Özel Rüya Yorumu

Özel rüya yorumu; Rüyanız neye delalet ediyor, Şerri işareti veya rahmani anlamı nedir? Hayır yönünden işareti neyse size anlatılır. Size özel hayatınıza, işinize ve yaşantınıza özel yorum yapılmaktadır. Yorumlar sözlük veya benzeri kitaplardan yapılmaz direk ilham ve manevi bir tasarruf ile Hüddam ilmiyle rüya keşif ilimleri kullanılarak yapılır. Rüya aleminden bir ( Melik “Hüddam”) vasıtasıyla rüyalarınız için bana aracı oluyor mübarek daveti yaparak rüyanız yorumlanır. Su dolu bakır kase içinde rüyanızı sorarım, su dolu bakır kasede rüya hüddamının mührü yazılıdır ve hangi ayet ile bu işe muteber ise o mührün ve ayetin yüzü suyu hürmetine bana rüyaların keşif kapılarını, esrarlarını gösterir ve bende rüyanızın yorumunu yaparım.

Derme çatma uydurma yorumlar kesinlikle yapılmaz. Hoca yorumu el almış işin ehli ledünni ilimler ile rüya meliklerinden bir hüddam vasıtasıyla rüya tabirleri yorumları yapıyoruz.

Özel rüya yorumu, görmüş olduğunuz bazı rüyaların siz değerli okuyucuların etkisi altına aldığını bilmekteyiz. Bu alanda sizlere en doğru bir şekilde yorumlarda bulunacak rüya yorumu yapan hocalarımız ile hizmet vermekteyiz. Görmüş olduğunuz rüyalarınız bizler içinde önem ve anlam taşımaktadır.

Rüyanızın özel yorumu için bizlere“”””DİNİRUYATABİRLERİ.COM.TR@GMAİL.COM”””” bu adresten iletişime geçmeniz ve mail ile rüyanızı yazmanız rica olunur.

Fal hocası uygulamasını indirerek canlı ve görüntülü görüşen ve Rüya yorumları yorumcularına hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Özel Rüya Yorumu Nasıl Yapılır

Görmüş olduğunuz rüyalar sadece İslami yorum olarak yapılmaktadır. Bunu bilmelisiniz ve kesinlikle sizler için anlam ifade etmeyen bir rüya için özel rüya yorumun da bulunmayınız. Rüya yorumlarınız özel Rahmani melik daveti ile Rüya Ervahlarına sorularak ilmi yetkisi olan bir hoca tarafında sadece mail üzerinden yapılacaktır. Siz değerli takipçilerimizin de bu konu da hassas davranmasını bekliyoruz. Sadece özel rüyalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Rüyanız Nasıl Yorumlanır?

Öncelikle görmüş olduğunuz bir rüyada en ayrıntısına kadar emin bir şekilde ( Nesne ve Rüya Hali ) anlatmanız gerekir. Görmüş olduğunuz her obje yada canlı rüyanızda ayrı bir yorum taşımaktadır. Özel bir husus olarak da rüyayı gördüğünüz saate dikkat edilmelidir. Rüyanın zamanı, bu rüyanın gerçeklik payını ortaya çıkaracaktır.

Rüya Yorumu İçin Gerekli Olan Bilgiler

1-) Rüya yorumu yapılacak kişiden istenilen bilgiler. ( ADINIZ – ANNE ADINIZ- DOĞUM YILINIZ -G-A-Y ) şeklinde yazınız.

2-) Yorumu yapılacak rüyanızı yazınız. Görmüş olduğunuz rüyayı ayrıntılı bir şekilde yazmanız gereklidir.

3-)  Rüyanızın tahmini saati, nesne, canlı ve o anki halinize göre ( korku, sevinç, neşe, ağlama ) yazmanız rica olunur.

Bu bilgileri aşağıda belirtilen mail adresine mail yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Mailiniz bize ulaştıktan sonra yaklaşık 1:30 dk sonra rüyanızın islami yorumu sizler ile mail olarak paylaşılacaktır.

Rüyanızın özel yorumu için bizlere“”””DİNİRUYATABİRLERİ.COM.TR@GMAİL.COM“””” bu adresten iletişime geçmeniz ve mail ile rüyanızı yazmanız rica olunur.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Eslem Nur dedi ki:

  Yorumunuz icin cok tesekkur ederim. Gerçekten ilk defa bu kadar ayrıntılı ve güzel yorum yapan birini gördün.

 2. Mehmet dedi ki:

  Bende çok memnun kaldım her ayrıntısına kadar anlatıyor ve dedikleri gerçekten doğru diğer yorumcular gibi değil bundan sonra favorim bu site olacak

 3. Salih dedi ki:

  Hocam sizden Allah razı olsun çok güzel etkileyici bir yorum yaptınız bundan sonra favorim sizsiniz.

 4. Ebru dedi ki:

  Gerçekten çok ilgili ve her ayrıntıya göre rüya yorumu yapıyorlar herkese tavsiye ederim memnun kalacaksınız.

 5. Ramazan Aslan dedi ki:

  Gerçekten çok güzel yorum yapıyor herkese tavsiye ederim rüya yorumundan ziyade yaşadıklarımı anlatması bu işin ehli olduğunun ispatıdır

 6. elmas dedi ki:

  rüyamda arka arkaya sirali icinde biraz para bulunan kavanozlar gördüm.ne demek olabilir

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elmas Hanım Rüyanızın Yorumu
   Rüyada dolu kavanoz görmek, rüya sahibi için üzücü ve elem verici olayların son bulacağına yakın bir zaman da neşe ve sevince kavuşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatlarında bolluk ve bereketin hüküm süreceğine kısmet açıklığına ve iş hayatında bol kazançlı ve hayırlı işlere girileceğine delalet eder. Bir dizi kavanoz görmüş olmanız ve içersinde para bulunması da aynı yorumla açıklanıp bolluk ve berekete işaret eder.
   İyi Günler Dileriz.

 7. Arif Aydın dedi ki:

  Hocam Allah razı olsun sizden verdiğiniz bilgiler gerçekten hayatımda çok büyük etki yarattı herkese tavsiye ediyorum sizi emeğinize sağlık.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Teşekkür eder iyi günler dileriz. Allah yar ve yardımcınız olsun…

 8. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Emine . Bugün akşama doğru uyuyakalnışım ve rüyamda eski sevgilimi gördüm . Düğündeydim ve her şey çok güzeldi . Şahsen kimseyi tanımıyordum ama herkes tanıdığım kişilermiş . Daha sonra arkadan eski sevgilim geldi . Takım elbise giymişti . Bana evlilğinin sorunlu olduğunu ve mutlu olmadığını söylüyordu . Zaten isteyerek evlenmedim dedi . Çok mutluydum ona sımsıkı sarılmak istiyordum . Ve daha sonra birlikte arabasına binip kaçmak için koşarken benim terliğim yırtıldı . Oda beni kucağına aldı . Terlikleri de aldım elime . Birlikte etrafa baktık ve ona düğünümü böyle güzel bi yerde yapacağım dedim . Etraf çok güzeldi . Yemyeşil ve çiçekler vardı . Sonra uyandım . Rica etsem yorumlar mısınız ? Teşekkür ederim 🙂

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Emine hanım rüyanızın yorumu
   Rüyada eski sevgiliyi görmek ve konuşmak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin eski kırgınlık ve üzüntülerinden sıyrılacağına hayatına tekrar neşe ve mutluluk yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin tekrar mutlu olacağı bir işe veya bir gönül ilişkisine yelken açmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hatalarından ders çıkarıp daha akıllıca adımlar atacağına tabir edilmiştir.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 9. neriman dedi ki:

  Merhaba,
  Sabah mailinize bi rüya göndermiştim. Dönüş yapılmadı. yardımcı olabilir misiniz.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Neriman Hanım Rüyanız mailinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 10. ahu dedi ki:

  Ben dün mail adresinize mümkünse yorumlamanız için rüyamı yazmıştım . Hala cevap alamadım. Rica etsem bakabilrmisiniz. Teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ahu Hanım Mailiniz Gözükmemektedir rica etsek tekrar gönderirseniz en kısa zamanda yorumlanacaktır.

   1. ahu dedi ki:

    tekrar yolladım. okuyup yorumlarsanız çok sevinirim . Şimdiden çok teşekkür ederim.

    1. Yorumcu dedi ki:

     Ahu hanım özür dileriz fakat gözükmüyor. yazıyı yazdığınız şekilde gönderme imkanınız olur ise cevaplamak isteriz.

     1. ahu dedi ki:

      Rüyamda tren gibi bişeyin içindeyim arkadan biri 2 defa 1 milyonuncu kim diye bağırdı o bendim ama korktum öğrenicekler diye . Sesimi çıkartmadım ayağa kalktım trenin penceresinden bulutları gördüm birinin üzerinde fil resmi vardı . trenden indim vakit akşamdı ama ay ışığı vardı. o heybetli bulutlardan biri kumaş topu gibi katlanmış halde göbeğime kadar indi ve yanıma geldi bulutu tuttum çok güzelmiş keşke yanımda makas olsaydı biraz keserdim dedim. tam o anda gökyüzünde nurani bir ışık kafamın üzerinde yandı ve üzerime bembeyaz pırıl pırıl tüller düşmeye başladı gökten 2 tanesini aldım sonra kucağıma gökten bembeyaz bir bohça düştü tuttum içinde yine bembeyaz ışıl ışıl tüller gümüş simden işlemeler vardı. arkamı dönüp yürümeye başladım elimde bohçayla o kadar mutluydum ki mutluluktan uyandım. saat sabaha karşı 4 gibiydi rüyayı gördüğümde. şimdiden çok teşekkür ederim . saygılarımla !!!

     2. Yorumcu dedi ki:

      Merhaba Ahu hanım rüyanızın yorumu, görmüş olduğunuz rüya farklı anlamlar içermek ile beraber Görülen fil resmi, güç ve kudret sahibi olmaya, tren hayırlı bir yolculuğa, Bulutlar ise özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüzü sevdikleriniz için kısmi de olsa sınırlamanıza işaret eder. Rüyanızın genel olarak yorumu ise uzun süredir gerçekleşmesi için uğraş verilen bir işin gerçekleşmesine, bekar kimseler için iyi ahlaklı, temiz kalpli biri ile tanışmaya, evli kimseler için hayırlı bir evlada yahut kişiyi sevindirecek müjdeli bir havadis almaya işaret eder.Aynı zamanda görmüş olduğunuz rüyada iş veya özel yaşam ile ilgili bir yolculuğa çıkabileceğinize bu seyahatin sizin için çok hayırlı olabileceğine rivayet edilmiştir. Rüyalar genel anlamda yorumlanırken kişinin ilk uyandığı andaki duygusal yönüylede bağlantılı olup, kendinizi mutlu hissetmeniz rüyanızın hayır olmasına delalet eder.
      Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun.

     3. ahu dedi ki:

      ÇOK çok teşekkür ederim. Vaktinizi ayırıp yorumladığınız için inşallah dediğiniz gibi çıkar .

     4. Yorumcu dedi ki:

      İnşallah Ahu Hanım. Gaybı Yanlızca Allah’u teala bilir. Bizim görevimiz elimizden geldiğince yorumlayabilmek.
      İyi geceler dileriz.

 11. Orkun dedi ki:

  Merhaba,
  Dün akşam mailinize bir rüya göndermiştim dönüş yapılmadı. Yardımcı olabilirmisiniz ?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Orkun Bey göndermiş olduğunuz rüya görünmemektedir. Rica etsek yazınızı yazmış olduğunuz şekilde tekrar gönderir iseniz en kısa zamanda yorumlanmaktadır. İyi günler dileriz.

   1. Orkun dedi ki:

    Bismillahirrahmanirrahim

    Merhabalar,

    Rüyamda yeşillik bir alandayım. Önümde yeşil yeşil ağaçlar var. Arkama baktığımda beyaz keçiler görüyorum. Özellikle bir tanesi başını yukarı doğru kaldırmış bana bakıyor. Bende önümde duran yeşil ağaç dallarından kırmaya başlıyorum amacım keçileri doyurmak. Ağaç dallarını da kırmak zor oluyor benim için. O sırada sağ tarafıma doğru bakıyorum zeytin ağaçları görüyorum. Zeytin ağaçlarını çok beğeniyorum. Dalları kırmaya devam ederken el arabası alayım da öyle götüreyim diye düşünüyorum. Sonra arka tarafımda beyaz pick-up tarzı araba yaklaşıyor. Arabadan eski işimdeki patron ve damadı iniyor onları görüyorum. Daha sonra aynı alandayım kiremitten yaklaşık 50-60 cm yüksekliğinde kısa bir duvar görüyorum. O duvarın arkasında da eski iş yerindeki idari işler yetkilisini görüyorum.
    Not: Son zamanlar da rüyamda gördüğümü bahsettiğim kişiler ile temasım olmadı.
    Ayrıca sabah 06:30 civarında uyandım ve rüyam çok tazeydi.

    Yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler

    1. Yorumcu dedi ki:

     merhaba orkun bey rüyanız hayır olsun, rüyanızın yorumu, rüyanızda görmüş olduğunuz obje ve nesnelerin ayrı ayrı yorumları olmak ile beraber rüyanızın genel olarak anlamı, çalıştığınız işyerinde yahut ayrılmış olduğunuz iş yerinde belli bir dönem sıkıntılar yaşamış olmanıza işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geçmişte haksız yere suçlanmış olmasına, elinde olmayan nedenler ile dışlanmasına fakat Allah’ın izni ile gelişen olayların lehinize olacağına, sizi kıran yada üzen kişilerin kapınıza gelmesine, özür dilemesine delalet eder. Bu dönem içersinde sizin sabır ve sukunet içersinde olmanız gerektiğine, böyle davranarak kazananın siz olacağına, yanlışların düzelmesine, tabir edilmiştir. Genel olarak rüyada görülen zeytin ağacı:temize çıkmaya,aklanmaya yorulur. Beyaz keçi ise, tartışma yaşadığınız biri ile daha sonra iki sıkı dost olmanıza, duvar ise, engellemelere yada işlerinizin yoluna girmesi için belli bir zamana ihtiyaca ihtiyacınız olmasına yorumlanır.
     Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…