Özel Rüya Yorumu

Özel rüya yorumu; Rüyanız neye delalet ediyor, Şerri işareti veya rahmani anlamı nedir? Hayır yönünden işareti neyse size anlatılır. Size özel hayatınıza, işinize ve yaşantınıza özel yorum yapılmaktadır. Yorumlar sözlük veya benzeri kitaplardan yapılmaz direk ilham ve manevi bir tasarruf ile Hüddam ilmiyle rüya keşif ilimleri kullanılarak yapılır. Rüya aleminden bir ( Melik “Hüddam”) vasıtasıyla rüyalarınız için bana aracı oluyor mübarek daveti yaparak rüyanız yorumlanır. Su dolu bakır kase içinde rüyanızı sorarım, su dolu bakır kasede rüya hüddamının mührü yazılıdır ve hangi ayet ile bu işe muteber ise o mührün ve ayetin yüzü suyu hürmetine bana rüyaların keşif kapılarını, esrarlarını gösterir ve bende rüyanızın yorumunu yaparım.

Derme çatma uydurma yorumlar kesinlikle yapılmaz. Hoca yorumu el almış işin ehli ledünni ilimler ile rüya meliklerinden bir hüddam vasıtasıyla rüya tabirleri yorumları yapıyoruz.

Özel rüya yorumu, görmüş olduğunuz bazı rüyaların siz değerli okuyucuların etkisi altına aldığını bilmekteyiz. Bu alanda sizlere en doğru bir şekilde yorumlarda bulunacak rüya yorumu yapan hocalarımız ile hizmet vermekteyiz. Görmüş olduğunuz rüyalarınız bizler içinde önem ve anlam taşımaktadır.

NOT; Özel rüya yorumunda bulunacak arkadaşlarımızın Rüya Üstatları tarafından rüyalarınızın yorumlanması için 100 TL gibi ufak bir ücret belirlenmiştir. Şunu bilmenizi isterim ki bizler için her rüyanın bir değeri ve anlamı vardır. Fakat bizi tanıyanlar bilir ki yukarıda belirttiğimiz gibi görmüş olduğunuz rüyalara ilmi teknikler ile bakarak cevap vermekteyiz. Bu emeğin karşılığı tabi ki de olmaz fakat sizler için zaman ayıran hocalarımıza da bu sayede ufak lütuflarda bulunmanız gerektiğine inanmaktayım. Allah c.c yaptığınız bu bağışları emeği geçen kişiler üzerinde kabul buyursun inşallah.

Hesap Sahibi: HAKAN AKBAŞ

BANKA: ZİRAAT BANKASI ===ŞUBE KODU; 0547  HESAP NUMARASI; 826436075001

İBAN NO; TR 31 0001 0005 4782 6436 0750 01

Dikkat: Ödeme yapan arkadaşlarımız mail üzerinden ödeme yaptıklarını belirterek Özel rüya yorumu için istenilen bilgileri ve görmüş olduğunuz rüyanızı yazmanız yeterli olacaktır.

Dikkat: Rüya Yorumları Akşam saat 19:00 itibari ile yapılmaktadır. Bunun sebebi ise rahmani davetler akşam ezanı sonrası ve yatsı ezanı sonrası açılmasından dolayıdır.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Rüyanızın özel yorumu için bizlere“”””DİNİRUYATABİRLERİ.COM.TR@GMAİL.COM”””” bu adresten iletişime geçmeniz ve mail ile rüyanızı yazmanız rica olunur.

Yıldızname Nedir

Yıldızname nedir, yıldızname bakımı kişinin doğduğu tarih, yıl, ay ve güne göre çıkartılan kişi hakkında kaderi ve ilmi bilgiler barındıran bir nevi haritadır. Sadece kalp gözü açık ve yıldızname bakımı hakkında ilim sahibi kişilerin yapabileceği bu bakım türü kişinin vermiş olduğu bilgiler içerisinde yalnızca ağzı dualı ve ilim sahibi kişilerce bakılır. Kişilerin karakteristik özellikleri mizacı, huy ve ikili ilişkilerdeki uyum konusunda tercih edilen bir bakım türüdür. Yaşantımızın hangi evrelerde geçeceğine, yaşam içerisinde neler ile karşılaşabileceğimizi gösteren ilmi bilgiler içermektedir.

Kişiye özel Yıldızname bakımın da Allah-u Teala-nın vekil kıldığı hadim davet edilip, sorgu sual şeklinde kaderi nispeti olarak bakım yapılır. Bu bakımda suya kişinin üzerine müvekkel olan ervah davet edilir ve onun üzerin de yıldızname bakılır. Bu davete rahmani duru görü sual bakımı denir. El almış hocalarımız kişiye özel bakımda bire bir görüşerek bakım yapmaktadırlar. Özel Yıldızname Falı Baktırmak için linke tıklayın…

NOT: Kişiye özel yıldızname bakımları ücret mukabilinde bakılmakta olup, özel yıldızname bakımı yaptıracak arkadaşlar için 150 TL ücret belirlenmiştir. Dikkat: Ödeme yapan arkadaşlarımız mail üzerinden ödeme yaptıklarını belirterek adınız, anne ve baba adı doğum tarihini gün, ay ve yıl olarak belirterek medeni hallerini yazmaları yıldızname bakımı için önem arz etmektedir.  Allah c.c yaptığınız bu bağışları emeği geçen kişiler üzerinde kabul buyursun inşallah.

Kişiye özel yıldızname bakımı için bizlere :

“”””DİNİRUYATABİRLERİ.COM.TR@GMAİL.COM“”””  adresinden ulaşabilirsiniz.

Özel Rüya Yorumu Nasıl Yapılır

Görmüş olduğunuz rüyalar sadece İslami yorum olarak yapılmaktadır. Bunu bilmelisiniz ve kesinlikle sizler için anlam ifade etmeyen bir rüya için özel rüya yorumun da bulunmayınız. Rüya yorumlarınız özel Rahmani melik daveti ile Rüya Ervahlarına sorularak ilmi yetkisi olan bir hoca tarafında sadece mail üzerinden yapılacaktır. Siz değerli takipçilerimizin de bu konu da hassas davranmasını bekliyoruz. Sadece özel rüyalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Rüyanız Nasıl Yorumlanır?

Öncelikle görmüş olduğunuz bir rüyada en ayrıntısına kadar emin bir şekilde ( Nesne ve Rüya Hali ) anlatmanız gerekir. Görmüş olduğunuz her obje yada canlı rüyanızda ayrı bir yorum taşımaktadır. Özel bir husus olarak da rüyayı gördüğünüz saate dikkat edilmelidir. Rüyanın zamanı, bu rüyanın gerçeklik payını ortaya çıkaracaktır.

Rüya Yorumu İçin Gerekli Olan Bilgiler

1-) Rüya yorumu yapılacak kişiden istenilen bilgiler. ( ADINIZ – ANNE ADINIZ- DOĞUM YILINIZ -G-A-Y ) şeklinde yazınız.

2-) Yorumu yapılacak rüyanızı yazınız. Görmüş olduğunuz rüyayı ayrıntılı bir şekilde yazmanız gereklidir.

3-)  Rüyanızın tahmini saati, nesne, canlı ve o anki halinize göre ( korku, sevinç, neşe, ağlama ) yazmanız rica olunur.

Bu bilgileri aşağıda belirtilen mail adresine mail yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Mailiniz bize ulaştıktan sonra saat 19:00 dan sonra rüyanızın islami yorumu sizler ile mail olarak paylaşılacaktır.

Rüyanızın özel yorumu için bizlere“”””DİNİRUYATABİRLERİ.COM.TR@GMAİL.COM“””” bu adresten iletişime geçmeniz ve mail ile rüyanızı yazmanız rica olunur.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Eslem Nur dedi ki:

  Yorumunuz icin cok tesekkur ederim. Gerçekten ilk defa bu kadar ayrıntılı ve güzel yorum yapan birini gördün.

  1. Merve dedi ki:

   Hayirli aksamlar,

   ben yurt disinda yasiyorum ve maalesef mail adresiniz gecersiz olarak gözüküyor. Bu nedenle rüyam´i yolliyamiyorum. Bana yardimci olabilirmisiniz?

 2. Mehmet dedi ki:

  Bende çok memnun kaldım her ayrıntısına kadar anlatıyor ve dedikleri gerçekten doğru diğer yorumcular gibi değil bundan sonra favorim bu site olacak

 3. Salih dedi ki:

  Hocam sizden Allah razı olsun çok güzel etkileyici bir yorum yaptınız bundan sonra favorim sizsiniz.

 4. Ebru dedi ki:

  Gerçekten çok ilgili ve her ayrıntıya göre rüya yorumu yapıyorlar herkese tavsiye ederim memnun kalacaksınız.

 5. Ramazan Aslan dedi ki:

  Gerçekten çok güzel yorum yapıyor herkese tavsiye ederim rüya yorumundan ziyade yaşadıklarımı anlatması bu işin ehli olduğunun ispatıdır

 6. elmas dedi ki:

  rüyamda arka arkaya sirali icinde biraz para bulunan kavanozlar gördüm.ne demek olabilir

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elmas Hanım Rüyanızın Yorumu
   Rüyada dolu kavanoz görmek, rüya sahibi için üzücü ve elem verici olayların son bulacağına yakın bir zaman da neşe ve sevince kavuşacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatlarında bolluk ve bereketin hüküm süreceğine kısmet açıklığına ve iş hayatında bol kazançlı ve hayırlı işlere girileceğine delalet eder. Bir dizi kavanoz görmüş olmanız ve içersinde para bulunması da aynı yorumla açıklanıp bolluk ve berekete işaret eder.
   İyi Günler Dileriz.

 7. Arif Aydın dedi ki:

  Hocam Allah razı olsun sizden verdiğiniz bilgiler gerçekten hayatımda çok büyük etki yarattı herkese tavsiye ediyorum sizi emeğinize sağlık.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Teşekkür eder iyi günler dileriz. Allah yar ve yardımcınız olsun…

 8. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Emine . Bugün akşama doğru uyuyakalnışım ve rüyamda eski sevgilimi gördüm . Düğündeydim ve her şey çok güzeldi . Şahsen kimseyi tanımıyordum ama herkes tanıdığım kişilermiş . Daha sonra arkadan eski sevgilim geldi . Takım elbise giymişti . Bana evlilğinin sorunlu olduğunu ve mutlu olmadığını söylüyordu . Zaten isteyerek evlenmedim dedi . Çok mutluydum ona sımsıkı sarılmak istiyordum . Ve daha sonra birlikte arabasına binip kaçmak için koşarken benim terliğim yırtıldı . Oda beni kucağına aldı . Terlikleri de aldım elime . Birlikte etrafa baktık ve ona düğünümü böyle güzel bi yerde yapacağım dedim . Etraf çok güzeldi . Yemyeşil ve çiçekler vardı . Sonra uyandım . Rica etsem yorumlar mısınız ? Teşekkür ederim 🙂

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Emine hanım rüyanızın yorumu
   Rüyada eski sevgiliyi görmek ve konuşmak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin eski kırgınlık ve üzüntülerinden sıyrılacağına hayatına tekrar neşe ve mutluluk yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin tekrar mutlu olacağı bir işe veya bir gönül ilişkisine yelken açmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hatalarından ders çıkarıp daha akıllıca adımlar atacağına tabir edilmiştir.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 9. neriman dedi ki:

  Merhaba,
  Sabah mailinize bi rüya göndermiştim. Dönüş yapılmadı. yardımcı olabilir misiniz.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Neriman Hanım Rüyanız mailinize gönderilmiştir.
   İyi günler dileriz.

 10. ahu dedi ki:

  Ben dün mail adresinize mümkünse yorumlamanız için rüyamı yazmıştım . Hala cevap alamadım. Rica etsem bakabilrmisiniz. Teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ahu Hanım Mailiniz Gözükmemektedir rica etsek tekrar gönderirseniz en kısa zamanda yorumlanacaktır.

   1. ahu dedi ki:

    tekrar yolladım. okuyup yorumlarsanız çok sevinirim . Şimdiden çok teşekkür ederim.

    1. Yorumcu dedi ki:

     Ahu hanım özür dileriz fakat gözükmüyor. yazıyı yazdığınız şekilde gönderme imkanınız olur ise cevaplamak isteriz.

     1. ahu dedi ki:

      Rüyamda tren gibi bişeyin içindeyim arkadan biri 2 defa 1 milyonuncu kim diye bağırdı o bendim ama korktum öğrenicekler diye . Sesimi çıkartmadım ayağa kalktım trenin penceresinden bulutları gördüm birinin üzerinde fil resmi vardı . trenden indim vakit akşamdı ama ay ışığı vardı. o heybetli bulutlardan biri kumaş topu gibi katlanmış halde göbeğime kadar indi ve yanıma geldi bulutu tuttum çok güzelmiş keşke yanımda makas olsaydı biraz keserdim dedim. tam o anda gökyüzünde nurani bir ışık kafamın üzerinde yandı ve üzerime bembeyaz pırıl pırıl tüller düşmeye başladı gökten 2 tanesini aldım sonra kucağıma gökten bembeyaz bir bohça düştü tuttum içinde yine bembeyaz ışıl ışıl tüller gümüş simden işlemeler vardı. arkamı dönüp yürümeye başladım elimde bohçayla o kadar mutluydum ki mutluluktan uyandım. saat sabaha karşı 4 gibiydi rüyayı gördüğümde. şimdiden çok teşekkür ederim . saygılarımla !!!

     2. Yorumcu dedi ki:

      Merhaba Ahu hanım rüyanızın yorumu, görmüş olduğunuz rüya farklı anlamlar içermek ile beraber Görülen fil resmi, güç ve kudret sahibi olmaya, tren hayırlı bir yolculuğa, Bulutlar ise özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüzü sevdikleriniz için kısmi de olsa sınırlamanıza işaret eder. Rüyanızın genel olarak yorumu ise uzun süredir gerçekleşmesi için uğraş verilen bir işin gerçekleşmesine, bekar kimseler için iyi ahlaklı, temiz kalpli biri ile tanışmaya, evli kimseler için hayırlı bir evlada yahut kişiyi sevindirecek müjdeli bir havadis almaya işaret eder.Aynı zamanda görmüş olduğunuz rüyada iş veya özel yaşam ile ilgili bir yolculuğa çıkabileceğinize bu seyahatin sizin için çok hayırlı olabileceğine rivayet edilmiştir. Rüyalar genel anlamda yorumlanırken kişinin ilk uyandığı andaki duygusal yönüylede bağlantılı olup, kendinizi mutlu hissetmeniz rüyanızın hayır olmasına delalet eder.
      Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun.

     3. ahu dedi ki:

      ÇOK çok teşekkür ederim. Vaktinizi ayırıp yorumladığınız için inşallah dediğiniz gibi çıkar .

     4. Yorumcu dedi ki:

      İnşallah Ahu Hanım. Gaybı Yanlızca Allah’u teala bilir. Bizim görevimiz elimizden geldiğince yorumlayabilmek.
      İyi geceler dileriz.

 11. Orkun dedi ki:

  Merhaba,
  Dün akşam mailinize bir rüya göndermiştim dönüş yapılmadı. Yardımcı olabilirmisiniz ?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Orkun Bey göndermiş olduğunuz rüya görünmemektedir. Rica etsek yazınızı yazmış olduğunuz şekilde tekrar gönderir iseniz en kısa zamanda yorumlanmaktadır. İyi günler dileriz.

   1. Orkun dedi ki:

    Bismillahirrahmanirrahim

    Merhabalar,

    Rüyamda yeşillik bir alandayım. Önümde yeşil yeşil ağaçlar var. Arkama baktığımda beyaz keçiler görüyorum. Özellikle bir tanesi başını yukarı doğru kaldırmış bana bakıyor. Bende önümde duran yeşil ağaç dallarından kırmaya başlıyorum amacım keçileri doyurmak. Ağaç dallarını da kırmak zor oluyor benim için. O sırada sağ tarafıma doğru bakıyorum zeytin ağaçları görüyorum. Zeytin ağaçlarını çok beğeniyorum. Dalları kırmaya devam ederken el arabası alayım da öyle götüreyim diye düşünüyorum. Sonra arka tarafımda beyaz pick-up tarzı araba yaklaşıyor. Arabadan eski işimdeki patron ve damadı iniyor onları görüyorum. Daha sonra aynı alandayım kiremitten yaklaşık 50-60 cm yüksekliğinde kısa bir duvar görüyorum. O duvarın arkasında da eski iş yerindeki idari işler yetkilisini görüyorum.
    Not: Son zamanlar da rüyamda gördüğümü bahsettiğim kişiler ile temasım olmadı.
    Ayrıca sabah 06:30 civarında uyandım ve rüyam çok tazeydi.

    Yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler

    1. Yorumcu dedi ki:

     merhaba orkun bey rüyanız hayır olsun, rüyanızın yorumu, rüyanızda görmüş olduğunuz obje ve nesnelerin ayrı ayrı yorumları olmak ile beraber rüyanızın genel olarak anlamı, çalıştığınız işyerinde yahut ayrılmış olduğunuz iş yerinde belli bir dönem sıkıntılar yaşamış olmanıza işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geçmişte haksız yere suçlanmış olmasına, elinde olmayan nedenler ile dışlanmasına fakat Allah’ın izni ile gelişen olayların lehinize olacağına, sizi kıran yada üzen kişilerin kapınıza gelmesine, özür dilemesine delalet eder. Bu dönem içersinde sizin sabır ve sukunet içersinde olmanız gerektiğine, böyle davranarak kazananın siz olacağına, yanlışların düzelmesine, tabir edilmiştir. Genel olarak rüyada görülen zeytin ağacı:temize çıkmaya,aklanmaya yorulur. Beyaz keçi ise, tartışma yaşadığınız biri ile daha sonra iki sıkı dost olmanıza, duvar ise, engellemelere yada işlerinizin yoluna girmesi için belli bir zamana ihtiyaca ihtiyacınız olmasına yorumlanır.
     Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 12. Mehmet dedi ki:

  Selamlar, Rüyamda Esimle bi yere gidiyorduk. Yolda Esimin Tuvaletti geldi. Sonra bi Araba Parkina girdik. O Parkta bi kac tane Tuvalettler duruyordu ve Tuvaletlerin önünde Milet sira bekliyordu.
  Ben orda sirada bekliyen bi kac kisiyle konustum ve sonra Esim sirada beklemeden Tuvalete girdi.
  Bende Tuvaletin önünde bekliyordum. Esim Tuvaleten cikinca yahni Kapiyi acinca, anladim ki büyük Tuvaletini yapmisti ve Tuvaletti az kirletmisti.

  Yurumlariniz icin Allah razi olsun.

  Selamlar Mehmet

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey rüyanız hayır olsun. rüyada kirli bir tuvalet görmeniz: görülenin aksine kişinineline geçecek mal ve mülke işaret eder. Görmüş olduğunuz rüyada eşinizin çıkmış olduğu tuvaletin kirli olması, eşinizden kaynaklı hayır içersinde olmanıza, eşinize miras yolu yahut çalışmalırı neticesinde elde etmiş olduğu kazanca delalet eder. Her anlamda gördüğünüz rüya hayrınıza olup gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun.

 13. mehmet dedi ki:

  Merhabalar Kolay Gelsin. Rüyamda eve giderken 2 kişi tarafından önüm kesildi. Daha sonra bunlar kalabalık olmaya başladılar. Ben biraz kafa tutunca dikleşince biraz arbede çıktı. Cebimde belli bi miktar para arabanın anahtarı ve cep telefonu vardı.Sonra bizim mahalle çocukları ordan geçerken göz işaretiyle olayı gösterdim ve anladılar. Bi anda onlara saldırdılar ve ben hızla koşarak ordan uzaklaştım ancak koşmaya başladığım yerle durdugum yer çok farklı. Sonra kuyumcuya girdim olayı anlatıp üzerimdeki eşyaları emanet bıraktım. Çıkıp dolmuşa bindim ve şapkamı takıp gizlenmek istedim. Tam indiğim yerde yine karşıma çıktılar. Bu sefer elimde bir anahtar var ve rastgele sahipsiz bir arabaya binip sürüyorum. Belli bi mesafe yol aldıktan sonra kaza yapıyorum. Kazadan sonra yine karşıma çıkıyolar. Bıçak çekiyolar ve Bizden kaçamazsın ama Buraya kadardı Seni oyuna getirdik Hepsi bir şakaydı dedikten sonra hemen gözden uzaklaştılar. Bende kuyumcuya tekrar dönüp emanetlerimi aldıktan sonra evime gittim. Şaşkın bi şekilde tam eve girdiğimde rüyadan uyandım.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu:Rüyada eli bıçaklı birinden kaçtığını görmek; rüya sahibinin gerçek hayatta karşısına çıkan dengesizce yaklaşımları ve tavırları ile insanların huzursuz olmasına sebep olan, kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederek insanlara zarar vermekten çekinmeyen art niyetli kimselerin varlığına delalet edilir. Rüyada eli bıçaklı birinden kaçtığını görmek, bazen de kişinin hırslı yapısı ve dik duruşu sayesinde karşısına çıkan tüm engelleri aşan, hayatın omzuna yüklediği yüklerden kaçmak yerine onlarla savaşarak mücadele eden kişiye işaret edilir. Görmüş olduğunuz rüyada sizi bıçakla kovalayanların sizden uzaklaşmış olması çevrenizdeki art niyetli insanların size zarar veremeyeceğine, size karşı ezik duruma düşeceklerine yorumlanır.

 14. elif dedi ki:

  Hocam iyi günler.
  Rüyamda yolda giderken kırmızı kurdelalı küçük altın gördüm çok parlıyordu almayı düşünmüyordum ama tanımadığım bir bayan benden önce almaya giderken altını ben aldım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elif hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu: rüyada kırmızı kurdelalı altın görmek, farklı anlamlar içermek ile genel anlamı ile hayra yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören bekar bir hanım ise, kendisine itibar edilen, çevresi tarafından sevilip sayılan, hürmet edilen hali vakti yerinde biriyle evliliğe işaret eder. Gören kişi evli ise kişinin umre yada hac isteği içersinde olmasına bununda Allah’ın izni ile gerçekleşmesine tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya bazı alimler tarafından kişinin geçmişte işlediği günahlardan pişmanlık içersinde olmasına, tövbe isteği içersinde olup, dini konulara yönelmeye yorumlanmıştır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 15. elif dedi ki:

  Hocam günaydın,
  Rüyamda ölen ünlü bir sanatçıyı görüyorum. Beni sevdiğini söyleyerek bana beyaz bir kasket ve beyaz bir t-shirt veriyor. Ben çok mutlu oluyorum. Ben t-shirt nü sakıncalı olabilir diye başka bir eşyanın içine saklıyorum(siyasi nedenden dolayı)Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   merhaba elif hanım rüyanız hayır olsun. rüyanızın yorumu, rüyanız da ölmüş bir ünlü görmek, büyük umutlar ile girilen bir iş yada olayın bazı engellemeler ile karşılaşmasına işaret eder. Aynı zamanda girilen işlerde maddi kayıplar yaşamaya, hüzünlü anlar yaşamaya tabir edilmiştir. Fakat rüyada görülen beyaz tişört ve kasket bu zor zamanları kısa zamanda atlatmaya, sorunların tek tek aşılmasına ve yaşanacak güzel anların varlığına yorumlanmıştır. kalbinizi ferah tutmanız dileği ile.
   Allah yar ve yardımcınız olsun…

 16. oya dedi ki:

  benım annem rahmetlı oldu,ruyamda annemın yanındayım gıtmek ıcın yalkınca annem benım kocama selam yolluyor annem mutlu ve güler yuzlu ben anneme sarılıp opuyorum,bu rüyamın anlamını merak edıyorum ,ıyı gunler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba oya hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu: rüyanızda rahmetli annenizi görmüş olmanız, annenize olan özlem duygusuna, hayattayken aranızda olan sevgi bağına işaret eder. Görmüş olduğunuz bu rüya annenizin sizden hayır duası beklediğine ve belli zamanlarda kabrini ziyaret etmeniz gerektiğine tabir olunur. Gördüğünüz rüya hayırlı bir rüya olmak ile beraber gönül ferahlığı içerisinde olmanıza yorumlanır.
   İyi Günler dileriz…

 17. şeyda karahüyük dedi ki:

  mehmet karahüyük anne adı aynur. doğum tarihi 23.12.1982

  eşim rüyasında benim üçüz doğurduğumu görmüş ilk çocuk erkek olmuş. kucağına alıp ismini koymuş kenara koyunca çocuk yürümüş ikinci yine erkek olmuş ismini koymuş oda yürümüş ama koyduğu isimleri hatırlayamıyor. 3. kız olmuş içinden MERVE koymak geçmiş ama bununda adını sen koy diye bana sormuş bende MERVE demişim ve ismini merve koymuşuz. yorumlarsanız çok sevinirim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba şeyda hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu farklı anlamlar içermek ile beraber:Rüyada üçüz bebek doğurduğunu görmek, rüya sahibinin hayatına dair önemli kararlar almasına, alınan bu kararların kişinin geleceğine olumlu yansımasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşanan sağlık sorunlarının son bulmasına, şansın kişiden yana olup, kişinin yüzünün güleceğine rivayet edilmiştir. Yeni doğmuş bebeğin rüyada yürüdüğünü görmek, atacağınız adımlar ile çevrenizi şaşkınlık içersinde bırakacağınıza delalet eder. Aynı zamanda hane içersindeki gelişecek güzel olaylara tabir edilmiştir. Rüyada merve ismi ise, salih bir rüya olup islam rüya tabircileri tarafından bereketli kazanca, beklentilerin gerçekleşmesine ve uzun bir bekleyişin sona ereceğine tabir olunur. Genel anlamı ile eşinizin görmüş olduğu rüya içersinde bir çok hayırı barındırıp, güzel bir geleceğin ilk ışıltısıdır Allah’ın izni ile…

 18. elif dedi ki:

  Hocam hayırlı cumalar,
  Rüyamda bir arkadaşım bana üç bin lira kağıt para ve paranın kenarına iğnelenmiş iki tane minik altın takılı para hediye veriyor bende mutlu oluyorum.Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Sizede hayırlı Cumalar Elif hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu:Rüyada kağıt para görmek, rüya sahibinin iş hayatında sorun ve sıkıntılar yaşadıktan sonra rahata ermesi olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında kısa süreli maddi kayıplar yaşayacağına borçlanacağına fakat işlerini düzeltip çabuk toparlanacağına delalet eder. Rüyada kağıt para görmek, Görülen bu rüya kişinin sorun ve sıkıntılarını aştıktan sonra refah bir yaşam ve lüks bir hayata yorumlanmıştır. Altın takıldığını görmek de benzer anlamlar içermek ile beraber, kişinin gönlünce harcama yapabileceğine, zahmetsiz kazanılan mal ve mülke tabir olunur. Fakat bu rüya aynı zamanda uyarıcı olup, kişinin harcama yaparken israfa kaçmaması gerektiğine yarınlarınıda düşünmesi gerektiğine tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin tecrübesi olduğu konulara, bir iş hakkında deneyim elde etmeye yahut elindeki zanaata yorumlanmıştır.

 19. Hamide ORTATAŞ dedi ki:

  Hocam, rüyamda 4 ay önce vefat etmiş babamı gördüm.Babam düzgün bir bahçenin en önünde duruyordu.Bahçedeki ağaçlar çok düzgün ve hepsi aynı boy ve hizada idiler.Hepsi aynı ağaçtı.Yaprakları kocaman kocamandı.(Muz ağaçları gibi)Babam kollarını ve ayaklarını sıvamış hortumdan akan bir sudan ya abdest alıyordu yada ellerini yıkıyordu.Babamı görünce babam ölmemiş burda diye seviniyorum.Ama babamın yüzü hiç gülmüyordu..Hocam rüyamı yorumlarsanız sevinirim.Allah razı olsun

  1. Yorumcu dedi ki:

   Değerli kardeşim rüyanız hayır olsun. Hamide hanım rüyanızın yorumu:Rüyada ölmüş olan babayı görmek, babanızın sizden memnun olduğu ve hakkını size helal ettiği manasına gelmektedir. Geçmiş yaşantılarınızda yaptığınız hareketler ile babanızın sizi takdir ettiği anlamı çıkmaktadır. Aynı zamanda sizin babanızı çok sevdiğinizi ve ömür boyu onu çok özleyerek yad edeceğiniz manasına gelmektedir. Aynı zamanda sizden hayır duası beklemesine, ara sırada olsa mezarını ziyeret etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada ağaç ve büyük yapraklar görmek, kişinin aile bağlarına olan düşkünlüğüne, afiyet içersinde geçecek uzun bir ömre yorumlanır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 20. ayşegül dedi ki:

  merhabalar adım ayşegül anne adım songül doğum yılım 25.11.1992

  Öncelikle 18 mart gecesi yatmadan önce Allahın 99 ismini zikretim ve çok istediğim bir dileğim var gerçekleşmesi için dua ettim öyle uyudum. rüyamda şehitlik mezarında gezdiğimi gördüm ve bilmediğim tanımadığım bir şehirdi ve çok yüksek bir kesimdeydi dağlık bir yerde ve akşam saatleriydi ama ışıklandırmalar vardı ürkütücü değildi gezindiğimde kalabalıktı insanlar vardı onlarda geziyorlardı ve çok huzurluydum daha sonra gezerken yokuş çıktı önüme ve yokuştan çıktığımı gördüm daha sonra mezarın başında ağlayan 4 yaşlarında kız çocugu gördüm yanına gidip neyin var diye soracakken rüyadan uyandım .. yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim allah razı olsun şimdiden çok önemli benim için

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ayşegül hanım rüyanız hayır olsun. rüyanızın yorumu:Rüyada şehit mezarı görmek, kişinin yaşamın anlamını sorgulamasına, niye, niçin, neden gibi soruları sormasına, vicdan muhasebesi içersinde olmaya işaret eder. Gören kişinin yaptığı hata ve yanlışları gözüne getirmesine, bunları düzeltme isteğine delalet eder. Rüyada şehit mezarı görmek, rüya sahibinin yaşamına yeni bir sayfa açacağına, kötü ve yanlış olan şeylerden uzak kalıp, iyiye ve güzele yöneleceğine rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin maneviyata yöneleceğine, dini konulara meyil edeceğine tabir olunur. Rüyada şehit mezarı görmek, kişinin geçmişte önemsemediği, değerini anlamadığı bugün özlemle yaad ettiği olaylara yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşamına çeki düzen vereceğine, insanlara karşı yardım ve hayır içersinde olacağına yorumlanır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin istek ve hayalleri adına uğraş vermesi gerektiğine, rızık, iş yaşamı, huzur ve mutluluk için çaba ve emek gösterilmesi gerektiği olarak da tabir edilmiştir.

 21. pınar dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda yengem bana 2 tane gümüşten çeyrek altın ve yanında da yaprak şeklinde oda gümüşten gümüş bir hediye veriyordu rüyamı yorumlarmısınız? Teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba pınar hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada gümüş görmek; her anlamda güzelliğe ve hayra işaret eder. Rüyasında gümüş gören kişi yadım sever, iyi huylu, insanlara yardım etmekten çekinmeyen, kalbi temiz insanlara işaret eder. Rüyada gümüş görmek bir diğer yandan da zenginlik, bolluk, kısmet ve mutluluk anlamına gelir. Rüyasında gümüş gören kişi, tüm yaşam telaşından kurtulur, sürekli zamanla yarışmak derdinde olmaz ve rahata erer. Rüyada gümüş görmek aynı zaman da hayırlı kısmetli işlere ermeye, yüksek makamlara ermeye, hane içinde huzurun bozulmamasına yorumlanır. Görmüş olduğunuz rüyada gümüş takılar ve aldığınız hediyeler aynı zamanda aile içi kırgınlıkların son bulacağına, üzülüp sıkıldığınız bir durum var ise kısa zaman içersinde çözüm bulunulacağına tabir edilmiştir. Gören kişiler için her daim hayra yorumlanmış olan gümüş simgesi islam alimleri tarfından da salih rüyalardan kabul edilmiştir.

   1. pınar dedi ki:

    Teşekkür ederim yorumunuz için, mutlu oldum yazdıklarınızla. Hayırlı günler diliyorum.

    1. Yorumcu dedi ki:

     Biz teşekkür ederiz Pınar hanım. Sizede hayırlı günler dileriz…

 22. deniznur dedi ki:

  Merhaba hocam, rüyamda hayvan başını (eti) parçalara ayırdığımı gördüm. Elimde keser gibi büyük bir alet vardı rüyamı yorumlarmısınız?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Deniz hanım rüyanız hayır olsun. Değerli kardeşim rüyanızın yorumu: Bir kişi rüyasında dinen caiz bir hayvanın etini parçaladığını görür ise, bu kişinin hayrına yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişilerin hayvanın her hangi bir uzvunu yada başını parçaladığını görmesi, kişinin gerçekleşmesi için bir çok kişiyi araya soktuğu bir işinin gerçekleşmediğine fakat kişinin yılmayarak kendi uğraşları sayesinde istediğini elde edeceğine tabir edilmiştir. Gören kişilerin azim ve kararlılığı sayesinde arzularının gerçekleşmesine yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya kazancınızdan çevrenizdeki eş, dost ve akrabalarında faydalanacağına yorulur. Rüyada dinen caiz olmayan bir hayvanın etini parçalak ise, iş yada özel yaşamınızda huzurunuzu bozmak isteyen bir takım insanların varlığına yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin bu kişilere karşı uyanık olmasına, tedbirli davranması için uyarıcı niteliğinde bir rüyadır.
   İyi günler dileriz…

   1. deniz dedi ki:

    Hayırlı cumalar hocam. Yorumunuz için sağolun.

    1. Yorumcu dedi ki:

     Teşekkürler Deniz hanım sizede hayırlı cumalar…

 23. elif dedi ki:

  Hocam iyi günler,
  öncelikler yorumlarınız için teşekkür ederim.
  Rüyamda benim patronum boşanmış olduğu eşi ve kızı ile bir masada oturup yemek yiyoruz. Sonra patronun kızı ile uçağa binmek için uçağın beyaz merdivenlerinden çıkıyoruz ve uçağın her tarafı beyaz bu merdivenler o kadar yüksekmiş ki ben yere bakmaya korkuyorum.Rüyamı sabah 06:30 da gördüm.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elif hanım rüyalarınızı bizimle paylaştığınız için biz teşekkür ederiz. Rüyanızın yorumu: kişi rüyasında patronunun ailesi ile beraber yemek yediğini görmesi, rüya sahibinin iş yaşamı ile bir takım sorunlar yaşayacağına, iş ortamında bazı aksilikler yaşamasına yorulmuştur. Fakat rüyanızın sonunda Patronunuzun ailesi ile beraber uçak yolculuğuna hazırlanmanız hayrınıza gelişmelerin olacağına delalet eder. Rüyada görülen beyaz uçak kişinin iş yaşamında mevki makam sahibi olacağına, hedeflerine ulaşmanıza tabir edilmiştir. Görmüş olduğunuz uzun merdivenler ise, bu yolda önünüze bir takım engellerin olacağına fakat sizi başarıya giden yolda hiç bir olayın etkilemeyeceğine yorulur.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 24. Rabia pınar dedi ki:

  Hocam hayırlı günler. Çok ilginç bir rüya gördüm size sormak istedim. Annemle alışverişe gidiyoruz ve ordan bir yerden çıkıp annem bir yer açılmış oraya gidelim diyor sonra benim boşver dememe rağmen annemin söylediği yere gidiyoruz. İçeri girip annem kendine bir adet pantolon alıyor ve o anda içeri 6-7adet belalı tiplerde adamlar giriyor bana bakarak. Oradaki mağazanın müdürü rabia hanım dışarı çıkın diyor ben şaşırıyorum ve bir kadın geliyor yanıma görevli rabia hanım dışarı çıkın kapıda sizi teyzeniz bekliyor diyor ve biz annemle koşar adım dışarı çıkıyoruz. Dışarıda teyzemle karşılaşıyoruz ama adamlar peşimizden geliyor annem teyzem ben aracımıza doğru koşarken annem ben yoruldum siz arabaya koşun beni geçerken alın diyor ve biz teyzemle arabaya doğru koşuyoruz bu arada adamların bir tanesi geliyor ben yumruk atıp kaçıyorum bu arada arabamın yerini bulamıyorum bir tümsek var kum yığını gibi onun arkasına koşuyoruz arabam orada tam teyzemle arabaya binerken teyzemi adamlardan bir tanesi arabadan atıyor sonra ben kapıyı kilitleyecekken adamın diğeri kapıyı tutup açtı başka bir adam yaklaştı ben imdat diye bağırınca arabaya ispirto döktü ve ateş çakıp arabaya attı ve ben arabanın içinde yandığımı gördüm sonra ağlayarak uyandım hocam. Bu rüyayı gördüğümde 06:35’di. Hocam allah rızası için yorumlarmısınız? Şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Değerli kardeşim görmüş olduğunuz rüya görünüş itibari ile ürkütücü görünsede rüya alimlerinin tabirlerine göre, tam aksi anlamlar içermektedir.Rüyada Yandığını Görmek; Rüyada yandığını görmek rüya sahibinin temiz kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğuna delalettir. Allah yolunda ilerleyen ve ahirete uygun bir yaşam şekline sahip olunduğuna işaret eden rüya, kişinin mutlu huzurlu geçecek bir ömre sahip olacağına tüm yaşamı boyunca dertsiz sıkıntısız bir ömür geçireceğine iş hayatında ve sosyal hayatında kişiliğiyle hep sevilen kişi olacağına makam ve mevki yönünden de yüksek mertebelere ereceğine işaret edilir.Rüyada yanmak kişinin bu dünyadaki günahlarını arındırması olarak ta bilinir. Kişi geçmişte yapmış olduğu günahları bu dünyanın sorun ve sıkıntıları ile cezasını öder. Bir takım sıkıntılar yaşayacağınıza fakat bu durumda sabır ve sukut içersinde geçirilen bu dönemden sonra hayırlara açılan kapıların olacağına rivayet edilir. Yinede sizi bu tarz olumsuz yönde etkileyen rüyalar görür iseniz yapmanız gereken;Kötü (korkulu), rüya gören kimse ise, gördüğü bu hoşlanılmayan ve hoşlanmadığı rüyanın hayra dönmesi için Cenab-ı Allah’a sığınmalı ve O’na dua edip yalvar malıdır.Gördüğü bu kötü rüyanın şerrinden (zararından) ve şeytanın şerrinden Allah’a sığınmak ve üç defa “Euzü billahimineşşey- tanirracîm” duâsını okumalıdır. Yani:“Allah’ım! gördüğüm bu korkunç rüyanın şerrinden ve senin ilahı rahmetinden kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınırım” demektir.Bu kimse, gördüğü karışık rüyanın etkisiyle korku içinde titreyerek uyandığı zaman, “üç defa sol tarafına” hafif bir sesle tükürür gibi “tuh tuh” demelidir. Ve rüyâyı gördüğü zaman­ki yatıyor olduğu yanından diğer yanına dönmelidir. Böyle yaptığı zaman sakinleşecektir.
   Gönlünüzü ferah tutmanız dileği ile…

 25. Tahir dedi ki:

  iyi aksamlar. rüyamda sanki ev inşa edilecek gibi kazılmış bir arsa gördüm. içi ve etrafı kanlıydı ve gokyuzunde çook karga vardı kargalar hep birlikte sankı hareket ediyordu ve bana doğru geldiler . ben yere yatarak başımı eğdim ve hepsi başımın üstünden hızla geçtiler. hayrolsun ne ola ki. ve o gunlerde mülk suresi 14.ayeti okuyum ya latif ya habir diyerek uyumuştum

  1. Yorumcu dedi ki:

   Değerli kardeşim rüyanız hayır olsun. Görmüş olduğunuz rüya sizin için bir uyarı niteliğinde olup, iş yada sosyal yaşamınızda yüzünüze gülüp arkanızdan düşmanlık yapan insanlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin beraber iş yaptıkları yada yakın çevresinden bir takım kişilere karşı algıları açık, davranışlarıda temkinli olöalıdır. Rüyada görülen kanlı arsa, ev ve karga sürüsü görmek, rüya alimleri tarafından genel anlamı ile art niyetli insanların varlığına yorumlanmıştır. Görmüş olduğunuz rüyayı cidiye alıp, yapacağınız yatırımlarda yada beraber iş yapacağınız kişileri iyi tanıyıp, seçmenizde fayda bulunmaktadır.

   1. Tahir dedi ki:

    teşekkür ederim

 26. Elif dedi ki:

  Hocam iyi akşamlar rüyamda arkadaşım yeni bir ev almış giriş kat mutfağa giriyorum arkadaşım oturuyor mutfak dikdörtgen şeklinde sıkıcı bir mutfak değildi yerlerde 3 parça kırmızı hali dikkatimi çekiyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim hocam.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elif hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu:rüyada görülen mutfak genel anlamı ile hayra yorumlanmış olan bu rüya kişi bekar ise izdivaç ve nikahlanmak olarak tabir edilmiştir. Gören kişi evli ise hanesindeki güzel ve hoş geçime, eşi ve çocukları ile darlık çekmeden huzurlu bir yaşam sürmek olarak yorumlanmıştır. Rüyada görülen kırmızı halı ise, kişinin davranış ve tutumu ile arkadaş ve akraba çevresinden itibar görmeye, el üstünde tutulmaya rivayet edilmiştir. Çevrenizin size olan saygı ve sevgiyle bağlı olması olarak da yorumlanır.

 27. emel dinçay dedi ki:

  hocam selamün aleyküm rüyamda bir kadın seni öldürücem boğucak bende ölümü hissetmiyim çok uyuşturucu ver öyle senden bunu istiyorum diyorum oda kolumdan zerk ediyor zaman geçmeden kendimi kaybedip ölüm mü yada öldüğümümü sanıyorum ki şahadeti tam manasıyla sesli söylüyorum içimden bir rahatlık bir boşalma geliyor uçuyorum adeta sonra rüya bitiyor..

  1. Yorumcu dedi ki:

   Aleykümselam.
   Emel hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu: rüyada biri tarafından öldürülmek yada öldürülmeye çalışılmak, görülen kişi tarafından hayır görmeye işaret eder. Gördüğünüz bu rüya zor anınızda çevrenizde bir kadın tarafından size verilecek destek ve vefaya delalet eder. Fakat görmüş olduğunuz rüyada uyuşturucu kullandığınızı görmeniz, bazı olumsuzluklar yaşamaya, günlük yaşam içerisinde bazı hatalarınızın varlığına yorulur. Yapmanız gereken hayatınızda sizin bildiğiniz bazı olumsuz yanlarınızı telafi yoluna gitmeniz gerektiğine, böyle davranır iseniz şans ve talihin sizden yana olacağını bildirir

 28. BURCU dedi ki:

  Merhaba.Açık Kahverengi yavru bir fare gördüm hemen bir halı parçası gibi birşeye alıp pencereden aşagıya attım.Bu ne anlama geliyor.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Burcu hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada fare yavrusu görmek, güçsüz bir düşmanın olduğuna ve bu kişinin sizin için bir kötülük düşündüğünü gösterir. Fare yavrusunu eğer elinde görüyorsa ,bu içten pazarlıklı bir düşman kazanmak anlamına gelir. O kişi ile yakın arkadaşlık kurar ve kendisine kardeş gibi gözükür. Bu rüya genelde gören kişinin düşmanından bir menfaat elde edeceğine delalettir. Size düşmanlık eden birinden kalacak olan bir mala mülke yorumlanır. Ayrıca görmüş olduğunuz rüyada fareyi atmış olmanız çevrenizdeki art niyetli kişinin size ulaşabilecek güç ve kudreti bulamayacağına, her şekilde gülen tarafın siz olacağını bildirir. Gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle görmüş olduğunuz rüya sizin hayrınıza alametler içermektedir.

 29. nilüfer dedi ki:

  rüyamda sevdiğim adamı bizim evde görüyorum. evde kimse yok. sevdiğim adam bizim evde duş alıyor. o duş alırken kız kardeşim ve kuzenim çocukları ile eve geliyor. kardeşim ve kuzenim ile çocukları o kadar çık bakımlı giyinmişler saçları da öyle şaşırıyorum. ben hemen sevdiğim adama onların geldiğini söylemeye gidiyorum oda orada duştan çıkmış eşofman giymiş üstüne o arada babam başka odadan çıkıyor. bende aa babamda evdeymiş diyorum içimden. sonra sevdiğim adama arka odada onun yanına gidiyorum ve onların geldiğini söylüyorum. oda telaşlanıyor üzerini değiştirmeden pencereden atlayarak kaçıyor. bende ön kapıdan kalan kıyafetlerini veriyorum. hemen akabinde yine aynı odada görüyorum ikimizi bahçede ipe serili kıyeftlerini alıyor odada thsirtlerini askıya takıp bana veriyor bende odada bulunan eski ahşap büyük bomboş olan elbise dolabına asıyorum. yalnız dolapta asmak için ne bir demir nede başka bir şey var. çok küçük delikler var. o deliklerin içine takarak asıyorum. hatta şaşırıyorum ben bunları nasıl asıyorum diye ama sevdiğim adam thsirtlerini askıya geçiriyor bana veriyor bende kolaylıkla o deliklere asıyorum. odada ilk bizi gördüğümde o elbise dolabını görüyorum en belirgin onu görüyorum. ama içi bomboş. daha sonra biz onun kıyafetlerini birlikte yerleştiriyoruz.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Değerli kardeşim rüyan hayır olsun. Rüyanızın yorumu:Rüyada Sevgili Görmek ; Rüyada sevgili görmek rüya yorumlarında hayırlı haber olarak yorumlanır.Bazı rüya yorumlarında rüyada sevgiliyi görmek hayırlı bir şekilde evlilik yapacağınıza yorumlanır. fakat görmüş olduğunuz rüyada tedirgin olmanız, sevdiniz kişi ile endişe yaşamınız bazı sıkıntılar yaşamaya delalet eder.Görülen rüyada içi boş elbise dolabı aile içi bazı sorun ve tartışmaların yaşanacağına tabir edilir. Rüyanızın genel olarak tabiri sevdiğiniz adam ile kendi aileniz yada sevgilinizin ailesi arasında yaşanacak kırgınlıkları bildirir. Bu dönemde sabırlı davranıp, el ele verir iseniz sorunları aşacağınıza yorumlanmıştır.

 30. Mia dedi ki:

  Rüyamda Endonezya’ya gidiyordum. Orada bulunan türk arkadaş kızını bana emanet etmiş. Küçük sevimli güleç bir bebekti. Bizde sevgilimle beraber bana iş baktık. Kalabalık bir yer gördüm. Herkes tesettürlüydü. ve bu kalabalık genel anlamda iyiydi. Yani enerjisi çok iyiydi.
  Daha önce yine birkaç defa sevgilimi gördüm rüyamda ve ben yine onun yanında endonezyadaydım. sevgilim Endonezyalı. Bu yüzden sürekli kendimi onun yanında onun şehrinde görüyorum sanırım. Yorumlarsanız sevinirim.Teşekkürler…

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanızın yorumu:Rüyada sevgili görmek rüya yorumlarında hayırlı haber olarak yorumlanır.Bazı rüya yorumlarında rüyada sevgiliyi görmek hayırlı bir şekilde evlilik yapacağınıza yorumlanır.Rüyada sevgilinle gezdiğini görmek arzularınız ve hayallerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.Görülen bu rüya hayırlı mutlu mesut bir evliliğin habercisi olarak bilinir. Ayrıca rüyada size bırakılan emanet bir bebek görmek, yaşamı pozitif yönleri ile yaşamaya, mutluluk için çaba göstermeye, hayırlı işlere yönelmeye ve yaşama dört elle sarılmaya yorumlanır.

 31. hasan dedi ki:

  merhaba arkadaşlar rüyamda kocaman büyük zanerdersem yeşil renkli boğa yılanınnın önümde bedenimden aşağından yukarı doru kıvrıldğını sonra ise sol cebime aşağından cepime doru girdiği ve cebimde başını gösterdiğini gördüm .

  1. Yorumcu dedi ki:

   Değerli kardeşim rüyan hayır olsun. Rüyanızın yorumu: manevi yaşamdan uzaklığa işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yanlış arkadaşlıklar edinmeye, istemeyerek de olsa harama bulaşmak olarak tabir edilmiştir. Uyarı niteliğinde olan bu rüya varsa hatalarınız bir an önce telafi içinde olmanız gerektiğine, bilerek yada bilmeden işlenen günahlardan tövbe etmeniz gerektiğini bildirir.

 32. Hasan yaramis dedi ki:

  Hocam rüyamda banyoda namaz abdesti alıyordum tam sağ ayağımı yikayacakken uyandım

 33. melikşah özer dedi ki:

  merhaba . rüyamda annem evin anahtarını kaybettiği için kendi evimin anahtarını göndermemi istedi. ablam telefonu açmadığım için kızgındı sanırım. ama benim evimin anahtarı annemde değil eşimde ve bende. nedir yorumunuz çok merak ediyorum saygılar.

  1. Yorumcu dedi ki:

   İyi günler rüyanız hayır olsun. Bir kişi rüyada görülen anahtar genel anlamı ile güç elde etmeye, iş ve kuvvete tabir edilmiştir. Kişi rüyasında anahtarını kaybettiğini dair rüya görür ise, bu iş yada kuvvetten düşmeye yorumlanır. Sizin için uyarı niteliğinde olup, bu aralar yakın çevreniz ile tartışmalardan kaçınmanız gerektiğine, atacağınız adımlarda dikkatli davranmanız gerektiğine yorumlanır.

 34. Ramazan Çakır dedi ki:

  Annem ruyasinda;sag omzunda kendisiyle oynayan yilan gormus, sonra yere atlayip basina konmus bu sefer, ruya aninda biraz korlmus, tanidik biri de ona korkma sana bisey yapmicak demis,
  Yilanin basta sag omuzda sonra da basin uzerinde oynamasi nasil yorumlanabilir hocam

  1. Yorumcu dedi ki:

   Ramazan bey rüyanız hayır olsun. Rüyada görülen yılan genel anlamı ile alimler tarafından hayra yorumlanmamış olup, düşman ve sinsi birisine tabir edilmiştir. Yılanı baş üstünde görmek, devlet kademesinde birinden görülecek zarara yorumlanır. Fakat annenizin rüyasında tanık birinin zarar görmeyeceğini söylemesi, hayra tabir edilmiş olup, yaşanabilecek sıkıntıların geçici ve ufak çaplı olacağına yorumlanmıştır.

 35. şüheda dedi ki:

  Merhaba ismim ŞÜHEDA-anne adı NURGÜL- 29.06.2001 doğum tarihim rüyamda annemle birlikte dışardaydık. Annem şu kıza bak aslan gibi maşallah dedi. Baktığım anda 15 Temmuzda şehit olan Pöh komiser yardımcısı Cennet Yiğit i gördüm. Annem bu ablaya öyle dediği için şakasına dudağımı büzüyorum bana aslan gibisin vs demedi diye alınmış gibi yapıyorum. O ablada bize bakıyordu , üstünde üniforması elinde silahı vardı. En son bize gülümsedi ve uyandım.

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba şüheda hanım rüyanızın yorumu: Rüyada şehit gören kişinin hayat yolunda karşısına çıkacak engellere, zorluklara, sıkıntılara ve dertlere karşı güç ve kudret sahibi olacağına rivayet edilir. Aynı zamanda Allah katında makam ve mevkiye kavuşacağı ruhunu huzurla teslim edeceğine rivayet edilir. Görülen bu rüya kişinin manen huzur içersinde olacağına, en zor anlarda dahi soğukkanlılığını koruyacağına tabir edilmiştir. Aynı zamanda toplum içinde yer edinmeye ve güzel bir isimle anılmaya yorumlanır.

 36. Harun dedi ki:

  Rüyamda eşim yanımdaydı ve kardeşlerimde karşıdan bize bakıyorlardı. Ben elimde bir çuval vardı ve içinde de mandalinalar vardı. Ben mandalinaları tek tek çıkarıp yere dizmeye başladım. Rica etsem yorumlar mısınız hocam..

  1. Yorumcu dedi ki:

   değerli kardeşim rüyan hayır olsun. Rüyanızın yorumu: rüyada çuval ayrılığa, ikiliğe ve anlaşmazlıklara yorumlanır. Fakat görmüş olduğunuz rüyada çuval dolusu mandalina rüyaya farklı bir anlam yükler. Çünkü mandalina, sevince, anlaşmazlıkların son bulmasına ve hayıra işaret eder. Genel olarak gördüğünüz rüyanın anlamı aileniz ile eşiniz arasında her hangi bir anlaşmazlık var ise bunun son bulacağına yada beklenti içinde olduğunuz, olmadı diyerek üzüldüğünüz bir işin lehinize sonuçlanacağını gösterir. Allah yar ve yardımcınız olsun… Gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle.

 37. elif dedi ki:

  Hocam iyi günler
  Rüyamda evimdeyim bana 2 tane arkadaşım habersiz gelmiş bitanesi gerçekte gelecek .Arkadaşıma neden erken geldin diyorum. Cevap vermedi patlıcan yemeği yapmışım ama kıyma koymamışım evde misafirler de var yemeği kıymasız yaptım misafire ayıp olur diye hayıflanıyordum.Yorumlarınız için teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba elif hanım rüyanız hayır olsun. Rüyada patlıcan yemeği görmek, genel anlamı ile gezmeyi, eğlenmeyi, yemek yemeyi ve sosyal aktiviteye olan düşkünlüğe işaret eder. Gördüğünüz rüyada yemeğin kıymasız olması, bundan sonraki yaşamda daha gelecek odaklı olmaya, birikim ve yatırım içerisinde davranışlar içinde olmaya tabir edilir.

 38. muslum dedi ki:

  slm hocam rüyamda kıyamet koptu sanki büyük bir ovada açik alanda yangin çıktını gördüm sonra tepeden sular akıp geldi ateşin üstüne uyandım sonra

  1. Yorumcu dedi ki:

   Değerli kardeşim kişi rüyasında kıyamet günü olduğunu düşündüğü bir rüya görür ise, bu rüya sahibine uyarı niteliğindedir, Gören kişinin kendi yaşamını sorgulaması gerektiğine, yanlış giden bir şeylerin olduğuna işaret eder. Sizin içi ne kadar korkutucu görünse de bu rüya aslında dikkate alınıp, var ise yanlış davranışlarınızın bir an önce bırakılması gerektiğine, maneviyata önem verilmesinde fayda olmasına delalet eder. Aynı zamanda geç olmadan tövbe edilmesi için ikaz niteliğindedir.

 39. gülsüm dedi ki:

  işyerindeki arkadaşlarla bir fabrikaya gidiyoruz o arada ablamın kayınvalidesini benyol üstünde bırakmak durumunda kalıyorum. Arkadaşları bekletiyorum ama onlar bekledikleri için de telaşeliyim. bu arada arabayı kullanan bizim iş yerinde arac kullanmayı bilmeyen bir arkadaşım.
  kadını bırakıyorum ama gideceği yer tam olarak orası da değil , sonrasında aşağıya inmesi gerekiyor, asansorle onunla ben de iniyorum önce yemyeşil bir park goruyoruz sonra ablamın evine geciyoruz. Ablam gençleşmiş üst katta iş yapıyor. ben cıkmak için ayakkabılarımı arıyorum sonra ablam geliyor gosteriyor siyah ayakkabılar kapının onunde ancak hep gidip gelip ayakkabıları giyemiyorum. ablam o arada babamın arkadaşı gelecek ( babam vefat etti ) onunla yemek yiyeceğiz diyor. ben hep telaseli ordan cıkamıyorum bir turlu yok ayakkabı arıyorum yok yolu bulamam diye endişeleniyorum sonra aşağıda bakıyorum ablam bir adamla yemek yiyor ne alaka babamın arkadaşı diye düşünüyorum ama evin vazifesini o yapıyor o agırlıyor. sonra ben alt katta annemi goruyorum, başı ortulu sarılı yatıyor ordan da biz yine sanki kayınvalidesiyle bir kimsesizler yurduna gidiyoruz ve engelli yatan yaşı büyük çocuklar goruyoruz ben ilgilenmek istiyorum ama cocuktan korkuyorum. kadın sanki onlara yorgan ortuyor ve şarkı soyluyor ben sonra cıkıyorum ordan ve iş arkadaşlarımı bulmaya çalışıyorum ve üzülüyorum neden boyle birşey yaptım işim öncelikli bu özel bir durum buna izin vermemeliydim ve kayınvalidesine beni bu durumda bıraktıgı için kızıyorum.

  aslında aksam ablamlaydım ve ablam kayınvalidesinden bahsetti etkilenmiş olabilirim. yorumlarınz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Gülsüm hanım rüyanız hayır olsun. Gülsüm hanım görmüş olduğumuz rüyalar üç kısım olup, rahmani, şeytani ve gerçek olmayan rüyalardır. Rahmani rüyalar: Bizim hayrımıza olup, gerçekleşecek güzellikleri ilham ve rahmet olarak bildirir. şeytani rüyalar ise, korku amaçlı kişiye şeytan tarafından vesvese vermek amacı ile görünen rüyalardır. Sizin gördüğünüz rüya ise, Kişinin özellikle kendisinin bilinç altı kuruntularla meydana getirdiği rüyalardır ki: kişi gündüzleri kendi kafasında kurduğu hadise ve olayları, gece rüyasında aynen görmesi demektir. Yani, şeytan tarafından kişiyi korkutmak için meydana gelen, gösterilen bu gibi rüyalar ve kişinin kendisi tarafından şuur altı kuruntularla meydana getirdiği rüyalar, yalan ve gerçek dışı rüyalardır. Bu rüyalar dikkate alınmaz. Gönlünüzü hoş tutup, vesveseden uzak durmanızda hayır görülmüştür.

 40. muslum dedi ki:

  hocam iyi günler rüyamda amcama 4 tane kutu bira almak için tekel girdim kağıt para sayıyordum para lar buruşmuş biraz yırtık kirli gibiydi

  1. Yorumcu dedi ki:

   merhaba Müslüm bey rüyanız hayır olsun. Rüyada kağıt para görmek, rüya sahibinin iş hayatında sorun ve sıkıntılar yaşadıktan sonra rahata ermesi olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında kısa süreli maddi kayıplar yaşayacağına borçlanacağına fakat işlerini düzeltip çabuk toparlanacağına delalet eder. Rüyada kağıt para görmek, kişinin maddi sorunlardan sonra rahat bir hayata kavuşmasına rivayet olunur. Fakat rüyada bira görmek hoş tabirler içermeyip, yaşamınızda bir takım yanlış davranışların düzeltilmesi gerektiğine, hatalardan tövbe edilmesi gerektiğine yorumlanır.

 41. Harun dedi ki:

  Harun / 01.07.1983/ anne adı: Nevin

  Rüyamda çaresiz ve her taraftan ümit kesik bir haldeydim ve bu halde iken Yunus peygamberin duasını (Lailahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin) okudum. Yorumlarmısınız?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Değerli kardeşim rüyan hayır olsun. Rüyanızın yorumu: çok hayırlı bir rüya olan bu rüya, Yunus peygamberimizin duası ”Senden başka hak ma’bud yoktur. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum” olup, böyle dua ederek balığın karnından Allah’ın izni ve inayeti ile kurtulmuştur. Her kim ki meşru bir işi için bu duayı okur ise Allah onun duasını kabul buyrulur denmiştir. Görmüş olduğunuz rüyanın mana aleminde de yeri büyük olup, zorluk içinde olduğunuz sıkılıp daraldığınız bir konuda yardım göreceğiniz olarak tabir edilir. Aynı zamanda kötü bir işten sonra tövbe edilmesi gerektiği olarak da yorumlanır.

   1. Harun dedi ki:

    Çok teşekkürler sağolun.

    1. Yorumcu dedi ki:

     https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ ailesi olarak biz teşekkür ederiz…

 42. ifaket dedi ki:

  Rüyamda komşu oğlu yağlı et alıyor elimden, sonra ona odun lar veriyorum ama o gidip odunların büyüğünü alıyor. yangın çıkıyor ve ağaçlar yanmaya başlıyor. komşu oğluyla beraber yangını söndürüyoruz. temiz su göletleri var o göletin içinde de canlılar var. ama büyük ve temiz bir gölet bu..rüyam bu kadar yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

 43. Yesim dedi ki:

  evimin karşısında ki komşumun kız torunu varmış ( kız torunu yokbu arada)evimden seslenerek seviyorum çocuk bir anda düşüyor evimin bahçe duvarının içine hiç bir şey olmadan ayagı kalkıp gidiyor bu aradaalt kalttaki komşum çocugu sevmeme engel olmaya çalışıyor,evimin balkon demirlerinin arasından yukarıçıkmaya çalışıyor üstünde mavi kıyafetler var bende kapımı kapatıp kitlemeye çalışıyorum o zorluyor elimde telefon 118 i aradım polis çagırıyorum diyorum imdat diyerek bagırıyorum kızıma pencereleri aç yardım çagır diyorum camları açık görüyorum bir yandanda camdan gelir diye korkuyorum sonrasında kitlikapıyı açıyor komşum ama içeri giremiyor korkuyla kalktım dua okudum yattım aynı kişiyi ara ara gördüm komşumla konuşmuyorum bir gün öncede oglunu görmüştüm rüyamda çok etkilendim 3 senedir evimde oturmuyorum bu kişinin yüzünden yorumlarsanız çok memnun olurum saygılar

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yeşim hanım görmüş olduğumuz her rüya anlama yorumlanmamış olup, bu tarz kişiyi endişeye salan rüyalar şeytanın insana korku amacı ile gösterdiği rüyalardır. Kötü Rüya Gördüğümüzde ne Yapmalıyız

   KÖTÜ BİR RÛYÂ GÖREN

   Kötü (korkulu), rüya gören kimse ise, gördüğü bu hoşlanılmayan ve hoşlanmadığı rüyanın hayra dönmesi için Cenab-ı Allah’a sığınmalı ve O’na dua edip yalvar malıdır.
   Gördüğü bu kötü rüyanın şerrinden (zararından) ve şeytanın şerrinden Allah’a sığınmak ve üç defa “Euzü billahimineşşey- tanirracîm” duâsını okumalıdır. Yani:
   “Allah’ım! gördüğüm bu korkunç rüyanın şerrinden ve senin ilahı rahmetinden kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınırım” demektir.

 44. Ayşe dedi ki:

  Ben rüyamda eve misafir geliyor sonra ben yatıyorum kalkıyorum sonra abim yanıma geliyor ve bir anda bir yere gidiyoruz. Beni lavların içine atıyor. Küçük bir çocuk geliyor bir şeyler söyleyip beni iple yukarı çekip çıkarıyor. Çıktığımda üzerimden sürekli bir sürü böcek düşüyor. Sonra kendimi bir anda düğün salonunun merdiveninde annem ben annemin akrabası ve bir çocuk daha oturuyoruz. Bir adam geliyor ve yanında bir çocuk bu çocuğu ve adamı daha önce hiç görmedim. Hanginiz ayırıldı gibi bir şey söylüyor. Ben diyorum annem beni dinlemeyip konuşmaya başlıyorlar. Her neyse ben camdan bakıyorum. Bir sürü kişi içeriye giriyor. Ve birden eski bir arkadaşımı görüyorum. Beni çağırıyor tamam geliyorum diyorum. Ama hala üzerimden böcekler düşüyor.

  Lütfen yorumlayin.

 45. Elif dedi ki:

  Hocam iyi akşamlar rüyamda ayrıldığım eşimden bir kağıt geliyor bana 389 tl.Bir rakam görüyorum ödemem gerektiğini düşünüyorum.Sonra bana diyorlar ki (kimin söylediğini bilmiyorum )eski eşin seninle birleşmek için sana kağıt gönderdi diyorlar.Bende diyorum ki artık onunla beraber olmam diyorum.Hocam yorumlarınız için teşekkür ederim.

 46. murat dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim tarafından aldatıldığımı gördüm (2 kişi)

  sonra onu bir odada ananemim yanında delirmiş olarak gördüm.

  Cevap için şimdiden teşekkürler.

 47. yasemin dedi ki:

  Merhaba,
  30 Ekimde mailinize bir rüya göndermiştim. Dönüş yapılmadı ama bilgi verebilir misiniz…

 48. cemil dedi ki:

  rüyamda tek göz oda yatakta yatan hz peygamberi gördüm üzerinde battaniye veya yorgan bişey örtülüydü bana hz aliyi çağır dedi

 49. selver dedi ki:

  ri
  üyamda atatürkü ve merkeli gördüm gökyüzündede kocaman mavi göz vardı

 50. zeynep dedi ki:

  hayırlı akşamlar..ben talibim olan kişiyle evlenirsem hayırlı olur mu diye istihare yapmıştım.7. gece rüyamda karanlığın içinde Mevlana celaleddini rumi hz.nin türbesini gördüm biri sağda biri solda iki tane büyük beyaz lamba,sokak lambaları gibi lamba ve onların önündede yeşil lambalar ve onların önünde de iki semazeni dönerken gördüm beyaz kıyafetliydiler .. sonra bu manzarayı tepeden kuş bakışı gördüm,türbenin ön tarafı anlattığım şekilde görünüyordu,arkası ve lambaların aydınlattığı yerler dışında karanlıktı..ben bu rüyayı karanlığın içindeki beyaz-yeşil ışık deyip hayra mı yorsam ,önden bakınca beyaz-yeşil ışık türbe güzel , ama arkası karanlık deyip şerre mi yorsam anlamadım..yorumlarsanız sevinirim .Allah razı olsun teşekkürler

 51. fatma dedi ki:

  iyi günler rüyamda bir hoca bana bir kağıttan yazı okumamı söylüyor fakat kağıdta yazılar karışıyor okuyamıyorum sürekli hareket halinde sadece 7 görüyorum.bana cin tayfasının ulaşmaya çalıştığını bir hocanın senle uğraşıyorlar dediğini ve yapanın kayınvalidem olduğunu söylüyorlar.yanımda köpek var..birde ilk bakan hocayı ele geçirmişler oda beni bekliyor balkon altında…yorumunuzu merakla bekliyorum hocam saygılar

  1. Yorumcu dedi ki:

   Fatma hanım rüyanızın yorumu: Rüyada yedi rakamı genel olarak hayırla sonuçlanacak bir iş için aceleci davranılmaması gerektiğine işaret edilir. Rüyada kişinin kendisine büyü yapıldığını görmesi köpek görmek, art niyet besleyen kişilere yorumlanır. Gören kişi için çevresinde bu tarz kişiler var ise temkinli olması gerektiğini gösterir. Gördüğünüz 7 sayısı ile ilgili tabir ise gönlünüzü rahat tutmanız gerektiğine bu kişilerin size bir zarar veremeyeceklerini bildirir.

 52. ertuğrul dedi ki:

  değişik zamanlarda gördüğüm 2 rüyam var ve benim için aşırı önemli bir hale geldi
  1. rüya: eskiden müstakil evlerle dolu olan rahmetli dedemin evinde geçiyor ve şuan için binalarla dolu dedem rahmetli olalı uzun yıllar oldu ve kendisi hac yapmış biriydi namazında biriydi fakat rüyamda birden dedemin evinin önünde buldum kendimi çocuk sesleri duyuyordum ama kötü varlık olduklarından emindim öle hissediyordum içeri girdim ve dedemi gördüm hemen sarıldım seslerini duyduğum çocuk diye düşündüklerim evin camının önüne gelmişti hem ses çıkarıyolar hemde birşey görmesemde taş attıklarını zannediyodum içimden bunlar şeytan dedim ve defolun burdan diye bağırdım cam zaten açıktı ve perde çekiliydi perdeyi açtım ve baktım sesler ve kimse yoktu dedemin yüzündede gülümseme de değildi ama hoş bir tebessüm vardı sonra ağlayarak dedeme sarıldım oda benim başımdan öptü sevdi sarılı bir şekilde ağlayarak dede ben bu hayattan çok yoruldum bende geleyim yanına nolur benide götür dedim ve dedemde hoş bir sesle dur bakalım oğlum daha zamanın var dedi ve rüya bitti

  2. rüya: rüyamda şuanda yıkılıp bina olmuş olan eski evimizmüstakil evimizdeydik salondaydım ve ev kapkaraydı hiç ışık yoktu salonda leptobumla oturuyordum ve bilgisayarın ekranında büyü simgeleri vardı neresine bassam ekran değişmiyordu her tarafımda cin yada şeytan var diye hissediyorum ve büyü kelimleri kulaklarımda çınlıyordu besmele çekemiyordum az zaman sonra büyük bir sinirle korksamda korkmasamda savaşmaya karar verdim ve ayağa kalktım leptobu yerden yere vurdum kimse allahtan büyük değildir diye haykırdım besmelemi çektim allahtan büyüksesniz çıkarsınız karşıma diye bağırıyordum ve o sinirle dışarı çıktım sokağa kimseler yoktu ve saatin gece 2-3 olduğunu hissediyordum sadece sokak lambaları yanıyordu hiç bir evde ışık yoktu ve ben savaşma düşüncesiyle bağırmaya devam ettim allahtan başka bana kimse zarar verememz ondan büyükseniz gücünüz yetiyorsa gelin diye her türlü çok sinirli ve savaşmaya hazırdım derken rüyam bitti

 53. Sudem dedi ki:

  Merhabalar
  Rüyamada geceleyin uykudan kalkıyorum çamaşır makinesinin sesini duyuyorum çamaşır makinesine doğru yürüyorum değişik sesler çıkartıyo panikliyorum dış kapıdan sesler duyuyorum kapıyı açmaya çalışıyorlar ben açtırmamak için zorluyorum kapıyı kilitlemeye çalışıyorum sonra iki kişi arkamda beliriyo beni yakalamaya çalışıyorlar ben de kaçıyorum balkon kapısını açıyorum balkondan aşağı atlıyorum yere hafif iniş yaptıktan sonra koşuyorum.
  not: çok gerçekçi bir rüyaydı. rüyada yere indiğim zaman sokağın yerlerini tıpa tıp hatırlıyorum.
  rüyalarımda çok fazla balkondan atladığım oluyor ve sonra rüyadan uyanıyorum.

 54. lütfiye dedi ki:

  rüyamda toplu bir bebek torunumu doktora götürüyorum ve doktora ölen babamın ismini söyleyerek ben onun kızıyım diye kendimi tanıtıyorum doktor bebeğin ciş dolu bezine bakıp bir şeyi yok diyor bende cişli bezi mandalina kabukları dolu bir cöp poşetine atıyorum şimdiden teşekkür ederim

 55. Serpil Yılmaz dedi ki:

  Hocam sizlere çok teşekkür ederim gerçekten bahsettikleri kadar varmışsınız. Benim için anlamı çok büyüktü ve sanki rüyadan çok genel yaşantımı anlattınız bana. Okadar fal baktıran biri olarak ilk defa rüya da bu kadar özel yorum yapan birini gördüm. Tüm arkadaşlarımı sizi tavsiye edicem aldığınız paranında fazlası hakkınızdır Allah sizden razı olsun

  1. Yorumcu dedi ki:

   İlginiz ve alakanız için çok teşekkür eder, sizleri tekrardan aramızda görmeyi isteriz. İyi geceleriz dileriz.

 56. Deniz dedi ki:

  Hocam vermiş olduğunuz bilgiler beni ziyadesiyle memnun etti. Allah razı olsun yorumlarınız için. Çok teşekkür ederim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Deniz hanım dinirüyatabileri ailesi olarak biz teşekkür ederiz. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize, Allah yar ve yardımcınız olsun.

 57. Yeşim dedi ki:

  Hocam çok teşekkür ederim. Dedikleriniz bir bir çıktı. Allah razı olsun sizden.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Yeşim hanım biz teşekkür ederiz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

 58. İsmail Murat dedi ki:

  Rüyamda komşunun evinin balkonunda 3 tane doru at gördüm,daha sonra karnı yarılarak açılmış iç organları görünen ölmüş bir at gördüm.Birçok yorum var ama hayra yormaya çalışıyorum,sizce nedir rüyamın tabiri?

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba İsmail bey rüyanız hayır olsun. Rüyada at görmek; hem erkek hem kadın için hayırlı murat olarak yorumlanır ve bu rüyayı gören kişinin yakın bir zaman için de hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyada at görmek, yolculuğa ve büyük başarılara elde etmeye, talihinin ve şansının açılmasına, güç ve kudrete işaret eder. Rüyada siyah ya da kahverengi at görmek, dindarlığa işaret ederken büyük ve güzel at görmek güzel hayırlı bir eve işarettir. Rüyada beyaz at görmek, düşmana galip gelmeye, siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa delalet eder. Rüyada bekar adamın kısrağa binmesi asil ve zengin bir kadınla evlenmesine işaret eder. Görülen rüyada ki 3 at yakın bir zamanda önünüze çıkacak üç imkana, fırsata yada yola işaret eder. Fakat görülen rüyada ki ölü atı ise, alimler zarar yaşamak olarak yormuşlardır. Rüyanızın genel anlamı ile bu önünüzdeki fırsatların birinin size zarar vereceğini, bu yüzden atacağınız adımda, yada girilen bir işte öncelikle tecrübeniz olana yönelmeniz gerektiğine, gerekirse bu işten anlayan kişiler ile istişare edilmesi gerektiğini bildirir. Görmüş olduğunuz rüya hayır olmak ile beraber, sizi bu yolda gelişebilecek olumsuzluklara karşıda tedbiri elden bırakmamanız gerektiği olarak tabir edilir. Rüyada at görmek ile ilgili geniş bilgi için https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-at-gormek/ sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

 59. zeynep dedi ki:

  hayırlı günler ben eşimi 3 yıl önce kaybettim rüyamda onu bulanık bir su içinde kucağında küçük bir çocukla gördüm.Çocuk 1-2 yaşlarında niye kucağında tutuyor ki diyorum.Zaten ölmüş bıraksa ya diyorum kendi kendime ve çocuğu bırakıyor.Çocuk suyun yüzünde hareketsiz bir şekilde duruyor.Sonra suyun içinden eşimin ayağına vuruyorum.Su çok kirliydi.Daha sonra babaanneme benzeyen bi kadın geliyor sen babaanneme çok benziyorsun deyip sarılıp, ağlıyorum çok özlemişim diyorum.Bu arada babaannemde eşimden 6 ay önce vefat etti ve nerdeyse hergün rüyamda görüyorum.Babaannemle çok duygusal bağımızda yoktu ve günlük hayattada aklıma pek gelmez ama hergün rüyama geliyor, genelde güler yüzlü.Ondan önceki günde rüyamda salonun tavanında hafif bi çatlak var ve temiz yağmur suyu ordan sızıyordu.Rüyalarımı yorumlarsanız çok sevinirim.Allah Razı Olsun.

 60. sümeyye dedi ki:

  SA HOCAM,RÜYAYI GÖREN ARKADAŞIM. BENİMLE İLGİLİ GÖRMÜŞ.Hocam benim çok sevdiğim bir çocuk var BİZ KÖTÜ AYRILDIK. Ama hala ısrarla iş yerinde kendisini bana gösteriyor hatırlatıyor unutamıyorum.Rüyaya gelince arkadaşım rüyasında bu çocukla benim evlilik arefesınde olduğumu okulda pansiyonun yolunda ikimizi önde yürüken görmüş.Arkasın da ablam ve arkadaşım kendisi geliyorlarmış.Sonra sevdiğim çocuğun ablası benim arabamdan iniyormuş ,benim ablam da şöyle diyormuş.Sümeyye çocuğun ablasının elini öp yoksa ayıp olur demiş.

  Bu ilginç rüyasını anlattı.Rüyasını sabah namazına yakın bir vakitte görmüş.

 61. sümeyye dedi ki:

  ad soyad:SÜMEYYE AKTAŞ DOĞUM TARİHİ :29/10/1988 ANNE ADI:Sema Aktaş
  SA HOCAM,RÜYAYI GÖREN ARKADAŞIM. BENİMLE İLGİLİ GÖRMÜŞ.Hocam benim çok sevdiğim bir çocuk var BİZ KÖTÜ AYRILDIK. Ama hala ısrarla iş yerinde kendisini bana gösteriyor hatırlatıyor unutamıyorum.Rüyaya gelince arkadaşım rüyasında bu çocukla benim evlilik arefesınde olduğumu okulda pansiyonun yolunda ikimizi önde yürüken görmüş.Arkasın da ablam ve arkadaşım kendisi geliyorlarmış.Sonra sevdiğim çocuğun ablası benim arabamdan iniyormuş ,benim ablam da şöyle diyormuş.Sümeyye çocuğun ablasının elini öp yoksa ayıp olur demiş.

  Bu ilginç rüyasını anlattı.Rüyasını sabah namazına yakın bir vakitte görmüş. Paranızı EFT yoluyla transfer ettim ne olur rüyamı yorumlayın bekliyorum

 62. Esra dedi ki:

  Merhaba, rüyada erkek için sevdiği kızın evinde kızın babasıyla aynı masada yemek yemek ne anlama gelir?

 63. ismim Osman engin yılmaz anne adı mükide doğum tarihi 19.05.1976 dedi ki:

  rüyamda bir apartman binasında evim var ama evin kapısı yok duvarların sıvası yok içeride aynı durumda tek en içerdeki oda normal ev gibi bir oda var
  annem ve babam sağımda eve girmem için telkide bulunuyor babam ısrarcı bu konuda sonra turuncu renkte bir kapı tahtadan bulunup kapı yerine kondu ama kilidi yok
  babama diyorum bak kilidi yok içimdende diyorum kı bunlar bu evde oturulmucanı görmüyormu niye ısrarediyorlar diyorum
  benim gördüğümü görmüyorlarmı diyorum kilit kısmına bir ek aparat yapıyorlar kapıyı çekiyorum kapamak için tam kapanmıyuor ama kendimden çok eminim gücümden birkaç kez daha deniyorum kapı oturuyor ama tam istediğim gibi değil

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Osman bey kişiye özel rüya yorumları rüya ervahları daveti ile yapılmaktadır. Bağlantıyı tıklayarak gerekli adımları izleyebilirsiniz.
   https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ozel-ruya-yorumu/

 64. Evren dedi ki:

  Rüyamda öncelikle eski işyerinden tanıdığım bir arkadaşımın kırmızı renkli spor tek kapılı yeni almış olduğu arabasına yolcu olarak biniyorum fakat arabasıyla 260 km ile trafikte çok hızlı sürat yapıyor ara ara gözlerimi kapatıyorum korkuyorum fakat arabayı süren arkadaşıma korktuğumu belli etmemeye çalışıyorum bi ara önümüzde seyir halinde giden kırmızı ferrari ile giden bir araca çarpıyoruz fakat benim içinde bulunduğum arabaya hiçbirşey olmuyor öndeki kırmızı araba savruluyor arkadaşım hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Hemen devamında bir bölgede arabadan iniyorum karşımda deniz var ve denizin üzerinde uçaklar bulunuyor sonrasında oranın deniz üzerine yapılmış bir havalimanı olduğunu öğreniyorum. Havada ışıklı cisimler görüyorum ve havadan yere bombalar atıyorlar bombaların hiçbiri bana değmiyor üzerime bomba geliyor ama ben havadan süzülen bombanın bana doğru geldiğini görerek öne atılıyorum ve bombalardan kurtuluyorum sonrasında o ışıklı cisimlerin askeri jet olduğunu başka bir devletin bize bize savaş açtığını düşünüyorum. O bombaların bazıları az önce belirttiğim deniz üzerinde duran havalimanındaki bizim ülkemize ait olmayan yolcu uçaklarına isabet ettiğini görüyorum uçaklar parçalanarak denize gömülüyorlar. Bu arada az önce arabasına bindiğim arkadaşımın bahçeli bir evi varmış ve ailesinin mısır tarlası varmış bombalardan ötürümü tam olarak bilmesemde mısır tarlasının yandığını görüyorum mısır tarlasına gidip birtane hafif kızarmış mısırdan yiyorum bu yanan tarla beni rahatsız etmiyor. bunların hepsine seyirci oluyorum çok rahatsız edici bir rüyaydı. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 65. OGUZHAN dedi ki:

  Rüyamda iş arkadaşımla gezerken birden yol kenarında üst üste yapılmış birden fazla kardan adam görüoruz.Üçgen şeklinde ve üst üste gelmiş bir vaziyette birden çok kardan adam var onaşöyle aşağıdan yukarı doğru bakıorum..daha sonra eve geldiğimde eşimin kucağında yeni doğmuş 2 3 günlük bir erkek bebek var güzel bir yüzü var.Üzerinde mavi bir tulum var .Benim çocuğummuş Onu kucağıma alıp seviorum…??

 66. müslüm dedi ki:

  iyi günler hocam rüyamda evin mutfak bölümünde balkon yeri var orda priz vardı telefonun şarjını taktım biden alev aldı ufakta olsa alev gördüm uyandım bi anda

 67. Sezin dedi ki:

  Hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde aklımda kalan soruların cevaplarını bir bir çözüme ulaştirdim.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Teşekkürler sezin hanım. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere… https://www.diniruyatabirleri.com.tr/

 68. ahsen dedi ki:

  merhaba. eşimle ben yeni bir araba alma konusunda kararsız kaldık çünkü eski araba son zamanlarda çok sıkıntılı olmasa da bir dönem sürekli masraf çıkartıyordu. fakat yeni araba almak da uzun aylar boyunca borç ödeyip durmak demek bizim için bir de banka faizi var tabi. neyse bu amaçla mevcut araba ile devam mı edelim yoksa yeni bir araba almak mı hayırlı diye rüyaya yattım. rüyamda su anki mevcut arabamızın içinde ben kızımla birlikte oturuyorduk ve arabanın sağında ve solunda iki tane kocaman çirkin köpek vardı. tam hatırlamıyorum ama galiba havlıyorlardı ve ben çok korkuyordum . normalde de köpekten korkarım. sonra babam geliyor ve kapının birini açıyor. o anda iki tane küçük küçük yavru köpek arabaya giriyor baba ne yapıyorsun şimdi büyük köpekler de arkadan gelecek ve arabaya girip bizi parçöalayıp öldürecekler diyorum. kış kış yapıp köpekleri çıkarıyorum ve tüm kapıları kilitliyorum.

 69. Emre Arzik dedi ki:

  Merhabalar 2 gün önce ödemeyi gerceklestirdim.Bugun sabah saatlerinde de rüyayi ve istenilen bilgileri atmama rağmen bir geri dönüş yapilmadi.Bilgilendirirseniz memnun olurum

 70. EMRAH ÖZDOĞAN dedi ki:

  bugün sabah saatleri rüyamı gördüm ve 7:00 gibi uyandım . rüyamda sağ dizimde yara olmuş fakat yaramdan kan yerine kurşun(maden olan) akıyor ama civa gibi duruyor tam olarak tahmin edemediğim bir maden. sonrasında halam bir leğenin içinde su ve kepce veriyor yaramı yıkamam için. dizimi yıkadım ve neredeyse bir ıkı elma girecek kadar bir delik vardı yıkadım ve içini gördüm yıkadım yıkadıktan sonra temiz oldu kan akmadı canım yanmadı hatta içini fazla suyla yıkadıgım için içinde su kalmıştı boşaltmaya çalıştım . sonra bir ünlü erkek sanatçı üzerime hortumla su fışkırttı.uyandım sonra

 71. Rabia dedi ki:

  Merhaba rüyamda sevdiğim kişinin, kardeşimin ve kendimin çocukluğunu gördüm. Ben arka bahçede oturuyordum eve dönük bir şekilde, babamla sevdiğim kişi evde, onu görebilmek için bekliyorum uzun bir süre ama göremiyorum. Ara ara da arkama doğru bakıyorum bahçenin gerisine. Bahçede çok fazla yeşil ağaç var neredeyse her yer gölge olmuş. Sonra bir daha arkamı dönünce onun eğilmiş uzaktan bana baktığını görüyorum, onu umursamıyormuş gibi önüme dönüyorum. Sonra bana sesleniyor ‘ Seni taşıyabilirim.’ Ben cevap vermiyorum, bakmıyorum bile. Tekrar sesleniyor. ‘Hatta seninle o masayı da taşıyabilirim.’ Ben yine tepki vermiyorum. Kardeşimle top oynayarak aşağıya doğru iniyorlar, evin önüne doğru. Kardeşim domates ve karpuzların arasına girmiş yanlışlıkla, ona uzun bir süre nasıl oraya girersin diye bağırıyor. Sonra ben babamın yanındayım, babam bebek olmuş gibi bir şeyler diyor, bende içimden düşünüyorum sevdiğim kişiyle mi ilgili diye. Sonra babam bebek diye buzluktan peynir çıkarıyor onu dilimliyor. Ama peynirin üzerinde yeşil, küçük, ince bir böcek var.

  – Bu arada gece dua edip yattım Allah’ım bana bir yol göster ben ne yöne gitmeliyim diye. Bu kişiyi beklemeli miyim. Benim için hayırlı mı gerçek aşkı bana gönder diye.

 72. Elçin dedi ki:

  Hocam Allah razı olsun sizden. Yorumlarınız sayesinde içimde sıkıntı olan bir çok konuyu aydinlattiniz. Hakkınızı helal edin.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Teşekkürler Elçin hanım ne mutlu bizeki bir nebzede olsa faydalı olabildiysek.

 73. banu dedi ki:

  Hayirli aksamlar hocam,

  Gerçek hayatta tanıdığım bir kadının düğündeydim. Aslında gerçekte evli ve bir kızı var. Rüyada gelin veya damat görmedim ama bu onların düğünüydü. Düğün mekanında, tanıdığım bir grup insan vardı ama gerçekten konuşmuyorum ve fazla müzik yoktu. Daha ziyade, bardakların ve bıçakların tugurlanması ve arka gürültüsü vardı. Daha sonra, mekanın dışındaki koridorda, tüm farklı renklerde gece elbiseleri ve elbiselerle dolu bir dolap vardı, ancak çoğunlukla nötr renkliydi. Tüm yeni ve temiz. Bazılarının boncukları vardı ama hepsi tam uzunlukta abiye elbisesiydi. Birkaç saatte bir, bu dolaba gidip bakmak ve değiştirmek için bir elbise seçmeye gidiyordum. Seçtiğim belirli bir şeyin siyah, uzun, zarif ve çok güzel olduğunu hatırlıyorum. Kız kardeşim yanıma geldi ve ben de onu sevip sevmediğini sordum ve o kadar sevmediğini söyleyerek başını salladı. Ama oradaki en güzel elbise olduğunu ve kız kardeşimin gördüklerimi görmediğini düşündüğümü hatırlıyorum. Ve sonra rüyam sona erdi, törenin tadını çıkardık.

  Yorumlariniz icin Allah razi olsun.
  Selamlar, Banu

 74. sümeyye dedi ki:

  iyi günler özel rüya yorumlatmak için mail adresine gönderdim fakat kabul etmedi sanırım anlamadım

 75. Seda dedi ki:

  Selamünaleyküm
  Ben sabaha karşı 4den sonra gördüm rüyayı. Rüyamda 2 katlı gibi bi evin önünü saran yaprakları ve meyvalarından aşağı sarkmış sanki desteklenmiş şekilde ayakta duran bi kiraz ağacı gördüm. Hem yaprağı hem kirazları arada boşluk olmayacak şekilde boldu. Hem kopkuyu kırmızı hem de sarı kirazlar vardı üzerinde. Yapraklarıda çok koyu yeşildi. Ve bunlardan yedim. Rüyamı hatırlayıncada bi mutluluk hissettim sabah uyandığımda. Sanki bir Çiçek’ten 15,20 tane kiraz oluşmuş top halini almış şekildeydi ağaçta meyveler. Sarı ve kopkoyu kırmızı karışıklarda. Allah hayırlara vesile kılsın. Yorumlarsanız sevinirim.

 76. mavi dedi ki:

  Merhabalar
  rüyamda beni polis olan dayım arıyor. hemen 3 tane çilekli pasta yap size üç tane asker o pastaları almaya gelecek diyor. Onlara o pastalar gerekli diyor. ben de evde tekim ve daha önce hiç pasta yapmadığım için endişeleniyorum. pasta yapmaya başlıyorum ama olmuyor ben de zaman daraldığı için bırakıyorum malzemeleri. abimi ve babama haber veriyorum 3 tane çilekli pasta almaya gidiyoruz beraber. evden çıkarken kapının önünde bekliyorlar 3 tane asker. neyse hızlı olalım diyorum acaba birini muzlu mu alsak diyorum sonra vazgeçip 3 tane çilekli pasta alıyorum. ve rüyanın bu kısmında uyandım. lütfen yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 77. Aslı Doktor dedi ki:

  Rüyamda u şeklinde bir binanın balkonunda oturuyoruz yukarıdan biri halat atıyor aşağıda değerli şeyleri yukarı çekiyor başta anlamlandıramıyorum ne yapmaya çalıştığına sonradan insanlar hırsız var diyince hepimiz koşarak binada onu yakalamaya çalışıyoruz sonrasında ben evin yolunu şaşırıyorum yanlışlıkla üst katta başka bir eve giriyorum ne yapacağımı bilemeden çıkıyorum sonrasında birine soruyorum orada kim oturuyor diye amacım eve girdiğimi söylemek ama orada oturan kadın biraz derken başa komşular geliyor yanlış anlaşılırım diyekorkuyorum söyleyemiyorum eve yanlışlıkla girdiğimi