Rüyada “ Cumhurbaşkanı ” Görmek

Cumhurbaşkanı
Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek; Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak; Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak  rüyayı gören kişinin iş hayatını olumlu yönde ilgilendiren bir rüyadır. Rüyasında cumhurbaşkanı ile konuştuğunu gören kişinin iş hayatında en üst mertebeye çıkacağına, işiyle ilgili devlet dairesinde bulunan çok yetkili biriyle bir görüşme yapacağına ve devlete bağlı bir işte çalışmaya başlayacağına, bu sayede kazancının artarak rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Tokalaşmak; Rüyada cumhurbaşkanı ile tokalaştığını görmek isteklerin hayata geçeceğine, üne erişmeye, hayırlı evlada, anlayışlı yaşlı kimseye, sevince kavuşmaya, güzel şansa, hayali kurulan bir eşe, yakında duyulacak memnun edici haber duymaya, güvenli olmaya, önemli güce ermeye, alın teriyle elde edilen ziynete delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanı Olmak; Rüyada cumhurbaşkanı olmak gelirin bereketli olacağına, varlıklı yabancıya, sevince kavuşmaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, bol kısmete, üne kavuşmaya, memuriyette mertebeye çıkacağına, ettiği yeminine sadık olunacağına, mala gelecek bolluğa, istenilen bir ilişkiye, mutlu geleceğe işaret eder. Rüyada cumhurbaşkanı olmak  kimi zaman da fena niyetli bir insan eliyle fenalık görmeye, üzüntüden kurtulamamaya, kıymet yitirmeye, rahatının kaçacağına, düşmanlığını göstermeyen kimseye işarettir

Rüyada Cumhurbaşkanı Koruması Olmak; Rüyada cumhurbaşkanının korumalığını yapmak güzel uğraşlara, verdiği söze sadık olacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, hayırlı arkadaşa, bol berekete, refaha kavuşmaya, emniyetli hissetmeye, kolay elde edilen ziynete, becerikli bir insana yorulur. Rüyada cumhurbaşkanı koruması olmak ender olarak da çözümü karmaşık bir durumla yüz yüze gelineceğine, üzücü bir durumla karşılaşılacağına, rahatı kaybetmeye, korktuğundan emin olmaya, parasal kayba işaret eder.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Evlenmek; Rüyada cumhurbaşkanı ile evlenmek zahmetsiz elde edilen servete, ticari kazancı yüksek atılım yapacağına, emniyetli yaşamaya, istenilen güce, sakin olacağına, manevi yükü bulunan kişiden kendini kurtarmaya, alın teriyle kazanılan paraya, işte makama ulaşacağına, güler yüzlü orta yaşlı kimseye, hayali kurulan bir birlikteliğe, düşkünlükten uzak durmaya delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanının Ölmesi; Rüyada cumhurbaşkanının öldüğünü görmek kazançlı girişimler yapacağına, iyi geleceğe, verdiği sözü yerine getireceğine, planların yerine geleceğine, problemlerden arınmış yaşayacağına, merhametli arkadaşa, mal varlığına gelecek fazlalığa, paranın verimli olacağına, şana sahip olunacağına, mutluluğu bulmaya, getirili uğraşlara işaret eder. Rüyada cumhurbaşkanının ölmesi  hoşnutsuz yorum olarak da sefalete, düşmanından emin olmaya, sıkıntılı hayata, değer yitirmeye, korkuya başına gelmesine yorulur.

Rüyada Cumhurbaşkanı Ve Başbakan Görmek; Rüyada cumhurbaşkanı ve başbakan görmek rüyanızda devlet büyüklerini görmek, sıkıntılarınıza çare bulacağınıza, beklediğiniz haberin iyi olacağına,  gam ve kederden feraha ereceğinizi işarettir. Rüyada devlet başkanlarını görmek zor günleri geride bırakacağınıza artık mutlu bir yaşam süreceğin izi göstermektedir.Rüyada Başbakan Görmek İslami Rüya Yorumu İçin Tıklayın…

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Yürümek; Rüyada cumhurbaşkanı ile yürümek zengin aile ferdine, faydalı uğraşlara, problemlerden uzak kalacağına, dünyalığa gelecek artışa, kazançlı yatırımlar içinde bulunacağına, aşk hayatının iyi olacağına, iyi geleceğe, sevineceğine, sevecen orta yaşlı akrabaya, emniyette yaşamaya, zenginliğe işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Yemek Yemek; Rüyada cumhurbaşkanı ile yemek yemek  gizli kalmış bir takım sırların ortaya dökülmesine,  üzülmeye, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceği ne, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına, görülen rüya sıkıntıyla istediği şana, sıkıntıyla hayalini kurduğu sevince, uğraşarak hak ettiği hünere, cefa ile birlikte beklediği rahata delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Telefonda Konuşmak; Rüyada cumhurbaşkanı ile telefonda konuşmak rüyasında cumhurbaşkanı ile telefonda konuştuğunu gören kişinin resmi kanallar aracılığıyla halletmesi gereken bir işi olduğu, yada devlet makamında çözmesi  gereken bir sıkıntısı bulunduğuna, sıkıntısından sonra gelecek  iyi şansa, paraya gelecek bolluğa, mutluluk dolu yarınlara, güvende yaşamaya, birikmiş servete, dostlarıyla birlikte yaşamaya, sağlığını kazanmaya, mutluluğa, feraha delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanının Eve Gelmesi; Rüyada cumhurbaşkanının eve gelmesi ilişkisinin yolunda olduğuna, yetenekli bir insana, gönül ilişkilerinde muvaffakıyete, paranın bereketli olacağına, emniyette olmaya, duygusal külfeti olan dosttan uzaklaşılacağı na, getirili uğraşlara, düşkünlükten feraha çıkmaya, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı gelişmelere, özlemi duyulan bir kazanca, vefakar evlada delalettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Namaz Kılmak; Rüyada cumhurbaşkanı ile namaz kılmak rüyasında cumhurbaşkanı ile namaz kıldığını gören kimse; faydalı işler yaparak, huzura kavuşmaya, aydınlık zamanlara, dingin, huzurlu kalacağına, ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, vefalı dosta, üne ulaşılacağına, sevince kavuşulacağına, bol kısmete, Allah katında sevgili bir  kul olduğuna delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Aylin dedi ki:

  Rüyada cumhurbaşkanı gördüm ve onunla konuştum rüyamı yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyada cumhurbaşkanı görmek ve rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak rüya sahibinin maddi ve manevi işlerinde yükseleceğine tabir edilir.

 2. sıtkı sahin dedi ki:

  Rüyamda cumhurbaşkanımız RTE ile bir masada oturuyorum ve masada tanımadığımız saçları açık bir kadın var. Kadın cumhurbaskanimiza hatırladığım kadarıyla ülke rejimini souyor. Cumhurbaşkanımız ılıman bir İslami yönetim politikası izlenimlerini ve ülkenin ılıman İslam kuralları çerçevesinde yönetildiğini açıklıyor. Cumhurbaskanimiz cok sakin ve dikkatli bakiyor ve konusuyordu. Fakat kadın biraz anlamakta zorluk çekiyordu .. Tekrar soruyor ve tekrardan ayni cevabi aliyordu. Manası ne olabilir..

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Sıtkı bey rüyada devlet büyüklerinde birini görmek en hayırlı rüyalardan birisidir. Rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.

 3. hülya dedi ki:

  rüyamda cumhur başkanı bizim eve gelmiş oruçluymuş ,orucunu bizim evde
  açmak istiyormuş

 4. MEHMET ALİ ÖĞÜN dedi ki:

  MERHABALAR BEN RÜYAMDA KAHVEHANE İŞLETİYORUM.CUMHURBAŞKANI GELİYOR.YANIMDAKİ ORTAĞIM ONA ÇAY VERMİYOR AMA BEN BİR BARDAK ÇAY GÖTÜRÜYORUM.TOKALAŞIP TEŞEKKÜR EDİYORÇ RÜYAM NE ANLAMA GELİYOR..

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Mehmet Ali bey rüyada kahvehane görmek ya da kahvehanede devlet büyüğünü görmek, bir süre hayattan zevk alamayacağınıza, aksiliklerin yakanızı bırakmayacağına, kendinizi çok yorgun hissedeceğinize işaret ederken kahvehanede devlet büyüğünü görmek, hayatınız boyunca dert, sıkıntı, yokluk yaşayamayacağınızı işaret eder.

 5. Okan Söyler dedi ki:

  Rüyamda babamın bir eski resim konuşmuştu. Bu neye işaret? Batıl inanç olmasın sakın.

  🙁

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Okan bey rüyada hane içinden birinin eski bir resmini görmek yakın zaman da bir yola çıkmaya ya da devlet makamında önemli bir yere gelmeye işaret eder. Mevki ve makam sahibi kişiler olmaya yorumlanır.

 6. okay demirtaş dedi ki:

  Rüyada Cumhurbaşkanını gördüm onu kucakladım evime götürmeye çalışıyorum, taksi arıyorum bir araçla eve gitmeye çalışıyorum, çok mutluyum çünkü bir cumhurbaşkanını taşıyorum. Hayır olsun İnşallah

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Oktay bey rüyada Cumhurbaşkanı’nı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

 7. gurrcan dedi ki:

  Sevgili admin rüyamda Cumhurbaşkanımız namaza durmuştu ve bende önüne seccade serdim, daha sonra bende namazımı kıldım, sanki yanında çalışıyordum.Benimle konuşuyordu ancak hatırlayamıyorum lütfen yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayrı olsun Gürcan hanım rüyada cumhurbaşkanını görmek, görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

 8. Ayşenur Ersin dedi ki:

  Hayırlı günler rüyamda cumhurbaşkanımızın makamına onu karşılıyorum büyük bir kalabalıkla yanıma geldi elini öptüğüm delalet alnımızın öperek elime hediye kuran kitabı verdi daha sonra şehitlerimizin ruhuna Kuranı kerim kitabini alarak kuran okumayı başladı okuduğu herhangi satırda ağlıyor dudakların titriyor du

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayırlara vesile olsun Ayşenur hanım rüyada Cumhurbaşkanını görmek, görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

 9. Cumhurbaşkanımızı Gördüm dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ın olduğu bir yerdeyim. Sanırım yaşadığım civarlarda. Evden çıkıyor, biraz yorgun gibi, yanıma gelerek başımı kalbine doğru yaklaştırıyor, dinle diyor. Kalp atışları biraz zayıftı, yavaştı. Yorulmuşsunuz diyorum. Sonrasında biraz sendeliyor, hemen ambulanstan sedye çıkarıp yatırdık ve ambulans götürdü. O anda hiç koruma olmadığı dikkatimi çekiyor sonrasında. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Arif bey rüyada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek, en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir. Rüyada Cumhurbaşkanımızı hasta olarak görmek ise kısa süreli sıkıntılara, üzüleceğiniz haber almaya yorumlanır.

 10. aycacrn dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda Recep Tayyip Erdoğan’ın kızıydım. Seneler sonra kızı olduğumu öğrenmişti. Bi konuşma yaparken bundan sonra ne yapacaksam kızım için ayça için yapıcam diyordu. Herkesin içinde kızım o benim diyordu. Arkadaslarım filan arayıp beni babanmış senin Erdoğan diyordu. Ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Ayça hanım rüyada devlet büyüğünü görmek, en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir.Rüyada recep tayyip erdoğanın yakını olduğunu görmek rüya sahibinin hanesine girecek olan rızkın artacağına delalet eder.

 11. fatoş çolak dedi ki:

  rüyamda cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Eroğan karsımda ağlyordu. bunun yorumu bana yazarmısın.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Fatoş Hanım rüyanız hayırlı olsun
   Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek; Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada karşınızda cumhurbaşkanının ağladığını görmek, hüzün ve kederden ziyade mutlu bir havadis almak olarak yorumlanır. Görülen bu rüya hayra alamet olup yakın bir zamanda isteklerinizin gerçekleşeceğine işaret eder.

 12. Yunus Kaya dedi ki:

  Allahın ve Resülunun selam ve bereketi üzerinize olsun . Rüyada cumhurbaşkanı gördüm basında konuşuyordu ve altyazı olarak kıraç ve mihmar ovası yazıyordu cumhurbaşkanı bizim için çok önemli diyor. Ne anlama geliyor .

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Yunus Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek; Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir. Bu rüyayı görenlerin tüm işlerinin yolunda gitmesine ve hane içersinde mutlu ve huzurlu olmasına işaret eder.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 13. ayça dedi ki:

  hayırlı günler rüyamda cumhurbaşkanını bizim evde gördüm kapıdan çıktığında beni önemli bir toplantıya koktey gibi bir yere davet ettiğini gördüm. Eşi ile birlikteydiler eşi bana kıyafet konusunda bilgi veriyordu bana kaldırıp para veriyordu istediğini al muhakkak gel dediğini hatırlıyorum . gittiklerinde annem onlara apartman çıkışına kadar eşlik ettiğini korumalrının cumhurbaşkanımızın emri ile çocuklara sevindirecek eşyalar ve para vermesini emrettiğini söylüyordu. rüyamı yorumlar mısınız teşekkürler

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ayça hanım rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu:Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek; Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

   Rüyada Cumhurbaşkanı İle Konuşmak; Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak  rüyayı gören kişinin iş hayatını olumlu yönde ilgilendiren bir rüyadır. Rüyasında cumhurbaşkanı ile konuştuğunu gören kişinin iş hayatında en üst mertebeye çıkacağına, işiyle ilgili devlet dairesinde bulunan çok yetkili biriyle bir görüşme yapacağına ve devlete bağlı bir işte çalışmaya başlayacağına, bu sayede kazancının artarak rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret eder.Görmüş olduğunuz rüya genel anlamı ile hayır içersinde olacağınıza yorumlanır.

 14. Nermin dedi ki:

  Rüyamda Cumhurbaşkanını ağlarken gördüm.. Bu rüyamı yorumlarmısınız..

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Nermin hanım kişinin rüyasında Cumhurbaşkanını ağlarken görmesi, hayra yorumlanır. Ülke gündeminde yaşanan sorunların giderek iyi hal almasına, sıkıntıların hafifleyerek, ülke ve insanlar adına güzel yarınların yakın olduğuna tabir edilir.

 15. ZEYNEP dedi ki:

  RÜYAMDA SOL ELİMDE 3 TANE AYIKLANMAMIŞ BEZELYE GÖRDÜM BİRTANESİNİN İÇİNİ AÇTIM BEZELYE TANELERİ VARDI
  EN ÖNDEKİ BEZELYENİN BİRAZI SİYAHLAŞMIŞTI NE DEMEK ACABA