Yıldızname Nedir

Yıldızname nedir sualine verebileceğimiz cevap: yıldızname falı baktırmak isteyen kişinin belli bilgileri kullanılarak yapılan bir bakım türüdür. Yıldızname falı baktır kişinin anne adı, ismi, doğum tarihi vb. gibi kişiye özel bilgilerin kullanılarak yapılan kaderi ve ilmi bir yorum şeklidir. Kişi için büyük bilgiler barındıran bu bakım türü asla fal ile karıştırılmamalıdır. Her ne kadar yıldızname falı olarak adlandırılmış olsa da fal gibi tahmini ifadeler barındırmayıp, daha keskin bilgiler içerir. Yaşam çizgisini, doğumdan ölüme başa gelebilecek önemli olayların varlığını ebcet hesabı ile ortaya koyan yorumlar içermektedir. Büyük özveri ve disiplin gerektiren bu çalışmanın ancak ilim sahibi kişilerce yapılması gerekmektedir. Faldan tamamen ayrı olmasına rağmen günümüzde bilgi eksikliğinden dolayı fal gibi değerlendirilmiştir. Öncelikle yıldızname bakımı yaptıracak kişinin her şeyden önce bu ilme sahip kişiyi bulması ve gerekli bilgilerin doğru bir şekilde iletilmesi en önemli unsur olarak görülmüştür. Ücretsiz yıldızname bakımı yaptırmak isteyen siz değerli okurlarımız sayfamızı ziyaret edebilirler.

Yıldızname Ne Demek

Yıldızname, geçmişi kadim çağlara kadar uzanan bir bakım türüdür. Bu ilme vakıf kişilerce yapılan ve sadece bu kişilerin bakması sonucu gerçek bilgilerin elde edilebileceği gizli bir ilimdir. Kişiye hayat serüveninde başarıları, kısmet, ve yaşayabileceği hastalık vb. konularda bilgi verme amacı ile gerekli belli ritüellerin yapılması sonucu elde edilir. Bir çok konuya çözüm bulma amacı ile başvurulan bu yöntemin genel amacı kişinin üzerindeki nazar, uhrevi rahatsızlıklar ve kötü etkileri bulup, çözüm getirmeye yöneliktir. Yıldızname bak bu ilme vakıf kişilerce elden ele ulaşan eski kitaplardan yararlanılarak belli hesaplamalar ile(ebcet hesabı, cifir ilmi gibi) yapılır. Başta da belirtmiş olduğumuz gibi fal olmayıp, bakımı yapan kişinin başlarken ağzı dualı başlayıp, aynı şekilde bitirdiği gizli bir ilimdir. Ciddiyet, özveri gerektiren zor ve zahmetli bir bakım çeşididir.

Yıldızname bakımı kişinin doğduğu tarih, yıl, ay ve güne göre çıkartılan kişi hakkında kederi ve ilmi bilgiler barındıran bir nevi haritadır. Sadece kalp gözü açık ve yıldızname bakımı hakkında ilim sahibi kişilerin yapabileceği bu bakım türü kişinin vermiş olduğu bilgiler içerisinde yalnızca ağzı dualı ve ilim sahibi kişilerce bakılır.

Kişiye özel Yıldızname bakımın da Allah-u Teala-nın vekil kıldığı hadim davet edilip, sorgu sual şeklinde kaderi nispeti olarak bakım yapılır. Bu bakımda suya kişinin üzerine müvekkel olan ervah davet edilir ve onun üzerin de yıldızname bakılır. Bu davete rahmani duru görü sual bakımı denir. El almış hocalarımız kişiye özel bakımda bire bir görüşerek bakım yapmaktadırlar.

NOT: Kişiye özel yıldızname bakımları aynı şekilde ücret mukabilinde de bakılmakta olup, özel yıldızname bakımı yaptıracak arkadaşlar için 50 TL ücret belirlenmiştir.  Allah c.c yaptığınız bu bağışları emeği geçen kişiler üzerinde kabul buyursun inşallah.

Hesap Sahibi: HAKAN AKBAŞ

BANKA: ZİRAAT BANKASI ===ŞUBE KODU; 0547  HESAP NUMARASI; 826436075001

İBAN NO; TR 31 0001 0005 4782 6436 0750 01

Gerekli bilgiler;

Adınız : Örnek ( a.a )

Anne Adınız : Örnek ( a.a )

Baba Adınız : Örnek ( a.a )

Doğum Bilgiler : ( G/A/Y )

İlişki Durumu : Evli, Bekar, Nişanlı, Sözlü, Yeni Ayrılmış

Merak Edilen Konu : İlişki Durumu yada genel bakım olarak yazabilirsiniz veya farklı bir durum belirtebilirsiniz.

Dikkat: Ücretli yıldızname bakımları Akşam saat 19:00 itibari ile yapılmaktadır. Bunun sebebi ise rahmani davetl

Dikkat: Ödeme yapan arkadaşlarımız mail üzerinden ödeme yaptıklarını belirterek adınız, yukarıda belirtilen bilgileri vermeleri gerekmektedir.

Dikkat: Ücretli yıldızname bakımları Akşam saat 19:00 itibari ile yapılmaktadır. Bunun sebebi ise rahmani davetler akşam ezanı sonrası ve yatsı ezanı sonrası açılmasından dolayıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kişiye özel ücretli yıldızname bakımı için bizlere“”””DİNİRUYATABİRLERİ.COM.TR@GMAİL.COM”””” bu adresten iletişime geçmeniz ve mail ile gerekli bilgileri ulaştırmanız yeterlidir.

Yıldızname Nasıl Bakılır

Yıldızname öncelikle baktıran kişinin, kesin bilgilerini içeren bir kaç sualin ulaştırılması ile başlanılır. Yıldızname baktır bakacak kişiye ulaştırılan anne, baba ismi, kişinin ismi ve doğum tarihi ile ağzı dualı ve bu ilme vakıf kişilerce yapılır. Kadim bilgiler eşliğinde, eski kitaplara dayanılarak bakılan eğlence amacı içermeyen bakım çeşididir. Kötü giden gelişmelere önlem alabilmek, çözüm bulmak amacı ile aracı görevi gören güvenilir bir tekniktir. Bu konuda uzman olan kişiler vasıtası ile fal gibi eğlence amacı gütmeyip gayet itina gerektirir. Kalp gözü açık olan kişilerce ve ilmi bilgiler ışığında problemlerin çözüme kavuşmasında yardımcı olacak bilgiler aktarır.