Rüyada “ Ücretsiz Yıldızname Falı Bak ” Görmek

Ücretsiz Yıldızname Falı Bak
Ücretsiz yıldızname falı bak, ebced ile yıldızname falı bak, yıldızname falı bak, yıldızname nedir, yıldızname bakan hocalar, Gerçek kişiye özel yıldızname

Ücretsiz Yıldızname Falı Bak

Yıldızname yorumcuları, Fal hocası uygulamasında sizleri bekliyor!Canlı ve Görüntülü fal baktırma imkanı! Telefonla konuşarak, Sohbetli yazışarak hemen şimdi, Yıldızname falı baktırın.Ücretsiz Yıldızname Falı Bak; ücretsiz yıldız name kişiye özel yapılan bakım türlerinden birisidir. Bu bakım türünde kişi üzerinde nasibi, kaderi, kısmeti olan yaşadığı ve yaşanılacak olaylar görülmektedir. Yıldızname falı bak kişinin doğduğu günden ölümüne kadar nasibi ve kaderi olarak hayat çizgisinin yorumlanmasıdır. Yıldızname falına bakmak için kişiden bazı bilgiler alınması gerekir. Bu bilgilere göre ebcet ve kebir hesabında özel bir hesaplama olarak açılacak olan özel bir yıldız name kitabı ile bulunan değerler karşılaştırılır. Ve kişiye özel bakım yapılmış olur. Ebcet ilmi ile yıldız name için kişinin adın, anne adı, baba adı, doğum tarihi gün ay yıl şeklinde alınarak bu hesaplar alınmalıdır. Yıldız name falı için bakılan kitap geçmiş zaman dan bugüne gelen özel alimlerin ve zatların yorumları içeren bir kitap olduğu da bilinmektedir.

Yıldızname Falı Nedir?

Yıldızname Falı Nedir? kişinin doğumdan ölüme kadar kaderi olarak yaşayacağı olayları bir takım sembol ve yazılarla dile getirilmesi şeklinde olup kişiye özel doğum tarih, ismi, bilgileri kullanılarak gerçekleştirilen bakım türlerinden birisidir. Yıldızname falı diğer fal çeşitlerine nazaran çok farklıdır. Burada yapılan yorumlar islam alimlerinin yaptığı yorumlara dayanılarak açıklanmıştır. Yıldızname ciddiye alınarak özverili çalışmalar sonucu gerçekleştirilen bakım türlerinden birisi olup bu bakım türleri eğlence amaçlı sıkça yapılacak bir bakım türü değildir. Bu bakım türü özellikle Osmanlı döneminde yaygın olup en parlak dönemini sultanlar döneminde gerçekleştirmiştir.

Yıldızname bakımı kişinin doğduğu tarih, yıl, ay ve güne göre çıkartılan kişi hakkında kederi ve ilmi bilgiler barındıran bir nevi haritadır. Sadece kalp gözü açık ve yıldızname bakımı hakkında ilim sahibi kişilerin yapabileceği bu bakım türü kişinin vermiş olduğu bilgiler içerisinde yalnızca ağzı dualı ve ilim sahibi kişilerce bakılır.

Kişiye özel Yıldızname bakımın da Allah-u Teala-nın vekil kıldığı hadim davet edilip, sorgu sual şeklinde kaderi nispeti olarak bakım yapılır. Bu bakımda suya kişinin üzerine müvekkel olan ervah davet edilir ve onun üzerin de yıldızname bakılır. Bu davete rahmani duru görü sual bakımı denir. El almış hocalarımız kişiye özel bakımda bire bir görüşerek bakım yapmaktadırlar.

NOT: Kişiye özel yıldızname bakımları aynı şekilde ücret mukabilinde de bakılmakta olup, özel yıldızname bakımı yaptıracak arkadaşlar için 150 TL ücret belirlenmiştir.  Allah c.c yaptığınız bu bağışları emeği geçen kişiler üzerinde kabul buyursun inşallah.

Hesap Sahibi: HAKAN AKBAŞ

BANKA: ZİRAAT BANKASI ===ŞUBE KODU; 0547  HESAP NUMARASI; 826436075001

İBAN NO; TR 31 0001 0005 4782 6436 0750 01

Dikkat: Ödeme yapan arkadaşlarımız mail üzerinden ödeme yaptıklarını belirterek yıldızname falı için gerekli bilgileri yazmaları gerekir.

Gerekli bilgiler;

Adınız : Örnek ( a.a )

Anne Adınız : Örnek ( a.a )

Baba Adınız : Örnek ( a.a )

Doğum Bilgiler : ( G/A/Y )

İlişki Durumu : Evli, Bekar, Nişanlı, Sözlü, Yeni Ayrılmış

Merak Edilen Konu : İlişki Durumu yada genel bakım olarak yazabilirsiniz veya farklı bir durum belirtebilirsiniz.

Dikkat: Ücretli yıldızname bakımları Akşam saat 19:00 itibari ile yapılmaktadır. Bunun sebebi ise rahmani davetler akşam ezanı sonrası ve yatsı ezanı sonrası açılmasından dolayıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kişiye özel ücretli yıldızname bakımı için bizlere“”””DİNİRUYATABİRLERİ.COM.TR@GMAİL.COM”””” bu adresten iletişime geçmeniz ve mail ile gerekli bilgileri ulaştırmanız yeterlidir.

Yıldızname Nedir?

Yıldızname Nedir? kişinin geleceğe ait kaderini ve hayat çizgisini belirli kurarlar çerçevesinde bir takım semboller ve simgeler eşliğinde belli kurallara dayanılarak yapılan bakım türleri arasında en etkili olan bakım türüdür Bu bakım türü yapısal olarak her ne kadar fal bakımına benzerlik gösterse de faldan ayrılan en büyük özelliği araçsız ve ileriye dönük daha aydınlatıcı bilgiler içermesidir. Yıldızname kelimesi İslam felsefesinde de önemli bir konumda yer almış Yıldızname baktırmak bu anlamda canlılığa ve amaçsal bağlar kurmaya sebep olmuştur. Bir çok şekilde benzer amaçlar güdülerek anlatılan yıldızname  falı kişiye özel bilgi içeren, insan hayatını tüm yönleriyle ele alarak bir çok konuda ayrıntılı bilgiler veren Allah’ı teala tarafından bir takım yeteneklere tabi tutulmuş insanların yapmış olduğu eğlence amacından uzak sadece bilgi amaçlı yapılan gerçeğe dönük olgulardır.

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır? yıldızname kişiye ait bilgilerle özel olarak bakılan faldan ve diğer bakım türlerinden farklı insana aile bilgileri Allah’ı teala tarafından kalp gözü açık kimseler aracılığıyla dua ve ebcet hesabı gibi yöntemlerle yapılan eğlence amacı gütmeyen tamamen kişinin kaderine ve kısmetine yönelik yapılan bakım türüdür. Yıldızname baktırmak fal bakmaktan tamamen farklı olup fal gibi kahve telvesi, el çizgisi, su ve tarot kartları gibi malzemelere gereksinim duymayıp tamamen kişinin iç dünyası ve ruhani derinliğine bağlı olarak bakılmaktadır. Genelde yıldızname baktırmaya çalışan kimseler yaptıkları için bilincini anlamadıkları ve anlamsız olarak baktıkları için fal ve yıldızname’nin tam olarak ayrı anlam içerdiğinin farkında değildirler. Oysa fal ” fala inanma falsız da kalma” şeklinde ifade edilip görülen şekillere ve sembollere göre anlatılırken  yıldızname tasavvufunda ve mantığında, bir takım bilgiler ve gereksinimlerle tecrübeye ve mantığa dayalı gerçek olgularla ifade edilen bilgilerle anlatılmaktadır.

Hemen Uygulamayı İndir Fal baktır

Türkiye’nin en iyi fal uygulaması ile canlı ve sohbetli görüntülü fal baktırma deneyimini yaşayın. Hemen şimdi Fal hocası ile fal baktır

Ebced Hesabı ile Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

Ebced Hesabı ile Yıldızname Falı Nasıl Bakılır? kalp gözü açık nurani ilim sahibi kimseler tarafından ebcet hesabı, dua gibi yöntemler ve kişiye özel bir takım bilgilerle kurarlar çerçevesinde yapılan tamamen diğer bakım türlerinden farklı olup görülen şekil ve sembollerle kişinin ileriye dönük hayatını olumlu ya da olumsuz yönde etkileyen tasavvuf türüdür. Ebcet hesabı ile yıldızname falı bakmak, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet ( s.a.s) torunlarından olan İmam Cafer-i Sadık hazretlerinin ilmiyle meydana gelmiş en kapsamlı bilgiler içeren tamamen insana özgü olarak ortaya çıkmış en kapsamlı bilgilerdir.

NOT; Yıldızname falı bilinen bakım türleri arasında en çok tutulan bakım tekniği olup tamamen fal ve diğer türlerden ayrı özelliğe sahiptir. Bakım yapan kişi yaptığı tüm bakımları ağzı dualı başlayarak ağzı dualı şekilde sonlandırır. Bu işlem sırasında her hangi bir malzemeye gerek duymayarak sadece Allah’u teala’nın göstermiş olduğu ilim ve ihsan çerçevesinde ilerler.

“””Ücretsiz yıldızname falı bakımı için sayfamızın alt kısmında bulunan yorum bölümüne adınız, anne adınız, baba adınız ve doğum tarihinizi yazarak bakım ücretsiz yıldızname falı bakımı yaptırabilirsiniz.”””

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Ayse istanbul dedi ki:

  İsmim: Ayşe anne adim: fatma baba adım : Kazım doğum tarihim: 30.06.1987 yıldızname falı Bakar misiniz lutfen

  1. admin dedi ki:

   Sayın Ayşe Hanım Yıldızname falı bakımız; Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler.Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar.

   1. sultan dedi ki:

    selamlar kesin yengec burc u koruma duasi üzerinde bulunursa hic bir sey olmaz düsman burc kadinlar oglak ve boga ve balik bunlar cok kiskancdir ben kendim yasiyorum dilleri tatli ama sinsilerdir

 2. Mehmet dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı; Merhaba hocam adım mehmet anne adim Zeliha baba adım mustafa 13.04.1986 doğumluyum

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey yapılan bu bakım hayat cizginize istinaden yapılmıştır; Hayatı iyi maişeti güzel, işleri yolunda, akıbeti selamet ve hali doğrulukla geçer. Küçük yaşlarda geçim sıkıntısı yoktur. Orta yaşından sonra tekrar rahat ve huzura kavuşur. Umumiyetle bütün işleri yolunda gider.

 3. Aysel Gümüş dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı; Merhaba hocam hayırlı günler sitenizde bu denli merak duygusunu gideren konuların olması bizi çok mutlu etti. İsmim Aysel anne adım: Elifin, baba adım: Cemâl, doğum tarihim 01. 10. 1979 yıldızname falıma bakarsanız çok sevinim. İyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım sitemizde olacak yeniliklere hezaman sizleri bekleriz. Yıldızname bakımınız hayat çizginize göre yapılmaktadır umarız memnun kalırsınız; Hayatları kah rahat kah zahmetli geçer. Bazen iyi bazen de fena yaşarlar. Kalplerinde fesat yoktur. Herkesin yüzüne gülüp, sırlarını da söylerler. Ancak iyilik ettiklerinin çoğundan fenalık görürler. Aynı zamanda zevk ve sefaya da düşkün olurlar.

   Mal ve Ticareti:

   Topladıkları mallarını faydası olmayanlara yedirirler. Mallarının çoğunu erkekler yer. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin telef etmesi ihtimali vardır. Bunun için zarurete düşerlerse de sonradan yine rahata kavuşurlar ve kendi emekleriyle topladıkları mallarını ömürlerinin sonuna kadar yer, içerler.

   Kardeşleri:

   Kardeşleri arasında en ziyade bahtı yaver ve ebeveynleri arasında makbul ve sevgilidirler. Kardeşleri onların sözlerinden çıkmaz. Fakat, bir kısmıyla iyi geçinir ve bir kısmıyla da geçinemezler. Aralarında münakaşa ve niza olur. Ekseri kardeşleri onlardan önce vefat ederler.

   Ana ve Baba münasebetleri:

   Ana ve babalarına karşı saygılı ve mutidirler. Ana ve babaları da onları severler. Miras olarak ellerine mal ve mülk geçer. Lakin bu yüzden kardeşleriyle arasında niza doğar ve mahkemelik olurlar.

   Evlatları:

   Ekseri çocukları erkek olur. Ancak çocukları hususunda bahtları azdır. Birkaç kere çocuk düşürürler, birkaç çocukları da büyük yaşlarında vefat eder. Hatta bir oğullarının vefatı, onları dert ve kedere giriftar eder.

  2. admin dedi ki:

   Merhaba Aysel hanım, Eğlence, zevk ve sefayı severler. Zengin olmak isterler fakat müsriftirler. Hoş sözlü ve güler yüzlüdürler. Yalana istidatlıdırlar. Aşkları sürekli ve kuvvetlidir. Hem severler ve hem de çok sevilirler. Sevenler kendilerinden kolay kolay ayrılamaz. Ticaret ve iş konusunda zekidirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat böbrek, barsak ve yan ağrılarına karşı istidatlıdırlar.
   Mal ve Ticareti
   Topladıkları mallarını faydası olmayanlara yedirirler. Mallarının çoğunu erkekler yer. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin telef etmesi ihtimali vardır. Bunun için zarurete düşerlerse de sonradan yine rahata kavuşurlar ve kendi emekleriyle topladıkları mallarını ömürlerinin sonuna kadar yer, içerler.
   Evlilik Hayatı
   Sarıya çalar beyaz tenli kocadan hayır görürler. Ya bir koca ile yaşarlar yada 5 e kadar evlenirler. Kıskançtırlar, kocalarını severler.
   Baliğ oldukları yaşlarda esmer tenli ve kasığında alamet olan bir kadından hayır görürler talipleri çok olur meserret içinde yaşarlar.
   Emel ve Arzuları
   İsteklerinde sebatkar olur ve akıllarına koyduklarını yapmadan vazgeçmezler. Mizaçları güzel olup, akıbetleri hayırlıdır. Fakat yaratılışlarında acelecilik alıp olduğundan can sıkıntısından pek az kurtulurlar.

 4. can dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı adım can anne adı günay baba adı ethem doğum tarihi 27.01.1987

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Can Bey Yıldızname falı bakımızda sizin için hayat çizginizi anlatan yorumlar yapacağız; Hayatları iyi, maişetleri geniş, niyetleri saftır. Sırlarını saklayamazlar herkese söylerler ve bu yüzden de çok zarar görürler. Akıbetleri iyidir. Alış verişte şanslıdırlar. Fakat, önceleri zenginken sonradan fakir olurlar. Ama sonradan bir miras sebebiyle tekrar zengin olup, saadet içinde vefat ederler.

   Kardeşleri:

   Kardeşlerinden pek fayda görmezler onlardan yana bahtsızdırlar. Anaları ayrı bir kardeşleri yüzünden, diğer kardeşlerinden de ayrılmaları ihtimali vardır.

   Ana ve Baba Münasebeti:

   Anaları babalarından daha çok sever . Onlar da annelerini çok severler. Babalarının annelerinden önce vefat etmesi ihtimali vardır. Ellerine geçen miras yüzünden analarıyla aralarının açılması ihtimali de vardır. Bu mirastan fayda görmezler, geldiği gibi gider.

   Evlatları:

   Çoğu erkek olmak üzere 5 çocukları olur. İlk çocukları kız olur. Çocuklarından birinden çok hayır görürler ve ziyadesiyle memnun olurlar.

 5. Elif can ünaldı dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı Merhaba ismim Elif anne adım Ayperi doğum yılım 04. 18. 1965 yildiz nameler bakarmısınız lütfen benim için önemli

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım sanırım nisan ayının 18 inde doğdunuz yapılan yıldızname bakımı size özel yaşantınız ve hayat çizginize göre yapılır; Çeşitli maceralara kapılırlar. Zevk ve eğlenceleri uğruna paralarını sarf etme tehlikesi de vardır. Münasebette bulunduklarıyla alay etmekten de hoşlanırlar.

   İşlerinde başarılı ve yıldızlarıyla ahenk içinde olmak istiyorlarsa, kırmızı, mavi veya beyaz renkli elbiseler giymeli ve yakut veya akik taşlı yüzük takmalıdırlar.

   Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Bunun için sıhhatlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de çok sıkı bir perhiz yapmaları ve tatlı şeyler yememeleri gerekir.

   Bu kadınlar bilhassa, çiçekçilik, lavantacılık, şarkıcılık, artistlik, kadın berberliği, doktorluk ve her türlü işçilikte muvaffak olurlar. Ancak, yumuşak davranışlı olmaları ve planlı çalışmaları gerektiğini de unutmamaları gerekir.

   Hayat ve Maişeti:

   Hayatı çok iyi geçer. Rızıkları boldur. Pek geçim sıkıntısı çekmezler. Arzularına kavuşmak için hiç durmadan çalışırlar. Herkese iyilik ederler fakat her iyilik ettiklerinden kötülük görürler. Çok rüya görürler, fakat çoğunu unuturlar. İnsanlardan uzak yaşaması daha hayırlı olur. Yaşlandıkları zaman itibarları daha da artar.

 6. Gökhan dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı
  İsim: Gökhan
  Anne: Nermin
  Baba: Nevzat
  Doğum tarihi: 19.02.1975

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gökhan Bey Yıldızname Falı bakımınız hayat çizginize göre yapılmıştır; Hayat ve Maişeti:

   Orta hali yaşarlar. Dini inançları kuvvetli olup, halkla münasebetleri saftır. Herkese iyilik yaparlar ve sırlarını da herkese söylerler. Yaşlandıkça halleri iyileşir şan ve şerefleri artar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

   Mal ve Ticareti:
   Küçükken malları azdır. Hatta fakirdirler. Yaşları ilerledikçe kazanç ve servetleri artar. Halleri iyileşir. Cenabı Hak nihayet ömürlerine kadar kimseye muhtaç olmayacak kadar rızk verir.

   Kardeşleri:
   Erkek ve kız kardeşleri olur. Bazılarıyla geçinemezler. Kah kavga ederler kah muhabbet içinde bulunurlar. Erkek kardeşleriyle bir para meselesi yüzünden ihtilafa düşmeleri mümkündür.

   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ana ve babalarına karşı saygılı olmadıkları halde, onlar tarafından sevilirler. Ebeveynlerinden ayrılarak başka memlekete giderler fakat yine memleketlerine dönerler. Onlardan epeyce miras yerler fakat faydasını görmezler.

   Evlatları:
   Ekseri çocukları kız olur. Çocukları muti değildir. Onlardan çok zahmet ve meşakkat çekerler. Oğullarından biri kendilerinden önce vefat eder.

 7. Gülay dedi ki:

  anne adı, Nurten
  baba adı, Sabahaddin
  doğum tarihim; 22/04/1974

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gülay Hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır. Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 23 Kasım – 2 Aralık )
   Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.
   Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur.
   Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar.
   İyi memure veya alim olabilirler.
   İkinci Vasıf ( 3 – 12 Aralık )
   Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.
   Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.
   Üçüncü Vasıf ( 13 – 22 Aralık )
   Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler.

 8. Aysel Gümüş dedi ki:

  merhaba yaptığınız yorumlar ve düşünceleriniz için sonsuz teşekkürler. İnanın okuduklarım beni çok mutlu etti bir çok anlamda eksik olan yönlerimi bulmak konusunda yardımcı olduğuz bu vasıtayla

 9. Elif can ünaldı dedi ki:

  Teşekkürler hocam bize her konuda yardımcı oluyorsunuz yaptığınız ücretsiz bu uygulama sayesinde hem maddiyatan rahata ediyoruz hemde aklımıza takılan bir çok konuda bilgi sahibi oluyoruz

 10. Asya Soydan dedi ki:

  Merhabalar ismim Asya, baba adım mustafa, anne adım ünzüle doğum yılım 20.11.1994 yıldızname falı na bakarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Asya hanım Mal ve ticareti: Lüzumu kadar kazanırlar. Mal ve mülkleri az, fakat kanaatleri çoktur. Mallarını israf ettikleri zaman zahmet çekerler. Fakat Allah cc rızıklarını gittikçe arttıracağı için, nimet ve saadet içinde vefat derler. Ana-Baba Münasebeti:Çocukken babaları tarafından sevilirler. Anaları tarafından pek sevilmezler. Ana ve babalarına karşı itaatli olup, onlara hizmette kusur etmezler. Gurbete giderler, ebeveynlerinden bir süre ayrı kalırlarsa da, sonra yine yerlerine dönerler. Evlilik hayatı:Başından iki nikah geçme ihtimali vardır. Bu halde ilk kocalarından vefat veya boşanma ile ayrı düşerler. İkinci kocaları ile ömür boyu yaşarlar. Kocasını çok kıskanır. Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…

 11. şengül terzioğlu yıldırım dedi ki:

  Şengül
  Ana adı: Hüsna
  Baba adı: Fikret
  05.03.1967

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Şengül hanım Cömert ve merhametlidirler. Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında talihleri açıktır. Eğlenceyi ve ziyneti severler. Laubalidirler. Bazen fakir ve bazen de zengin olurlar.Tabiatın güzelliklerini severler. Dürüsttürler. Her şeye inanırlar. Bazen akıllıca ve bazen de akılsızca davranırlar. Sır saklamayı bilmezler. Kendi dertlerini olduğundan çok büyütürler. Kanun ve prensiplere uyarlar. Sakin görünmelerine rağmen, içleri devamlı olarak sıkıntılıdır. Dindardırlar. Evlerine ve kocalarına bağlıdırlar ama dikkatsiz bir ev kadınıdırlar. Mal ve Ticareti: Ellerinin emeği ile geçinirler. 30 veya 35 yaşlarında zaruret ve yoksulluğa düşerlerse de bu durum çok sürmez kurtulurlar. Sonra refaha erip nimet ve saadet içinde vefat ederler. Evlilik Hayatı:Erkekler indinde muteber oldukları için iki kocaya varmaları muhtemeldir. İki kere evlenecek olurlarsa, ikinci kocalarıyla ölünceye kadar birlikte yaşarlar. Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 12. nilüfer dedi ki:

  adım nilüfer, anne adı yurdise, baba adı nimet, doğum tarihim 16.05.1985 yıldıznameme bakar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Nilüfer hanım, Eğlenceyi oyunu, çalgıyı ve şakalaşmayı severler. Kadınlara çok ilgi duyarlar. Heybet ve vakar sahibidirler. Herkese kendi dereceleriyle uygun muamelede bulunur ve latife ederler. Yeni elbise giymeyi, süslenmeyi yiyip içmeyi ve temizliği severler. Aşkta talihleri yoktur. Aşık oldukları kimselerden onlara hayır gelmez, şer gelir. Niyetleri saf olduğu cihetle, Allah cc onları her türlü bela ve musibetten korur. Kendi lokmalarını başkalarına yedirecek kadar cömerttirler. Yumuşak mizaçlı ve çok alıngandırlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Küçüklükleri rahat ve refah içinde geçer. Orta yaşlarında zahmet ve meşakkat çekerler. İleri yaşları yine rahat ve bolluk içinde geçer.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ana ve babalarına karşı saygılı ve mutlu olurlar. Onlara hizmet ve hürmette kusur etmezler. Onlar da aynı sevgi ve muhabbeti ana ve babalarından görürler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Küçük yaşlarında sık sık hasta olurlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hasta olurlar fakat Biiznillahi Teala kurtulurlar. Kuşpalazı, bademcik iltihabı ve gırtlak hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Ayrıca, baş ağrısı, bel ağrısı, kulunç ve kalp hastalıklarına yakalanmalarından da korkulur.
   Evlilik Hayatı:
   Başından dört nikâh geçer. Ancak bu sayıya nişanlanma ve söz kesme de dâhildir. Bu erkekler genç yaşlarında kadınlara çok düşkün olurlar. Genç yaşlarında bir kadın yüzünden çok üzüntü çekmeleri muhtemeldir. Bu erkekler evlerine ve ailelerine çok bağlı olurlar.
   Emel ve Arzuları:
   İsteklerinde sebatkâr oldukları için isteklerinin umumuna nail olurlar. Dostlarından iyilik ve sevgi görürler. Akıbetleri çok hayırdır. Ancak çok dua etmeleri gerekir. Çünkü ümidiniz ancak Hak tandır.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 13. Kumsal dedi ki:

  İyi günler;
  Adım Kumsal. Anne adı: Birgül, Baba adı: Kenan Doğum Tarihim: 03.08.1990 Yıldıznameme bakar mısınız? Teşekkür ediyorum.

  1. admin dedi ki:

   Mal ve Ticareti:
   Erkekler sayesinde çok mal ve para sahibi olurlar. Fakat mallarını gereksiz yerlere sarf ederler. Belki de malının çoğunu bir erkeğe yedirirler. 25 ile 30 yaşları arasında fakir olma tehlikesi vardır. Fakat, 30 yaşından sonra tekrar refah ve huzur içinde yaşarlar.
   Kardeşleri:
   Eğer varsa kız kardeşleriyle iyi geçinir ve onlarla birlikte oturur. Kız kardeşlerinden zarar, erkek kardeşlerinden ise fayda görürler.
   Ana ve baba Münasebeti:
   Anneleri babalarından daha çok sever. Onlardan miras yerler.
   Evlatları:
   Çocuklarının çoğu erkek olur. İlk çocuğu kız olursa, çocuklarından pek hayır görmez. Çocuklarından bir kısmı kendisinden önce vefat ederler.
   Hastalık ve İlletleri:
   İhtiyarlıklarında çok hasta olurlar. Hastalıklarının çoğu kalp, mide, böbrek ve karın hastalıklarıdır. Kalp veya karın hastalıkları ölümlerine sebep olabilir. Bu hastalıkları önlemek için, arasıra müshil almalarında fayda vardır. Ayrıca bahar ve yaz aylarında limonata ve demirhindi şerbetleri içmelerinde çok fayda vardır. Ekşi şeyler yemekten de fayda umulur. Diğer taraftan, Bahar aylarında kan aldırmaktan da çok menfaat sağlarlar.
   Evlilik Hayatı:
   Küçük yaşlarındayken evlenmek isteyen çok olur. Fakat, onlarla evlenmezler. Nişanlanmak ve söz kesmek dâhil başlarından 3 veya 5 nikah geçer. İlk eşinden boşanırlar veya ilk eşleri vefat eder. Onlar için en hayırlı koca beyaz veya sarı tenli olan erkeklerdir. Kocaları tarafından çok sevilirler, bunun için de herkes tarafından kıskanılırlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   Ölümleri kalp veya karın hastalıklarından olur. Bu kadınların cinlerin tasallutundan korunmaları için temiz bir kağıda safran, misk ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşımalarında çok büyük bir fayda vardır. 2, 7, 20, 25 ve 44 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bu tehlikeleri atlatırlarsa 80 sene yaşayacakları söylenebilir.
   Yolculukları:
   Perşembe günü yola çıkmaları şartıyla kara yolculukları hayırlıdır. Onlar için deniz yolculuklarında hayır yoktur. Çünkü, deniz yolculukları hayatları için çok tehlikeli olabilir. En karlı ve hayırlı yolcucukları Batı ve Güney taraflarına olan yolculuklarıdır.

 14. esra dedi ki:

  ismim : esra anne adı :fadime Baba adı : Adnan 14.11.1992 yıldızname falına bakar mısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Esra hanım Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında batları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşiniz ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Anaları babalarından daha çok sever. Bunlardan epeyce miras kalır. Fakat bu miras yüzünden kardeşleriyle ihtilafa düşerler. Ama en sonunda sulh olurlar.
   Hastalık ve İlletleri:
   Çoğu hastalıkları sevda ve safra çokluğundan meydana gelir. Diz, kalça ve bacaklarında şiddetli ağrılardan şikayet eder. O zaman çok ızdırap çekerler. Sık sık müshil almaları faydalıdır.
   Evlilik Hayatı:
   Nişanlanmaları da dahil olmak üzere, başlarından 2 veya 4 nikah geçmesi ihtimali vardır. Eğer birden fazla evlilik yapacak olurlarsa, ilk kocaları vefat eder veya boşanırlar, ikinci kocalarıyla uzun süre yaşamaları ihtimali vardır.
   Yolculukları:
   Vatanlarından ayrılıp şarka gitmeleri ihtimali vardır. Bu yolculuklarından çok hayır görürler. En iyi yolculukları Pazar sabahı başlayıp, doğu ve güneye doğru olan yolculuklardır.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ama hiç birinde sebat etmezler. Her gün değişik arzular peşinde koşarlar. Bunun için de işlerinden başarılı olmakta güçlük çekerler. Yaşları ilerledikçe ahlak ve hareketleri düzelir, hayra erişirler.

 15. Elif can ünaldı dedi ki:

  Yorumlarınızı için teşekkürler rica etsem kardeşim sde bakarmısınız ismi Ferdi doğum yılı 08.04.1997 teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Teşekkürler Elif hanım, İyi kalpli ve merhametlidirler. Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı severler. Bunun için de her kes tarafından sevilirler. Hile yapmayı sevmezler. Hilekarlar dan ve iki yüzlüler den nefret ederler. Mes’uliyet altına girmekten çekinmezler. Talihleri her zaman yardımcıdır. Fakat yine de kendi hataları yüzünden, kendi işlerini yine kendileri bozarlar. Çünkü, çok sabırsızdırlar. En büyük hataları beklemeyi bilmemeleridir. Bela ve dertlere karşı çok dayanıklıdırlar. Hayatları bazen zenginlik bazen de fakirlik içinde geçer.
   Hastalık ve İlletleri:
   Aralık ve Haziran aylarında dikkatli olmaları gerekir. Romatizma, nezle baş ağrısı ve kalp hastalıklarına istidadı vardır. Romatizma, nezle, baş ağrısı ve kalp hastalıklarına istidadı vardır.
   Evlilik Hayatı:
   En çok üç kere evlenme ihtimali vardır. Çünkü, kadınlarla cinsi münasebette bulunmayı çok severler. Daldan dala konar, kadından kadına koşarlar. Zevcelerine eziyet etmeyi de severler.
   Emel ve Arzuları:
   Azmi sayesinde bütün isteklerine kavuşur. İşlerinde dost ve akrabalarından pek fayda görmez.

 16. Aydın tunc dedi ki:

  Merhaba ismim belebir baba adım hasan anne adın fatma doğum yılın 23.12.1990

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Bele bir hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşirler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler.
   Evlilik Hayatı:
   Nişanlanmaları da dahil olmak üzere, başlarından 2 veya 4 nikah geçmesi ihtimali vardır. Eğer birden fazla evlilik yapacak olurlarsa, ilk kocaları vefat eder veya boşanırlar, ikinci kocalarıyla uzun süre yaşamaları ihtimali vardır.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ama hiç birinde sebat etmezler. Her gün değişik arzular peşinde koşarlar. Bunun için de işlerinden başarılı olmakta güçlük çekerler. Yaşları ilerledikçe ahlak ve hareketleri düzelir, hayra erişirler.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 17. Aysel Gümüş dedi ki:

  Merhaba hocam kolay gelsin daha önce kendi adıma size yıldızname falıma baktırmıştım. Sizden ricam kardeşim adına da bakarsanız çok sevinim bilgileri; tuna, doğum yılı 02.08.1987 şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Aysel hanım Zarif, Lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Ana ve Baba münasebeti:
   Kardeşlerinden daha çok sevilirler. Ana ve babalarına itaatleri cümlesinden üstündür. Ana ve babalarından miras yerlerse de bunun pek faydasını görmezler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Küçük yaşlarında bir çok hastalıklardan şikayet ederler. Sinir, safra kesesi, dalak, pankreas ve karaciğer hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Hastalıklarının çoğunun sebebi soğuk hava ve balgam dır.
   Evlilik Hayatı:
   Başlarından bir veya üç nikah geçer. Boşandıkları kocalarıyla tekrar evlenmeleri ihtimali vardır. Kızken talipleri çoktur. Erkeklerden bahtları açıktır. Kocalarıyla çok iyi geçinir ve iyi geçinir ve iyi bir anne olurlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   7 aylıktan 12 aylığa kadar geçen zaman içinde ve 6, 14, 24 ve 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 75 sene yaşayacakları söylenir. Ölüm tehlikesi Salı günü başlayan hastalıklarda vardır.
   Emel ve Arzuları:
   Akıllarına koydukları şeyi yapmadan vazgeçmezler. Acelecidirler istediklerinin çoğunu elde ederler. Akıbetleri çok hayırlıdır. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 18. Kübra can dedi ki:

  Merhabalar ismim Kübra anne adım Songül baba adım Erdal doğum yılım 11.07. 1994

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kübra hanım Ferasetli ve akıllıdırlar. Nafiz bir zekaya sahiptirler. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur. Az konuşurlar. Hafızaları kuvvetlidir. izdivaçta nadiren mesut olurlar. Cömert sabırlı, işlerinde güler yüzlü, herkes indinde makbul, halk arasında sevilen kişiler olup azim ve sebat sahibidirler. İdare ve müdarayı severler.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları refah içinde geçer, iyi yer ve iyi yaşarlar. Rızkları boldur. Nimet ve saadet içinde yaşarlar ve öylece vefat ederler.
   Mal ve Ticareti:
   Küçük yaşta malları az olur. Zaruret içinde yaşarlar. Yaşlandıkça mal ve rızkları artar, zengin olurlar. Fakat, mallarını kıymetini bilmeyenlere ve şükretmeyenlere yedirirler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Romatizma, hazımsızlık ve melankoliye istidatlıdırlar. Safraları çoğaldığı zaman başları döner, vücutlarında kırıklık olur. Tereyağı bal, süt ve yoğurt yemeleri iyidir. Bilhassa kuzu ve sığır eti yemekten çekinmelidirler. Çünkü bunları çok yedikleri zaman safraları artar. Hamama gittiklerinde kuyruk yağı sürünür ve sonra yıkanırlar sa ağrı ve sızıları kalmaz.
   Evlilik Hayatı:
   İki kere evlenmeleri muhtemeldir. Beyaz tenli kadınlar iyidir. Fakat, zevcelerinden zarar görürler. Eşlerinden biri vefat eder, ikincisinden boşanır.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 19. Sevgi bayrak dedi ki:

  Merhabalar adım sevgi baba adım osman anne adım Elif dığum yılım Ağustos ayı bakarsanız çok sevinirim kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebat kardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler.
   İzzet ve ikbali:
   Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.
   Düşman ve Hasetçileri:
   Düşmanlarının çoğu kadın ve okuyup yazma bilenler arasındandır. Hile yaparlar ve bu yüzden çok zahmet ve meşakkat çekerler. Onlar için esmer tenli , orta boylu ve yüzünde bir yara izi bulunan kadından korku vardır. Bu kadın onların evlerinin dağılmasına çalışacağından çekinmeleri iyi olur. Kendi aileleri içinden de düşman ve hasetçileri vardır.

 20. Emine Kul dedi ki:

  Merhaba ismim Emine anne adım Zübeyde baba adım Mehmet doğum yılım 1ocak banada bakarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Emine hanım Zevk ve sefaya çalgı ve eğlenceye çok düşkün olurlar. Kendilerini de herkesten çok beğenirler. Esmer benizli bir kadının düşmanlık yapmasından korkulur. Bu kadın onun ev hayatını darmadağın etmeye çalışır. Yine, bu kadınlar için kesici bir aletle yaralanmak, denizde veya suda boğulmak veya ateşte yanmak tehlikesi vardır. Ekserisi annelerinden başka bir kadının da sütünü emerler. Ekseri çocuğu kız olur. Erkeklerden çok zarar görmeler ihtimali vardır. Çünkü arkalarında dolaşan erkekler çok olur.
   Mal ve Ticareti:
   Geçimlerine yetecek kadar paraları ve malları olur. 30 yaşlarına doğru mal ve servetleri daha da artar. Bu yaştan sonra fakirleşmelerinden korkulur.
   Ana ve baba Münasebeti:
   Bu kadınlar ana ve babaları tarafından çok sevilirler. Fakat onlardan ayrılıp başka bir yerde yaşamaları ihtimali vardır.
   Hastalık ve İlletleri:
   Bu kadınların başlarında kalplerinden ve adalelerinde sık sık hastalık husule gelir bunlara sebep de saftadır. Onun için de bağırsaklarını yumuşatıcı şeyler yemeleri iyi olur.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 21. merve dedi ki:

  isim:merve
  anne adı: sinaver
  baba adı: mehmet tamer
  doğum tarihi:23,01,1986

  1. merve dedi ki:

   selam 🙂

  2. admin dedi ki:

   Merhaba çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur. Hayırlı günleri Pazartesi, hayırsız günleri Salıdır. Salı günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Koyu doru renkli kısrak uğurlu hayvanlarıdır. Kanları fazlalaştığı zaman kan aldırmalarına çok büyük fayda vardır. Sığır ve keçi eti yemekten ve soğuk şeyler içmekten sakınmalıdırlar. Kış Mevsiminde zencefil ve kahve içmeleri faydalıdır. Her zaman bal yemelerinde de çok fayda vardır.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 22. ahmet dedi ki:

  ismim ahmet anne adım vahide baba adı adem dogum tarihim 23,12,1990

  1. ahmet dedi ki:

   cokmerakediyorum ne cıkacak

  2. admin dedi ki:

   Merhaba Sıhhatli, gösterişli, zevke düşkündürler. Endişe ve keder nedir bilmezler. Güler yüzlü ve konuşkandırlar. Tertipli olup, emretmeyi severler ve amir olmak isterler. Ama, munis ve iyilik severdirler. Temiz kalpli ve zekidirler. Ancak, hür olmayı isterler. Her şeyin iyi ve kötü taraflarını görebilirler. Kanun, kaide usul ve prensiplere ziyadesiyle itaat ederler. Vefakar olup, aşkları da devamlıdır. Zarafet ve kibarlığa çok önem verirler. Oldukça kıskançtırlar. Ama bu tabiatları pek tehlikeli değildir. Midelerine de düşkündürler.
   Evlatları: Çocuklarının kendinden önce vefat etme ihtimali vardır. Oğullarının birinin vefatına çok üzülse de diğer bir oğlu sayesinde dert ve üzüntülerinden kısmen kurtulurlar.
   Hastalık ve İlletleri:
   Hastalıklarının çoğu soğuk almaktan ve kuruluktan ileri gelir. Bunun için de vücutlarının çoğu yerinde sancılar olur. Hasılı kalça ve bacak hastalıklarına istidatlıdırlar. Sık sık müshil, hint tuzu alıp, ağrıyan yerlerine ağrı kesici ilaçlar sürerlerse çok faydasını görürler.
   Evlilik Hayatı:
   Başından üç nikah geçmesi ihtimali vardır. İki zevcesi vefat eder. Onlar için en uygun ve hayırlı zevce sarışın ve kumral kadınlardır. Bir kadın sihir yaparsa da, Allah cc ın izniyle kurtulur.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   Denizde boğulmak tehlikesi vardır. 6, 10, 20, 30 ve 53 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 73 sene yaşarlar.
   Yolculukları:
   Çok yolculuk etmeleri hayırlı değildir. Bilhassa deniz yolculuklarından sakınmaları gerekir. Mecburen yolculuk etmeleri gerekirse, yola Perşembe günü çıkmalarında fayda vardır. Ancak bu yolculuklardan da çabuk dönmeleri hayırlı olur.
   İzzet ve İkbali:
   Halk indinde muhterem olurlar. İzzet ve Rıfatları gittikçe artar. Muhitlerine göre büyük bir mevki sahibi olurlar. Ehil iseler devlet hizmetine girerler.
   Emel ve Arzuları:
   Emel ve arzularında sebat ederler. Ümit ettikleri şeye er geç nail olurlar. En sonunda zengin olurlar. Huzur ve Refah içinde vefat ederler.

  3. admin dedi ki:

   Ferasetli ve akıllıdırlar. Nafiz bir zekaya sahiptirler. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur. Az konuşurlar. Hafızaları kuvvetlidir. izdivaçta naziren mesut olurlar. Cömert sabırlı, işlerinde güler yüzlü, herkes indinde makbul, halk arasında sevilen kişiler olup azim ve sebat sahibidirler. İdare ve müdarayı severler. Seyahat etmekten de hoşlanırlar. Kendilerini disiplin altına alamazlarsa alkolik olurlar.

 23. adım :emine anne adım:fatma baba ad:haydar doğum tarihim:01.08.1981 dedi ki:

  rica etsem bakabilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler. Ama iyilik ettiklerinden zarar görürler. Güzel yüzlüdürler. Zevk, sefa ve eğlenceyi severler.
   Esmer tenli, kısa boylu bir kadından sakınmalıdırlar. Çünkü böyle bir kadın, onların evlerini yıkmak ister. Kadınlardan çok eziyet çekmeleri ihtimali vardır.
   Mal ve Ticareti:
   Kendilerine yetecek kadar malları olur. Kah zengin kah fakirdirler. Haram kazanmaz ve haram yemezler. Mallarına bir kuruş haram girecek olursa mallarını silip süpürür. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin yemesi korkusu vardır. Fakat sonradan yine kendi maişetine yetecek kadar mal sahibi olurlar.
   Kardeşleri:
   Kız ve erkek kardeşleri olur. Kendileri kardeşlerinin en zenginidir. Kardeşleri sözünü dinlerler. Eğer doğdukları zaman yıldızları Utarit, Güneşe bakar vaziyetteyse kardeşleriyle araları pek iyi olmaz. Kardeşlerinin çoğu onlardan önce vefat ederler.
   Bazıları kardeşleriyle anlaşmazlığa düşer aralarında dava ve münakaşa çıkar ayrılırlar ama sonradan yine birleşirler. Kardeşlerinin hepsine galip ve muzaffer olurlar.
   Ana ve Baba münasebeti:
   Kardeşlerinden daha çok sevilirler. Ana ve babalarına itaatleri cümlesinden üstündür. Ana ve babalarından miras yerlerse de bunun pek faydasını görmezler.
   Evlatları:
   Ekserisi erkek olmak üzere bir çok çocukları olur. Onlardan hürmet ve itaat görürler. Çocuklarının bazıları ondan evvel vefat ederler.

 24. Gözde dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı
  Merhaba ismim Gözde
  Doğum tarihim 13.02.1992
  Anne adı:Nazlı
  Baba adı:Haydar

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gözde hanım yıldız name falınız, Eğlence, zevk ve sefayı severler. Zengin olmak isterler fakat müsrif tirler. Hoş sözlü ve güler yüzlüdürler. Yalana istidatlıdırlar. Aşkları sürekli ve kuvvetlidir. Hem severler ve hem de çok sevilirler. Sevenler kendilerinden kolay kolay ayrılamaz. Ticaret ve iş konusunda zekidirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat böbrek, barsak ve yan ağrılarına karşı istidatlıdırlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları kah rahat kah zahmetli geçer. Bazen iyi bazen de fena yaşarlar. Kalplerinde fesat yoktur. Herkesin yüzüne gülüp, sırlarını da söylerler. Ancak iyilik ettiklerinin çoğundan fenalık görürler. Aynı zamanda zevk ve sefaya da düşkün olurlar.
   Mal ve Ticareti:
   Topladıkları mallarını faydası olmayanlara yedirirler. Mallarının çoğunu erkekler yer. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin telef etmesi ihtimali vardır. Bunun için zarurete düşerlerse de sonradan yine rahata kavuşurlar ve kendi emekleriyle topladıkları mallarını ömürlerinin sonuna kadar yer, içerler.
   Ana ve Baba münasebetleri:
   Ana ve babalarına karşı saygılı ve mutidirler. Ana ve babaları da onları severler. Miras olarak ellerine mal ve mülk geçer. Lakin bu yüzden kardeşleriyle arasında niza doğar ve mahkemelik olurlar.
   Evlatları:
   Ekseri çocukları erkek olur. Ancak çocukları hususunda bahtları azdır. Birkaç kere çocuk düşürürler, birkaç çocukları da büyük yaşlarında vefat eder. Hatta bir oğullarının vefatı, onları dert ve kedere giriftar eder.
   Evlilik Hayatı:
   Sarıya çalar beyaz tenli kocadan hayır görürler. Ya bir koca ile yaşarlar yada 5 e kadar evlenirler. Kıskançtırlar, kocalarını severler.
   Baliğ oldukları yaşlarda esmer tenli ve kasığında alamet olan bir kadından hayır görürler talipleri çok olur meserret içinde yaşarlar.
   Emel ve Arzuları:
   İsteklerinde sebatkar olur ve akıllarına koyduklarını yapmadan vazgeçmezler. Mizaçları güzel olup, akıbetleri hayırlıdır. Fakat yaratılışlarında acelecilik alıp olduğundan can sıkıntısından pek az kurtulurlar.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 25. Nazlı dedi ki:

  Merhaba ismim Nazlı
  Baba adım:Gülabi
  Anne adım: Nahide
  12.01.1956 doğımluyum .yılnızname falıma bakar mısınız lütfen? Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Nazlı hanım, Bir dilekleri olduğu zaman Cuma günü erken saatlerde müracaat edecek olurlarsa muvaffak olurlar. Yattıkları zaman başlarını kıble tarafına veya batıya doğru koyarlarsa çok rahat uyurlar.
   İnsan ve cin şerrinden emin, nazar ve sihirden mahfuz ve herkesin yanında makbul ve muhterem olmak ve kocası ile iyi geçinmek isterlerse, safran, misk ve gülsuyundan mamül bir mayi ile, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa Biiznillahi Teala çok faydasını görürler.
   Canları sıkıldığı zaman Saba, Hüzzam, Acemaşiran ve Nişaburek makamlarındaki şarkılardan dinleyecek olurlarsa çok faydasını görürler.
   Şarkıcı, artist, tezgahtar, hukukçu, ticaret erbabı, politikacı, nakkaş çiçekçi ve dinle ilgili işlerde muvaffak olurlar.
   Çeşitli yemekler hazırlamayı severler. Yemek ayırt etmezler, ne bulurlarsa yerler. En çok hamur işlerini ve balık yemeklerini severler. Ayrıca çok güzel sofra hazırlarlar. İkramda bulunmayı severler.
   İnsan ve cinlerden gelen her türlü zararların defedilmesi, halk arasında sevilip sayılan bir insan olup, büyükler yanında muteber ve muhterem olmak, maddi ve manevi kazanımlara ulaşabilmek, yıldızınızın pozitif güçlerinden faydalanmak için; Yıldıznameniz de bildirilen size özel dua, ayet ve tılsımatı, bu çalışmada kullanılması gereken misk, safran ve gülsuyunun masrafını karşılamanız halinde hazırlayıp, vereceğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderebilirim.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 26. Asya Soydan dedi ki:

  Merhaba kuzenime yaptiginiz yorumdan bahsettim gercekten cok etkilen di bana bakmaniz icin bilgilerini verdi ismi Ezgi anne, baba adı teyfik, sevilay doğum bilgileri 18 04 1994 tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Asya hanım Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar.
   Mal ve Ticareti:
   Kendi kazançlarıyla geçinirler. Fakat, servetlerini şükretmeyi bilmeyen ve kendisine faydası olmayan kimselere harcarlar. Erkek malından çok fayda görürler. 30 yaşlarına doğru çok zarurete düşerlerse de, çok geçmeden beklenmedik bir mala sahip olur, yahut miras yerler. Ve ömürleri sonuna kadar kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Kardeşleri:
   Erkek ve kız kardeşleri olur. Mal ve aile cihetiyle hepsinden üstün olurlar. Kardeşlerine mal ve rızk hususunda yardım ederler. Onlara yaptıkları iyiliklere karşı iyilik görürler. Fakat, onlardan ayrı yaşamaları hayırlı olur.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Anaları babalarından daha çok sever. Bunlardan epeyce miras kalır. Fakat bu miras yüzünden kardeşleriyle ihtilafa düşerler. Ama en sonunda sulh olurlar.
   Evlatları:
   Evlatlarının çoğu erkek olur. Çocuklarının hastalıkları ve vefatları yüzünden çok zahmet, meşakkat, hüzün ve elem çekerler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Çoğu hastalıkları sevda ve safra çokluğundan meydana gelir. Diz, kalça ve bacaklarında şiddetli ağrılardan şikayet eder. O zaman çok ızdırap çekerler. Sık sık müshil almaları faydalıdır. Kimyonlu ve zencefilli şeyler, bal ve tereyağı faydalı olup, sulu şeylerden, sütten ve yoğurttan soğuk şeyler içmekten sakınmalıdırlar.
   Evlilik Hayatı:
   Nişanlanmalar da dahil olmak üzere, başlarından 2 veya 4 nikah geçmesi ihtimali vardır. Eğer birden fazla evlilik yapacak olurlarsa, ilk kocaları vefat eder veya boşanırlar, ikinci kocalarıyla uzun süre yaşamaları ihtimali vardır. Evlendikleri erkeklerden bazen muhabbet ve sevgi ve bazen de kahır görürler. Kocalarından birin malını yemesi ihtimali vardır.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 7, 9, 24 ve 43 yaşlarındayken ölüm korkusu vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar.
   Yolculukları:
   Vatanlarından ayrılıp şarka gitmeleri ihtimali vardır. Bu yolculuklarından çok hayır görürler. En iyi yolculukları Pazar sabahı başlayıp, doğu ve güneye doğru olan yolculuklardır. Onlar için kara yolculukları deniz yolculuklarından daha hayırlıdır. Çünkü, onlar için denizde boğulmak tehlikesi vardır.
   İzzet ve İkbali:
   Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında muazzez ve muhteremdirler. Kadın arkadaşları çok olup onlarla iyi geçinirler. Mertebesi yüksek bir tarafından mal sahibi olurlar. Bu yüzden de hasetçileri olur.

 27. Kemal turna dedi ki:

  Merhaba ismim Kemal baba anne adım Arif, Melike doğum yılım 09.11.1988

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kemal bey Sıhhatli, gösterişli, zevke düşkündürler. Endişe ve keder nedir bilmezler. Güler yüzlü ve konuşkandırlar. Tertipli olup, emretmeyi severler ve amir olmak isterler. Ama, munis ve iyilikseverdirler. Temiz kalpli ve zekidirler. Ancak, hür olmayı isterler. Her şeyin iyi ve kötü taraflarını görebilirler. Kanun, kaide usul ve prensiplere ziyadesiyle itaat ederler. Vefakar olup, aşkları da devamlıdır. Zarafet ve kibarlığa çok önem verirler. Oldukça kıskançtırlar. Ama bu tabiatları pek tehlikeli değildir. Midelerine de düşkündürler. Bu burçta Doğanlar kalça, bacak hastalıklarına istidatlı oldukları cihetle bu kısımlarına dikkat etmeleri gerekir.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun!

 28. gülgün dedi ki:

  ismim: gülgün anne adı: milkinaz baba adı: kazım doğum tarihim:29/08/1987 yıldızname falım bakarmısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gülgün hanım Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar. Evlilik hayatları umumiyetle başarılı olur. Sıhhatleri de umumiyetle iyidir.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler.
   Hastalık ve İlletleri:
   Küçük yaşlarında bir çok hastalıklardan şikayet ederler. Sinir, safra kesesi, dalak, pankreas ve karaciğer hastalıklarına karşı istidatlıdırlar.
   Emel ve Arzuları:
   Akıllarına koydukları şeyi yapmadan vazgeçmezler. Acelecidirler istediklerinin çoğunu elde ederler. Akıbetleri çok hayırlıdır. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 29. melek dedi ki:

  İsmim melek anne adı dudu baba adı temel 24081988 doğum tarihi bana da bakabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Melek hanım Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.
   Evlilik Hayatı:
   En fazla üç kere evlenmeleri muhtemeldir. Erkeklerden çok zahmet çekerler. İlk kocaları çok iyidir. Fakat, bu kocalarının vefat etmesi ihtimali vardır. Sonra beyaz tenli bir adamla da evlenirlerse de ondan da hayır gelmez.
   Emel ve Arzuları:
   Emel ve arzularında sebatkar olup ümit ettikleri şeye nail olurlar. Azmettikleri işi başarmadan bırakmazlar. Hüsnüniyetlidirler. Ve gayet emin kişilerdir. Dostlarının işlerini kendi işleriymiş gibi yaparlar.

 30. Serdar alıcan dedi ki:

  İsmim Sercan Baba Anne adım Elif, Kemal 08.01.1982

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Sercan bey Yürürken azimli cesaretli ve emin adımlar atarlar. Merttirler. Fakat hoyratça davrandıkları da olur. Çabuk kızarlar, fakat bu kızgınlıkları çabuk geçer. Zekidirler. Her şeyi çabuk öğrenirler. Çalışmaktan bıkmazlar. Çalışkandırlar. Daima haklı olanı müdafaa ederler. Yalan söylemezler, yalancıyı da sevmezler. Çok inatçılardır. Zevk ve eğlenceye de düşkündürler. Kolay hüküm altına alınamazlar. Baskı altında yaşamayı sevmezler. Haksızlar karşısında isyan ederler. Çocukken çok yaramaz olurlar. Gençlikleri çok hareketli geçerler. Yaşlandıkça sakinleşirler. Hayatları çalışmakla geçer. Tembelliği sevmezler. Kendilerine çok güvenirler. Bunun için de hemen hemen her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İyi kalpli ve merhametlidirler. Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı severler. Bunun için de her kes tarafından sevilirler. Hile yapmayı sevmezler. Hilekarlardan ve iki yüzlülerden nefret ederler. Mesuliyet altına girmekten çekinmezler. Talihleri her zaman yardımcıdır. Fakat yine de kendi hataları yüzünden, kendi işlerini yine kendileri bozarlar.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…

 31. AYSEL dedi ki:

  ADIM AYSEL ANNE ADI FATMA BABA ADI HASAN DOĞUM ARİHİ 05.09.1969

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Aysel hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır.
   Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında batları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşirler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar. Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun

 32. Tarık Şahin dedi ki:

  Tarık,emine,ismail,1975

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Tarık bey Yürürken azimli cesaretli ve emin adımlar atarlar. Merttirler. Fakat hoyratça davrandıkları da olur. Çabuk kızarlar, fakat bu kızgınlıkları çabuk geçer. Zekidirler. Her şeyi çabuk öğrenirler. Çalışmaktan bıkmazlar. Çalışkandırlar. Daima haklı olanı müdafaa ederler. Yalan söylemezler, yalancıyı da sevmezler. Çok inatçılardır. Zevk ve eğlenceye de düşkündürler. Kolay hüküm altına alınamazlar. Baskı altında yaşamayı sevmezler. Haksızlar karşısında isyan ederler. Çocukken çok yaramaz olurlar. Gençlikleri çok hareketli geçerler. Yaşlandıkça sakinleşirler. Hayatları çalışmakla geçer. Tembelliği sevmezler. Kendilerine çok güvenirler. Bunun için de hemen hemen her giriştikleri işte muvaffak olurlar.
   İyi kalpli ve merhametlidirler. Yardım etmeyi ve yardımlaşmayı severler. Bunun için de her kes tarafından sevilirler. Hile yapmayı sevmezler. Hilekarlardan ve iki yüzlülerden nefret ederler. Mesuliyet altına girmekten çekinmezler. Talihleri her zaman yardımcıdır. Fakat yine de kendi hataları yüzünden, kendi işlerini yine kendileri bozarlar. Çünkü, çok sabırsızdırlar. En büyük hataları beklemeyi bilmemeleridir.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…

 33. adım handananne adım zelihadoğum tarihim 10-11-1979 dedi ki:

  kişiliğim geleceğime bakarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Handan hanım Hayat ve Maişeti:
   Hayatları refah içinde geçer, iyi yer ve iyi yaşarlar. Rızkları boldur. Nimet ve saadet içinde yaşarlar ve öylece vefat ederler.
   Mal ve Ticareti:
   Küçük yaşta malları az olur. Zaruret içinde yaşarlar. Yaşlandıkça mal ve rızkları artar, zengin olurlar. Fakat, mallarını kıymetini bilmeyenlere ve şükretmeyenlere yedirirler.
   Kardeşleri:
   Kardeşlerinin çoğu kızdır. Kardeşleriyle geçinemezler, sık sık münakaşa ederler. Aralarında anlaşmazlık olur. Fakat bütün anlaşmazlıklardan galip çıkarlar. Erkek kardeşlerden biri kız kardeşlerinin ekserisi önce ölür.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ana ve babalarına muhip ve muti olduklarından, kardeşlerinden daha çok sevilirler. Babalarının analarından önce vefat etmesi ihtimali vardır. Miras yerler, fakat faydasını görmezler. Mirasları geldiği gibi sarf olup gider.
   Evlatları:
   Biri erkek ikisi kız olmak üzere üç çocukları olur. Ahir ömürlerinde çocukları olur. Ahir ömürlerinde çocuklarından hayır ve yardım görürler, çok sevinir ve mesut olurlar.
   Hastalık ve İlletleri:
   Romatizma, hazımsızlık ve melankoliye istidatlıdırlar. Safraları çoğaldığı zaman başları döner, vücutlarında kırıklık olur. Tereyağı bal, süt ve yoğurt yemeleri iyidir. Bilhassa kuzu ve sığır eti yemekten çekinmelidirler. Çünkü bunları çok yedikleri zaman safraları artar. Hamama gittiklerinde kuyruk yağı sürünür ve sonra yıkanırlarsa ağrı ve sızıları kalmaz.
   Evlilik Hayatı:
   İki kere evlenmeleri muhtemeldir. Beyaz tenli kadınlar iyidir. Fakat, zevcelerinden zarar görürler. Eşlerinden biri vefat eder, ikincisinden boşanır.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 8 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar.
   Yolculukları:
   Çarşamba günü başlayan yolculuklar hayırlıdır. Yolculuklarından fayda görürler ve salimen vatanlarına dönerler. Deniz yolculukları kara yolculuklarından daha iyidir. Kamil bir iman sahibi iseler, hacca da gitmeleri mümkündür.
   İzzet ve İkbali:
   Her nereye giderlerse gitsinler, ahbap ve dostları arasında muazzez ve muhterem olurlar. Mertebesi yüksek bir zatla dostluk kurar ve ondan izzet ve şeref bulurlar. Büyük küçük herkes tarafından hürmet görürler. Hasılı ikbali yerinde, yıldızı parlak ve halk arasında sevilen ve rağbet edilen kişilerdir.
   Emel ve arzuları:
   Emel ve arzularına nail olurlar. Akıbetleri hayırlı ve mesuttur. Yaşlandıkça mertebeleri yükselir, her işleri yoluna girer.

   1. Engin dedi ki:

    Adım Engin Anne adı Nazmiye baba adı Salim doğum tarihi 20.11.1974 yıldıznameme bakarsanız sevinirim. Gelecekte beni neler bekliyor

    1. admin dedi ki:

     Merhaba Engin bey İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.
     Hayat ve Maişeti:
     Hayatı iyi ve geçimleri yerinde olur. Kalpleri temiz olup elleri de acıktır. Emindirler. Lisanları tatlı, sözleri düzgün olduğu için herkes tarafından sevilirler. Eğlenceyi zevk ve sefayı, bilhassa bağ, bahçe ve kırlarda gezmeyi severler.
     Mal ve Ticareti:
     Genç yaşlarda malları az, 30 yaşlarından sonra ise çok olur. Bu yaştan sonra servetleri artar. Fakat mallarını kendini bilmeyen, hamd ve şükretmeyenlere yedirirler.
     Bu kadınların bir miras veya bir piyango yüzünden zengin olmaları ihtimali de vardır. Hasılı, ömürlerinin sonuna kadar rahat bir hayat geçirirler.
     Kardeşleri:
     Kardeşlerinin çoğu kız olur. Fakat onlarla anlaşıp geçinemezler. Onlardan ayrı yaşamaları hayırlıdır. Eğer doğdukları anda asıl yıldızları merihe bakar vaziyetteyse kardeşleri erkek olur ve onlardan hayır görürler. Kardeşlerinin ekserisi kendilerinden önce vefat eder.
     Ana ve Baba Münasebeti:
     Ana ve babalarına muti ve hayırlı olurlar. Ebeveynleri de onlardan razı ve hoşnuttur. Annelerinden başka bir kadından da süt emmeleri ihtimali vardır. Büyük bir miras alırlarsa da pek faydasını görmezler, geldiği gibi gider.
     Evlatları:
     Ekseri evlatları kız olur. Çocukları yüzünden çok meşakkat çekerler. Daha sonra bir çocuk sahibi daha olurlar ve ondan hayır görürler ve çok mesut olurlar.
     Hastalık ve İlletleri:
     Ekseri hastalıkları romatizma, hazımsızlık, baş ve göz hastalıklarıdır. Bunlar için bal, zeytin yağı ve tereyağı gibi şerbetler içmek iyidir. Sık sık yıkanır ve ara sıra müshil alırlarsa çok faydasını görürler. Perhiz yapmaları, sabah aç karnına bal şerbeti içmeleri ve sakız çiğnemeleri de faydalıdır.
     Evlilik Hayatı:
     Beyaz tenli erkeklerle evlenmeleri uygundur. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İki kere evlenecek olurlarsa birinci kocalarından vefat nedeniyle ayrılırlar. İkinci kocalarıyla ise ölünceye kadar yaşarlar. Genç yaşlarında talipleri çoktur. Fakat nişanlarının ekserisi bozulur. Ancak 25 yaşından sonra evlenirler.
     Korku ve Ölüm Tehlikesi:
     3, 11, 24 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 70 yıl yaşarlar.
     Yolculukları:
     En hayırlı yolculuklar Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan, güneye veya doğuya doğru olan yolculuklardır. Çok seyahat ederler ve bütün yolculuklarından hayır görürler. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyidir. Çok rüya görürler, fakat ekserisini uyanmadan unuturlar.
     İzzet ve ikbali:
     Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.
     Emel ve Arzuları:
     Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.

 34. PAKİZE dedi ki:

  ADIM PAKİZE, ANNE ADIM:NESİME, BABA ADIM:MEHMET ALİ DOĞUM TARİHİM:01/12/1981 YILDIZNAMEME BAKARMISINIZ

 35. ADMİN dedi ki:

  isim:PAKİZE
  anne adı: NESİME
  baba adı: MEHMET ALİ
  doğum tarihi:01/12/1981 YILDIZNAME RİCASIYLA

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Pakize hanım Çabuk kızar ve çabuk barışırlar. Elleri açık olup yardım etmeyi severler. Nefisleri azizdir. Dostlarına karşı çok merhametlidirler. Omuzlarında, dizlerinde ve ayaklarında ağrı ve sızı vardır. Vefatlarına sebep ise kalp ağrısıdır.
   Başlarının arkasında ve ayaklarında bir alamet ve göbeklerinin altında bir ben vardır. Büyüklerinin ve mevki sahiplerinin yanında batları açıktır. Eğlenceyi, içkiyi ve ziyneti severler. Düşmanları çoktur. Tabiatlarında laubalilik vardır. Çoğu evlatları erkek olur. Orta yaşlarında son derce fakirleşirler ve sonra ümit etmedikleri yerden ellerine mal geçer ve hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 23 Kasım – 2 Aralık )
   Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.
   Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur.
   Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar.
   İyi memure veya alim olabilirler.
   İkinci Vasıf ( 3 – 12 Aralık )
   Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.
   Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.
   Üçüncü Vasıf ( 13 – 22 Aralık )
   Hile ve mekre heybet ve vakara, rey ve tedbire sahiptirler. İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler.

 36. kamil güneş dedi ki:

  KAMİL
  ANNE ADI HAYRİYE
  BABA ADI ALİ
  DOĞUM 19 EKİM 1973

  1. admin dedi ki:

   Akıllı, zarif, izzeti nefis sahibi ve çalışkandırlar. Fakat, hiçbir işte sebat etmezler.Kendilerini her gören sever. Genç yaşlarında sık sık hasta olurlar. Ziyneti, bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı ararlar. Demir bir aletle yaralanmak, yanmak, yahut bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikesi vardır.
   Güzel olan her şeyi severler. Sahtekarlara karşıdırlar. Onları tam manasıyla anlamak çok zordur. Her türlü eziyet ve meşakkate katlanabilirler. Sıhhatlerinden sık sık endişelenirler. Böbrek ve bel hastalıklarına istidatlıdırlar.
   İş ve ticaret hayatında zekidirler. İyi karar verirlerse hem şan ve şöhret ve hem de zengin olabilirler. Kendilerine uygun bir meslek seçerlerse, hayatta çok başarılı olurlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatı iyi geçer. İyi yaşarlar. Doğru sözlü olmakla beraber, dargınları barıştırmak maksadıyla yalan söylerler. Herkese sır verir ve iyilik ederler. Yaşları ilerledikçe kadir ve kıymetleri artar. İşleri ve gidişatı iyiye doğru gider. Mertebeleri yükselir. Şöhretleri artar. Orta yaşlarında geçim sıkıntısı çekerlerse de, sonraları ahvalleri iyi olur ve nimet ve rahat içinde vefat ederler. Umumiyetle sakin bir hayatı severler.
   Mal ve Ticaretini:
   İleri yaşlarında zengin ve halkın kıskandığı kişi olurlar. Ancak orta yaşlarında geçim sıkıntısı çekmeleri ihtimali vardır. İşlerinde çok acelecidirler. Düşünüp taşınıp karar verirlerse iyi olur.
   Kardeşleri:
   Erkek kardeşleri az olur. Kardeşleriyle geçinmezler. Çünkü ona haset ederler. Onlardan uzak yaşarlarsa daha hayırlı olur.
   Ana ve Baba Münasebeti:
   Ebeveynleri indinde diğer kardeşlerinden daha muhterem ve sevgilidirler. Onlardan miras yer, bu yüzden kardeşleriyle aralarında niza olur. Bunun için de miras zayi olup gider.
   Hastalık ve İlletleri:
   Ekseri hastalıkları nezle, balgam, romatizma, kalp ve adale ağrıları, yan ağrıları, böbrek ve bağırsak hastalıklarıdır. Kan ve safra çokluğu da hastalıklarına sebep olabilir. Kış mevsiminde kanlı basur olma tehlikesi de vardır.
   Mercimek, kuru fasulye, nohut, süt ve yoğurt gibi yiyeceklerden sakınmaları gerekir. Hararet veren macunlardan ve kimyonlu yiyeceklerden çok fayda görürler. Hastalandıkları zaman müshil almalarında da fayda vardır.
   Evlilik Hayatı:
   Tek izdivaç yaparlar. Yani aynı zamanda birden fazla kadınla münasebette bulunmazlar. Onlar için en iyi zevce, kırmızıya çalar beyaz tenli olanlardır. Birden fazla evlilik yaparlarsa, ilk zevceleriyle imtizaç ederler, ikinci zevceleri ise vefat eder. Kadınlar yüzünden çok zarar görürler. Mallarını bir kadının yemesinden korkulur. Bu kadın yüzünden mahkemelik olurlar. Bunun için kadınlarla münasebet kurmaktan kaçınmaları hayırlı olur. Fakat, kadınlar yüzünden içine girdiği müşkül durumlardan Allahın izniyle kurtulurlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   7 aylık 20 aylık, vakti buluğda, 22, 23, 40 ve 72 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa uzun ömürlü olurlar. Kapısı batıya doğru olan bir evde oturmasında çok fayda vardır.

 37. Selma dedi ki:

  ismim: selma anne adım : selver baba adım : derviş doğum : 12.01.1998

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Selma hanım Tabiatları hırçındır. Bakışları cür’etkârdır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatkar sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoist tirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.
   Hastalık ve illetleri:
   Yaşları kemale erdikten sonra hastalıkları çok olur. Mide, kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve tenasül organları hastalıklarına karşı istidatları vardır. Hastalıklarının çoğu safra artması ve soğuk almaktan olur. Çarşamba günü başlayan bir hastalık, vefatlarına sebep olabilir. Sık sık başları döner. Limonata, demir hindi, sumak, ekşi nar yemelerinde çok fayda vardır. Ara sıra müshil içip, içlerini temizlerlerse; çok fayda görürler. Ayrıca dana eti yemelerinde de fayda vardır. Haftada bir defa kafur veya kekik yağı ile vücutlarını ovarlarsa; romatizma ve mafsal ağrılarından kurtulurlar.
   Evlilik hayatı:
   Başından iki nikah geçme ihtimali vardır. Bu halde ilk kocalarından vefat veya boşanma ile ayrı düşerler. İkinci kocaları ile ömür boyu yaşarlar. Kocasını çok kıskanır. Bununla beraber kendi ahlakı hususunda laubali olabilirler.
   Korku ve ölüm tehlikesi:
   2,7 ve 24 yaşlarında iken ölüm tehlikeleri vardır. Bunları atlatırlarsa 70 sene yaşarlar.
   Yolculukları:
   Çok yolculuk ederler. Fakat yolculuklarında zahmet çekerler. Salı günü çıktıkları yolculuklar hayırlı olur. Kara ve deniz yolculuğu, hayır ve şer bakımından eşittir. Hiç birinden hayır görmezler. Yorgunluk ve zahmet yanlarına kar kalır. Kara yolculuklarının birinde mallarının çalınması ihtimali vardır.

 38. kader dedi ki:

  ismim kader anne ısmı serpıl baba ısmı halıl dogum tarıhım 12.05.1999

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kader hanım, Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler.
   Hastalık ve İlletleri:
   İhtiyarlıklarında çok hasta olurlar. Hastalıklarının çoğu kalp, mide, böbrek ve karın hastalıklarıdır. Kalp veya karın hastalıkları ölümlerine sebep olabilir. Bu hastalıkları önlemek için, arasıra müshil almalarında fayda vardır. Ayrıca bahar ve yaz aylarında limonata ve demirhindi şerbetleri içmelerinde çok fayda vardır. Ekşi şeyler yemekten de fayda umulur. Diğer taraftan, Bahar aylarında kan aldırmaktan da çok menfaat sağlarlar.
   Evlilik Hayatı:
   Küçük yaşlarındayken evlenmek isteyen çok olur. Fakat, onlarla evlenmezler. Nişanlanmak ve söz kesmek dâhil başlarından 3 veya 5 nikah geçer. İlk eşinden boşanırlar veya ilk eşleri vefat eder. Onlar için en hayırlı koca beyaz veya sarı tenli olan erkeklerdir. Kocaları tarafından çok sevilirler, bunun için de herkes tarafından kıskanılırlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   Ölümleri kalp veya karın hastalıklarından olur. Bu kadınların cinlerin tasallutundan korunmaları için temiz bir kağıda safran, misk ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşımalarında çok büyük bir fayda vardır. 2, 7, 20, 25 ve 44 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bu tehlikeleri atlatırlarsa 80 sene yaşayacakları söylenebilir.
   Yolculukları:
   Perşembe günü yola çıkmaları şartıyla kara yolculukları hayırlıdır. Onlar için deniz yolculuklarında hayır yoktur. Çünkü, deniz yolculukları hayatları için çok tehlikeli olabilir. En karlı ve hayırlı yolcucukları Batı ve Güney taraflarına olan yolculuklarıdır. Ayrıca, kamil bir iman sahibi iseler hacca gitmeleri de mukadderdir.
   İzzet ve İkbali:
   Mevki sahipleri yanında talihleri çok açıktır. Nüfuslu bir adamla dostluk kurup , onun sayesinde mevki ve itibar sahibi olurlar. Herkes tarafından sevilirler. Yaşları ilerledikçe itibarları ve rızıkları daha da artar. Çok azimli oldukları için başladıkları işleri bitirmeden bırakmazlar.
   Hayatta her türlü dileklerinizin yerine gelip, dünya ve ahiret saadetini doya doya yaşamanız dileği ile. Her şey gönlünüzce olsun…..

 39. ömer dedi ki:

  ömer emine mehmet 12.01.2002

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ömer bay Ferasetli ve akıllıdırlar. Nafiz bir zekaya sahiptirler. Davranışları ağır, soğuk ve mağrurdur. Az konuşurlar. Hafızaları kuvvetlidir. izdivaçta naziren mesut olurlar. Cömert sabırlı, işlerinde güler yüzlü, herkes indinde makbul, halk arasında sevilen kişiler olup azim ve sebat sahibidirler. İdare ve müdarayı severler. Seyahat etmekten de hoşlanırlar. Kendilerini disiplin altına alamazlarsa alkolik olurlar.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 23 – Aralık – 1 Ocak )
   Alim, idareci veya yazar olabilirler. Her girdikleri işte muvaffak olurlar. Sözleri ve hükümleri tesirlidir. Mal ve mülkü, kız ve erkek çocukları çok olur. Bu vasıfta doğanların büyüklerden ve hükümetten korkmaları gerekir. Çünkü, mallarından zarara uğrama korkusu vardır. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat, Allah cc ın izniyle kurtulurlar. Akıbetleri selamettir. İnat ve azimleri sayesinde bütün zorlukları yenerler.
   Mide ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.
   Siyah, yeşil veya kahverengi elbiseler giyip, zümrüt veya ametist taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Hakim, avukat, bankacı, dokumacı, terzi, memur veya esnaf olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de başarılı olabilirler.
   İkinci Vasıf ( 2 – 11 Ocak )
   Öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler.
   Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır.
   İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.
   Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.
   Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler.
   Üçüncü Vasıf ( 12 – 20 Ocak )
   Öfkeleri çok şiddetli olup, tahammül edilmez birer kişidirler. Çocuklarının çoğu erkek olur. Ekseri hastalıkları safradan ve baş dönmesindendir. Ayrıca hazımsızlık, romatizma ve sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Melankolik olabilirler. Sarı, kahverengi veya siyah renkli elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Esnaf, madenci, kuyumcu, mahrukatçı veya devlet memuru olabilirler.

 40. rabia dedi ki:

  rabia nazmiye mehmetali 18.12.1984

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Rabia hanım
   Yıldıznamenizin Açıklaması
   İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.
   Evlilik Hayatı:
   Beyaz tenli erkeklerle evlenmeleri uygundur. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İki kere evlenecek olurlarsa birinci kocalarından vefat nedeniyle ayrılırlar. İkinci kocalarıyla ise ölünceye kadar yaşarlar. Genç yaşlarında talipleri çoktur. Fakat nişanlarının ekserisi bozulur. Ancak 25 yaşından sonra evlenirler.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 11, 24 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 70 yıl yaşarlar.
   Yolculukları:
   En hayırlı yolculuklar Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan, güneye veya doğuya doğru olan yolculuklardır. Çok seyahat ederler ve bütün yolculuklarından hayır görürler. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyidir. Çok rüya görürler, fakat ekserisini uyanmadan unuturlar.
   İzzet ve ikbali:
   Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.

 41. ibrahim dedi ki:

  hocam merhaba adım ibrahim anne adım kezban yıldızname falına bakarmısınız 22,08,1994

  1. admin dedi ki:

   Merhaba İbrahim bey Eğlenceyi oyunu, çalgıyı ve şakalaşmayı severler. Kadınlara çok ilgi duyarlar. Heybet ve vakar sahibidirler. Herkese kendi dereceleriyle uygun muamelede bulunur ve latife ederler. Yeni elbise giymeyi, süslenmeyi yiyip içmeyi ve temizliği severler. Aşkta talihleri yoktur. Aşık oldukları kimselerden onlara hayır gelmez, şer gelir. Niyetleri saf olduğu cihetle, Allah cc onları her türlü bela ve musibetten korur. Kendi lokmalarını başkalarına yedirecek kadar cömerttirler. Yumuşak mizaçlı ve çok alıngandırlar. Hayatta istediklerini elde etmek için hiç durmadan çalışırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Dünyalıklarından dolayı haset çok olur. Fakat Biiznillahi Teala hepsine galip gelirler.
   Güzel yüzlü, temiz ve mütenasip vücutludurlar. Rızkları boldur. Her kimle münasebette bulunurlarsa bulunsunlar, onun tarafından sevilirler. Kendi işlerinde tembellik etseler bile, başkalarının işlerinde çalışkandırlar. Sırlarını saklamayı bilmezler.
   Her girdikleri işte azimleri sayesinde muvaffak olurlar. Konuşkan değillerdir. Ancak, bir kere de konuşmaya başladılar mı, susmak bilmezler. Evlendikleri zaman çok iyi bir eş olurlar. Fakat ara sıra tehlikeli maceralara da atılmaktan kaçınmazlar. Serinkanlıdırlar. Fakat onların bu durumlarına pek güvenilmez. Çünkü hiç beklenmedik bir zamanda hiddetlenebilirler.

 42. elif dedi ki:

  adım elif annemin adı nadir babamın adı ali 12.10.1999

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Elif hanım evcelikleri çok hoştur. Çoğu erkek olmak üzere çocukları az olur. Gözlerinde bir ayıp veya zaaf vardır. Yüzlerinde de aşikar bir eser bulunur. Onlar için halkın şerrinden ve dedikodudan korku vardır. Orta yaşlarında beş parsız kalıp, fakir ve zarurete düşerler. Fakat, sonradan ellerine bol para geçer. Bir hayli genç erkeğin parasını yerler. İlk kocaları onların kahırlarından telef olur. Çok nazara uğrarlar. İşlemedikleri ve yapmadıkları işlerden ötürü itham olunurlar. Bunun için esmer tenli erkeklerden sakınmaları iyi olur. Çünkü böyle bir erkeğin mallarını yiyip, onlara fenalık yapması ihtimali vardır. Hasılı, erkekler yüzünden çok zarar görür ve felakete uğrarlar.
   Denizde boğulmak tehlikesi vardır fakat Allah (c.c.)’ın izniyle kurtulurlar.

 43. NAGIHAN BALKAN dedi ki:

  ANNE ADI BAHRIYE BABA ADI SEVKET BENIM ADIM NAGIHAN BALKAN 11 01 1976

  1. admin dedi ki:

   Merhaba a Nagihan hanım Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.
   Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.
   Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 44. feryal dedi ki:

  İsmim Feryal
  Anne adı: Hatice
  Baba Adı: Fuat
  Doğum tarihim 15.05.1967 veya 1968 (Yılda bir karışıklı var çözemedik)
  Yıldızname me bakamısınız.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Yıldızname Bakımı Sonucunuz; Hayatları iyi geçer. Niyet ve hatırları saf olup, gizli kin ve garazda hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Herkesten hürmet görürler. Güler yüzlü olup, düşmanlarına bile dargın olmazlar. Emindirler, emanete ihanet etmezler. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. İyilik ettikleri kimselerden zarar görürler ve dedikodulara maruz kalırlar.

   1. Feryal dedi ki:

    Çok teşekkür ederim. Sağ olun.

 45. Zeki dedi ki:

  Zeki, Hanım, Nizamettin, 27.06.1960

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Zeki Bey Yıldızname Falı bakım sonucunuz, Yengeç burcunun yıldızname falı, açıklamasında seyahat etmeyi seven ve kalabalık ortamları bulunan bir geleceği vardır. İki farklı ruh hali taşıyan yengeç burcu insanı yalnız kalmayı ve arkadaşları ile birlikte olmayı da isterler. Kaderi nispeti bakıldığında yaşantılarında dönem dönem maddi sıkıntılar yaşasalar da ferah içinde hayatlarını idame ederler.Yengeç burcu yıldızname falında bereket ve utarid yıldızları her zaman yüksektir. Yengeç burcu yıldızname falı arkadaş ve dostluklarında güven verirler ve hatalı davranışlardan her zaman kaçarlar. Yıldızname falı kişinin kaderi nispeti hayat çizgisini gösterir. Buna göre yengeç burcu yıldızname falı olarak genel bir analizde aşka ve muhabbete düşkün ilişkilerinde duygusal birliktelik ve iş hayatında başarıları olduğu görülür. Bir defa bir işe el attılar mı o işi başarmadan bırakmazlar. Okumuş kişilerse kendilerini iyiye doğru sevk ederler. Yengeç burcu yıldızname falı bakıldığında başarılarında her zaman birilerinin yardımı ile ve yön vermesi ile elde ederler.

 46. Onur dedi ki:

  İsmim onur anne adım Selma baba adım Ömer doğum tarihim 18.08.1991

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Onur bey Cemiyet hayatında veya ticarette başarılı olabilirler. Her giriştikleri işte mutlaka muvaffak olurlar. Kendilerini beğenir ve çevrelerindekilere tahakküm ederler. Kızdıkları zaman intikam almak isterler.Adeta mıknatıs gibidirler. Herkesi tesir altına alabilirler. İstekli, azimli ve çalışkandırlar. Kolay kolay yorulmazlar. Her işte baş olmak isterler. Fakat başkalarının işlerinde de çalışmaktan bıkmazlar. Orta yaşlarında fakir olurlar. Daha sonra içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtulurlar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.
   Kadınlar tarafından kolayca aldatılabilirler. Mallarının bir kısmını kadınlar yer. Hükümetten de çok zorluk görmeleri ihtimali vardır. Bazıları kazandıkları malın hayrını görmezler. Ateşe atarlar. Bir keresinde ölüm derecesine varan bir hastalık geçirirler. Bunu atlatırlarsa uzun ömürlü olurlar.

 47. kadri dedi ki:

  Kadri anne: Behiye baba :ömer 10.09.1977

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kadri Bey Yıldızname falı hayat maişetine göre bakılır yapılan bakım sonucu; Kalpleri temiz olduğu cihetle tövbe etmeyi severler, dindardırlar. Sırlarını herkese söylerler, kıymet bilemeyenlere iyilik ederler. Fakat, akıbetleri hayır ve selamettir . Yaşları ilerledikçe kadir ve kıymetleri artar. Halleri salah edip şan ve şerefleri artar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 48. Şenay dedi ki:

  merhaba,

  adım Şenay, anne adım Rabia, doğum tarihim 06.09.1981 yıldızname konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Şenay hanım Zevk ve sefaya çalgı ve eğlenceye çok düşkün olurlar. Kendilerini de herkesten çok beğenirler. Esmer benizli bir kadının düşmanlık yapmasından korkulur. Bu kadın onun ev hayatını darmadağın etmeye çalışır. Yine, bu kadınlar için kesici bir aletle yaralanmak, denizde veya suda boğulmak veya ateşte yanmak tehlikesi vardır. Ekserisi annelerinden başka bir kadının da sütünü emerler.
   Ekseri çocuğu kız olur. Erkeklerden çok zarar görmeler ihtimali vardır. Çünkü arkalarında dolaşan erkekler çok olur.
   Çocukları yüzünden hiç kimseye muhtaç olmaz. Onlardan zahmet ve meşakkat görse bile sonunda hayır görür.
   Gök mavisi elbiseler giymesi hayırlı olur. Kırmızı renkli elbiseler içinde de çok cazibeli ve güzel görüneceklerinden nazara uğramaları veya kıskanılmaları muhtemeldir. İri vücutlu esmer bir erkekten çekinmelidirler. Çünkü, böyle bir adamın onu kandırıp malını ve parasını yemesi muhtemeldir. Bu kadınlar zeki ve akıllı olurlar, herkese iyilik ederler. Fakat kefil ve ortak olmaktan hayır görmezler.

 49. GÜLLER dedi ki:

  GÜLLER, ANNE ADI EMİNE BABA ADI ALİ 10/09/1984

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Güler hanım yıldız name falınızın anlamı;
   Zevk ve sefaya çalgı ve eğlenceye çok düşkün olurlar. Kendilerini de herkesten çok beğenirler. Esmer benizli bir kadının düşmanlık yapmasından korkulur. Bu kadın onun ev hayatını darmadağın etmeye çalışır. Yine, bu kadınlar için kesici bir aletle yaralanmak, denizde veya suda boğulmak veya ateşte yanmak tehlikesi vardır. Ekserisi annelerinden başka bir kadının da sütünü emerler.
   Ekseri çocuğu kız olur. Erkeklerden çok zarar görmeler ihtimali vardır. Çünkü arkalarında dolaşan erkekler çok olur.
   Çocukları yüzünden hiç kimseye muhtaç olmaz. Onlardan zahmet ve meşakkat görse bile sonunda hayır görür.
   Gök mavisi elbiseler giymesi hayırlı olur. Kırmızı renkli elbiseler içinde de çok cazibeli ve güzel görüneceklerinden nazara uğramaları veya kıskanılmaları muhtemeldir. İri vücutlu esmer bir erkekten çekinmelidirler. Çünkü, böyle bir adamın onu kandırıp malını ve parasını yemesi muhtemeldir. Bu kadınlar zeki ve akıllı olurlar, herkese iyilik ederler. Fakat kefil ve ortak olmaktan hayır görmezler.

 50. fatma dedi ki:

  nerhba adım fatma anne ayşegül baba hasan doğum yılı 26 05 1966 yıldızname falı bakarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım
   İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.
   Evlilik Hayatı:
   Beyaz tenli erkeklerle evlenmeleri uygundur. Başlarından iki nikah geçmesi ihtimali vardır. İki kere evlenecek olurlarsa birinci kocalarından vefat nedeniyle ayrılırlar. İkinci kocalarıyla ise ölünceye kadar yaşarlar. Genç yaşlarında talipleri çoktur. Fakat nişanlarının ekserisi bozulur. Ancak 25 yaşından sonra evlenirler.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 11, 24 ve 36 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 70 yıl yaşarlar.
   Yolculukları:
   En hayırlı yolculuklar Çarşamba günü sabah saatlerinde başlayan, güneye veya doğuya doğru olan yolculuklardır. Çok seyahat ederler ve bütün yolculuklarından hayır görürler. Deniz yolculuğu kara yolculuğundan daha iyidir. Çok rüya görürler, fakat ekserisini uyanmadan unuturlar.
   İzzet ve ikbali:
   Bu kadınlar her nereye teveccüh ederlerse etsinler, bilhassa büyükler ve erkekler indinde muazzez ve muhterem olurlar. Dostlarının çoğu mevki sahibi kişilerdir. Kadri yüce bir erkekten çok fayda görürler. Hasılı talihleri yaver olup, herkes tarafından da sevilirler.
   Emel ve Arzuları:
   Çok şey isterler ve istediklerinin çoğuna da kavuşurlar. Tasarladıkları işleri yapmadan dönmezler . İhtiyarlıklarında salaha ve nimete kavuşurlar ve rahat içinde vefat ederler.

 51. SELMA dedi ki:

  selma,habibe.osman.01/01/1986

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Selma hanım
   ok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Fakat Allah cc ın izniyle bütün belalardan kurtulurlar. Küçük yaşlarında suya düşme ve boğulma tehlikesi vardır. Karanlık odalarda yalnız yatmaları iyi değildir. Çünkü cinlerin tasallutundan korkulur.
   Evlilik Hayatı:
   En fazla üç kere evlenmeleri muhtemeldir. Erkeklerden çok zahmet çekerler. İlk kocaları çok iyidir. Fakat, bu kocalarının vefat etmesi ihtimali vardır. Sonra beyaz tenli bir adamla da evlenirlerse de ondan da hayır gelmez. Esmer tenzil bir erkek yüzünden mutazarrır olurlar ve bu adam mallarını telef eder. Kendilerine sihir yapılırsa da, Biiznillahi Teala kurtulurlar.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   3, 18, 24 ve 45 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar. Ayrıca ateşte yanmak, hayvan sırtından düşmek veya bir hayvan tarafından ısırılmak tehlikelerine maruz oldukları da söylenebilir.
   Yolculukları:
   Uzun yolculuklara çıkarlar. En iyi ve hayırlı yolculukları kara yolculuklarıdır. Perşembe sabahları çıktıkları yolculuklardan çok hayır görürler. Böyle yolculuklardan kazançlı dönerler. Deniz yolculuklarından sakınmaları gerekir. Eğer kamil bir iman sahibi iseler ve niyet de ederlerse hacca da giderler.
   Hayırlı günleri Pazartesi, hayırsız günleri Salıdır. Salı günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Koyu doru renkli kısrak uğurlu hayvanlarıdır. Kanları fazlalaştığı zaman kan aldırmalarında çok büyük fayda vardır. Sığır ve keçi eti yemekten ve soğuk şeyler içmekten sakınmalıdırlar. Kış Mevsiminde zencefil ve kahve içmeleri faydalıdır. Her zaman bal yemelerinde de çok fayda vardır.
   Her türlü kötülüklerden emin ve her nereye giderlerse muvaffak olmayı murat ederlerse, misk, safran ve gülsuyu ile kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, üzerlerinde taşırlarsa her türlü kaza ve beladan korunurlar ve her işlerinde Biiznillahi Teala muvaffak olurlar.
   Yeşil ve beyaz renkli elbiseler giyip, gümüşten yapılmış zümrüt taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa, mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Yen ay gördükleri zaman beyaz tenli bir kadına bakarlarsa, o ay kendilerine mübarek olur. Bir dilekleri olduğu zaman Pazartesi günü erken saatlerde müracaat ederler, dilekleri yerine gelir.
   Meslek olarak otelci, öğretmen, yazar, artist, şarkıcı, terzi, kimyacı, eczacı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilecekleri gibi sıvı maddelerle ilgili her türlü işlerde de muvaffak olabilirler.
   Canları sıkıldığı zaman rast makamında şarkılar dinleyecek olurlarsa, çok faydasını görürler.
   Çok iyi ve lezzetli yemek pişirir ve tatlıları severler.

 52. Kadir dedi ki:

  Adım: Kadir. Anne adı: Sevda. Baba Adı İbrahim. Doğum Tarihim: 17.12.1994 Yıldıznameme bakar mısınız lütfen. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Kadir bey
   Azimlidirler. Macerayı ve seyahat etmeyi severler. Ruh durumları dalgalıdır. Ya kendi kabuklarına çekilip öylece yaşamak, ya da çevrelerine uyarak yaşamak isterler. Sabırlı ve utangaç olurlar. Hayal kurmayı severler, çoğu kere hayal dünyasında yaşarlar.
   Küçük yaşlarında suda boğulmalarından korkulur. Geceleyin yolda giderlerken sık sık arkalarına bakarlar. Salı günü başlayan bir hastalık ölümlerine sebep olabilir. Bunun için sabah akşam bir bardak suya Tevbe Suresinin son iki ayetini okuyup, üfledikten sonra bu suyu içerlerse çok faydasını görürler. Tabiatına balgam galiptir.
   Bir defa bir işe el attılar mı o işi başarmadan bırakmazlar. Okumuş kişilerse kendilerini iyiye doğru sevk ederler. Okumamış kişilerse ruh hallerinin esiri olurlar. Fakat, ekserisinde bir durgunluk vardır. Çok duyguludurlar. Her muhite uyarlar. Hem kendileri rahatlar ve hem de etraflarındakileri rahatlatırlar.
   Tabiat itibariyle utangaç olduklarından her giriştikleri işte reddedilmekten de korkarlar. Ama sabır ve imanları onları her işlerinde başarıya götürür.
   Yemeye ve içmeye düşkündürler. Mide ve sinir hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Çoğu zaman huzursuzdurlar. Hasılı bu burcun erkekleri hayatta çok çekerler, çok tahammül ederler ve sonunda istedikleri başarıya ulaşırlar.

 53. HÜLYA VURMA 13 04 1970 ANNE adı EMİNE BABA ADI ŞENER dedi ki:

  maddi sıkıntı çekiyorum ileriki yaşantımda düzelecekmi

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Hülya hanım Yıldız name falınız;
   Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler.
   Genç yaşlarında erkeklere çok eziyet ederler. Çok az erkek onların şerrinden kurtulabilir. Kendilerine büyü yapılır. Fakat Allah c.c. in izniyle kurtulurlar. Kadınların şerrinden korkmaları gerekir. Hastalıklarının çoğuna safran sebep olur.
   Eğer Merih in mesut olduğu bir zamanda ve sabahın erken saatlerinde doğmuşlarsa çok zengin olurlar. Merihin uğursuz olduğu bir saatte doğmuşlarsa, çok fakir, müfsit, yalancı ve iftiracı olurlar. Erkekler yüzünden başları beladan kurtulmaz.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatı çok iyi geçer. Rızıkları boldur. Pek geçim sıkıntısı çekmezler. Arzularına kavuşmak için hiç durmadan çalışırlar. Herkese iyilik ederler fakat her iyilik ettiklerinden kötülük görürler. Çok rüya görürler, fakat çoğunu unuturlar. İnsanlardan uzak yaşaması daha hayırlı olur. Yaşlandıkları zaman itibarları daha da artar.
   Mal ve Ticareti:
   Erkekler sayesinde çok mal ve para sahibi olurlar. Fakat mallarını gereksiz yerlere sarf ederler. Belki de malının çoğunu bir erkeğe yedirirler. 25 ile 30 yaşları arasında fakir olma tehlikesi vardır. Fakat, 30 yaşından sonra tekrar refah ve huzur içinde yaşarlar.

 54. YASEMİN dedi ki:

  YASEMİN – ANNE ADI ŞENAY – BABA ADI ŞABAN – 09.02.1983 ÖZEL HAYATIMA DAİR YILDIZNAME BAKABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Yasemin hanım Yıldız name falınız ayrıntılı olarak bakıldığın da şu anlamları içeriyor.
   Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 21 -30 Ocak )
   Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar.
   İkinci Vasıf ( 31 Ocak – 9 Şubat )
   Çalışkan, sanatkar ve muhtelif işlerde bilgilidirler. İtibarları çoktur. Zevk, safa , sohbet ve içkiye meyillidirler. Aynı zamanda iyilik etmeyi de severler. Sadık ve fedakardırlar.
   Üçüncü Vasıf ( 10 – 19 Şubat )
   Pek saf, aynı zamanda hilekarlığa meyyal olup, müteharriktirler. Yüzleri güleç olduğu için herkes tarafından sevilirler. Başkalarına yardım ederler fakat karşılığında da takdir edilmek isterler. Seyahat etmeyi de severler. Bu vasıfta doğan kadınların sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat sinir hastalıkları ile melankoliye istidatlıdırlar. Mavi,beyaz açık yeşil ve açık sarı renkli elbiseler giyip kristal, opal veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. İnsanların faydalanabileceği her türlü mesleği seçebilirler. Doktor, tüccar, imalatçı ve müneccim olabilirler.

 55. Tayfun dedi ki:

  yıldızname falı bakımı merhaba hocam adım tuğçe anne adım birgül baba adım hasan 24.04.1995 doğumluyum

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Tayfun bey;
   Sanki, dünyaya yorgun ve meyus gelmişlerdir. Nadiren gülerler. Ferasetli ve akıllıdırlar. Zekaları nafiz olup, ağır ve ciddi davranışlıdırlar. İlim meraklısıdırlar. Aynı zamanda sabırlı ve ketum olup efkar ve hissiyatlarını gizlerler. İyilik yapmayı severler, azim ve sebatları dağ gibi metindir. Akıllı ve edip, tedbir ve kiyaset sahibidirler. Her hususta başarılıdırlar. Acele iş yapmayı sevmezler. Ekabir indinde muhteremdirler. Mütevazi, alçak gönüllü ve iddiasızdırlar. Hakkaniyeti severler. Çok uzun vadeli planlar yaparlar.
   Evlilik Hayatı:
   Başından bir veya üç nikah geçer. Kadınlarla münasebeti sevdikleri ve kadınlar indinde makbul kişiler oldukları için kıskançlık dolayısıyla bir kadının, kendilerine yedireceği zararlı bir şeyden çok zahmet çekerler.
   Korku ve ölüm tehlikesi:
   1 ile 34 yaşları arasında senenin talihi bu burç ve yıldızda olduğu zaman ölüm korkusu vardır. Bunları atlatacak olurlarsa 70 yıl yaşarlar. Torunlarını kucaklarında büyütür ve saadet içinde vefat ederler.
   Yolculukları:
   Sık sık seyahat ederler. Ve bu yolculuklarından çok fayda görürler. Onlar için deniz yolculukları, kara yolculuklarından daha hayırlıdır. Cumartesi güne yola çıkıp ve güneye doğru gittikleri bir yolculuktan çok fayda görürler. Eğer kamil bir iman sahibi iseler hacca da giderler.
   İzzet ve İkbali:
   Halk arasında çok sevilirler. Eğer ehil iseler yüksek mertebelere çıkarlar. Ehil değillerse yine çevrelerinde söz dinlenir kişi olurlar.
   Emel ve Arzuları:
   Bir çok emeller peşinde koşarlar. Emellerine sahip olmak için çok acele ederler. Ve en sonunda emellerine nail olurlar. Akıbetleri hayır ve selamettir.
   Düşman ve Hasetçileri:
   Düşman ve hasetçileri çoktur. Hep zarar vermeye çalışırlar. Fakat, onlar hiç birini mühimsemezler. Ve Allahın izniyle cümlesine galip olurlar.
   Hülasa, kadın ve erkek, dost, ortak ve eş olarak burcu mizacı ateş olanlar münasiptir. Tabiatı toprak olanlardan sakınmalıdırlar. Ayrıca düşmanlarının çoğu siyah veya beyaz tenli kimselerden olacağı için böylelerinden de sakınmalarında fayda vardır.
   Büyük veya küçük bir dilekleri için Cumartesi günü müracaat edecek olurlarsa muvaffak olurlar. Hayırlı madenleri gümüş ve kurşundur. Bol limonata içmeli ve sıcak şeyler yemelidirler. Yeni ay gördükleri zaman, bir erkek yüzüne bakacak olurlarsa, o ay kendilerine mübarek olur. Yattıkları zaman başlarını kıble tarafına koyacak olurlarsa, rahat uyur ve her türlü kötülüklerden emin olurlar. İnsan ve cin şerrinden emin olmak ve halk arasında sevilmek isterlerse, kendilerine ait yıldız saatinin mesud bir diliminde, yıldızlarının özel duasını yazdırıp, taşıyacak olurlarsa çok iyi olur.
   Bu duayı yazıp üzerinde taşıyan kimse bütün kötülüklerden, insan ve cin şerrinden emin ve mahfuz olur. Her gittiği yerde sözü dinlenir, her işinde muvaffak olur.
   Ey bu vasıfta doğan kişi, seni yorulmama ve zahmet çekmemekle müjdelerim. Talihin fena değildir. Mal ve nüfus sahibi olacaksın. Lakin, üzüntü ve vesveseyi bırakman gerekir. Sabrın sonu selamettir. Sabret, sonun çok iyi olacaktır.

 56. nejibe dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı; Merhaba hocam adımnejibe anne adim hanife baba adım hamza 10.30..1986 doğumluyum

  1. admin dedi ki:

   Merhaba;
   Cömert ve merhametlidirler. Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında talihleri açıktır. Eğlenceyi ve ziyneti severler. Laubalidirler. Bazen fakir ve bazen de zengin olurlar.
   Kırmızı, leylak rengi veya menekşe rengi elbiseler giyip kristal veya inci taşlı yüzük tararlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.
   Şair, ressam, dişçi, kadın berberi, yazar olabilecekleri gibi sıvı madde ticaretinde de başarılı olabilirler.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları renkten renge geçer, maişetleri mutavassıttır. Sırlarını bazen saklarlar ve bezen de söylenmemesi gereken kimselere söylerler. Daima mütebessim ve mültefittirler. İyililik ettiklerinden ve dostlarından yana talihleri yoktur. Bazen neşeli bazen de üzüntülü olurlar.
   Mal ve Ticareti:
   Ellerinin emeği ile geçinirler. 30 veya 35 yaşlarında zaruret ve yoksulluğa düşerlerse de bu durum çok sürmez kurtulurlar. Sonra refaha erip nimet ve saadet içinde vefat ederler.
   Kardeşleri:
   Bir veya iki kardeşi olur. Aralarında muhabbet ve meveddet vardır. Kendisi kardeşlerine, kardeşleri de ona yardım eder. Bir birlerine çok hayırlı olurlar.
   Ana ve baba Münasebeti:
   Ana ve babaları tarafından çok sevilirler. Bazen araları açılır. Analarıyla pek geçinemezlerse de babalarıyla her zaman iyi geçinirler. Ellerine az miras geçer.
   Evlatları:
   Kadınların ekseri evladı kız olur. Onlardan pek zahmet çekerler. Onlar yüzünden başları derde girer. Bir erkek evladından çok hayır görür. Ekseri evladı kendisinden önce vefat eder.
   Hastalık ve İlletleri:
   Safraları çoktur. Kabızlığa istidatlıdırlar. Kalp ağrısından şikayet ederler. Sıcağa dayanamazlar. Göğüs ve karın hastalıklarına karşı da istidatlıdırlar. Sık sık müshil almalarında ve yaz aylarında da şerbet içmelerinde fayda vardır.
   Evlilik Hayatı:
   Erkekler indinde muteber oldukları için iki kocaya varmaları muhtemeldir. İki kere evlenecek olurlarsa, ikinci kocalarıyla ölünceye kadar birlikte yaşarlar. Ama kazandıkları serveti tüketip sıkıntı çekmeleri ihtimali vardır.
   Korku ve Ölüm Tehlikesi:
   5,6,12,20,24,37 ve 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır. Bunları atlatırlarsa 80 yıl yaşarlar.

 57. fadime dedi ki:

  Anne adı :Kezban baba adı :Hacı Doğum tarihi:02.03.1990

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Fadime hanım yıldız namze falınız;
   Cömert ve merhametlidirler. Büyüklerin ve mevki sahiplerinin yanında talihleri açıktır. Eğlenceyi ve ziyneti severler. Laubalidirler. Bazen fakir ve bazen de zengin olurlar.
   Tabiatın güzelliklerini severler. Dürüsttürler. Her şeye inanırlar. Bazen akıllıca ve bazen de akılsızca davranırlar. Sır saklamayı bilmezler. Kendi dertlerini olduğundan çok büyütürler. Kanun ve prensiplere uyarlar. Sakin görünmelerine rağmen, içleri devamlı olarak sıkıntılıdır. Dindardırlar. Evlerine ve kocalarına bağlıdırlar ama dikkatsiz bir ev kadınıdırlar.
   Doğum günlerinde yıldızlarının açılarına göre üç vasıfa ayrılırlar.
   Birinci Vasıf ( 20 – 29 Şubat )
   Müsrif olup ellerine geçen mal ve parayı olur olmaz yerlere harcarlar. Bunun için de bazen fakir bazen de zengin olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Soğuktan korunmaları iyi olur. Keyif verici ilaç ve içkilerden de çekinmeleri iyidir.
   İkinci Vasıf ( 1 – 9 Mart )
   Hakkı severler batıldan ikrah ederler. Şiir, mizah ve latife etmeyi severler, zevk ve sefaya meyillidirler. 45 yaşından sonra kesbi salah edip takva sahibi olurlar. Bir veya iki kere hacca gitmeleri mümkündür.
   Sıcak kanlı , sempatik ve hoşturlar. Sıhhatleri umumiyetle iyi olmakla beraber karın ve göğüs hastalıklarına istidatlıdırlar.
   Üçüncü Vasıf ( 10 – 21 Mart )
   Alış verişte bahtları açıktır. Erkekler tarafından çok sevilirler ama kadınlar tarafından sevilmezler. Gezmeyi severler. Daima huysuzdurlar. Münakaşa etmekten kaçınmaları iyi olur.

 58. fatma dedi ki:

  ismim betül anne adı fatma baba adı rahmi doğum tarihi 18/01/2001

  1. admin dedi ki:

   Merhaba
   Yıldızname Falı Sonucunuz; zdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler.

 59. zeynep dedi ki:

  adım zeynep anne adım ramize baba adım adem 30.12. 1977 doğumluyum

  1. admin dedi ki:

   Merhaba
   Yıldızname Falı Sonucunuz; ( 23 – Aralık 1- Ocak ) bu tarihlerde doğanlar yazar veya muhabir olabilirler. Her zaman her yaptıkları işte başarılı olurlar ve kendilerini ispatlama ön plana çıkarma çabaları vardır. Genelde selamete kavuşurlar. Mide ve bağırsakta sıkıntı çekerler. Malı mülkü çok olur, hem kız hem erkek çocukları olur.Oğlak burcu kadını yıldıznamesi, toprak grubundadır. Sır saklayamazlar, iyilik severdirler. Arkadaşlarına çokça değer verirler ve bunun karşılığını almak isterler. Kendilerini yapılmasını istemedikleri şeyi başkasına yapmayı düşünmezler fakat kincidirler. Çoğu zaman kalp kırarlar ve bunun farkında olmazlar. Çünkü her zaman kendi doğruları önemlidir. Yönetmek isterler, bu yüzden anlaşması zor bir burçtur.

 60. fatma dedi ki:

  ismim nurhan anne adı ayşegül baba adı hasan doğum tarihi 24/06/1967 yıldızname falıma bakarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Merhaba
   Yıldızname Falı Sonucunuz; Çok konuşurlar, çalışkan, zarif, hazırcevap daima hareketli ve güler yüzlüdürler. Erkekler tarafından çok sevilirler fakat kadınlar tarafından pek sevilmezler. Genç yaşlarında kötü ahlaklı olmaya meyillidirler. Çabuk nazara gelirler, kendilerini çok beğenirler. Yürürken salına salına yürürler ve ahu gibi arkalarına bakarlar. Bu yüzden başlarına çok bela gelir. Ziyneti , bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir halde sebat etmezler, hep değişiklik isterler. Fakat sabırlıdırlar. Ailesiyle iyi geçinir. Küçük yaşlarında boğulma tehlikesi vardır. Fakat bu tehlikeden kurtulurlar. Hayırlı günleri pazartesidir.

 61. Sena dedi ki:

  Merhaba
  İsmim : Sena
  Anne ADI : Seda
  Baba Adı : Erdal
  Doğum Tarihi : 11.07.1996

  1. admin dedi ki:

   Merhaba
   Yıldızname Falı Sonucunuz; Yengeç burcu kadını yıldızname falı özelliklerinde evcil bir kişiliğe sahip olsa da çalışmayı ve başarı elde etmeyi severler. Başkalarının gözünde takdir ve muteber olmak için ellerinden geleni yaparlar. Aile hayatında ise eşine karşı her zaman duygulu, arzulu ve istekli davranırlar. hayatına hiç bir zaman eşinin dışında başka bir kişiyi almazlar. Yengeç burcunun yıldızname falı, açıklamasında seyahat etmeyi seven ve kalabalık ortamları bulunan bir geleceği vardır. İki farklı ruh hali taşıyan yengeç burcu insanı yalnız kalmayı ve arkadaşları ile birlikte olmayı da isterler. Kaderi nispeti bakıldığında yaşantılarında dönem dönem maddi sıkıntılar yaşasalar da ferah içinde hayatlarını idame ederler.Yengeç burcu yıldızname falında bereket ve utarid yıldızları her zaman yüksektir. Yengeç burcu yıldızname falı arkadaş ve dostluklarında güven verirler ve hatalı davranışlardan her zaman kaçarlar.

 62. zerrin dedi ki:

  Merhaba adim zerrin
  Anne adi reyhan
  Baba adi seyfettin
  Dogum tarihi 17 09 1993

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Zerrin Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Zeki, akıllı, maharetli, gözle gördüklerini elle yapabilen, akıl ve muhakeme sahibi ve tedbirli kişilerdir. Erkekler tarafından çok sevilirler. Yüzlerinde veya karınlarında bir alamet bulunur. Dostlarının çoğu mevki sahiplerinden olur. Tertipli ve düzenlidirler. Fakat zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar.

   Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

   Sekreter, yazar sanatkar, öğretmen ve memur olabilirler.

   Hayat ve Maişeti:

   Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler. Ama iyilik ettiklerinden zarar görürler. Güzel yüzlüdürler. Zevk, sefa ve eğlenceyi severler.

   Esmer tenli, kısa boylu bir kadından sakınmalıdırlar. Çünkü böyle bir kadın, onların evlerini yıkmak ister. Kadınlardan çok eziyet çekmeleri ihtimali vardır.

   Mal ve Ticareti:

   Kendilerine yetecek kadar malları olur. Kah zengin kah fakirdirler. Haram kazanmaz ve haram yemezler. Mallarına bir kuruş haram girecek olursa mallarını silip süpürür. Orta yaşlarında mallarını bir erkeğin yemesi korkusu vardır. Fakat sonradan yine kendi maişetine yetecek kadar mal sahibi olurlar.

   Kardeşleri:

   Kız ve erkek kardeşleri olur. Kendileri kardeşlerinin en zenginidir. Kardeşleri sözünü dinlerler. Eğer doğdukları zaman yıldızları Utarit, Güneşe bakar vaziyetteyse kardeşleriyle araları pek iyi olmaz. Kardeşlerinin çoğu onlardan önce vefat ederler.

   Bazıları kardeşleriyle anlaşmazlığa düşer aralarında dava ve münakaşa çıkar ayrılırlar ama sonradan yine birleşirler. Kardeşlerinin hepsine galip ve muzaffer olurlar.

   Ana ve Baba münasebeti:

   Kardeşlerinden daha çok sevilirler. Ana ve babalarına itaatleri cümlesinden üstündür. Ana ve babalarından miras yerlerse de bunun pek faydasını görmezler.

   Evlatları:

   Ekserisi erkek olmak üzere bir çok çocukları olur. Onlardan hürmet ve itaat görürler. Çocuklarının bazıları ondan evvel vefat ederler.

   Hastalık ve İlletleri:

   Küçük yaşlarında bir çok hastalıklardan şikayet ederler. Sinir, safra kesesi, dalak, pankreas ve karaciğer hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Hastalıklarının çoğunun sebebi soğuk hava ve balgamdır. Ara sıra müshil kullanmaları, demirhindi şerbeti içmeleri ve bal yemeleri faydalıdır.

   Ayrıca bir miktar helile ve sinamekiyi kafi miktarda şekerle karıştırıp güzelce dövdükten sonra, her sabah bir kahve kaşığı almalarında da çok fayda vardır. Fazla miktarda koyun ve sığır eti yemekten sakınmaları gerekir.

   Evlilik Hayatı:

   Başlarından bir veya üç nikah geçer. Boşandıkları kocalarıyla tekrar evlenmeleri ihtimali vardır. Kızken talipleri çoktur. Erkeklerden bahtları açıktır. Kocalarıyla çok iyi geçinir ve iyi geçinir ve iyi bir anne olurlar. Bazılarının ilk kocalarının vefat etmesi ikinci kocalarının da mallarını israf edip tüketmesi ihtimali vardır.

 63. Elif Zeynep yıldırım dedi ki:

  Adım Elif Zeynep Annemin adı Müyesser Babamın adı Ahmet doğum tarihim 22. 05. 1978 Yıldızname falı bakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım Yıldızname falı sonucunuz
   Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.

   Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.

   Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

   1. Elif Zeynep yıldırım dedi ki:

    Teşekkür ederim.

    1. Yorumcu dedi ki:

     Bizi tercih ettiğiniz için kurumumuz adına biz teşekkür eder. İyi günler dileriz.

 64. özge dedi ki:

  adım özge özmen
  anne adı eşe
  baba adı feti
  doğum tarihi 24.11.1998

  1. admin dedi ki:

   Merhaba yıldızname falı sonucunuz, Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.
   Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur. Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar. İyi memure veya alim olabilirler.

 65. özgün dedi ki:

  adım özgün özmen
  anne adı eşe
  baba adı feti
  doğum tarihi 25.12.1993

  1. admin dedi ki:

   Merhaba yıldızname falı sonucunuz,Alim, idareci veya yazar olabilirler. Her girdikleri işte muvaffak olurlar. Sözleri ve hükümleri tesirlidir. Mal ve mülkü, kız ve erkek çocukları çok olur. Bu vasıfta doğanların büyüklerden ve hükümetten korkmaları gerekir. Çünkü, mallarından zarara uğrama korkusu vardır. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat, Allah cc ın izniyle kurtulurlar. Akıbetleri selamettir. İnat ve azimleri sayesinde bütün zorlukları yenerler.
   Mide ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.
   Siyah, yeşil veya kahverengi elbiseler giyip, zümrüt veya ametist taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

 66. özgün dedi ki:

  adım eşe
  anne adı fatma
  baba adı mehmet emin
  doğum tarihi 21.06.1968

  1. admin dedi ki:

   Merhaba yıldızname falı sonucunuz, Hayatları iyi geçer. Niyet ve hatırları saf olup, gizli kin ve garazda hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Herkesten hürmet görürler. Güler yüzlü olup, düşmanlarına bile dargın olmazlar. Emindirler, emanete ihanet etmezler. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. İyilik ettikleri kimselerden zarar görürler ve dedikodulara maruz kalırlar. Halktan uzaklaşmaları onlar için çok hayırlı olur. Yaşları ilerledikçe rızıkları artar ve halleri iyi olur. Karanlık yerlerden sakınmaları iyi olur. Zira cinlerin şerrine uğramalarından endişe edilir.

 67. ziya dedi ki:

  adım şevket anne adı şenkal baba adı ziya doğum tarihim 31 07 1989

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ziya Bey Yıldızname Falı Sonucunuz

   Cemiyet hayatında veya ticarette başarılı olabilirler. Her giriştikleri işte mutlaka muvaffak olurlar. Kendilerini beğenir ve çevrelerindekilere tahakküm ederler. Kızdıkları zaman intikam almak isterler.Adeta mıknatıs gibidirler. Herkesi tesir altına alabilirler. İstekli, azimli ve çalışkandırlar. Kolay kolay yorulmazlar. Her işte baş olmak isterler. Fakat başkalarının işlerinde de çalışmaktan bıkmazlar. Orta yaşlarında fakir olurlar. Daha sonra içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtulurlar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.
   Kadınlar tarafından kolayca aldatılabilirler. Mallarının bir kısmını kadınlar yer. Hükumetten de çok zorluk görmeleri ihtimali vardır. Bazıları kazandıkları malın hayrını görmezler. Ateşe atarlar. Bir keresinde ölüm derecesine varan bir hastalık geçirirler. Bunu atlatırlarsa uzun ömürlü olurlar.

   İyi Günler Dileriz.

 68. Fatma dedi ki:

  Adım Fatma Gül anne adı Fadimana baba adı Hüseyin 19.05.1991 doğumluyum şimdiden teşekkür ederim…

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatma Hanım Yıdızname Falı Sonucunuz

   İnatçıdırlar. Yaşlandıkça uysal olurlar. Ayaklarında veya başlarında bir yara eseri bulunur.
   Çocuklarının ekserisi erkek olur. Sıhhatlerini muhafaza etmeleri için sık sık yıkanmaları çok iyi olur. Sığır eti yemek mizaçlarının değişmesine sebep olacağından, sığır eti yemekten kaçınmaları kendileri için hayırlı olur. Ayrıca kuru bakla, mercimek ve nohut gibi şeyleri de yememelerinde çok fayda vardır.
   Genç yaşlarında zengin, orta yaşlarında fakir ve ahir ömürlerinde yine zengin olurlar. Bu kadınların sıhhatleri iyi olmakla beraber, iştahlarını engellemelerinde fayda vardır. Ayrıca, boğaz hastalıklarına da istidatları vardır.
   Bu kadınlar açık mavi, limon sarısı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya opal taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.
   Bu kadınlar, şair, artist ressam, şarkıcı ve sanatkar olabilirler. Ayrıca konfeksiyonculukta da başarı sağlayabilirler. Eğer başka bir iş seçtilerse, üzülmelerine mahal yoktur. Çünkü azimleri sayesinde her işi başarabilirler.
   Unutulmamalıdır ki, azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Ancak , inanmak , iman etmek, Allah cc a sığınmak gerekir.

   Hayat ve Maişeti:

   Geçim sıkıntıları olmaz. Kalpleri saf ve temizdir. Kalplerinde gizli kin, garaz ve husumet yoktur. Hile ve hıyaneti sevmezler. Tatlı sözlü oldukları için hemen hemen her isteklerine nail olurlar. Elleri açıktır. Hiç karşılık beklemeden yardım etmeyi severler. İhanet etmezler ihanet edeni de sevmezler. Bu kadınlar için halktan uzak yaşamak hayırlıdır. Karanlık yerlerde bulunmaktan sakınmaları da çok hayır olur.Yaşlandıkça daha çok sevilirler ve halleri de daha iyiye doğru gider. Rahat ve huzur içinde vefat ederler.
   İyi Günler Dileriz.

 69. ESİN dedi ki:

  ESİN ANNE ADI BİRCAN BABA ADI MEHMET 17.07.1993 YILDIZ NAME RİCA EDİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Yıldızname falı sonucunuz

   Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler.
   Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler.

   Hayat ve Maişeti:

   Hayatı iyi geçer . Niyetleri saf olduğu cihetle, kimseye karşı kin ve garazları yoktur. Çok emindirler. Kimsenin malına hıyanet etmezler her zaman gülümserler. Oyun ve eğlenceyi severler, iyilik etmeyi de severler, fakat iyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Karanlıkta yatmaktan ve karanlık yerlerde dolaşmaktan sakınmalıdırlar. İyi hal üzere, yataklarında bütün günahlarından tövbe etmiş olarak vefat ederler.
   İyi Günler Dileriz.

 70. Betül dedi ki:

  Adım sedef anne adın selma baba adı kamil doğum tarihim 24/01/2000 yıldızname falıma bakarmisiniz

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Betül Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz

   Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir.
   İyi Günler Dileriz

 71. SERDAR dedi ki:

  SERDAR
  ANNE ADI:AYŞE
  BABA ADI:AHMET ERDAL
  DOGUM TARIHI : 15.03.1971

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Serdar Bey Yıldızname Falı Sonucunuz

   Ahbapları çoktur. Geçerli bir meslek sahibi olurlar. Onlar için Salı ve Perşembe günleri hayırlıdır. 25 Yaşına kadar zahmet ve meşakkat çekerler ama bu yaştan sonra zengin olurlar. Gezmekten hoşlanırlar. Daima huzursuzdurlar ve kavga etmeye meyillidirler.

   Bu vasıfta doğanlar ciğer ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca soğuk almamaya da dikkat etmeleri gerekir.

   Bu vasıfta doğanlar kırmızı renkli elbiseler giyip, kristal taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

   Asker, cerrah, dişçi, kimyager, berber, yazar ve ağır işçi olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de başarılı olabilirler.

   Hayat ve Maişeti:

   Orta hali yaşarlar. Dini inançları kuvvetli olup, halkla münasebetleri saftır. Herkese iyilik yaparlar ve sırlarını da herkese söylerler. Yaşlandıkça halleri iyileşir şan ve şerefleri artar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

   Mal ve Ticareti:

   Küçükken malları azdır. Hatta fakirdirler. Yaşları ilerledikçe kazanç ve servetleri artar. Halleri iyileşir. Cenabı Hak nihayet ömürlerine kadar kimseye muhtaç olmayacak kadar rızk verir.

   İyi Günler Dileriz.

 72. gülcan dedi ki:

  merhaba, ismim Gülcan anne adım: Refiye baba adım Veli doğum tarihim 28.10.1977 yıldızname falıma bakabilir misiniz?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Gülcan Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz

   Tabiatları hırçındır. Bakışları cüretkardır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoisttirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.

   Baş ağrılarından şikayet ederler. Sık sık mide hastalıklarına tutulurlar. Erkeklerle olan münasebetlerinde dikkatli olmaları gerekir zira adlarının kötüye çıkmasından korkulur. Bir erkeğe bağlı kalmak isterler. Deniz mavisi ve kırmızı renkli elbiseler giyip, parmaklarında topaz taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.
   İyi Günler Dileriz…

 73. tuğçe dedi ki:

  tuğçe ,sevgi,hasan , 01.01.1987

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Tuğçe Hanım Yıldızname falı Sonucunuz

   İzzeti nefislerine mağlupturlar. Ekseri çocukları kız olur. Öfkeleri şiddetli olup, hileye de meyyaldirler. Yaşları ilerledikçe fevkalade iyi ahlak ve takva sahibi olurlar.
   Sindirim sistemi hastalıklarına istidatlı oldukları için ağır yiyeceklerden sakınmaları gerekir. Bunun için çok su içmelerinde fayda vardır.
   Yeşil, mor, eflatun, kırmızı veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarında da yakut, zümrüt veya Zafir taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. Hukukçu, bankacı, devlet memuru veya terzi olabilirler. Genç yaşlarda malları az, 30 yaşlarından sonra ise çok olur. Bu yaştan sonra servetleri artar. Fakat mallarını kendini bilmeyen, hamd ve şükretmeyenlere yedirirler.
   Bu kadınların bir miras veya bir piyango yüzünden zengin olmaları ihtimali de vardır. Hasılı, ömürlerinin sonuna kadar rahat bir hayat geçirirler.

 74. DUYGU dedi ki:

  ADIM DUYGU, ANNE ADI FERİDE, BABA ADI İBRAHİM. DOĞUM TARİHİM 01,06,1989

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Duygu Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.

   Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.

   Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.
   İyi Günler Dileriz

 75. şengül şahin dedi ki:

  adım şengül şahin anne adı nursel baba adı cabir doğum tarihi 27 ocak 1975 sevgilimin adı abdullah gökhan yılmaz anne adı leyla baba adı muzaffer oğum tarihi 14 temmuz 1975 yıldıznamemize bakarak beni seviyor mu ve bize evlilik görünüyormu söyleyebilirmisiniz

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Şengül Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir.

   Sevgilinizin Yıldızname Falı Sonucu

   Erkek ve kız çocuk sahibi olurlar fakat az çocukları olur. Trafik kazası geçirmek, yüksekçe bir yerden düşmek veya hayvan tarafından ısırılmak tehlikesine maruzdurlar. Annelerinin sütünden başka bir kadının da sütünü emme ihtimalleri vardır. Herkes tarafından kıskanılırlar.

   Bu vasıfta doğanların talihi her Arabi ayın son on gününde aksidir. O zamanlarda tedbirli olmaları hayırlı olur. Tembelliği severler, çok uyurlar ve kış aylarında sık sık nezle olurlar. Seyahat etmeyi severler. Şöhret sahibi ve zengin olabilirler. Ama, bazıları muhafazakar olurlar. Bu huylarını değiştirecek olurlarsa her giriştikleri işte muvaffak olurlar.
   Çocukları çok sever, iyi bir baba olur. Astım, gastrit, müzmin hazımsızlık ve boğaz hastalıklarına karşı istidatlıdırlar. Ayrıca alkol kullanmaktan da çekinmelidirler.
   Bu vasıfta doğanlar öğretmen , gemici, tüccar, armatör, balıkçı olabilecekleri gibi sıvı maddelerle ilgili her işte de muvaffak olabilirler.
   Beyaz, açık mavi ve açık yeşil elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

   Şengül hanım sevgilinizle tüm vasıflar uyuşmakla beraber mutlu bir beraberlik yaşayacağınız görülmektedir. İyi Günler Dileriz.

 76. zehra dedi ki:

  ismım zehra
  anne adı leyla
  baba adı mustafa
  23.07.1992 dogumluyum yıldıznameme bakarmısınız lutfen

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Zehra Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Soğuk sudan korku vardır. Sinir , kalp ve sırt hastalıklarına istidatlıdırlar. Mal ve mülk sahibi olurlar. Çocukları erkek olur, başlarından bir veya üç nikah geçer. Bir zaman için vatanlarından ayrılırlar. Halkla fazla münasebette bulunmaktan sakınmaları çok iyi olur. Sevince çok severler. Sadık ve sebatkardırlar. İhtiraslı oldukları için disipline çok ihtiyaçları vardır.

   Sarı, turuncu veya siyah elbise giyip ,elmas , yakut veya topaz taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

   Terzi , tezgahtar, mücevherat işleyicisi gibi işlerde başarı kazanabilirler.

   İyi Günler Dileriz.

 77. fatoş dedi ki:

  adım fatoş günay anne adın hava baba adım rahmi doğum tarihim 31.10.1975 banada bakar mısınız lütfen

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatoş Hanım Yıldızname falı Sonucunuz

   Tabiatları hırçındır. Bakışları cüretkardır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoisttirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.
   İyi Günler Dileriz…

 78. AYÇA dedi ki:

  AYÇA
  ANNE ADI SEZER
  BABA ADI FİKRET
  DOĞUM TARİHİ 06.06.1987

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ayça Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.

   Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.

   Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

   İyi günler Dileriz…

 79. Nilüfer dedi ki:

  adım nilüfer anne adım nuriye baba adım haydar doğum tarihim 22. 11. 1983

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Nilüfer Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz

   Süs ve zinete meyyaldirler. İzzeti nefis sahibidirler. Bir halde sebat etmezler. Daldan dala konarlar. Haklarında çokça dedikodu yapılır. Kasık, karın boşluğu ve tenasül uzvu rahatsızlıklarına istidatlıdırlar. İçki ve gece hayatından uzak durmaları hayırlarına olur. Kırmızı, mavi, yeşil ve beyaz renkli elbiseler giyer, parmaklarında da zafir veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Şarkıcı, artist, sanatkar, çiçekçi ve kadın eşyası imalatçısı olabilirler.

   Hayat ve maişeti:Hayat ve maişeti orta halli olur. Ne zengin, ne de fakirdirler. Kimseye muhtaç olmazlar. Çünkü, kanaatkardırlar. Mizaçlarında cömertlik, kalplerinde temizlik vardır. Kadınlar tarafından çok hile ve felakete uğrarlar. İyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Bahtı açık, akılları hafif, mizaçları değişkendir. Kimsenin sözünü dinlemezler. Kendi bildiklerinden şaşmazlar. Yaşlandıkça kadri artar ve halleri rahata erer.

   Mal ve ticareti:

   Lüzumu kadar kazanırlar. Mal ve mülkleri az, fakat kanaatleri çoktur. Mallarını israf ettikleri zaman zahmet çekerler. Fakat Allah cc rızıklarını gittikçe arttıracağı için, nimet ve saadet içinde vefat derler.
   Allah yar ve yardımcınız olsun…

 80. gonca dedi ki:

  önder
  baba adı mehmet
  anne adı esma 05.02.1975

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yıldızname falı sonucunuz
   Çekingen, ferasetli ve akıllıdırlar. Ağır ve ciddi davranışladırlar. Sabırlı ve ketum olup, efkar ve hissiyatlarını saklarlar. İyilik yapmayı da severler. Azimli ve sebatkardırlar. Tedbir ve kiyaset sahibidirler. Ekabir indinde muhteremdirler. Hakka niyeti de severler, mütevazı, alçakgönüllü ve iddiasızdırlar. Uzun vadeli planlar yaparlar ve fakat imkansızlığı tanımazlar. Her giriştikleri işte para kazanabilirler.

 81. MUSTAFA dedi ki:

  MUSTAFA HİKMET FAZLI 04.07.1974

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey Yıldızname Falı Sonucunuz
   Her gittikleri yerde sevilirler. Bu tarihler arasında doğanlar arkadaşlarını da çok severler. Yüzlerinde veya saçlarının altında ufak alamet bulunur. Daima mütebessimdirler. Bir kadının zehir içirmesinden korkulur. Büyük bir makama nail olurlar nimet ve refah içinde vefat erler.
   Beyaz, açık mavi ve limon sarı renkli elbiseler giyip kristal ve ay taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.
   Şair, artist olur, ressam , şarkıcı, fırıncı, postacı, terzi gemici, nakliyeci tüccar ve kimyager olabilirler. Ayrıca sıvı maddelerle ilgili diğer işlerde de başarılı olabilirler.
   Bu tarihler arasında doğan erkekler hasımsızlık ve gastrite istidatlıdırlar.

 82. ZEYNEP dedi ki:

  ADIM ZEYNEP, ANNE ADI SEBİLE, BABA ADI TURGAY, DOĞUM TARİHİ 28.03.1992

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Zeynep Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Çocuklarının çoğu erkek olur. İzzeti nefis sahibidirler. Ancak erkeklerin malını ve parasını yemekten zevk alırlar. Belirli bir yerde veya belirli bir işte devamlı kalmayı sevmezler. Yüzlerinde bir işaret vardır. Zeki ve akıllıdırlar. Çok da sabırsız olurlar. Kanun ve kurallara pek aldırış etmezler. Layık olmayanlara bile yardım etmeyi severler sağlık durumları ve mali durumları pek istikrarlı değildir.

   Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Ayrıca baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca ileri yaşlarda kalp hastası veya felç olmalarından da korkulur. Çok obur olurlar. Gıdalarına dikkat etmeleri çok iyi olur. Kabız olmamaya ve hazımsızlık çekmemeye dikkat etmeleri lazımdır.

   Sihir, büyü, cin veya insanların kötülerinden korunmak için şifa ayetlerini okumayı adet edinmeleri çok iyi olur. Ayrıca bu şifa ayetlerini temiz bir kağıda yazıp, sonra su içine koyup, bu suyu içmelerinde de çok fayda vardır. Şifa ayetlerini okurken ödağacı ve cavi asilbent yakıp, tütsülemek faydalıdır.

   Yıldızları ile ahenk içinde olmak ve dolayısıyla işlerinde başarılı olmak isterlerse, kırmızı renkli elbiseler giymelerinde elmas veya yakut taşlı yüzük takmalarında çok büyük fayda vardır.

   Hırçın oldukları için, kolayca herkesin kalbini kırabilirler. Onun için iş hayatlarında dikkatli olmaları gerekir. İdareci, cerrah, berber, kimyager ve devlet memuru olabilirler. Fakat, bu işlerde başarılı olabilmeleri için aceleciliklerini ve kalp kırma huylarını terk etmeleri gerekir.

   Kavga, münakaşa ve her türlü düşmanlardan uzak durmaları kendileri için hayırlı olur.

 83. Yorumcu dedi ki:

  Büşra hanım yıldızname falı için doğum tarihinizide iletmeniz gerekmektedir.

 84. goncagül dedi ki:

  güllü
  anne adı ayşe
  baba adı nasuh
  01.06.1981

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Güllü Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz, Çocuklarının çoğunu düşürürler. Bunun için pek az çocuk sahibi olurlar. Çok mal ve mülke sahip olmalarına rağmen bunları faydası olmayan şeylere sarf ederler. Çalgı ve eğlence çok severler. Alış verişte bahtları açıktır. Başlarından 2 veya 4 nikah geçer. Bu tarihler arasında doğan kadınlar, hukukçu, bankacı, yazar,berber, dişçi, eczacı ve iyi bir işçi olabilirler. Kırmızı, mavi veya sarı renkli elbiseler giyip, topaz veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.

 85. lale dedi ki:

  gülseren
  baba adı ismail
  anne adı zeynep
  10.01.1977

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gülseren Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz, İzzeti nefislerine mağlupturlar. Ekseri çocukları kız olur. Öfkeleri şiddetli olup, hileye de meyyaldirler. Yaşları ilerledikçe fevkalade iyi ahlak ve takva sahibi olurlar.
   Sindirim sistemi hastalıklarına istidatlı oldukları için ağır yiyeceklerden sakınmaları gerekir. Bunun için çok su içmelerinde fayda vardır.

 86. papatya dedi ki:

  gülay
  anne adı ayşe
  baba adı nasuh
  28.04.1992

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Gülay Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz; Çok bilirler, hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat, bu kadınların bazıları şehla gözlüdür ve böylelerinin hasetçileri çoktur. Haklarında çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, esmer bir kimse tarafından iftiraya uğramalarından ve bu yüzden de çok zarar görmelerinden korkulur. Böyle bir iftiraya uğramaları evlerinin yıkılmasına sebep olabileceğinden, esmer kimselerden sakınmaları çok iyi olur. Çok güzel konuşurlar. Bu sebeple de insanlar arasında sözü sohbeti dinlenir olurlar. Ayrıca, ellerinde her zaman için geçerli bir sanatları olduğundan, vefat edinceye kadar hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.

 87. yasin dedi ki:

  merhaba sırf meraktan soruyorum lütfen yıldıznameme bakarmsınız merak ediyorum
  isim:yasin
  anne:hasene
  baba:hüseyin
  tarih:18.09.1996

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yıldızname falı sonucunuz
   Mevki sahibi ve okur yazarlar arasında talihleri açıktır. Fakat, zulme uğrayıp ceza görmeleri ihtimali de vardır. Dizlerinde veya ayaklarında ağrı vardır. Sık sık alerji olurlar. Kaşındıkları zaman uygun bir müshil alıp, onu nöbet şekeri ile karıştırıp, sabahları aç karnına bir kahve kaşığı yerlerse, Biiznillahi Teala faydasını görürler. Ayrıca akciğer ve bağırsak hastalıklarına da istidatları vardır. Sinir sistemleri çabuk bozulur. Hazımsızlık çekerler, apandisit tehlikesi de vardır. Sık sık dinlenmeleri çok iyi olur.
   Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya zümrüt taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam manasıyla ahenk içinde olurlar. Hayatları mesut maişetleri müreffeh olur. Kalpleri temiz olduğu cihetle tövbe etmeyi severler, dindardırlar. Sırlarını herkese söylerler, kıymet bilemeyenlere iyilik ederler. Fakat, akıbetleri hayır ve selamettir . Yaşları ilerledikçe kadir ve kıymetleri artar. Halleri salah edip şan ve şerefleri artar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.
   İyi Günler Dileriz…

  2. Yorumcu dedi ki:

   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun.
   İyi günler dileriz.

 88. murat dedi ki:

  İsmim: murat anne adim: ayşe baba adım : ramazan doğum tarihim: 15.01.1987 yıldızname falı Bakar misiniz lutfen

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Murat Bey Yıldızname Falı Sonucunuz
   Öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler.

   Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır.

   İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.

   Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

   Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 89. ayşe dedi ki:

  adım ayşe anne adı emriye baba adı burhan doğum tarihi 14.09.1972

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ayşe Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   İzzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar.
   Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

   Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.

 90. ayser anne adi nevriye baba adi apti 1980 doumluyum5 aralik ayinda dedi ki:

  yorumumu nezaman alabilirim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ayser Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.

   Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

   Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler.
   Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar

 91. gökhan aksoy dedi ki:

  Adım : Gökhan / Anne adı : Ayşe / Baba adı : Necdet / Doğum tarihim : 07.11.1984

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Gökhan Bey Yıldızname Falı Sonucunuz

   Zevk ve sefayı, içki ve işreti severler. Gözlerinden şikayet ederler ve yüzlerinde de bir alamet vardır. Bu vasıfta doğanların düşmanları çoktur. Hatta düşmanlarından birisi canlarına kast edecek kadar azimlidir.

   Bu vasıfta olanların bazıları çok şüpheci ve maddeye düşkün olurlar. Kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak, kan ve tenasül uzvu hastalıklarına istidatlıdırlar. Bu vasıfta olanlar kırmızı, sarı ve kahverengi elbiseler giyip, parmaklarında da kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa; mizaçları ile ahenk içinde olurlar.

   Bu vasıfta doğanlar idareci, subay, cerrah, dişçi, kimyager, berber, polis, yazar ve kesici aletlerle yapılan bütün işlerde başarılı olabilirler.

 92. necla bal dedi ki:

  mrehaba banada bakarmısınz yıldızname geleceğim için anne adı ümmehan baba adı ismail 25.04.1973

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Necla Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Çok bilirler, hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat, bu kadınların bazıları şehla gözlüdür ve böylelerinin hasetçileri çoktur. Haklarında çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, esmer bir kimse tarafından iftiraya uğramalarından ve bu yüzden de çok zarar görmelerinden korkulur. Böyle bir iftiraya uğramaları evlerinin yıkılmasına sebep olabileceğinden, esmer kimselerden sakınmaları çok iyi olur. Çok güzel konuşurlar. Bu sebeple de insanlar arasında sözü sohbeti dinlenir olurlar. Ayrıca, ellerinde her zaman için geçerli bir sanatları olduğundan, vefat edinceye kadar hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.

   Çivit mavisi, portakal rengi veya limon sarısı renginde elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. Ayrıca akik veya topaz taşlı yüzük taşımaktan da çok fayda görürler.
   Öğretmen, muhasebeci, kitap yazan, mütercim, şarkıcı, artist, terzi ve memur olabilirler. Ayrıca süs eşyaları imal edip , bunları satma işinde de muvaffak olabilirler. Ancak, bunlara benzer işlerde de başarılı olabilecekleri şüphesizdir.

 93. büşra dedi ki:

  ismim büşra ,anne adım gülay,baba adım süleyman, doğum tarihim 14/10/1991 yıldız falıma bakar mısınız

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Büşra Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   İzzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar.
   Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

   Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.

 94. meral dedi ki:

  adım meral anne adım: fevziye baba adı.: sabahattin 29.06.1981 doğum tarihim hocam mümkünse benimde yıldızname me bakabilirmisiniz.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Yıldızname Falı Sonucunuz
   Ziyneti , bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir halde sebat etmezler, hep değişiklik isterler. Fakat sabırlıdırlar. Ailesiyle iyi geçinir. Küçük yaşlarında boğulma tehlikesi vardır. Fakat bu tehlikeden kurtulurlar. Hayırlı günleri pazartesidir. Salı günü hastalanacak olursa, o hastalıktan vefat etmesinden korkulur. Tabiatlarına balgam hakimdir. Hazımsızlık ve gastritten şikayet ederler. Mor, mavi, açık yeşil, limon sarısı veya beyaz elbiseler giyecek olurlar ve parmaklarında açık yeşil taşlı yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Terzi, konfeksiyoncu, artist, şair, şarkıcı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilirler.
   İyi Günler Dileriz…

 95. ercan şaş dedi ki:

  adım ercan anne adı müzeyyen baba adı ramazan doğum tarih 23,0,41985

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ercan Bey Yıldızname Falı Sonucunuz
   İyi huylu, güzel yüzlü, tatlı sözlüdürler. Şefkatlidirler ve izzeti nefislerine çok düşkündürler. Lüksten hoşlanırlar. Evlerinin lüksü için ellerinden geleni yaparlar. Hassas ve serinkanlı olurlar inşaatçılık ve madencilik çok başarılı olacakları işler arasındadır. Ayrıca çiftçilikte çok karlı olurlar. Fakat yapacakları her işte daima pratik bir yol ararlar. Diğer taraftan müzisyen, film artisti, öğretmen, muhasebeci, kitapçı ve terzi de olabilirler.
   Mavi, limon sarısı ve portakal rengi elbise giyerlerse mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Parmaklarında zümrüt veya akik taşı yüzük taşımaları da uygun olur.

 96. gizem dedi ki:

  ismim gizem anne adı güleser baba adı mehmet doğum tarihi 08.05.1995

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Gizem Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Çok bilirler, hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat, bu kadınların bazıları şehla gözlüdür ve böylelerinin hasetçileri çoktur. Haklarında çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, esmer bir kimse tarafından iftiraya uğramalarından ve bu yüzden de çok zarar görmelerinden korkulur. Böyle bir iftiraya uğramaları evlerinin yıkılmasına sebep olabileceğinden, esmer kimselerden sakınmaları çok iyi olur. Çok güzel konuşurlar. Bu sebeple de insanlar arasında sözü sohbeti dinlenir olurlar. Ayrıca, ellerinde her zaman için geçerli bir sanatları olduğundan, vefat edinceye kadar hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.

   Çivit mavisi, portakal rengi veya limon sarısı renginde elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. Ayrıca akik veya topaz taşlı yüzük taşımaktan da çok fayda görürler.
   Öğretmen, muhasebeci, kitap yazan, mütercim, şarkıcı, artist, terzi ve memur olabilirler. Ayrıca süs eşyaları imal edip , bunları satma işinde de muvaffak olabilirler. Ancak, bunlara benzer işlerde de başarılı olabilecekleri şüphesizdir.

 97. şeyda nur dedi ki:

  ismim şeyda nur anne adı ilkin baba adı tarkan doğum tarihi 13.10.1995

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Şeyda Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   İzzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar.
   Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

   Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.

 98. Betty dedi ki:

  Adim fatma Anne Adi hatice baba Adi Mehmet dogum tarihi 06.12.84

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatma Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.
   Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler. Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar. Kendi kazançlarıyla geçinirler. Fakat, servetlerini şükretmeyi bilmeyen ve kendisine faydası olmayan kimselere harcarlar. Erkek malından çok fayda görürler. 30 yaşlarına doğru çok zarurete düşerlerse de, çok geçmeden beklenmedik bir mala sahip olur, yahut miras yerler. Ve ömürleri sonuna kadar kimseye muhtaç olmadan yaşarlar. İyi Günler Dileriz…

 99. hamide dedi ki:

  merhaba adım hamide baba adı sadeddin anne adı:veysiye doğum tarihi:10.12.1978 eğer bakarsanız minnettar kalırım.sevgiler saygılar.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Hamide Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Çocuklarının çoğu erkektir. Mevki sahipleriyle münasebetleri olur. Çalışkan, sanatkar ve naziktirler. Ancak, hile ve mekre meyyaldirler.

   Bu vasıfta doğanlar Utaridin uğurlu bir saatinde doğmuşlarsa çok zengin, eğer Utaridin kötü bir saatinde doğmuşlarsa fakir olur, çok zahmet ve meşakkat çekerler, büyük felaketlere uğrarlar. Bir keresinde ölüm derecesinde hastalanırlar. Fakat kurtulurlar. Kalça ve bacak hastalıklarına istidadıdırlar. Yiyeceklerine de dikkat etmeleri gerekir. Basit şeyler yemeleri çok iyi olur.

   Turuncu, eflatun, yeşil, siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik, yakut veya elmas taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk inde olurlar.

   İyi memure veya alim olabilirler.
   Hayat ve Maişeti:

   Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar.

   Mal ve Ticareti:

   Kendi kazançlarıyla geçinirler. Fakat, servetlerini şükretmeyi bilmeyen ve kendisine faydası olmayan kimselere harcarlar. Erkek malından çok fayda görürler. 30 yaşlarına doğru çok zarurete düşerlerse de, çok geçmeden beklenmedik bir mala sahip olur, yahut miras yerler. Ve ömürleri sonuna kadar kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.

   Not: Utaridin Zikir Çekme Saatidir…

   1. hamide dedi ki:

    çok teşekkürler cevapladığınız için çok naziksiniz.saygılar hürmetler

    1. Yorumcu dedi ki:

     Biz Teşekkür Ederiz Hamide Hanım…

 100. ebru dedi ki:

  ismim : Ebru anne adım: Ergül baba adım:Nihat doğum tarihim:15.09.1995

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ebru Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Zeki, akıllı, maharetli, gözle gördüklerini elle yapabilen, akıl ve muhakeme sahibi ve tedbirli kişilerdir. Erkekler tarafından çok sevilirler. Yüzlerinde veya karınlarında bir alamet bulunur. Dostlarının çoğu mevki sahiplerinden olur. Tertipli ve düzenlidirler. Fakat zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar.
   Siyah, mavi veya yeşil renkli elbiseler giyip, lavanta kokusu sürünüp, yakut veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.
   Sekreter, yazar sanatkar, öğretmen ve memur olabilirler.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler. Ama iyilik ettiklerinden zarar görürler. Güzel yüzlüdürler. Zevk, sefa ve eğlenceyi severler.
   Esmer tenli, kısa boylu bir kadından sakınmalıdırlar. Çünkü böyle bir kadın, onların evlerini yıkmak ister. Kadınlardan çok eziyet çekmeleri ihtimali vardır.

 101. fidan dedi ki:

  anne adı: ayten baba adı:mesut doğum tarihim:01.11.1994

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fidan Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur.

   Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.

   Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 102. FEYZA dedi ki:

  12.08.1992 saat : 02:00

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Feyza hanım yıldızname falı sonucunuz
   Soğuk sudan korku vardır. Sinir , kalp ve sırt hastalıklarına istidatlıdırlar. Mal ve mülk sahibi olurlar. Çocukları erkek olur, başlarından bir veya üç nikah geçer. Bir zaman için vatanlarından ayrılırlar. Halkla fazla münasebette bulunmaktan sakınmaları çok iyi olur. Sevince çok severler. Sadık ve sebatkardırlar. İhtiraslı oldukları için disipline çok ihtiyaçları vardır.

   Sarı, turuncu veya siyah elbise giyip ,elmas , yakut veya topaz taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

   Terzi , tezgahtar, mücevherat işleyicisi gibi işlerde başarı kazanabilirler. Hayatı güzel geçer, iyi yaşarlar. Kalpleri saf olup , kin , garaz ve husumeti sevmezler. Hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Fevkalade emindirler ve cömerttirler. Eğlenceyi de severler. İyilik ettiklerinden bahtları olmadığı cihetle, halkla sıkı münasebette bulunmaktan kaçınmalarında hayır vardır. Bilhassa, esmer ve kırmızı tenli kadınlardan sakınmalıdırlar. Yaşlandıkça malları artar.

 103. KADER OZAN dedi ki:

  adım kader annem hayriye babam yusuf doğum tarihi 12.01.1982 saat 08.20

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Kader Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebatkardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler. Hayatı iyi ve geçimleri yerinde olur. Kalpleri temiz olup elleri de acıktır. Emindirler. Lisanları tatlı, sözleri düzgün olduğu için herkes tarafından sevilirler. Eğlenceyi zevk ve sefayı, bilhassa bağ, bahçe ve kırlarda gezmeyi severler.

 104. ÖZGÜR dedi ki:

  ÖZGÜR ŞERİFE MEHMET 18.01.1976

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Özgür Bey Yıldızname Falı Sonucunuz
   Öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler.

   Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır.

   İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.

   Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

   Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler.

 105. Eda dedi ki:

  Adım:eda anne adı:nurdagül baba adı:memduh doğum tarihi:04.04.1986

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Eda Hanım Yıldızname Sonucunuz
   Cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket etmeyi severler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Hürriyeti severler, idare edilmektense idare etmeyi isterler. Çok çabuk kızarlar. Kavga ve münakaşa etmeye meyillidirler. Çocukları az olur. Kadınlar tarafından çok sevilirler. Ancak, onlarla iyi geçinmek için, çok yumuşak davranmak gerekir. Erkekler tarafından da çok sevilirler. Başlarından iki veya dört nikah geçmesi ihtimali vardır. Ancak, bu nikah kelimesine nişanlanmak ve söz kesmek de dahildir.

   Rızkı boldur Hayatları boyunca pek geçim sıkıntısı çekmezler. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekir, çünkü mide ve böbrek hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca yaşlandıkları zaman kalp hastası veya felç olma ihtimali de vardır. Sarı veya kahverengi elbiseler giymek, elmas veya yakut taşlı yüzük takmak yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. İdareci, politikacı, işyeri sahibi veya iyi bir işçi veya iyi bir devlet memuru olabilirler. Ancak işlerinde başarılı olmak istiyorlarsa, aceleciği ve plansız çalışma huylarını terk etmeleri gerekir.
   İyi Günler Dileriz…

 106. hatice dedi ki:

  adım hatice anne adım nuray baba adım yusuf doğum tarihim 10.0301989

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Hatice Hanım Yıldızname Falı Sonucunuz
   Alış verişte bahtları açıktır. Erkekler tarafından çok sevilirler ama kadınlar tarafından sevilmezler. Gezmeyi severler. Daima huysuzdurlar. Münakaşa etmekten kaçınmaları iyi olur.

   Ciğer ve bağırsak hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca, safra kesesi ve baş dönmesinden de şikayet ederler . Soğuktan korunmaları iyi olur.

   Kırmızı, leylak rengi veya menekşe rengi elbiseler giyip kristal veya inci taşlı yüzük tararlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.
   Hayatları renkten renge geçer, maişetleri mutavassıttır. Sırlarını bazen saklarlar ve bezen de söylenmemesi gereken kimselere söylerler. Daima mütebessim ve mültefittirler. İyililik ettiklerinden ve dostlarından yana talihleri yoktur. Bazen neşeli bazen de üzüntülü olurlar.

 107. ARZU AKINCI dedi ki:

  ARZU, SERPİL, OSMAN 19.05.1983

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Arzu Hanım Yıldızna Falı Sonucunuz
   Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.

   Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur.
   Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler.
   Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Geçim sıkıntıları olmaz. Kalpleri saf ve temizdir. Kalplerinde gizli kin, garaz ve husumet yoktur. Hile ve hıyaneti sevmezler. Tatlı sözlü oldukları için hemen hemen her isteklerine nail olurlar. Elleri açıktır. Hiç karşılık beklemeden yardım etmeyi severler. İhanet etmezler ihanet edeni de sevmezler. Bu kadınlar için halktan uzak yaşamak hayırlıdır. Karanlık yerlerde bulunmaktan sakınmaları da çok hayır olur.Yaşlandıkça daha çok sevilirler ve halleri de daha iyiye doğru gider. Rahat ve huzur içinde vefat ederler.

 108. narçiçeği1986 dedi ki:

  adım dilek anne adı hanife baba adı hasan doğum tarihim 14/02/1986

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Dilek Hanım Yıldızname Sonucunuz
   Pek saf, aynı zamanda hilekarlığa meyyal olup, müteharriktirler. Yüzleri güleç olduğu için herkes tarafından sevilirler. Başkalarına yardım ederler fakat karşılığında da takdir edilmek isterler. Seyahat etmeyi de severler. Bu vasıfta doğan kadınların sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat sinir hastalıkları ile melankoliye istidatlıdırlar. Mavi,beyaz açık yeşil ve açık sarı renkli elbiseler giyip kristal, opal veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. İnsanların faydalanabileceği her türlü mesleği seçebilirler. Doktor, tüccar, imalatçı ve müneccim olabilirler. Seçtikleri işte muvaffak olmak isterlerse kendilerini melankoliye kaptırmamaları gerekir. İşlerine kendilerini verdikleri takdirde Biiznillahi Teala her işte muvaffak olurlar.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları iyi geçer. Refah ve saadet içinde yaşarlar. Niyetleri saf ve kalpleri paktır. Ahir ömürlerinde bolluk ve saadete erişirler. İtibarlı ve şöhretli olurlar. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. Elleri açıktır. Misafire ikramı severler, kimsenin hakkını yemezler ve emanete de hıyanet etmezler. Yaşlandıkça halleri daha da iyi olur.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 109. narçiçeği1986 dedi ki:

  şu sıralar çok yorucu rüyalar görüyorum çoğunun da gerçek hayatta olması beni sarsıyor yorumu ne kadar iyi çıksa dahi bir şeye bu kadar derinden vakıf olmak bana yorucu geliyor. yıldıznamenin fal değil kader bilimi olduğunu bildiğimden tereddütle merak arasında bocaladım.insan geleceğini öğrense yaşamın tadı kaçar geçmişi öğrenilse mahremiyetin özü kaçar.NASİBİMİZ NASILMIŞ DİYE size bir yıldızname baktırmak isterim mümkünse bana dönüş yapar mısınız?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhabalar görmüş olduğunuz rüyalar hayır olsun. Rüyalar insanların üzerlerinde çoğu zaman derin izler bırakır. Bazen üzüntü ve korku bazen ise huzur ve mutluluk hissi uyandırır insanlarda. Gerçekleşecek bazı olayları her daim olmasa da bazen bire bir yaşamamız bizim için üzüntüden ziyade bir lütüf olarak görmeliyiz. Bilmeliyiz ki Rahmani rüyalar: Allah tarafından kullarına müjde olarak gösterilen rüyalardır ki, Salih ve doğru rüyalardır. Bu rüyalar Rahmanidir, Allah tarafındandır. Gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle her ne kadar görmüş olduğunuz rüyaların gelecek te başınıza geleceğinizi düşünüyor olsanız dahi unutmamalıyız ki gaybın anahtarları yanlız Allah’ü Teala da dır. Size düşen bol bol şükür etmeniz ve görmüş olduğunuz rüyaları hayra yormanızdır.
   İyi günler dileriz.

 110. zeynep dedi ki:

  Adım Zeynep anne adı döndü baba adı sadettin doğum tarihim 05.11.1964

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba zeynep hanım yıldızname sonucunuz;Zevk ve sefaya, cinsi münasebete düşkündürler. Azimli ve kuvvetlidirler. Akrabaları tarafından sözleri dinlenir, mevki sahibi bir erkekle evlenme ihtimalleri vardır. Ellerine çok mal geçer ama bunu faydası olmayan şeylere ve kişilere harcarlar. Çocuklarının çoğu erkek olur.

   Yarım baş ağrısı, safra ve hararetten şikayetçidirler. Bunun için limonata, demirhindi ve nilüfer şerbeti içmelerinde fayda vardır. Ayrıca kasık, karın boşluğu, kalp, gırtlak ve kan hastalıkları ile tenasül organı hastalıklarına istidatları vardır. Kahverengi, sarı ve turuncu renkli elbiseler giyip, topaz veya kristal taşlı yüzük kullanırlarsa; mizaçları ile tam bir ahenk içinde olurlar.

   Hikaye yazarı, hemşire, dişçi, kadın berberi ve terzi olabilir. Elleri her işe yatkındır.

 111. hüeyin dedi ki:

  hüseyin . anne adı.emine baba adı.mehmet 12.02.1966

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey yıldızname sonucunuz…
   Akıl ve tedbir sahibidirler. Kararlarında sebatkar ve azimlidirler. Aynı zamanda güler yüzlü ve hoş sohbettirler. Fikir ve hareketleriyle herkesi teshir ederler. Hile ve hurdaya da müstehiddirler. İnsanları severler. İyilik etmekten de zevk alırlar. Sadık ve vefakardırlar. Başladıkları işi sonuna kadar takip ederler. Her gittikleri yerde itibarlı olurlar.
   Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat uzuvlarının hepsi hastalıklara istidatlıdır. Bilhassa mide ve bağırsak hastalıklarından korunmaları gerekir.
   Siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, memur, elektrikçi, yazar, mütercim, kitapçı, muhasebeci, matbaacı, postacı, doktor veya müneccim olabilirler. Ayrıca bunlara benzeyen işlerde de muvaffak olabilirler.

 112. Aylin Akova dedi ki:

  Adım:Aylin Anne adım:Gülden Baba adım:Ali Doğum tarihim:30/01/1986

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Aylin hanım yıldızname sonucunuz:Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir.

 113. nurgül dedi ki:

  adım nurgül anne adı hatice baba adı hasan dogum tarihi 30.09.1971

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Nurgül hanım yıldızname sonucunuz:İzzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar.
   Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

   Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.

 114. nalan dedi ki:

  adım nalan
  anne fahriye
  baba rafet
  11.06.1974

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Nalan hanım yıldızname sonucunuz:Ev işlerinde maharetlidirler. Alışverişte talihlidirler.Aynı zamanda hazır cevaptırlar. Karınlarında bir alamet veya sezaryen izi gibi bir işaret bulunur. Balgamları çoktur sırt, omuz ve göğüs ağrılarından şikayet ederler. Ara sıra müshil kullanmaktan çok fayda görürler. Mevki sahibi biriyle evlenirler. Yaşlandıkça mal ve kazançları artar. Erkekler çok kıskanır, fakat kadınlar çok severler. Ama, gayet sarışın bir kadından korku vardır. Böylesinden çekinmesi hayırlı olur. Hafızası çok kuvvetlidir. her şeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmeleri gerekir. Çünkü, sinir hastalarına karşı çok istidatlıdırlar.Mevki sahibi kimselerden fayda görürler. Nereye giderlerse gitsinler orada sevgi ile karşılanırlar. Mal ve mevki sahibi bir erkekten çok fayda görürler. Kadınlar tarafından sevilmezler. Esmer tenli ve yüzünde bir eser olan kadından sakınmaları gerekir. Çünkü böyle bir kadının kendilerine sihir yapmalarından korkulur.
   Öğretmen, yazar, muhasebeci, mütercim ve memur olabilirler.
   Kavuniçi, mor, eflatun ve sarı renkli elbiseler giyip, parmaklarında akik veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.

 115. funda dedi ki:

  benım adım funda anne adı adalet baba adı süleyman dogum trh:01.10.1990

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Funda Hanım Yıldızname sonucunuz:İzzeti nefis sahibi olup, zeki ve mahirdirler. Herkes tarafından sevilirler. Güzel koku, ziynet ve ihtişamı zevk ve sefayı severler. Dürüst ve cömerttirler. Ümit doludurlar.
   Bazıları fettan olup, mal ve servete düşkündürler. Mizaçları zarif, lisanları latif, akıllı ve lebibdirler. Erkeklerin malalarını yiyici olurlar. Bir çok hastalıklara karşı istidatlıdırlar. Kanları galeyana geldiğinde ya safraları galip geldiğinde baş ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler. Ciğerlerinden, böbreklerinden ve yan ağrılarından da şikayetleri vardır. Bu durumlarda kan aldırmalarında, müshil kullanmalarında ve nilüfer şerbeti içmelerinde çok fayda vardır.

   Açık mavi, yeşil, açık sarı veya beyaz renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zafir veya kristal taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Şarkıcı, artist, tezgahtar, ticaret erbabı veya hukukçu olabilirler.

 116. ALİ dedi ki:

  adım ali anne adı: havva baba dı: şeyhmus dogum tarıhı:16.04.1989

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ali Bey Yıldızname Sonucunuz:Her türlü kötülük ve zorluklara karşı dayanıklıdırlar. Herkes tarafından sevilirler, o da herkesi sever. Eğlenceye düşkündürler. Halkla olan münasebetlerinde bazen şanslı değildirler. Onlar için yabancılar akrabalarında daha hayırlıdır. Hayatta tek istedikleri çevrelerine faydalı olmaktır. Azim ve cesaretleri sayesinde her işlerinde muvaffak olurlar.
   Akıllıdırlar, anlayışlıdırlar. Fakat layık olmayanlara bile iyilik etmeyi severler. Dostlarını düşmanlarından ayırt etmeyi bilemezler. Mali durumları bir kararda durmaz bazen zengin bazen de fakir olurlar. Sağlık durumları da mali durumları gibi istikrarlı değildir. Bazen hasta bazen çok sağlıklı olurlar. Hasta oldukları zaman kederli, sağlıklı oldukları zaman da çok neşelidirler.
   Baş ağrısı mide ve böbrek rahatsızlıkları ile kalplerinden şikayetleri vardır. Yüz veya başlarında meydana gelebilecek yara ve çıbanlara karşı çok dikkat etmeleri gerekir. İleriki yaşlarında kalp hastası ve felç olmaları muhtemeldir. Yemek yemeyi çok severler bu yüzden de mide hastalıklarından kurtulamazlar. Sıkı perhiz yapmaları ve ara sıra müshil kullanmaları gerekir. Çünkü hazımsızlık, baş ağrılarının kan ve deri hastalıklarının sebebi olabilir. Bu hastalıklarda mizaçlarına tesir eder.
   Sihir, büyü, cin veya insan kötülüklerinden hasılı her türlü dert ve musibetten korunmak için şifa ayetlerini okumayı adet edinmelidirler. Bu ayetleri okurken öd ağacı ve cavi yakıp tütsülemek faydalıdır. Ayrıca şifa ayetlerini temiz bir kağıda yazıp bu suyu içmekte de çok büyük fayda vardır.
   Yıldızınızla ahenk içinde olmak ve dolayısıyla işlerinizde başarılı olmak istiyorsanız kırmızı elbiseler giymenizde ve yakut veya elmas kullanmanızda yarar vardır.
   Cesaret ve atılganlık isteyen mesleklerde başarılı olabilirsiniz. Asker, politikacı, kimyager ve cerrahlık mesleklerinde muvaffak olabileceğiniz gibi bunlara benzeyen işlerde de muvaffak olabilirsiniz.

 117. deniz ünlüer kapışkay dedi ki:

  adım: deniz
  anne adı: tülin
  baba adı: tarık
  doğum tarihi : 21.02.1988

  1. Yorumcu dedi ki:

   Mehaba yıldızname sonucunuz:Müsrif olup ellerine geçen mal ve parayı olur olmaz yerlere harcarlar. Bunun için de bazen fakir bazen de zengin olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Soğuktan korunmaları iyi olur. Keyif verici ilaç ve içkilerden de çekinmeleri iyidir.

   Mavi, mor veya gri renkli elbiseler giyip, zebercet veya ay taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.

   Öğretmen, artist, yazar, ressam, işçi ve satıcı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de muvaffak olabilirler. Büyükler tarafından sevilir. Ve her gittikleri yerde hürmet görürler. Devlet işlerinde muvaffak olurlar. Ayrıca mevki sahipleri indinde de sevgili, muhterem ve muazzezdirler. Ahbapları çoktur. Yüksek mevki sahibi bir zatla dost olur ve ondan çok yardım görürler. Arzu ve emellerinde sebatkar olup, her isteklerine nail olurlar. Fakat acelecidirler. İsteklerinin çok çabuk gerçekleşmesini isterler. Bazen zengin bazen de fakir olurlar. Fakat 30 yaşından sonra kazançları artar.

 118. REYHAN dedi ki:

  İSMİM REYHAN ANNEMİN ADI NECMİYE BABA ADIM MEHMET DOĞUM TARİHİM 07/01/1985 YILDIZNAME FALIMA BAKARMISINIZ

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba reyhan hanım yıldızname sonucunuz:Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebatkardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler. Hayatı iyi ve geçimleri yerinde olur. Kalpleri temiz olup elleri de acıktır. Emindirler. Lisanları tatlı, sözleri düzgün olduğu için herkes tarafından sevilirler. Eğlenceyi zevk ve sefayı, bilhassa bağ, bahçe ve kırlarda gezmeyi severler.
   Mal ve Ticareti:
   Genç yaşlarda malları az, 30 yaşlarından sonra ise çok olur. Bu yaştan sonra servetleri artar. Fakat mallarını kendini bilmeyen, hamd ve şükretmeyenlere yedirirler.
   Bu kadınların bir miras veya bir piyango yüzünden zengin olmaları ihtimali de vardır. Hasılı, ömürlerinin sonuna kadar rahat bir hayat geçirirler.

 119. ayşegül dedi ki:

  adım ayşegül anne adı songül baba adı hamdi 25.11.1992

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ayşegül hanım yıldızname sonucunuz:Konuşkan zeki ve lebibdirler. Yer değiştirmeyi severler. İzzeti nefislerine düşkündürler. İşlerine sebatkar olup, haklarını talepte ve almakta gayretlidirler. Arkadaş canlısıdırlar. Ancak kolayca darılabilirler. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat, sinir hastalıklarına istidatlıdırlar.
   Mavi, mor, beyaz, açık yeşil veya ak sarı renkli elbiseler giyip, elmas zafir ve ya topaz taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Avukat, bankacı, katibe ve memure olabilirler. Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar.

 120. gülşah deliktaş dedi ki:

  ismim gülşah anne adım songül baba adı hamdi doğum tarihim : 15.04.1997 doğum saatim sabah 7 yıldızname falıma bakar mısınız

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Gülşah hanım yıldızname sonucunuz:Cesur ve enerjik olurlar. Devamlı hareket etmeyi severler. Hiçbir şeyden korkmazlar. Hürriyeti severler, idare edilmektense idare etmeyi isterler. Çok çabuk kızarlar. Kavga ve münakaşa etmeye meyillidirler. Çocukları az olur. Kadınlar tarafından çok sevilirler. Ancak, onlarla iyi geçinmek için, çok yumuşak davranmak gerekir. Erkekler tarafından da çok sevilirler. Başlarından iki veya dört nikah geçmesi ihtimali vardır. Ancak, bu nikah kelimesine nişanlanmak ve söz kesmek de dahildir.
   Rızkı boldur Hayatları boyunca pek geçim sıkıntısı çekmezler. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerekir, çünkü mide ve böbrek hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca yaşlandıkları zaman kalp hastası veya felç olma ihtimali de vardır. Sarı veya kahverengi elbiseler giymek, elmas veya yakut taşlı yüzük takmak yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. İdareci, politikacı, işyeri sahibi veya iyi bir işçi veya iyi bir devlet memuru olabilirler. Ancak işlerinde başarılı olmak istiyorlarsa, aceleciği ve plansız çalışma huylarını terk etmeleri gerekir.Mevki sahipleri yanında talihleri çok açıktır. Nüfuslu bir adamla dostluk kurup , onun sayesinde mevki ve itibar sahibi olurlar. Herkes tarafından sevilirler. Yaşları ilerledikçe itibarları ve rızıkları daha da artar. Çok azimli oldukları için başladıkları işleri bitirmeden bırakmazlar.

 121. selin dedi ki:

  adım:selin
  anne adım: havva
  baba adım: mustafa
  doğum: 11.08.1987

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Selin hanım yıldızname sonucunuz:Soğuk sudan korku vardır. Sinir , kalp ve sırt hastalıklarına istidatlıdırlar. Mal ve mülk sahibi olurlar. Çocukları erkek olur, başlarından bir veya üç nikah geçer. Bir zaman için vatanlarından ayrılırlar. Halkla fazla münasebette bulunmaktan sakınmaları çok iyi olur. Sevince çok severler. Sadık ve sebatkardırlar. İhtiraslı oldukları için disipline çok ihtiyaçları vardır.
   Sarı, turuncu veya siyah elbise giyip ,elmas , yakut veya topaz taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Terzi , tezgahtar, mücevherat işleyicisi gibi işlerde başarı kazanabilirler. Hayatı güzel geçer, iyi yaşarlar. Kalpleri saf olup , kin , garaz ve husumeti sevmezler. Hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Fevkalade emindirler ve cömerttirler. Eğlenceyi de severler. İyilik ettiklerinden bahtları olmadığı cihetle, halkla sıkı münasebette bulunmaktan kaçınmalarında hayır vardır. Bilhassa, esmer ve kırmızı tenli kadınlardan sakınmalıdırlar. Yaşlandıkça malları artar.

 122. cansu dedi ki:

  İsmim : Cansu Anne Adı : Ayşe Baba Adı : Kadir Doğum Tarihim : 20.02.1995 yıldızname falı bakar mısın rica etsem?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Cansu hanım yıldızname sonucunuz:Müsrif olup ellerine geçen mal ve parayı olur olmaz yerlere harcarlar. Bunun için de bazen fakir bazen de zengin olurlar. Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat, göğüs ve karın hastalıklarına istidatlıdırlar. Soğuktan korunmaları iyi olur. Keyif verici ilaç ve içkilerden de çekinmeleri iyidir.
   Mavi, mor veya gri renkli elbiseler giyip, zebercet veya ay taşı bulunan bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, artist, yazar, ressam, işçi ve satıcı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer işlerde de muvaffak olabilirler. Hayatları renkten renge geçer, maişetleri mutavassıttır. Sırlarını bazen saklarlar ve bezen de söylenmemesi gereken kimselere söylerler. Daima mütebessim ve mültefittirler. İyililik ettiklerinden ve dostlarından yana talihleri yoktur. Bazen neşeli bazen de üzüntülü olurlar. Arzu ve emellerinde sebatkar olup, her isteklerine nail olurlar. Fakat acelecidirler. İsteklerinin çok çabuk gerçekleşmesini isterler. Bazen zengin bazen de fakir olurlar. Fakat 30 yaşından sonra kazançları artar.

 123. koray dedi ki:

  isim : Koray
  anne adı : Candan
  baba adı : Süleyman
  Doğum tarihi : 09.09.1992

  1. Yorumcu dedi ki:

   Yıldızname sonucunuz: Çok çabuk kızarlar ama çabuk barışırlar. Mevki sahipleri yanında bahtları açıktır. Kadınlardan yana da talihlidirler. Baş dönmesinden şikayet ederler. Mantıklı ve zeki oldukları cihetle herkesin görmedikleri kusurları ve hususları görebilirler. Ayrıca her şeyi tenkit etmekten de zevk duyarlar.
   Siyah, mavi, sarı, veya yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zümrüt veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.
   Pratik işlerde başarılı olurlar. Bilhassa inşaatçılık, imalatçılık, çiftçilik, madencilik en uygun işlerdir. Ayrıca iyi bir muhasebeci, öğretmen, yazar, kitapçı ve matbaacı olabilirler.
   Karaciğer, dalak, pankreas hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca alkol kullanmaktan kaçınmaları da çok iyi olur.

 124. servet dedi ki:

  isim. servet
  anne adı .gülümser
  baba adı : sadi
  doğum tarihi:25,01,1994
  şimdiden teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba yıldızname sonucunuz:Sözleri tesirli ve çok güzeldir. Aynı zamanda tedbirli konuşurlar. Güzel şeyleri, ziyneti, güzel sesi ve ahengi severler. Çabuk darılır ve çabuk barışırlar. Eğer Zührenin iyi saatinde doğmuşlarsa pek zengin, kötü saatinde doğmuşlarsa pek fakir olurlar. Mevki sahibi kişilerle dostluk kurup, faydasını görürler. Kan deveranı, damla hastalığı, kramp, bacak, diş ve romatizmaya istidatlıdırlar.
   Mavi veya menekşe rengi elbiseler giyer ve parmaklarında da opal zefir veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde bulunurlar.
   Katip, memur, mühendis teknisyen, ruh doktoru, müzisyen, şair, aktör, ressam, öğretmen, yazar, müneccim veya kadın eşyaları imalatçısı olabilirler. Hayatları iyi, maişetleri geniş, niyetleri saftır. Sırlarını saklayamazlar herkese söylerler ve bu yüzden de çok zarar görürler. Akıbetleri iyidir. Sık sık seyahat ederler. Ve bu yolculuklarından çok fayda görürler. Onlar için deniz yolculukları, kara yolculuklarından daha hayırlıdır. Cumartesi güne yola çıkıp ve güneye doğru gittikleri bir yolculuktan çok fayda görürler. Eğer kamil bir iman sahibi iseler hacca da giderler.

 125. Miyase dedi ki:

  isim: Miyase
  anne ismi: Aysel
  baba ismi: Murat
  doğum tarihi: 05.08.1992
  yıldızname bakar mısınız? Teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yıldızname sonucunuz:Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.

   Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.
   Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.
   Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.

 126. mehmet kaynar dedi ki:

  ismim Mehmet kaynar 29.03.1992 doğumluyum hocam yıldıznameme falı bakarmısınız rica etsem

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey yıldızname sonucunuz:Her türlü kötülük ve zorluklara karşı dayanıklıdırlar. Herkes tarafından sevilirler, o da herkesi sever. Eğlenceye düşkündürler. Halkla olan münasebetlerinde bazen şanslı değildirler. Onlar için yabancılar akrabalarında daha hayırlıdır. Hayatta tek istedikleri çevrelerine faydalı olmaktır. Azim ve cesaretleri sayesinde her işlerinde muvaffak olurlar.
   Akıllıdırlar, anlayışlıdırlar. Fakat layık olmayanlara bile iyilik etmeyi severler. Dostlarını düşmanlarından ayırt etmeyi bilemezler. Mali durumları bir kararda durmaz bazen zengin bazen de fakir olurlar. Sağlık durumları da mali durumları gibi istikrarlı değildir. Bazen hasta bazen çok sağlıklı olurlar. Hasta oldukları zaman kederli, sağlıklı oldukları zaman da çok neşelidirler.
   Baş ağrısı mide ve böbrek rahatsızlıkları ile kalplerinden şikayetleri vardır. Yüz veya başlarında meydana gelebilecek yara ve çıbanlara karşı çok dikkat etmeleri gerekir. İleriki yaşlarında kalp hastası ve felç olmaları muhtemeldir. Yemek yemeyi çok severler bu yüzden de mide hastalıklarından kurtulamazlar. Sıkı perhiz yapmaları ve ara sıra müshil kullanmaları gerekir. Çünkü hazımsızlık, baş ağrılarının kan ve deri hastalıklarının sebebi olabilir. Bu hastalıklarda mizaçlarına tesir eder.
   Sihir, büyü, cin veya insan kötülüklerinden hasılı her türlü dert ve musibetten korunmak için şifa ayetlerini okumayı adet edinmelidirler. Bu ayetleri okurken öd ağacı ve cavi yakıp tütsülemek faydalıdır. Ayrıca şifa ayetlerini temiz bir kağıda yazıp bu suyu içmekte de çok büyük fayda vardır.
   Yıldızınızla ahenk içinde olmak ve dolayısıyla işlerinizde başarılı olmak istiyorsanız kırmızı elbiseler giymenizde ve yakut veya elmas kullanmanızda yarar vardır.
   Cesaret ve atılganlık isteyen mesleklerde başarılı olabilirsiniz. Asker, politikacı, kimyager ve cerrahlık mesleklerinde muvaffak olabileceğiniz gibi bunlara benzeyen işlerde de muvaffak olabilirsiniz.

 127. ceyda dedi ki:

  ANNE ADI :filiz
  Baba adı: kemal
  ismim: ceyda
  dogum tarıhı: 31.08.1990

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ceyda Yıldızname Sonucun,Zarif, lebib ve büyüklerle büyük küçüklerle küçük olurlar. Düşünerek karar verir ve öyle hareket ederler. Hayal kurmayı severler. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Etraflarındakilere yardım etmekten hoşlandıkları gibi tenkit etmeyi de severler. Fakat, dostlarını incitmeye de meyillidirler. Çabuk kızmazlar. Çok iyi bir anne olurlar. Evlilik hayatları umumiyetle başarılı olur. Sıhhatleri de umumiyetle iyidir.Hayatları güzel geçer. Maişetleri orta halli olur. Kalpleri saf olduğu cihetle sırlarını herkese söylerler. Elleri çok açık olduğundan yardım etmeyi severler. Ama iyilik ettiklerinden zarar görürler. Güzel yüzlüdürler. Zevk, sefa ve eğlenceyi severler.
   Esmer tenli, kısa boylu bir kadından sakınmalıdırlar. Çünkü böyle bir kadın, onların evlerini yıkmak ister. Kadınlardan çok eziyet çekmeleri ihtimali vardır. Akıllarına koydukları şeyi yapmadan vazgeçmezler. Acelecidirler istediklerinin çoğunu elde ederler. Akıbetleri çok hayırlıdır. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 128. dilek dedi ki:

  adım Dilek anne adım Dudu Baba adım Ali 19.5.1973 doğumluyum . Şimdiden teşekkürler. Eksik Olmayın

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Dilek Hanım Yıdızname sonucun;Az konuşurlar, sevimlidirler, gezmeyi severler, yüzlerinde bir ben veya bir alamet vardır. Çok çabuk kızarlar fakat çok çabuk da barışırlar. Uyumayı severler, unutkandırlar. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler.

   Trafik kazası geçirmeleri veya yüksekçe bir yerden düşmelerinden korkulur. Hasılı, bu kadınlar herkes yanında sevgili ve muhterem olurlar. Severler sevilirler. Zevk ve sefaya da düşkün olduklarından, adlarının kötüye çıkmasından korkulur. İnsanlar arasında tenkit edilecek hareketlerden kaçınması kendileri için çok hayırlı olur.
   Sıvı şeylerle ilgili her işte muvaffak olabilirler. Ayrıca, terzi artist , tezgahtar, şarkıcı, sanatkar, çiçekçi ve konfeksiyoncu da olabilirler.
   Beyaz, açık sarı ve açık yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da opal taşlı bir yüzük taşırlarsa, yıldızlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.Geçim sıkıntıları olmaz. Kalpleri saf ve temizdir. Kalplerinde gizli kin, garaz ve husumet yoktur. Hile ve hıyaneti sevmezler. Tatlı sözlü oldukları için hemen hemen her isteklerine nail olurlar. Elleri açıktır. Hiç karşılık beklemeden yardım etmeyi severler. İhanet etmezler ihanet edeni de sevmezler.

 129. ÖZKAN dedi ki:

  ÖZKAN ANNE ADI:ZEYNEP BABAADI:MEHMET DOĞUMTARİHİM 19/05/1968

  1. ÖZKAN dedi ki:

   gelecekle ilgili tüm hayat çizgilerimi ve yaşamamın ne şekilde devam edeceği ve aile içindeki maddi ve manevi sıkıntılarımızın ne zaman son bulacağı hakkında yıldız name falıma bakabilirmisiniz teşekkürler

   1. Yorumcu dedi ki:

    Değerli kardeşim biz fala bakmıyoruz. Bizim yaptığımız kaderi nispeti yorumlardır. Yıldızname sonuçlarınız gönderilmiştir.

  2. Yorumcu dedi ki:

   Özkan kardeşim yıldızname sonucunuz:Gözlerinde ekseriya sükûnet vardır. Konuşmaları çok düzgündür. Kadın ve erkek herkes tarafından çok sevilirler. Aşk hayatlarında da pek az güçlükle karşılaşırlar. Hangi mesleği seçerlerse seçsinler, o seçtikleri işte mutlaka muvaffak olurlar. Fakat pratik işleri daha çok severler. Ama onlar için en kazançlı işler nakliyecilik, ithalat, ihracat ve sıvı şeylerle ilgili her türlü işlerdir.
   Gırtlak ve bademcik hastalıklarına karşı istidatları vardır. Ayrıca kuşpalazı hastalığına yakalanmaları tehlikesi de vardır. Hayatta muvaffak olmaları için bir çok imkânları vardır. Fakat her şeyden önce bu imkânları nasıl değerlendireceklerini öğrenmeleri gerekir.
   Mavi, beyaz, açık sarı veya açık yeşil elbiseler giyecek olurlarsa, mizaçları tam bir ahenk içinde olurlar. Ayrıca mercan taşlı yüzük takmalarında da fayda vardır. Küçüklükleri rahat ve refah içinde geçer. Orta yaşlarında zahmet ve meşakkat çekerler. İleri yaşları yine rahat ve bolluk içinde geçer. Nereye giderlerse gitsinler, oralarda mevki sahibi kimselerden mutlaka izzet ve ikram görürler. Akıbetleri hayırdır. Ahir ömürlerinde bir mevki sahibinden çok fayda görürler. Yabancılar tarafından çok sevilirler fakat kendi akrabaları tarafından arzu ettikleri kadar sevilmezler. Akraba veya komşularından biri düşmanlık etmeye çalışır. Sarışın bir kadının şerrinden sakınmaları gerekir. Çünkü bu kadının sihir yapma ihtimali vardır.

 130. FATİH dedi ki:

  FATİH ANNE ADI:GÜLBİYE BABA ADI:ÖZKAN DOĞUMTARİHİ 08,06,1993

  1. Yorumcu dedi ki:

   Fatih bey yıldızname sonucunuz:Bu tarihler arasında doğan erkekler hazır cevaptırlar. Kötülüklerden ve kötülerden çekinirler. Fakir ve miskinlere yardım etmeyi severler. Çocuklarından bahtları azdır. 50 yaşından sonra hacca gitme ihtimalleri vardır. Bu tarihte doğanların mükemmel hafızaları vardır. Kendilerini işlerine verirlerse muhakkak muvaffak olurlar. Bilhassa yazar, öğretmen, kitapçı, muhasebeci ve mütercimlik işlerinde muvaffak olurlar. Sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya akik taşlı yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar.Hayatları güzel, kazançları boldur. İçleri dışları birdir. Sırlarını sır saklamayı bilmeyenlere söylerler. Layık olmayanlara da iyilik ederler. Akıbetleri hayırdır. Yaşları ilerledikçe rızıkları artar. Şan ve şerefleri yükselir. Herkes tarafından sevilir olurlar. Nimet ve saadet içinde vefat ederler.

 131. MERVE dedi ki:

  MERVE ANNE ADI:GÜLBİYE BABA ADI:ÖZKAN DOĞUMTARİHİ 27,06,1997

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merve hanım yıldızname sonucunuz:Ziyneti , bağ ve bahçeyi, zevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir halde sebat etmezler, hep değişiklik isterler. Fakat sabırlıdırlar. Ailesiyle iyi geçinir. Küçük yaşlarında boğulma tehlikesi vardır. Fakat bu tehlikeden kurtulurlar. Hayırlı günleri pazartesidir. Salı günü hastalanacak olursa, o hastalıktan vefat etmesinden korkulur. Tabiatlarına balgam hakimdir. Hazımsızlık ve gastritten şikayet ederler. Mor, mavi, açık yeşil, limon sarısı veya beyaz elbiseler giyecek olurlar ve parmaklarında açık yeşil taşlı yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Terzi, konfeksiyoncu, artist, şair, şarkıcı ve tuvalet malzemeleri imalatçısı olabilirler. Hayatı iyi geçer . Niyetleri saf olduğu cihetle, kimseye karşı kin ve garazları yoktur. Çok emindirler. Kimsenin malına hıyanet etmezler her zaman gülümserler. Oyun ve eğlenceyi severler, iyilik etmeyi de severler, fakat iyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Karanlıkta yatmaktan ve karanlık yerlerde dolaşmaktan sakınmalıdırlar. İyi hal üzere, yataklarında bütün günahlarından tövbe etmiş olarak vefat ederler.

 132. GÜLBİYE dedi ki:

  GÜLBİYE ANNE ADI:HALİME BABA AD.HALİL İBRAHİM 22,01,1968

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Gülbiye hanım yıldızname sonucunuz: Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir. Hayatları iyi geçer. Refah ve saadet içinde yaşarlar. Niyetleri saf ve kalpleri paktır. Ahir ömürlerinde bolluk ve saadete erişirler. İtibarlı ve şöhretli olurlar. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. Elleri açıktır. Misafire ikramı severler, kimsenin hakkını yemezler ve emanete de hıyanet etmezler. Yaşlandıkça halleri daha da iyi olur.

 133. Fetiye Kaynar dedi ki:

  Fetiye Kaynar
  Baba adı cemal
  Anne adı Zehra
  18.06.1965 doğumluyum
  yıldıznameme bakabilirmisiniz rica etsem sevgiler saygılar

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yıldızname sonucunuz:Baş ve kalp ağrılarından şikayet ederler. Dimağlarına kan hücum ettiği zaman göz ağrılarına ve sinir hastalıklarına tutulurlar. Bunun için sık sık müshil kullanmalarında fayda vardır. Yüksek bir mevki sahibi olabilirler. Ayrıca meslek olarak yazarlık, öğretmenlik ve sekreterliği seçebilirler. Ancak bunların dışında da seçecekleri mesleklerde de muvaffak olacak kabiliyetleri vardır.
   Kırmızı, turuncu, kahverengi veya sarı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçları ile tam bir ahenk içinde olular.Hayatları iyi geçer. Niyet ve hatırları saf olup, gizli kin ve garazda hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Herkesten hürmet görürler. Güler yüzlü olup, düşmanlarına bile dargın olmazlar. Emindirler, emanete ihanet etmezler. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. İyilik ettikleri kimselerden zarar görürler ve dedikodulara maruz kalırlar. Halktan uzaklaşmaları onlar için çok hayırlı olur. Yaşları ilerledikçe rızıkları artar ve halleri iyi olur. Karanlık yerlerden sakınmaları iyi olur. Mevki sahibi kimselerden fayda görürler. Nereye giderlerse gitsinler orada sevgi ile karşılanırlar. Mal ve mevki sahibi bir erkekten çok fayda görürler. Kadınlar tarafından sevilmezler.

 134. Melis Kaynar dedi ki:

  Melis Kaynar
  baba adı İsmail Ertan
  Anne adı Fetiye
  15.02.1997 doğumluyum rica etsem yıldıznameme bakabilirmisiniz sevgiler ve saygılar

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Melis Hanım yıldızname sonucunuz:Pek saf, aynı zamanda hilekarlığa meyyal olup, müteharriktirler. Yüzleri güleç olduğu için herkes tarafından sevilirler. Başkalarına yardım ederler fakat karşılığında da takdir edilmek isterler. Seyahat etmeyi de severler. Bu vasıfta doğan kadınların sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat sinir hastalıkları ile melankoliye istidatlıdırlar. Mavi,beyaz açık yeşil ve açık sarı renkli elbiseler giyip kristal, opal veya zefir taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar. İnsanların faydalanabileceği her türlü mesleği seçebilirler. Doktor, tüccar, imalatçı ve müneccim olabilirler. Seçtikleri işte muvaffak olmak isterlerse kendilerini melankoliye kaptırmamaları gerekir. İşlerine kendilerini verdikleri takdirde Biiznillahi Teala her işte muvaffak olurlar. Hayatları iyi geçer. Refah ve saadet içinde yaşarlar. Niyetleri saf ve kalpleri paktır. Ahir ömürlerinde bolluk ve saadete erişirler. İtibarlı ve şöhretli olurlar. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. Elleri açıktır. Misafire ikramı severler, kimsenin hakkını yemezler ve emanete de hıyanet etmezler. Yaşlandıkça halleri daha da iyi olur. Herkesin yanında muhteremdirler. İzzeti nefis sahibidirler. Sözleri dinlenir. Nereye giderlerse gitsinler izzet ve ikram görürler. Büyük bir mevki sahibinden himaye görmekle yüksek bir mevkiye sahip olurlar. Dostlarına da yardım ederler ve bu yardımlarının faydasını da görürler.

 135. gonca dedi ki:

  gülay
  nasuh
  ayşe
  28.04.1992

  1. Yorumcu dedi ki:

   Gonca hanım yıldızname sonucunuz:Çok bilirler, hemen hemen her mesele hakkında bilgileri vardır. Fakat, bu kadınların bazıları şehla gözlüdür ve böylelerinin hasetçileri çoktur. Haklarında çok dedikodu yapılır. Hiçbir günahları olmadığı halde, esmer bir kimse tarafından iftiraya uğramalarından ve bu yüzden de çok zarar görmelerinden korkulur. Böyle bir iftiraya uğramaları evlerinin yıkılmasına sebep olabileceğinden, esmer kimselerden sakınmaları çok iyi olur. Çok güzel konuşurlar. Bu sebeple de insanlar arasında sözü sohbeti dinlenir olurlar. Ayrıca, ellerinde her zaman için geçerli bir sanatları olduğundan, vefat edinceye kadar hiç kimseye muhtaç olmadan yaşarlar.
   Çivit mavisi, portakal rengi veya limon sarısı renginde elbiseler giymeleri yıldızlarıyla ahenk içinde olmalarını sağlar. Ayrıca akik veya topaz taşlı yüzük taşımaktan da çok fayda görürler.
   Öğretmen, muhasebeci, kitap yazan, mütercim, şarkıcı, artist, terzi ve memur olabilirler. Ayrıca süs eşyaları imal edip , bunları satma işinde de muvaffak olabilirler. Ancak, bunlara benzer işlerde de başarılı olabilecekleri şüphesizdir.
   Geçim sıkıntıları olmaz. Kalpleri saf ve temizdir. Kalplerinde gizli kin, garaz ve husumet yoktur. Hile ve hıyaneti sevmezler. Tatlı sözlü oldukları için hemen hemen her isteklerine nail olurlar. Elleri açıktır. Hiç karşılık beklemeden yardım etmeyi severler. İhanet etmezler ihanet edeni de sevmezler.

 136. dilan dedi ki:

  adım dilan anne adı nuray baba adı ali 20.08.1995 yıldızname falı bakar mısız

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Dilan Hanım yıldızname sonucunuz:Evlilikte bahtları yaverdir. Çocukları kız veya erkek olur. Mizaçları icabı kıskançtırlar. Çabuk kızarlar. El işlerinde maharetlidirler. Aynı zamanda zeki ve anlayışlıdırlar. Halk tarafından çok sevilen kişiler olurlar. Hayırlı günleri Pazar ve Pazartesidir. Bazıları erkeklere düşkün olurlar.Yüksekçe bir yerden düşmelerinden veya bir trafik kazası geçirmelerinden korkulur. Kadınlardan tehlike vardır. Kumral veya sarı tenli kadınlardan uzak durmaları çok iyi olur. Çünkü, böyle kadınlar onların kötülüğü için çalışırlar. Herkesle kolayca dost olabilirler. Arkadaş ve dostları için her türlü fedakarlığı yaparlar. Sıcak kanlıdırlar. Bedenleri yaşlandığı zaman bile ruhları yaşlanmaz. Gençlerle birlikte olmaktan ve onlarla şakalaşmaktan hoşlanırlar. Aynı zamanda çok cömerttirler.Yeşil, mavi, mor veya kırmızı renkli elbiseler giyip, zümrüt veya safir taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar.Tezgahtar, sekreter , bankacı , imalatçı , avukat ve hukukçu olabilirler.Hayatı güzel geçer, iyi yaşarlar. Kalpleri saf olup , kin , garaz ve husumeti sevmezler. Hile ve hıyanetten hoşlanmazlar. Fevkalade emindirler ve cömerttirler. Eğlenceyi de severler.

 137. hakan boğaç aydemir dedi ki:

  Hakan Boğaç AYDEMİR anane adı Nevin Baba adı Fevzi 04/09/1969

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey yıldızname sonucunuz: Çok çabuk kızarlar ama çabuk barışırlar. Mevki sahipleri yanında bahtları açıktır. Kadınlardan yana da talihlidirler. Baş dönmesinden şikayet ederler. Mantıklı ve zeki oldukları cihetle herkesin görmedikleri kusurları ve hususları görebilirler. Ayrıca her şeyi tenkit etmekten de zevk duyarlar.
   Siyah, mavi, sarı, veya yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zümrüt veya akik taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.
   Pratik işlerde başarılı olurlar. Bilhassa inşaatçılık, imalatçılık, çiftçilik, madencilik en uygun işlerdir. Ayrıca iyi bir muhasebeci, öğretmen, yazar, kitapçı ve matbaacı olabilirler.
   Karaciğer, dalak, pankreas hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca alkol kullanmaktan kaçınmaları da çok iyi olur.Hayatları mesut maişetleri müreffeh olur. Kalpleri temiz olduğu cihetle tövbe etmeyi severler, dindardırlar. Sırlarını herkese söylerler, kıymet bilemeyenlere iyilik ederler. Fakat, akıbetleri hayır ve selamettir . Yaşları ilerledikçe kadir ve kıymetleri artar. Halleri salah edip şan ve şerefleri artar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.

 138. Birol anne adı ayşe baba adı ahmet doğum tarihi 10.07.1967 fala bakarmızınız lütfen dedi ki:

  ilk kez böyle bir konuya değiniyorum çok merak ediyorum

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yıldızname sonucunuz: Bu vasıfta doğanların çocuklarının çoğu erkek olur. Esmer tenli ve yüzünde bir alamet olan bir adamdan sakınmaları gerekir. Ana baba evinden ayrılırlar. Memleketlerini de terk etmeleri ihtimali vardır. Fakat en sonunda yine memleketlerine dönerler. Miras yerler veya hazine bulurlar. Rahat ve bolluk içinde yaşarlar. Torunlarını da gördükten sonra vefat ederler. Kadın erkek herkesle iyi geçinirler. Bütün sıkıntılara katlanmayı bilirler.
   Fazla yemekten ve alkol almaktan sakınmaları hayırlı olur. Ayrıca astım hastalığına karşı istidatlı oldukları için kendilerini korumaları gerekir. Gemici balıkçı, nakliyeci tüccar ve yazar olabilirler.
   Beyaz, açık , sarı açık yeşil veya siyah elbiseler giyip, parmaklarında da kristal taşlı bir yüzük taşıyacak olurlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   İyi yer ve iyi yaşarlar. Herkese yardım ederler. Sırlarını saklamasını bilmeyenlere söylerler. Fakat sonları selamet ve hayırdır. Küçük yaşlarda zahmet ve sıkıntı çekerler. Yaşlandıkça rızkları artar. Halleri daima iyiye doğru gider. Günahlarına tövbe eder ve nimet içinde vefat ederler. Başlarına gelecek her türlü sıkıntıya katlanırlar.

 139. fevzi furkan aydemir dedi ki:

  fevzi furkan aydemir 21 ocak 1999 anne hanife baba hakan boğaç

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fevzi bey yıldızname sonucunuz: Sözleri tesirli ve çok güzeldir. Aynı zamanda tedbirli konuşurlar. Güzel şeyleri, ziyneti, güzel sesi ve ahengi severler. Çabuk darılır ve çabuk barışırlar. Eğer Zührenin iyi saatinde doğmuşlarsa pek zengin, kötü saatinde doğmuşlarsa pek fakir olurlar. Mevki sahibi kişilerle dostluk kurup, faydasını görürler. Kan deveranı, damla hastalığı, kramp, bacak, diş ve romatizmaya istidatlıdırlar.
   Mavi veya menekşe rengi elbiseler giyer ve parmaklarında da opal zefir veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde bulunurlar.
   Katip, memur, mühendis teknisyen, ruh doktoru, müzisyen, şair, aktör, ressam, öğretmen, yazar, müneccim veya kadın eşyaları imalatçısı olabilirler.
   Hayatları iyi, maişetleri geniş, niyetleri saftır. Sırlarını saklayamazlar herkese söylerler ve bu yüzden de çok zarar görürler. Akıbetleri iyidir.

 140. bahar dedi ki:

  adım bahar anne adı dildan baba adı ibrahim 21.12.1987

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Bahar yıldızname sonucun:
   İnsanlar arasında muteber ve muhteremdirler. Hakkı sever batıldan nefret ederler. Çok düşmanları vardır. Çocuklarının çoğu erkek olur. Bazıları cömert ve müsriftirler. Bunun için bazen zahmet çekerler. 30 yaşından sonra kazançları artar. Hareketlerine hakim ve disiplinlidirler. Kocalarına sadıktırlar. Umumiyetle sıhhatlidirler. Fakat bacak ve kalça hastalıklarına istidatlıdırlar. Ayrıca yemeklerine çok dikkat etmeleri gerekir. At ve böcekleri severler.
   Kırmızı, eflatun, mor yeşil veya koyu kahverengi elbiseler giyip, elmas veya topaz taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Yazar, idareci ve memur olabilecekleri gibi felsefe sahasında da muvaffak olabilirler.Hayatları güzel ve maişetleri yerinde olur. Kalpleri temiz ve saftır. Dedikoduyu sevmezler. Kerim ve cömerttirler. İyilik etmekten geri kalmazlar. İyi ahlaklı ve emniyetlidirler. Emanete hıyanet etmezler. Yaşlandıkça kudretleri artar.

 141. nur izmir dedi ki:

  adım emine nur eşimin adı abdulselam benim annemin seyhan baba adı ömer onun annesinin adı fatma baba adı ibo benim doğum tarihim : 10 01 1998 onun doğum tarihi 01 01 1982 taşlıçay ağrı doğum yerimiz

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba emine hanım yıldızname sonucunuz:
   Sizin:Erkek ve kız çocukları olur, bazılarının ise hiç çocuğu olmaz. Yapmadıkları bir şey için itham edilmeleri ihtimali vardır. Mallarını lüzumsuz yere ve kadrini bilmeyenlere yedirirler.
   Hazımsızlık, romatizma ve melankoliye istidatlıdırlar. Çok tatlı ve ağır yemeklerden sakınmaları iyi olur. Çok su içmeyi adet edinmelerinde fayda vardır. Sarı, yeşil, turuncu veya siyah renkli elbiseler giyip, parmaklarına da kristal yahut yakut taşlı bir yüzük takacak olurlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Ev ve el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi ticarette de başarılı olabilirler. Ayrıca memur ve politikacı da olabilirler.Hayatı iyi ve geçimleri yerinde olur. Kalpleri temiz olup elleri de acıktır. Emindirler. Lisanları tatlı, sözleri düzgün olduğu için herkes tarafından sevilirler. Eğlenceyi zevk ve sefayı, bilhassa bağ, bahçe ve kırlarda gezmeyi severler.
   Eşiniz:Öfkeleri çok şiddetli olup, tahammül edilmez birer kişidirler. Çocuklarının çoğu erkek olur. Ekseri hastalıkları safradan ve baş dönmesindendir. Ayrıca hazımsızlık, romatizma ve sinir hastalıklarına istidatlıdırlar. Melankolik olabilirler. Sarı, kahverengi veya siyah renkli elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Esnaf, madenci, kuyumcu, mahrukatçı veya devlet memuru olabilirler.
   Hayat ve Maişeti:
   Hayatları refah içinde geçer, iyi yer ve iyi yaşarlar. Rızkları boldur. Nimet ve saadet içinde yaşarlar ve öylece vefat ederler.

 142. Mehmet Ali Can dedi ki:

  Şemsi Nur Anne Adı: Cemile Baba adı: Mehmet Ali D. Tarihi :18.02.1984 Yıldızname falıma bakarmısınız ?lütfen…teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yıldızname sonucunuz:
   Akıl ve tedbir sahibidirler. Kararlarında sebatkar ve azimlidirler. Aynı zamanda güler yüzlü ve hoş sohbettirler. Fikir ve hareketleriyle herkesi teshir ederler. Hile ve hurdaya da müstehiddirler. İnsanları severler. İyilik etmekten de zevk alırlar. Sadık ve vefakardırlar. Başladıkları işi sonuna kadar takip ederler. Her gittikleri yerde itibarlı olurlar.
   Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Fakat uzuvlarının hepsi hastalıklara istidatlıdır. Bilhassa mide ve bağırsak hastalıklarından korunmaları gerekir.
   Siyah veya mavi renkli elbiseler giyip, akik veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, memur, elektrikçi, yazar, mütercim, kitapçı, muhasebeci, matbaacı, postacı, doktor veya müneccim olabilirler. Ayrıca bunlara benzeyen işlerde de muvaffak olabilirler. Hayatları iyi, maişetleri geniş, niyetleri saftır. Sırlarını saklayamazlar herkese söylerler ve bu yüzden de çok zarar görürler. Akıbetleri iyidir.

   1. Hatice dedi ki:

    Hatice
    Anne adı selehe
    Baba adı ömer
    Doğum 02.07.1971

    1. Yorumcu dedi ki:

     Merhaba Hatice hanım. Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler.
     Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
     Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler. Hayatı iyi geçer . Niyetleri saf olduğu cihetle, kimseye karşı kin ve garazları yoktur. Çok emindirler. Kimsenin malına hıyanet etmezler her zaman gülümserler. Oyun ve eğlenceyi severler, iyilik etmeyi de severler, fakat iyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Karanlıkta yatmaktan ve karanlık yerlerde dolaşmaktan sakınmalıdırlar. İyi hal üzere, yataklarında bütün günahlarından tövbe etmiş olarak vefat ederler.

 143. ELİF dedi ki:

  MERHABA ADIM ELİF ANNE ADIM NADİYE BABA ADIM ALİ DOĞUM TARİHİM 20.01.1989 YILDIZNAME FALI BAKABİLİRMİSİNİZ ACABA?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elif hanım yıldızname sonucunuz: İzdivaçlarında nadiren mesut olurlar hisleri çabuk değişir ve aynı zamanda kıskançtırlar. Azim ve sebatları sayesinde her giriştikleri işte muvaffak olurlar. İlim öğrenmeye meraklıdırlar. Seyahat etmeyi de severler. Cömert ve sabırlıdırlar. Güler yüzlü oldukları için halk arasında makbul ve sevilen kişidirler. İdare ve müdarayı da severler. Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebatkardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler.

 144. Bengü dedi ki:

  İsmim: Bengü
  Anne adı: Asuman
  Baba adı: Erdem
  Doğum tarihim: 31/10/1981
  Yıldızname bakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Bengü hanım Tabiatları hırçındır. Bakışları cüretkardır. Yürüyüşleri cesaretlidir. İrade ve tahammülleri fazladır. İşe başlamak için geç karar verirler ama başladıkları işi de tamamlamadan bırakmazlar. Azim ve sebatları sayesinde başaramayacakları iş yoktur. Hep kendi fikirlerini kabul ettirmek isterler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Kızdıkları zamanda onları teskin etmek çok zordur. Kurnaz, saldırgan ve kavgacıdırlar. Aşk hayatları ihtiraslı ve devamlı olur. İhanete uğramaktan hoşlanmazlar. Egoisttirler. İhtiraslarına esir olmazlarsa; giriştikleri her işte başarılı olurlar.
   Her kes yanında makbul olurlar. Fakat bazen de hakarete uğrarlar. Nereye teveccüh ederlerse etsinler, muvaffak olurlar. Mevki sahibi bir kadından çok yardım görürler. O kadınla dost olup, birlikte yaşarlar. Bu sebeple itibarları artar.

 145. SAVAŞ dedi ki:

  SAVAŞ /MİYESE/MEHMET /11.08.1974

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Savaş bey yıldızname sonucunuz. Cemiyet hayatında veya ticarette başarılı olabilirler. Her giriştikleri işte mutlaka muvaffak olurlar. Kendilerini beğenir ve çevrelerindekilere tahakküm ederler. Kızdıkları zaman intikam almak isterler.Adeta mıknatıs gibidirler. Herkesi tesir altına alabilirler. İstekli, azimli ve çalışkandırlar. Kolay kolay yorulmazlar. Her işte baş olmak isterler. Fakat başkalarının işlerinde de çalışmaktan bıkmazlar. Orta yaşlarında fakir olurlar. Daha sonra içine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtulurlar. Nimet ve refah içinde vefat ederler.
   Kadınlar tarafından kolayca aldatılabilirler. Mallarının bir kısmını kadınlar yer. Hükümetten de çok zorluk görmeleri ihtimali vardır. Bazıları kazandıkları malın hayrını görmezler. Gereksiz harcama ve müsrif davranışları bırakırlar ise, gülen taraf olurlar.

 146. SÜLEYMAN BİLGİN dedi ki:

  Süleyman bilgin 10.01.1959 doğumlu bekar lise mezunuyum yıldız name me bakarsanız çok memnun olurum sevgiler saygılar

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Süleyman bey yıldızname sonucunuz: öfkeleri şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. İzzeti nefis sahibidirler. Fikirleri de keskin olup, akıllıdırlar. Mevki sahibi birinin kızıyla evlenmeleri muhtemeldir. Ekseri evlatları erkek olur. Göz hastalıklarına istidatlı olup, sık sık da baş ağrılarından şikayet ederler.
   Kinleri süreklidir. Hükümetten zahmet görmeleri ihtimali vardır. Ayrıca, nazara uğramaları ve suda boğulma tehlikesi vardır. Fakat akıbetleri hayırlıdır.
   İlim ve zenginliğe önem verirler. Yüksek mertebeli dostlar edinirler. Yemeklerine son derece dikkat etmeleri gerekir. Ağır yiyeceklerden sakınmaları ve çok su içmeleri faydalıdır.
   Yeşil, siyah, kırmızı ve koyu kahve rengi elbiseler giyip, yakut taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde bulunurlar.
   Çiftçi, madenci, inşaatçı, asker, cerrah, dişçi, berber ve kimyager olabilirler. Çarşamba günü başlayan yolculuklar hayırlıdır. Yolculuklarından fayda görürler ve salimen vatanlarına dönerler. Deniz yolculukları kara yolculuklarından daha iyidir. Kamil bir iman sahibi iseler, hacca da gitmeleri mümkündür.
   İzzet ve İkbali:
   Her nereye giderlerse gitsinler, ahbap ve dostları arasında muazzez ve muhterem olurlar. Mertebesi yüksek bir zatla dostluk kurar ve ondan izzet ve şeref bulurlar. Büyük küçük herkes tarafından hürmet görürler. Hasılı ikbali yerinde, yıldızı parlak ve halk arasında sevilen ve rağbet edilen kişilerdir.

 147. SİMGE KÜLLÜ dedi ki:

  SİMGE KÜLLÜ REMZİYE BİNGÜL ENDER BİNGÜL 21/10/1993

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Simge hanım. Serbest tavır ve mizaçları itibariyle haklarında çok dedikodu olur. Yaşlandıkça malları artar, ihtiyarlıklarında salaha ererler.
   Sır saklamayı bilmezler. Düşmanlarını dost, dostlarını düşman bilirler. Ancak mevki sahibi bir adamın muhabbetini kazanmaları mümkündür.
   Ticarette talihlidirler. Çok iyi arkadaş olurlar. Fakat münakaşa ve tenkidi de severler. Yeşil, mavi, mor eflatun veya limon sarısı renkli elbiseler giyip, parmaklarında yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçları ile ahenk içinde olurlar. Meslek olarak, memur, politikacı veya bankacılığı seçebilirler. Hayatları kah rahat kah zahmetli geçer. Bazen iyi bazen de fena yaşarlar. Kalplerinde fesat yoktur. Herkesin yüzüne gülüp, sırlarını da söylerler. Ancak iyilik ettiklerinin çoğundan fenalık görürler. Aynı zamanda zevk ve sefaya da düşkün olurlar.Mevki sahibi erkek ve kadınlar tarafından çok sevilir ve sayılırlar. Ahbapları çoktur. Sohbetleri tatlıdır. Yüksek mevki sahibi bir zattan hürmet görüp, ondan hayra nail olur ve bundan dolayı da haset edilirler.

 148. haydar cenk daglar dedi ki:

  haydar cenk daglar , faize daglar, cengiz daglar 01.05.1973

 149. Ayça dedi ki:

  Merhaba,
  Ben Ayça, annem Semra, babam Seçkin 25.12.1974 de doğdum, yıldızname falıma bakar mısınız lütfen,
  teşekkür ederim..

  1. Yorumcu dedi ki:

   Ayça hanım yıldızname sonucunuz: Mevki, sahibi bir aileye mensup erkeklerle evlenmeleri muhtemeldir. Erkekler indinde bahtları açıktır. Haklarını istemekte ve almakta hem inatçı ve hem de sebatkardılar. Sinir hastalığına ve melankoliye istidatları vardır. Ayrıca hazımsızlıktan ve romatizmadan da müştekidirler. Çok tatlı ve ağır yiyeceklerden sakınmalarında, çok su içmelerinde fayda vardır.
   Sarı, siyah , yeşil, turuncu ve koyu kahverengi elbiseler giyip parmaklarına yakut veya zümrüt taşlı bir yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar . Çok maharetli oldukları için daha ziyade el işlerinde başarılı olabilecekleri gibi, memur, kuyumcu ve satıcı olabilirler. Hayatı iyi ve geçimleri yerinde olur. Kalpleri temiz olup elleri de acıktır. Emindirler. Lisanları tatlı, sözleri düzgün olduğu için herkes tarafından sevilirler. Eğlenceyi zevk ve sefayı, bilhassa bağ, bahçe ve kırlarda gezmeyi severler.

 150. rahime dedi ki:

  ismim rahime anne adı zeynep baba adı ömer faruk dogum tarihim 10,09,1990

 151. murat dedi ki:

  03,11,1978 doğumlu anne adı zekiye

 152. banu d dedi ki:

  ben banu ana adım yurdanur babam mustafa adıl 16 04 1969

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Banu hanım yıldızname falı sonucunuz; Çocuklarının çoğu erkek olur. İzzeti nefis sahibidirler. Ancak erkeklerin malını ve parasını yemekten zevk alırlar. Belirli bir yerde veya belirli bir işte devamlı kalmayı sevmezler. Yüzlerinde bir işaret vardır. Zeki ve akıllıdırlar. Çok da sabırsız olurlar. Kanun ve kurallara pek aldırış etmezler. Layık olmayanlara bile yardım etmeyi severler sağlık durumları ve mali durumları pek istikrarlı değildir.
   Mide ve böbrek hastalıklarına istidatları vardır. Ayrıca baş ağrılarından da şikayet ederler. Ayrıca ileri yaşlarda kalp hastası veya felç olmalarından da korkulur. Çok obur olurlar. Gıdalarına dikkat etmeleri çok iyi olur. Kabız olmamaya ve hazımsızlık çekmemeye dikkat etmeleri lazımdır.
   Sihir, büyü, cin veya insanların kötülerinden korunmak için şifa ayetlerini okumayı adet edinmeleri çok iyi olur. Ayrıca bu şifa ayetlerini temiz bir kağıda yazıp, sonra su içine koyup, bu suyu içmelerinde de çok fayda vardır. Şifa ayetlerini okurken ödağacı ve cavi asilbent yakıp, tütsülemek faydalıdır.
   Yıldızları ile ahenk içinde olmak ve dolayısıyla işlerinde başarılı olmak isterlerse, kırmızı renkli elbiseler giymelerinde elmas veya yakut taşlı yüzük takmalarında çok büyük fayda vardır.
   Hırçın oldukları için, kolayca herkesin kalbini kırabilirler. Onun için iş hayatlarında dikkatli olmaları gerekir. İdareci, cerrah, berber, kimyager ve devlet memuru olabilirler. Fakat, bu işlerde başarılı olabilmeleri için aceleciliklerini ve kalp kırma huylarını terk etmeleri gerekir.
   Kavga, münakaşa ve her türlü düşmanlardan uzak durmaları kendileri için hayırlı olur.

 153. özlem dedi ki:

  .ismim özlem anne adı nursel baba adı aliseydi doğum tarihi 20.07.1994

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba Özlem hanım yıldızname sonucunuz;
   Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi severler. Başlarından iki nikah geçer. Ziyneti ve güzel kokuları severler. Ekserisi muhafazakar olurlar. Böyle olanlar da çok iyi aile kadını olurlar. Arkadaşlarına da çok bağlı olurlar. Eski hatıralara ve geçmişlerine bağlıdırlar. Ve bu huylarından kurtulmakta da zorluk çekerler.
   Beyaz, mor, açık sarı ve açık yeşil elbiseler giyip, kristal veya topaz taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Öğretmen, otelci, turizmci olabilecekleri gibi sıvı şeylerle alakalı her türlü meslekte de muvaffak olabilirler. Hayatı iyi geçer . Niyetleri saf olduğu cihetle, kimseye karşı kin ve garazları yoktur. Çok emindirler. Kimsenin malına hıyanet etmezler her zaman gülümserler. Oyun ve eğlenceyi severler, iyilik etmeyi de severler, fakat iyilik ettiklerinin çoğundan kötülük görürler. Karanlıkta yatmaktan ve karanlık yerlerde dolaşmaktan sakınmalıdırlar. İyi hal üzere, yataklarında bütün günahlarından tövbe etmiş olarak vefat ederler. Safra, balgam, gastrit, mide ağrısı ve baş dönmesinden şikayet ederler sık sık başları ağrır gözleri de hastalanmaya istidatlıdır. Ekşi şeyler yemelerinde fayda vardır. Bilhassa, yaz günlerinde limon ve demirhindi şerbetleri içmelerinde çok fayda vardır. Ayrıca, müshil almalarında ve bilhassa halile kullanmalarında çok fayda vardır.

 154. ışık dedi ki:

  merhaba yorum için teşekkür ederim ..rica etsem bilgilerimi siler misiniz…

  1. Yorumcu dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz. tabi ki

 155. omer cileli dedi ki:

  16,10,1972 anne adı emel baba adı ali
  omer cileli

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ömer bey yıldızname sonucunuz: Güzel yüzlü, çok iyi arkadaştırlar. Ama tabiatlarında fesadı çoktur. Halkın ve dostlarının mallarından geçinmek isterler. İhtiyarladıklarında salah hale ve tövbeye nail olurlar alım satımda tehlikededirler. Çocuklarının çoğu kız olur. Bir kadın yüzünden de çok zarar görürler.
   Kavga ve münakaşayı severler. Gerçekleri düşünmezler. Merasimleri severler. Adil ve merhametli karar verme kabiliyetleri vardır.
   Sıhhatleri umumiyetle iyidir. Ancak sıhhatlerini korumak için bal ve erik reçeli yemelerinde fayda vardır. Beyaz veya yeşil renkli elbiseler giyip, parmaklarında da zümrüt veya yakut taşlı bir yüzük taşırlarsa mizaçlarıyla ahenk içinde olurlar. Başarılı olabilecekleri meslekler çoktur. Fakat, daha çok politika sahasında , din adamlığında veya hukuk sahasında çok başarılı olabilirler.

 156. Akiljan dedi ki:

  begendim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Teşekkürler…

 157. Reqibe dedi ki:

  Adım: Reqibe
  Anam: Samaye
  Babam: Sefter

  1. Yorumcu dedi ki:

   ay yıl gün olarak doğum tarihinizi belirtmeniz gerekmektedir.

 158. Kadir dedi ki:

  Ad:Kadir
  Doğum Tarihim : 13.05.1991
  Anne:Hatice
  Baba:Osman

 159. GÜLSÜM dedi ki:

  İSMİM GÜLSÜM ANNE ADIM :EMİNE BABA ADIM : HALİL DOĞUM TARİHİM :09/02/1968
  EBCED HESABINA GÖRE YILDIZNAMEME BAKABİLİRMİSİNİZ

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Gülsüm hanım yıldızname falı sonucunuz; Bu kadınların erkekler indinde talihleri yaverdir. Bir halde sebat etmezler. Dostluk ve düşmanlıkları da uzun sürmez. İzzeti nefis sahibidirler. Çok mal sahibi olurlar erkeklerle de eşit olmak isterler. Diş, bacak, romatizma, kramp, damla kan dolaşımı hastalıklarına istidatlıdırlar. Menekşe ve çam göbeği, mavi renkli elbiseler giyip zümrüt veya yeşil taşlı yüzük takarlarsa mizaçlarıyla tam bir ahenk içinde olurlar.
   Memure, şarkıcı, şair, artist, ressam, sanatkar, doktor, ruh doktoru, yazar ve güzel koku imalatçısı olabilirler. Ayrıca bunlara benzer mesleklerde de muvaffak olurlar. Ancak, bu vasıfta doğanların seçtikleri işte sebat etmeyi öğrenmeleri gerekir.
   Hayatları iyi geçer. Refah ve saadet içinde yaşarlar. Niyetleri saf ve kalpleri paktır. Ahir ömürlerinde bolluk ve saadete erişirler. İtibarlı ve şöhretli olurlar. Gülmeyi ve eğlenmeyi severler. Elleri açıktır. Misafire ikramı severler, kimsenin hakkını yemezler ve emanete de hıyanet etmezler. Yaşlandıkça halleri daha da iyi olur.

 160. kübra ipek dedi ki:

  ismim: kübra ipek
  anne adı: gülay
  baba adı: ibrahim
  doğum tarihi: 07.09.1995

  şimdiden teşekkür ederim 🙂

 161. belgin dedi ki:

  hüsniye
  muhuttin
  03.07.1983

 162. Filiz dedi ki:

  Anne adi:ayse
  Baba adi:mustafa
  Dogum:29/03/1972
  Adim Filiz celik evliyim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Filiz hanım yıldızname sonucunuz, Güzel yüzlüdürler. Akıllı, anlayışlı ve sevimli olup çok çabuk kızar ve yine çok çabuk barışan bir mizaca sahiptirler. Maharetlidirler, İzzeti nefis sahibidirler. Herkese iyi davranırlar. Şaka yapmayı severler bunun için de hiç kimseyle uzun zaman dost olamazlar. İnatçıdırlar. Laflarını sakınmazlar. Yalan söylemezler ve yalan söyleyenleri de sevmezler. Endamları güzeldir. Erkeklerle münasebet kurmayı ve sevişmeyi severler. Çocuğu az olur. Mizacı itibariyle hile ve oyun yapmaya müsaittirler. Alış-verişte ve umumiyetle ziraatta talihlidirler. Uğurlu günleri Salı, hayırsız günleri ise pazartesidir. Kapısı doğuya açılan bir evde oturmaları çok hayırlı olur. Çevrelerindekilerle tartışmaktan ve onlara eziyet etmekten çekinmezler. Kendilerini çok beğenirler. Her yerde ve her işte başarılı olmak isterler.
   Son derece cömerttirler. Öğrenme kabiliyetleri çoktur. Erkek tabiatlıdırlar. En büyük mesuliyetleri bile yüklenmekten kaçınmazlar.

 163. SAVAS AYDIN dedi ki:

  SAVAŞ AYDIN
  20,08,1992
  HAVVA

 164. çağla dedi ki:

  yıldızname falıma bakar mısınız

 165. Gülsüm dedi ki:

  İsmim Gülsüm anne adım Sevim baba adım Nail. Doğum tarihi 22.09.1980

 166. osman dedi ki:

  adım:osman
  a.adım:makbule
  b.adım:bahri
  d.t:04.07.1991
  falınızı bekliyorum saygılar

 167. ismail dedi ki:

  hatice-zeki-16.11.1969

 168. ismail dedi ki:

  merhaba. anne adı:hatice baba adı:zeki doğum tarihim :16.11.1969 kazanç , yeni bir ev alımı ve evlilik ile ilgili yıldıznameme bakarmısınız.

 169. fatıma zehra dedi ki:

  adım FATIMA ZEHRA anne adım Ayşe 08.01.2000 tarihinde doğdum. kariyer ve ilişki durumlarım hakkında yorum rica ediyorum. şimdiden teşekkürler.

 170. gülsüm dedi ki:

  adım gülsüm anne adım zeynep doğum tarihi 1 mart 1982

 171. birsen dedi ki:

  birsen döne mehmet ali 20.06.1980

 172. SERAP dedi ki:

  Merhaba, ismim SERAP anne adı AYNUR doğum tarihi : 09.01.1976 yıldızname falı bakarmısınız lütfen , teşekkür ederim.

 173. mert dedi ki:

  Yıldızname falı bakımı; Merhaba hocam hayırlı günler sitenizde bu denli merak duygusunu gideren konuların olması bizi çok mutlu etti. İsmim Osman mert anne adı: Tuba, baba adı: Ali, doğum tarihim 15.07.2000 yıldızname falıma bakarsanız çok sevinim. İyi günler.

 174. nurten dedi ki:

  gelecekle ilgili

 175. nurten dedi ki:

  hayatimda neler olacak

 176. deniz dedi ki:

  deniz ahmet dilek 14.05.1976

 177. Melek dedi ki:

  Melek Anne adı Sevim baba adı Mustafa 15.08.1984

 178. Şerife İşleyen dedi ki:

  Şerife İşleyen anne adı emine baba adı Duran sivas suşehri 15.02.1984

 179. hakan dedi ki:

  hakan boğaç aydemir , anne nevin , baba fevzi ,04/09/1969