nakkaş çiçekçi ve dinle ilgili işlerde muvaffak olurlar.
   Çeşitli yemekler hazırlamayı severler. Yemek ayırt etmezler, ne bulurlarsa yerler. En çok hamur işlerini ve balık yemeklerini severler. Ayrıca çok güzel sofra hazırlarlar. İkramda bulunmayı severler.
   İnsan ve cinlerden gelen her türlü zararların defedilmesi, halk arasında sevilip sayılan bir insan olup, büyükler yanında muteber ve muhterem olmak, maddi ve manevi kazanımlara ulaşabilmek, yıldızınızın pozitif güçlerinden faydalanmak için; Yıldıznameniz de bildirilen size özel dua, ayet ve tılsımatı, bu çalışmada kullanılması gereken misk, safran ve gülsuyunun masrafını karşılamanız halinde hazırlayıp, vereceğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderebilirim.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 26. Asya Soydan dedi ki:

  Merhaba kuzenime yaptiginiz yorumdan bahsettim gercekten cok etkilen di bana bakmaniz icin bilgilerini verdi ismi Ezgi anne, baba adı teyfik, sevilay doğum bilgileri 18 04 1994 tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Asya hanım Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar.
   Mal ve Ticareti:
   Kendi kazançlarıyla geçinirler. Fakat, servetlerini şükretmeyi bilmeyen ve kendisine faydası olmayan kimselere harcarlar. Erkek malından çok fayda görürler. 30 yaşlarına doğru çok zarurete düşerlerse de, çok geçmeden beklenmedik bir mala sahip olur, yahut miras yerler. Ve ömürleri sonuna kadar kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Kardeşleri:
   Erkek ve kız kardeşleri olur. Mal ve aile cihetiyle hepsinden üstün olurlar. Kardeşlerine mal ve rızk hususunda yardım ederler. Onlara yaptıkları iyiliklere karşı iyilik görürler. Fakat, onlardan ayrı yaşamaları hayırlı olur.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Anaları babalarından daha çok sever. Bunlardan epeyce miras kalır. Fakat bu miras yüzünden kardeşleriyle ihtilafa düşerler. Ama en sonunda sulh olurlar.
   Evlatları:
   Evlatlarının çoğu erkek olur. Çocuklarının hastalıkları ve vefatları yüzünden çok zahmet, meşakkat, hüzün ve elem çekerler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Çoğu hastalıkları sevda ve safra çokluğundan meydana gelir. Diz, kalça ve bacaklarında şiddetli ağrılardan şikayet eder. O zaman çok ızdırap çekerler. Sık sık müshil almaları faydalıdır. Kimyonlu ve zencefilli şeyler, bal ve tereyağı faydalı olup, sulu şeylerden, sütten ve yoğurttan soğuk şeyler içmekten sakınmalıdırlar.
   Evlilik Hayatı:
   Nişanlanmalar da dahil olmak üzere, başlarından 2 veya 4 nikah geçmesi ihtimali vardır. Eğer birden fazla evlilik yapacak olurlarsa, ilk kocaları vefat eder veya boşanırlar, ikinci kocalarıyla uzun süre yaşamaları ihtimali vardır. Evlendikleri erkeklerden bazen muhabbet ve sevgi ve bazen de kahır görürler. Kocalarından birin malını yemesi ihtimali vardır.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 7, 9, 24 ve 43 yaşlarındayken ölüm korkusu vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar.
   Yolculukları:
   Vatanlarından ayrılıp şarka gitmeleri ihtimali vardır. Bu yolculuklarından çok hayır görürler. En iyi yolculukları Pazar sabahı başlayıp, doğu ve güneye doğru olan yolculuklardır. Onlar için kara yolculukları deniz yolculuklarından daha hayırlıdır. Çünkü, onlar için denizde boğulmak tehlikesi vardır.
   İzzet ve İkbali:
   Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında muazzez ve muhteremdirler. Kadın arkadaşları çok olup onlarla iyi geçinirler. Mertebesi yüksek bir tarafından mal sahibi olurlar. Bu yüzden de hasetçileri olur.

 27. Kemal turna dedi ki:

  Merhaba ismim Kemal baba anne adım Arif, Melike doğum yılım 09.11.1988

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kemal bey Sıhhatli, gösterişli, zevke düşkündürler. Endişe ve keder nedir bilmezler. Güler yüzlü ve konuşkandırlar. Tertipli olup, emretmeyi severler ve amir olmak isterler. Ama, munis ve iyilikseverdirler. Temiz kalpli ve zekidirler. Ancak, hür olmayı isterler. Her şeyin iyi ve kötü taraflarını görebilirler. Kanun, kaide usul ve prensiplere ziyadesiyle itaat ederler. Vefakar olup, aşkları da devamlıdır. Zarafet ve kibarlığa çok önem verirler. Oldukça kıskançtırlar. Ama bu tabiatları pek tehlikeli değildir. Midelerine de düşkündürler. Bu burçta Doğanlar kalça, bacak hastalıklarına istidatlı oldukları cihetle bu kısımlarına dikkat etmeleri gerekir.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 28. gülgün dedi ki:

  ismim: gülgün anne adı: milkinaz baba adı: kazım doğum tarihim:29/08/1987 yıldızname falım bakarmısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gülgün hanım Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar. Evlilik hayatları umumiyetle başarılı olur. Sıhhatleri de umumiyetle iyidir.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Küçük yaşlarında bir çok hastalıklardan şikayet ederler. Sinir, safra kesesi, dalak, pankreas ve karaciğer hastalıklarına karşı istidatlıdırlar.
   Emel ve Arzuları:
   Akıllarına koydukları şeyi yapmadan vazgeçmezler. Acelecidirler istediklerinin çoğunu elde ederler. Akıbetleri çok hayırlıdır. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 29. melek dedi ki:

  İsmim melek anne adı dudu baba adı temel 24081988 doğum tarihi bana da bakabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Melek hanım Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.
   Evlilik Hayatı:
   En fazla üç kere evlenmeleri muhtemeldir. Erkeklerden çok zahmet çekerler. İlk kocaları çok iyidir. Fakat, bu kocalarının vefat etmesi ihtimali vardır. Sonra beyaz tenli bir adamla da evlenirlerse de ondan da hayır gelmez.
   Emel ve Arzuları:
   Emel ve arzularında sebatkar olup ümit ettikleri şeye nail olurlar. Azmettikleri işi başarmadan bırakmazlar. Hüsnüniyetlidirler. Ve gayet emin kişilerdir. Dostlarının işlerini kendi işleriymiş gibi yaparlar.

 30. Serdar alıcan dedi ki:

  İsmim Sercan Baba Anne adım Elif, Kemal 08.01.1982

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Sercan bey Yürürken azimli cesaretli ve emin adımlar atarlar. Merttirler. Fakat hoyratça davrandıkları da olur. Çabuk kızarlar, fakat bu kızgınlıkları çabuk geçer. Zekidirler. Her şeyi çabuk öğrenirler. Çalışmaktan bıkmazlar. Çalışkandırlar. Daima haklı olanı müdafaa ederler. Yalan söylemezler, yalancıyı da sevmezler. Çok inatçılardır. Zevk ve eğlenceye de düşkündürler. Kolay hüküm altına alınamazlar. Baskı altında yaşamayı sevmezler. Haksızlar karşısında isyan ederler. Çocukken çok yaramaz olurlar. Gençlikleri çok hareketli geçerler. Yaşlandıkça sakinleşirler. Hayatları çalışmakla geçer. Tembelliği sevmezler. Kendilerine çok güvenirler. Bunun için de hemen hemen her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İyi kalpli ve merhametlidirler. Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı severler. Bunun için de her kes tarafından sevilirler. Hile yapmayı sevmezler. Hilekarlardan ve iki yüzlülerden nefret ederler. Mesuliyet altına girmekten çekinmezler. Talihleri her zaman yardımcıdır. Fakat yine de kendi hataları yüzünden, kendi işlerini yine kendileri bozarlar.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…

 31. AYSEL dedi ki:

  ADIM AYSEL ANNE ADI FATMA BABA ADI HASAN DOĞUM ARİHİ 05.09.1969

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Aysel hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır.
   Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında batları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşirler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar. Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 32. Tarık Şahin dedi ki:

  Tarık,emine,ismail,1975

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Tarık bey Yürürken azimli cesaretli ve emin adımlar atarlar. Merttirler. Fakat hoyratça davrandıkları da olur. Çabuk kızarlar, fakat bu kızgınlıkları çabuk geçer. Zekidirler. Her şeyi çabuk öğrenirler. Çalışmaktan bıkmazlar. Çalışkandırlar. Daima haklı olanı müdafaa ederler. Yalan söylemezler, yalancıyı da sevmezler. Çok inatçılardır. Zevk ve eğlenceye de düşkündürler. Kolay hüküm altına alınamazlar. Baskı altında yaşamayı sevmezler. Haksızlar karşısında isyan ederler. Çocukken çok yaramaz olurlar. Gençlikleri çok hareketli geçerler. Yaşlandıkça sakinleşirler. Hayatları çalışmakla geçer. Tembelliği sevmezler. Kendilerine çok güvenirler. Bunun için de hemen hemen her giriştikleri işte muvaffak olurlar.
   İyi kalpli ve merhametlidirler. Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı severler. Bunun için de her kes tarafından sevilirler. Hile yapmayı sevmezler. Hilekarlardan ve iki yüzlülerden nefret ederler. Mesuliyet altına girmekten çekinmezler. Talihleri her zaman yardımcıdır. Fakat yine de kendi hataları yüzünden, kendi işlerini yine kendileri bozarlar. Çünkü, çok sabırsızdırlar. En büyük hataları beklemeyi bilmemeleridir.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…

 33. adım handananne adım zelihadoğum tarihim 10-11-1979 dedi ki:

  kişiliğim geleceğime bakarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Handan hanım Hayat ve Maişeti:
   Hayatları refah içinde geçer, iyi yer ve iyi yaşarlar. Rızkları boldur. Nimet ve saadet içinde yaşarlar ve öylece vefat ederler.
   Mal ve Ticareti:
   Küçük yaşta malları az olur. Zaruret içinde yaşarlar. Yaşlandıkça mal ve rızkları artar, zengin olurlar. Fakat, mallarını kıymetini bilmeyenlere ve şükretmeyenlere yedirirler.
   Kardeşleri:
   Kardeşlerinin çoğu kızdır. Kardeşleriyle geçinemezler, sık sık münakaşa ederler. Aralarında anlaşmazlık olur. Fakat bütün anlaşmazlıklardan galip çıkarlar. Erkek kardeşlerden biri kız kardeşlerinin ekserisi önce ölür.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ana ve babalarına muhip ve muti olduklarından, kardeşlerinden daha çok sevilirler. Babalarının analarından önce vefat etmesi ihtimali vardır. Miras yerler, fakat faydasını görmezler. Mirasları geldiği gibi sarf olup gider.
   Evlatları:
   Biri erkek ikisi kız olmak üzere üç çocukları olur. Ahir ömürlerinde çocukları olur. Ahir ömürlerinde çocuklarından hayır ve yardım görürler, çok sevinir ve mesut olurlar.
   Hastalık ve İlletleri:
   Romatizma, hazımsızlık ve melankoliye istidatlıdırlar. Safraları çoğaldığı zaman başları döner, vücutlarında kırıklık olur. Tereyağı bal, süt ve yoğurt yemeleri iyidir. Bilhassa kuzu ve sığır eti yemekten çekinmelidirler. Çünkü bunları çok yedikleri zaman safraları artar. Hamama gittiklerinde kuyruk yağı sürünür ve sonra yıkanırlarsa ağrı ve sızıları kalmaz.
   Evlilik Hayatı:
   İki kere evlenmeleri muhtemeldir. Beyaz tenli kadınlar iyidir. Fakat, zevcelerinden zarar görürler. Eşlerinden biri vefat eder, ikincisinden boşanır.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 8 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar.
   Yolculukları:
   Çarşamba günü başlayan yolculuklar hayırlıdır. Yolculuklarından fayda görürler ve salimen vatanlarına dönerler. Deniz yolculukları kara yolculuklarından daha iyidir. Kamil bir iman sahibi iseler, hacca da gitmeleri mümkündür.
   İzzet ve İkbali:
   Her nereye giderlerse gitsinler, ahbap ve dostları arasında muazzez ve muhterem olurlar. Mertebesi yüksek bir zatla dostluk kurar ve ondan izzet ve şeref bulurlar. Büyük küçük herkes tarafından hürmet görürler. Hasılı ikbali yerinde, yıldızı parlak ve halk arasında sevilen ve rağbet edilen kişilerdir.
   Emel ve arzuları:
   Emel ve arzularına nail olurlar. Akıbetleri hayırlı ve mesuttur. Yaşlandıkça mertebeleri yükselir, her işleri yoluna girer.

   1. Engin dedi ki:

    Adım Engin Anne adı Nazmiye baba adı Salim doğum tarihi 20.11.1974 yıldıznameme bakarsanız sevinirim. Gelecekte beni neler bekliyor

    1. admin dedi ki:

     Merhaba Engin bey İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.
     Hayat ve Maişeti:
     Hayatı iyi ve geçimleri yerinde olur. Kalpleri temiz olup elleri de acıktır. Emindirler. Lisanları tatlı, sözleri düzgün olduğu için herkes tarafından sevilirler. Eğlenceyi zevk ve sefayı, bilhassa bağ, bahçe ve kırlarda gezmeyi severler.
     Mal ve Ticareti:
     Genç yaşlarda malları az, 30 yaşlarından sonra ise çok olur. Bu yaştan sonra servetleri artar. Fakat mallarını kendini bilmeyen, hamd ve şükretmeyenlere yedirirler.
     Bu kadınların bir miras veya bir piyango yüzünden zengin olmaları ihtimali de vardır. Hasılı, ömürlerinin sonuna kadar rahat bir hayat geçirirler.
     Kardeşleri:
     Kardeşlerinin çoğu kız olur. Fakat onlarla anlaşıp geçinemezler. Onlardan ayrı yaşamaları hayırlıdır. Eğer doğdukları anda asıl yıldızları merihe bakar vaziyetteyse kardeşleri erkek olur ve onlardan hayır görürler. Kardeşlerinin ekserisi kendilerinden önce vefat eder.
     Ana ve Baba Münasebeti:
     Ana ve babalarına muti ve hayırlı olurlar. Ebeveynleri de onlardan razı ve hoşnuttur. Annelerinden başka bir kadından da süt emmeleri ihtimali vardır. Büyük bir miras alırlarsa da pek faydasını görmezler, geldiği gibi gider.
     Evlatları:
     Ekseri evlatları kız olur. Çocukları yüzünden çok meşakkat çekerler. Daha sonra bir çocuk sahibi daha olurlar ve ondan hayır görürler ve çok mesut olurlar.
     Hastalık ve İlletleri:
     Ekseri hastalıkları romatizma, hazımsızlık, baş ve göz hastalıklarıdır. Bunlar için bal, zeytin yağı ve tereyağı gibi şerbetler içmek iyidir. Sık sık yıkanır ve ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Perhiz yapmaları, sabah aç karnına bal şerbeti içmeleri ve sakız çiğnemeleri de faydalıdır.
     Evlilik Hayatı:
     Beyaz tenli erkeklerle evlenmeleri uygundur. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İki kere evlenecek olurlarsa birinci kocalarından vefat nedeniyle ayrılırlar. İkinci kocalarıyla ise ölünceye kadar yaşarlar. Genç yaşlarında talipleri çoktur. Fakat nişanlarının ekserisi bozulur. Ancak 25 yaşından sonra evlenirler.
     Korku ve Ölüm Tehlikesi:
     3, 11, 24 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 70 yıl yaşarlar.
     Yolculukları:
     En hayırlı yolculuklar Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan, güneye veya doğuya doğru olan yolculuklardır. Çok seyahat ederler ve bütün yolculuklarından hayır görürler. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyidir. Çok rüya görürler, fakat ekserisini uyanmadan unuturlar.
     İzzet ve ikbali:
     Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.
     Emel ve Arzuları:
     Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.

 34. PAKİZE dedi ki:

  ADIM PAKİZE, ANNE ADIM:NESİME, BABA ADIM:MEHMET ALİ DOĞUM TARİHİM:01/12/1981 YILDIZNAMEME BAKARMISINIZ

 35. ADMİN dedi ki:

  isim:PAKİZE
  anne adı: NESİME
  baba adı: MEHMET ALİ
  doğum tarihi:01/12/1981 YILDIZNAME RİCASIYLA

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Pakize hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır.
   Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında batları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşirler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 23 Kasım – 2 Aralık )
   Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.
   Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur.
   Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar.
   İyi memure veya alim olabilirler.
   İkinci Vasıf ( 3 – 12 Aralık )
   Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.
   Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.
   Üçüncü Vasıf ( 13 – 22 Aralık )
   Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler.

 36. kamil güneş dedi ki:

  KAMİL
  ANNE ADI HAYRİYE
  BABA ADI ALİ
  DOĞUM 19 EKİM 1973

  1. admin dedi ki:

   Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.
   Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.
   İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatı iyi geçer. İyi yaşarlar. Doğru sözlü olmakla beraber, dargınları barıştırmak maksadıyla yalan söylerler. Herkese sır verir ve iyilik ederler. Yaşları ilerledikçe kadir ve kıymetleri artar. İşleri ve gidişatı iyiye doğru gider. Mertebeleri yükselir. Şöhretleri artar. Orta yaşlarında geçim sıkıntısı çekerlerse de, sonraları ahvalleri iyi olur ve nimet ve rahat içinde vefat ederler. Umumiyetle sakin bir hayatı severler.
   Mal ve Ticaretini:
   İleri yaşlarında zengin ve halkın kıskandığı kişi olurlar. Ancak orta yaşlarında geçim sıkıntısı çekmeleri ihtimali vardır. İşlerinde çok acelecidirler. Düşünüp taşınıp karar verirlerse iyi olur.
   Kardeşleri:
   Erkek kardeşleri az olur. Kardeşleriyle geçinmezler. Çünkü ona haset ederler. Onlardan uzak yaşarlarsa daha hayırlı olur.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ebeveynleri indinde diğer kardeşlerinden daha muhterem ve sevgilidirler. Onlardan miras yer, bu yüzden kardeşleriyle aralarında niza olur. Bunun için de miras zayi olup gider.
   Hastalık ve İlletleri:
   Ekseri hastalıkları nezle, balgam, romatizma, kalp ve adale ağrıları, yan ağrıları, böbrek ve bağırsak hastalıklarıdır. Kan ve safra çokluğu da hastalıklarına sebep olabilir. Kış mevsiminde kanlı basur olma tehlikesi de vardır.
   Mercimek, kuru fasulye, nohut, süt ve yoğurt gibi yiyeceklerden sakınmaları gerekir. Hararet veren macunlardan ve kimyonlu yiyeceklerden çok fayda görürler. Hastalandıkları zaman müshil almalarında da fayda vardır.
   Evlilik Hayatı:
   Tek izdivaç yaparlar. Yani aynı zamanda birden fazla kadınla münasebette bulunmazlar. Onlar için en iyi zevce, kırmızıya çalar beyaz tenli olanlardır. Birden fazla evlilik yaparlarsa, ilk zevceleriyle imtizaç ederler, ikinci zevceleri ise vefat eder. Kadınlar yüzünden çok zarar görürler. Mallarını bir kadının yemesinden korkulur. Bu kadın yüzünden mahkemelik olurlar. Bunun için kadınlarla münasebet kurmaktan kaçınmaları hayırlı olur. Fakat, kadınlar yüzünden içine girdiği müşkül durumlardan Allahın izniyle kurtulurlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   7 aylık 20 aylık, vakti buluğda, 22, 23, 40 ve 72 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa uzun ömürlü olurlar. Kapısı batıya doğru olan bir evde oturmasında çok fayda vardır.

 37. Selma dedi ki:

  ismim: selma anne adım : selver baba adım : derviş doğum : 12.01.1998

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Selma hanım Tabiatları hırçındır. Bakışları cür’etkârdır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatkar sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoist tirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.
   Hastalık ve illetleri:
   Yaşları kemale erdikten sonra hastalıkları çok olur. Mide, kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve tenasül organları hastalıklarına karşı istidatları vardır. Hastalıklarının çoğu safra artması ve soğuk almaktan olur. Çarşamba günü başlayan bir hastalık, vefatlarına sebep olabilir. Sık sık başları döner. Limonata, demir hindi, sumak, ekşi nar yemelerinde çok fayda vardır. Ara sıra müshil içip, içlerini temizlerlerse; çok fayda görürler. Ayrıca dana eti yemelerinde de fayda vardır. Haftada bir defa kafur veya kekik yağı ile vücutlarını ovarlarsa; romatizma ve mafsal ağrılarından kurtulurlar.
   Evlilik hayatı:
   Başından iki nikah geçme ihtimali vardır. Bu halde ilk kocalarından vefat veya boşanma ile ayrı düşerler. İkinci kocaları ile ömür boyu yaşarlar. Kocasını çok kıskanır. Bununla beraber kendi ahlakı hususunda laubali olabilirler.
   Korku ve ölüm tehlikesi:
   2,7 ve 24 yaşlarında iken ölüm tehlikeleri vardır. Bunları atlatırlarsa 70 sene yaşarlar.
   Yolculukları:
   Çok yolculuk ederler. Fakat yolculuklarında zahmet çekerler. Salı günü çıktıkları yolculuklar hayırlı olur. Kara ve deniz yolculuğu, hayır ve şer bakımından eşittir. Hiç birinden hayır görmezler. Yorgunluk ve zahmet yanlarına kar kalır. Kara yolculuklarının birinde mallarının çalınması ihtimali vardır.

 38. kader dedi ki:

  ismim kader anne ısmı serpıl baba ısmı halıl dogum tarıhım 12.05.1999

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kader hanım, Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler.
   Hastalık ve İlletleri:
   İhtiyarlıklarında çok hasta olurlar. Hastalıklarının çoğu kalp, mide, böbrek ve karın hastalıklarıdır. Kalp veya karın hastalıkları ölümlerine sebep olabilir. Bu hastalıkları önlemek için, arasıra müshil almalarında fayda vardır. Ayrıca bahar ve yaz aylarında limonata ve demirhindi şerbetleri içmelerinde çok fayda vardır. Ekşi şeyler yemekten de fayda umulur. Diğer taraftan, Bahar aylarında kan aldırmaktan da çok menfaat sağlarlar.
   Evlilik Hayatı:
   Küçük yaşlarındayken evlenmek isteyen çok olur. Fakat, onlarla evlenmezler. Nişanlanmak ve söz kesmek dâhil başlarından 3 veya 5 nikah geçer. İlk eşinden boşanırlar veya ilk eşleri vefat eder. Onlar için en hayırlı koca beyaz veya sarı tenli olan erkeklerdir. Kocaları tarafından çok sevilirler, bunun için de herkes tarafından kıskanılırlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   Ölümleri kalp veya karın hastalıklarından olur. Bu kadınların cinlerin tasallutundan korunmaları için temiz bir kağıda safran, misk ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşımalarında çok büyük bir fayda vardır. 2, 7, 20, 25 ve 44 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bu tehlikeleri atlatırlarsa 80 sene yaşayacakları söylenebilir.
   Yolculukları:
   Perşembe günü yola çıkmaları şartıyla kara yolculukları hayırlıdır. Onlar için deniz yolculuklarında hayır yoktur. Çünkü, deniz yolculukları hayatları için çok tehlikeli olabilir. En karlı ve hayırlı yolcucukları Batı ve Güney taraflarına olan yolculuklarıdır. Ayrıca, kamil bir iman sahibi iseler hacca gitmeleri de mukadderdir.
   İzzet ve İkbali:
   Mevki sahipleri yanında talihleri çok açıktır. Nüfuslu bir adamla dostluk kurup , onun sayesinde mevki ve itibar sahibi olurlar. Herkes tarafından sevilirler. Yaşları ilerledikçe itibarları ve rızıkları daha da artar. Çok azimli oldukları için başladıkları işleri bitirmeden bırakmazlar.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…..

 39. ömer dedi ki:

  ömer emine mehmet 12.01.2002

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ömer bay Ferasetli ve akıllıdırlar. Nafiz bir zekaya sahiptirler. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur. Az konuşurlar. Hafızaları kuvvetlidir. izdivaçta naziren mesut olurlar. Cömert sabırlı, işlerinde güler yüzlü, herkes indinde makbul, halk arasında sevilen kişiler olup azim ve sebat sahibidirler. İdare ve müdarayı severler. Seyahat etmekten de hoşlanırlar. Kendilerini disiplin altına alamazlarsa alkolik olurlar.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 23 – Aralık – 1 Ocak )
   Alim, idareci veya yazar olabilirler. Her girdikleri işte muvaffak olurlar. Sözleri ve hükümleri tesirlidir. Mal ve mülkü, kız ve erkek çocukları çok olur. Bu vasıfta doğanların büyüklerden ve hükümetten korkmaları gerekir. Çünkü, mallarından zarara uğrama korkusu vardır. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat, Allah cc ın izniyle kurtulurlar. Akıbetleri selamettir. İnat ve azimleri sayesinde bütün zorlukları yenerler.
   Mide ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.
   Siyah, yeşil veya kahverengi elbiseler giyip, zümrüt veya ametist taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Hakim, avukat, bankacı, dokumacı, terzi, memur veya esnaf olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de başarılı olabilirler.
   İkinci Vasıf ( 2 – 11 Ocak )
   Öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler.
   Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır.
   İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.
   Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.
   Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler.
   Üçüncü Vasıf ( 12 – 20 Ocak )
   Öfkeleri çok şiddetli olup, tahammül edilmez birer kişidirler. Çocuklarının çoğu erkek olur. Ekseri hastalıkları safradan ve baş dönmesindendir. Ayrıca hazımsızlık, romatizma ve sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Melankolik olabilirler. Sarı, kahverengi veya siyah renkli elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Esnaf, madenci, kuyumcu, mahrukatçı veya devlet memuru olabilirler.

 40. rabia dedi ki:

  rabia nazmiye mehmetali 18.12.1984

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Rabia hanım
   Yıldıznamenizin Açıklaması
   İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.
   Evlilik Hayatı:
   Beyaz tenli erkeklerle evlenmeleri uygundur. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İki kere evlenecek olurlarsa birinci kocalarından vefat nedeniyle ayrılırlar. İkinci kocalarıyla ise ölünceye kadar yaşarlar. Genç yaşlarında talipleri çoktur. Fakat nişanlarının ekserisi bozulur. Ancak 25 yaşından sonra evlenirler.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 11, 24 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 70 yıl yaşarlar.
   Yolculukları:
   En hayırlı yolculuklar Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan, güneye veya doğuya doğru olan yolculuklardır. Çok seyahat ederler ve bütün yolculuklarından hayır görürler. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyidir. Çok rüya görürler, fakat ekserisini uyanmadan unuturlar.
   İzzet ve ikbali:
   Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.

 41. ibrahim dedi ki:

  hocam merhaba adım ibrahim anne adım kezban yıldızname falına bakarmısınız 22,08,1994

  1. admin dedi ki:

   Merhaba İbrahim bey Eğlenceyi oyunu, çalgıyı ve şakalaşmayı severler. Kadınlara çok ilgi duyarlar. Heybet ve vakar sahibidirler. Herkese kendi dereceleriyle uygun muamelede bulunur ve latife ederler. Yeni elbise giymeyi, süslenmeyi yiyip içmeyi ve temizliği severler. Aşkta talihleri yoktur. Aşık oldukları kimselerden onlara hayır gelmez, şer gelir. Niyetleri saf olduğu cihetle, Allah cc onları her türlü bela ve musibetten korur. Kendi lokmalarını başkalarına yedirecek kadar cömerttirler. Yumuşak mizaçlı ve çok alıngandırlar. Hayatta istediklerini elde etmek için hiç durmadan çalışırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Dünyalıklarından dolayı haset çok olur. Fakat Biiznillahi Teala hepsine galip gelirler.
   Güzel yüzlü, temiz ve mütenasip vücutludurlar. Rızkları boldur. Her kimle münasebette bulunurlarsa bulunsunlar, onun tarafından sevilirler. Kendi işlerinde tembellik etseler bile, başkalarının işlerinde çalışkandırlar. Sırlarını saklamayı bilmezler.
   Her girdikleri işte azimleri sayesinde muvaffak olurlar. Konuşkan değillerdir. Ancak, bir kere de konuşmaya başladılar mı, susmak bilmezler. Evlendikleri zaman çok iyi bir eş olurlar. Fakat ara sıra tehlikeli maceralara da atılmaktan kaçınmazlar. Serinkanlıdırlar. Fakat onların bu durumlarına pek güvenilmez. Çünkü hiç beklenmedik bir zamanda hiddetlenebilirler.

 42. elif dedi ki:

  adım elif annemin adı nadir babamın adı ali 12.10.1999

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Elif hanım evcelikleri çok hoştur. Çoğu erkek olmak üzere çocukları az olur. Gözlerinde bir ayıp veya zaaf vardır. Yüzlerinde de aşikar bir eser bulunur. Onlar için halkın şerrinden ve dedikodudan korku vardır. Orta yaşlarında beş parsız kalıp, fakir ve zarurete düşerler. Fakat, sonradan ellerine bol para geçer. Bir hayli genç erkeğin parasını yerler. İlk kocaları onların kahırlarından telef olur. Çok nazara uğrarlar. İşlemedikleri ve yapmadıkları işlerden ötürü itham olunurlar. Bunun için esmer tenli erkeklerden sakınmaları iyi olur. Çünkü böyle bir erkeğin mallarını yiyip, onlara fenalık yapması ihtimali vardır. Hasılı, erkekler yüzünden çok zarar görür ve felakete uğrarlar.
   Denizde boğulmak tehlikesi vardır fakat Allah (c.c.)’ın izniyle kurtulurlar.

 43. NAGIHAN BALKAN dedi ki:

  ANNE ADI BAHRIYE BABA ADI SEVKET BENIM ADIM NAGIHAN BALKAN 11 01 1976

  1. admin dedi ki:

   Merhaba a Nagihan hanım Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.
   Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.
   Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 44. feryal dedi ki:

  İsmim Feryal
  Anne adı: Hatice
  Baba Adı: Fuat
  Doğum tarihim 15.05.1967 veya 1968 (Yılda bir karışıklı var çözemedik)
  Yıldızname me bakamısınız.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Yıldızname Bakımı Sonucunuz; Hayatları iyi geçer. Niyet ve hatırları saf olup, gizli kin ve garazda hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Herkesten hürmet görürler. Güler yüzlü olup, düşmanlarına bile dargın olmazlar. Emindirler, emanete ihanet etmezler. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. İyilik ettikleri kimselerden zarar görürler ve dedikodulara maruz kalırlar.

   1. Feryal dedi ki:

    Çok teşekkür ederim. Sağ olun.

 45. Zeki dedi ki:

  Zeki, Hanım, Nizamettin, 27.06.1960

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Zeki Bey Yıldızname Falı bakım sonucunuz, Yengeç burcunun yıldızname falı, açıklamasında seyahat etmeyi seven ve kalabalık ortamları bulunan bir geleceği vardır. İki farklı ruh hali taşıyan yengeç burcu insanı yalnız kalmayı ve arkadaşları ile birlikte olmayı da isterler. Kaderi nispeti bakıldığında yaşantılarında dönem dönem maddi sıkıntılar yaşasalar da ferah içinde hayatlarını idame ederler.Yengeç burcu yıldızname falında bereket ve utarid yıldızları her zaman yüksektir. Yengeç burcu yıldızname falı arkadaş ve dostluklarında güven verirler ve hatalı davranışlardan her zaman kaçarlar. Yıldızname falı kişinin kaderi nispeti hayat çizgisini gösterir. Buna göre yengeç burcu yıldızname falı olarak genel bir analizde aşka ve muhabbete düşkün ilişkilerinde duygusal birliktelik ve iş hayatında başarıları olduğu görülür. Bir defa bir işe el attılar mı o işi başarmadan bırakmazlar. Okumuş kişilerse kendilerini iyiye doğru sevk ederler. Yengeç burcu yıldızname falı bakıldığında başarılarında her zaman birilerinin yardımı ile ve yön vermesi ile elde ederler.