Rüyada “ Recep Tayyip Erdoğan ” Görmek

Recep Tayyip Erdoğan
Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek rüya sahibinin rızkının ve maneviyatın genişleyeceğine maneviyatta ehli değil ise işlerinde mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek; Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir.Rüyada recep tayyip erdoğanı evine misafir etmek rüya sahibinin hanesine girecek olan rızkın artacağına delalet eder.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanla Konuşmak; Rüyada Recep Tayyip Erdoğanla konuştuğunu görmek rüya sahibinin yakın bir zaman içinde devlet kapısında bir işi olacağı ve bu işten hayırlı sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada devlet erkanında biri ile konuştuğunu gören rüya sahibinin devlet dairesinde ya işe gireceği yada devlete bağlı olan işinden hayırlı sonuç ile döneceği yorumlanır.

Not: Rüyada başbakanın rüya sahibine yatak yada namaz kılması için seccade serdiğini görmesi rüya sahibinin rızkının ve maneviyatın genişleyeceğine maneviyatta ehli değil ise işlerinde mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Başbakan Görmek Dini Rüya Yorumu

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. kamil onder dedi ki:

  Rüyamda sayın erdoğan reisi cumhuru gördüm.
  Ben, annemle birlikte evimizin yanındaki parkta
  Oturuyoruz. Annem orda yaşamak istemiyor.
  Ve 4-5 adam dedikodu yapıyor siyaset hakkında
  Erdogan elinde çantasıyla koşturarak geldi.
  Ve adamlara fırça attı.boş boş oturmayin.
  Gidin proje yapın biz parasını veririz, dedi
  Bende onu görünce elini öpmeye kostüm.
  Sen sinoplumusun dedi. Yok ben samsunluyum
  Dedim. Tamam öp elimi dedi öptüm.
  Ve giderken birgun gelecek chp li herkes akp li
  Olacak . Dedi…..

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Cumhur Başkanı Görmek yada Recep Tayyip Erdoğanı görmek işlerinizde ve yaşamınızda makama ve mevkiye yükselip devlet dairelerinde olan bir takım işlerinizin de içinde olduğu durularda muvaffakiyete uğrayacağınıza yorumlanır.

 2. Damla dedi ki:

  Allah korusun ama. Ben ruyamda recep tayyip erdogan’in öldugunu gordum
  Ve biz recep tayyip erdoganin. Cenaze ve mevlutune evlerine gidiyoduk Recep
  Tayyip ERDOGAN’İN ölüm haberini cami anonsundan duydm ve bunu herkez duyuyodu
  Cok korktum acaba ruyada Recep Tayyip Erdoganin öldügunu gormek ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Recep Tayyip Erdoğanın öldüğünü görmek rüya sahibinin ailesinde yada çevresinde olan makam ve mevkii sahibi birinin vefat edeceğine yorumlanır.

 3. eser dedi ki:

  Bende sayın cumhur başkanımızı gördüm bir kaç kişiyle arabada gidiyorduk arabada amirlerimden sevmediğim biri vardı telefon çaldı ve benim yanına gelmemi söyledi bende yanına gittim etrafı kalabalıktı bir kaç kişiye kızdı lakanta gibi bir yerdeydik bana sana yatığım kıya andın değil mi dedi bende evet dedim ama benim bir isteğim var dedim söyle dedi o arada bizim masaya biri yaklaştı elinde iki bardak rakı vardı cumhur başkanımız o esnada başkasıyla konuşuyordu bende rakı bardağıyla gelen kişiyi kovdum adam gitti bana kimdi o diye sordu söyleyince çok kızdı o arada uyandım derdimi söyleyemedim

  1. admin dedi ki:

   Rüyada cumhurbaşkanı görmek dini rüya alimlerinin yaptığı bu açıklamada rüyayı gören kişinin iş ve çevre hayatında yükselebileceği en yüksek mertebeye yükseleceğinin işareti olduğu yorumu yapılmıştır.

 4. LADY dedi ki:

  rüyamda recep tayyip erdoğanı gördüm çalıştıgım özel bir hastanenin muhasebesinden işten çıkarılmamı istiyor. konuşmak için yanına gidiyorum sebebini öğrenmek için, çıkarın bunu dışarıya diyor. konuşuyorum da… ama… sebebini öğrenmek için personel işlerinden arkadaşıma gidip soruyorum.
  Rüyanın tabiri olumlu mu olumsuz mu..?

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.

   1. LADY dedi ki:

    Ama işten çıkarılma mı istiyordu yani olumsuz olarak gördüm tabiri yinede olumlu mu olur?

 5. LADY dedi ki:

  Ama işten çıkarılma mı istiyordu yani olumsuz olarak gördüm tabiri yinede olumlu mu olur?

  1. admin dedi ki:

   Bazı rüyalar tersi çıkar sizin rüyanızda da bu işaret vardır.

 6. Mustafa dedi ki:

  Ben 1 yıl içinde Sayın Reisi Cumhur Tayyip Erdoğan’ı üç kez gördüm.

  1-Kalabalık içinde miting gibi bir ortam vardı ve aynı ortamda ve aynı anda Peygamber Efendimizin(S.A.V) sesini duydum. O heyecanla uyandım. Bu rüyayı gördüğümde başbakandı.

  2-Yine başka bir zaman evimize misafirdi. Mangal yaptı kendi eliyle. Hoş ortamdı.

  3-Evimize misafirdi. Tokalaştık. Sohbet ettik. Neticesinde bir görev verdi bir kürek alıp bizim vurmamızı söyledi. Dışarıda bir çalışma vardı. Lakin dışarı çıktım kürekle dediğini yaptım. Geri döndüğümde gitmişti. Ona bir şey söyleyecektim söyleyemedim. Askerlikten sonra uzun zamandır işsizim, bu durumu iletecektim olmadı.

  Açıkçası her seferinde iş isteyecektim ama olmadı.

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Cumhur Başkanı Görmek yada Devlet büyüğü olan bir kimseyi görmek makama ve mevkiye yükseleceğinize işlerinizde yükseleceğinize yada devlet dairesinde olan bir işinizden hayırlı bir sonuç alacağınıza yorumlanır.

 7. kostarikali dedi ki:

  Ben 6 ay once ruyamda gordum C.baskanini hala bir degisiklik olmadi,nefesi kuvvetli degil herhalde bakalim daha ne kadar bekliycez

  1. admin dedi ki:

   Rüyada cumhur başkanı görmek devlet dairesinde olan sıkıntılı beklediğiniz işlerinizde olumlu sonuçlar alacağınıza yorumlanır.

 8. Kezban Çalışkan dedi ki:

  Ben rüyamda iki katlı balkonlu bir evdeyim beyaz kundakta bir haftalık bir bebeğim olmuş ve annem ona biberonla süt veriyor hava karanlık ben balkondayım o esnada deprem oluyor ve yan taraftaki çok küçük olan mescit gibi bir caminin minaresi yıkılıyor deprem olmasına rağmen kimse kaçışmıyor hayretler içinde kalıyorum ve o esnada kafamı gökyüzüne kaldırdığımda binlerce kuyruklu yıldırın doğuya doğru kaydığını görüyorum yıldızların başı altın sarısı kuyrukları mavi renkteydi ben hayretler içindeyken kuyruklu yıldız üzerinde bir genç bana geliyor ve hadi gelmiyor musunuz diyor bende annem bebeği doyuruyor siz gidin biz sonra geliriz diyorum ve o esnada genç bana bir şey söyleyecek bende diyorum ki bu genç bana allah tarafından bir şey söyleyecek çok iyi dinlemem gerek diyorum ama kulaklarıma bir anda oğultu geliyor ve ben gencin bana ne dediğini anlayamıyor ve sadece dudaklarının ağır çekimde kıpırdadığını görüyorum.Rüyamı tabir edebilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Kezban hanım görmüş olduğunuz kuyruklu yıldız üstünde genç yakın zaman da karşınıza hayırlı bir kısmetinizin çıkacağının habercisi olarak yorumlanır.

 9. Aynure dedi ki:

  Salam Aleykum! mən Azərbaycandan yazıram. rüyamda Receb Tayyib Erdoganı gördüm. yaz mevsimi idi balkonda oturmuşdu, musafir gəlmişdi. çox sevincli və həyəcanlı idim onu gördüyüm üçün. röyanın anlamı nədir?? yorumlaya bilersiniz?

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Aynur’e hanım Rüyada Recep Tayyib Erdoğan’ı görmek; en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.

   1. Aynure dedi ki:

    Allah razi olsun qardaş!! inşAllah!!! çox sevindim.

 10. Can dedi ki:

  Rüyamda Recep Tayip ERDOĞAN evimize geldi garip bir şekilde çömeldi ve çok güzel bir türkü söyledi. Bende onu kayıt ettim . Sonra rüyamda o kayıtı telefonumda aramaya devam etttim bulamadım yada buldum tam hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Can bey rüyada Recep tayip Erdoğan’ı görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.

 11. ŞERMİN dedi ki:

  RÜYAMDA ERDOĞAN BEY İLE YANINDA BİRÇOK DEVLET ADAMINI GÖRDÜM ELİNDE BANA VERMEK İSTEDİĞİ BİR PAKET VE GÜLÜMSEMESİNİ GÖRDÜM DİŞLERİ PIRIL PIRIL GÜLÜYORDU.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Şermin hanım rüyada devlet makamından birini ya da birilerini görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.

 12. meryem dedi ki:

  ben syn. cumhurbaşanımızın evimize gelip benle knuştuğunu ve benimde onun elini öpüp kkladığımı gördü Alah hayırlara vesile eder inşş.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Meryem hanım rüyada devlet büyüklerinden birini görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer.

 13. tafli dedi ki:

  ben bir yerde mangalda et yapiyorum bir evin arka bahcesinde sonra millet yiyip icip gidiyor bende o sirada temizligi bitirriken arka tarafdan ses geliyo bir cayin olsa ne iyi olurdu diye allah allah bu sesi hem tanidik hem olamaz diyom kendi kendime arkami dönuyormki syn cumhur baskani bende olmasi olanaksiz ben belcikada yasiyorum ruya isde diyor ve ruyada kendi kendime yorum yapiyom ruya ya. sonra yanina gidiyom derken oan nasilsin evlat cay varmi dedi yer benim degil ama cay yapalirim dedim sonra kapidan iceri girdim. bizim burda buyuk minareli camiye mahlenin camisi avsluuna cikiyorum neyse cay ocagina giriyom bende baska kimse yok caydanliklari aliyorum cayi demliyecegim yolda iki kucucuk cocuk geciyo orda cikolata var dur cocuklara sunlarda alalyim koskoca pakket duruyo alayip diyom sonra geri 3 tanesine karar veriyom biri ben yiyorum digerlerin cocuklara veriyom ama o arada unaniyorum ………..ruyamin yorumunu cevaplar iseniz sevinirim tskler

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Tafli bey rüyada devlet makamından birini görmek; en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüyanızda çay ikram ettiğinizi görmeniz rüya sahibinin iş hayatında sokmaya çalıştığı bir projenin uzun uğraşlar sonunda ortaya çıkacağına kişinin beklediği başarıyı elde edip maddi ve manevi anlamda yüzünün güleceğine, bu başarı sayesinde kazancının kat kat artıp birden fazla işlere gireceğine ve farklı ortamlarda bulunacağına işaret eder.

   1. tafli dedi ki:

    ALLAHCC RAZI OLSUN CEVAP YAZDIGIN ICIN INSALLAH HAYIRLARA VESILE OLUR RABIM HERSEYIN HAYIRLISIN VERECEK VE KARARLASTIRACAK OLANDIR

 14. Elif can ünaldı dedi ki:

  Merhaba hocam hayırlı günler hocam rüyamda cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın evimizi ziyaret ettiğini gördüm. Eşim ve ben çok mutluyduk cumhurbaşkanım evden çıkarken bana gülümseyerek elindeki kuranı kerim kitabını verdi rüyamın neye işaret ettiğini yorumlarmişiniz.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elif hanım rüyada Devlet büyüğünü görmek, en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir.Rüyada recep tayyip erdoğanı evine misafir etmek rüya sahibinin hanesine girecek olan rızkın artacağına delalet eder.

 15. ahmet baysan dedi ki:

  rüyamda cumhurbaşkanını gördüm kendisi bir tepede çok kalabalık bir halk grubuna sesleniyordu millet ona ulaşmak için adeta yarışıyordu fakat yüzü mosmor ve başında iki kırmızı boynuz vardı çok ürkütücüydü arkasında alevlerin yükseldiği bir uçurum vardı çok ürktüm kalkınca elhamdulillah rüyaymış dedim bunu nasıl yorumlamak gerekir lütfen yazar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Ahmet bey rüyada cumhurbaşkanını görmek, görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir. Rüyada gördüğünüz simge devlet büyüğünün simgesinde görülen şeytanı vesvese eder. Rüyada şeytan görmek ise yakın çevrenizde size düşmanlık eden kişiye işaret eder diye yorumlanır. Rüyada şeytanı görüp onunla savaşmayıp yalnız ona sırtınızın dönük olduğunu görmeniz ise düşmanlarınız karşısın da galip gelip hayır işlerine gireceğinize yorumlanır. Lakin rüyanızda şeytana yenik mağlup geldiğinizi görmeniz kötü yola gireceğinize şer işlere gireceğinize yorumlanır.

 16. Serdar alıcan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda sayın Cumhurbaşkanı miz Recep Tayyip Erdoğanla birlikte camide kuran okuduğumuzu gördüm

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Serdar bey rüyada cumhurbaşkanımızla kuran okuduğunu görmek, faydalı işler yaparak, huzura kavuşmaya, aydınlık zamanlara, dingin, huzurlu kalacağına, ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, vefalı dosta, üne ulaşılacağına, sevince kavuşulacağına, bol kısmete, Allah katında sevgili bir kul olduğuna delalet eder.

 17. ALPARSLAN dedi ki:

  RÜYAMDA NAMAZ KILMAK İÇİN SAF OLURKEN MİMBERE TAYYIP ERDOGAN OTURDU YÜZÜNÜ DÖNDÜ AMA HİÇ KONUŞMADI BİZDE YAKLAŞIK ON KİŞİ KARŞISINA OTURDUK BEN CAMİİ HOCASININ SOLUNDA KALMIŞTIM ZATEN NORMAL HAYATIMDA DA TANIDIĞIM HOCA BENİ SAĞINA ALDI SEN BURDA OTUR SENİN YERİN BURASI DEDİ. ÖYLE UYANDIM İŞTE

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Alparslan bey rüyanız hayırlara vesile olur inşallah rüyada namaz kılmak, rüya sahibin sözünde durmayı ve dargın olduğu birisiyle barışmayı ifade eder.Rüyayı gören imam ise, tazminat öder veya borçlanır. İmama uymuş birisi ise, başkasına yük olur. Rüyada devlet büyüğüyle namaz kılmak, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde devlet kapısında bir işi olacağı ve bu işten hayırlı sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada devlet erkanında biri ile konuştuğunu gören rüya sahibinin devlet dairesinde ya işe gireceği yada devlete bağlı olan işinden hayırlı sonuç ile döneceği yorumlanır.

 18. TİMUR dedi ki:

  rüyamda sayın Cumhurbaşkanımı gördüm gördüğümde ağlayarak ona sarıldım ve Reis sen kederlenme bu millet seninle yürüdüğün yol hak yoldur Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hem konuşuyorum hemde bir ağlama içerisindeyim Rabbim rüyamı hayra yorsun İnşallah..AMİN

 19. Güven KÖSE dedi ki:

  Rüyamda sayın Cumhurbaşkanımızla halka açık bir yerde masada oturduk üstünde beyaz gömlek lacivert ceket beyaz pantolon vardı benim de aynısı ve fazladan kravat bana dedi ki büyük adam olacakksın kravatını çıkar sözün geçsin ve bende çıkarttım

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Güven Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada Recep Tayyip Erdoğanla Konuşmak; Rüyada Recep Tayyip Erdoğan la konuştuğunu görmek rüya sahibinin yakın bir zaman içinde devlet kapısında bir işi olacağı ve bu işten hayırlı sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada devlet erkanında biri ile konuştuğunu gören rüya sahibinin devlet dairesinde ya işe gireceği yada devlete bağlı olan işinden hayırlı sonuç ile döneceği yorumlanır. Rüyada kravatınızın çıkartılmak istenmesi ise yaşam enerjinizi tekrar kazanmaya neşe ve keyfinizin yerine geleceğine delalet eder.
   İyi günler dileriz.

 20. asiye dedi ki:

  rüyamda cumhurbaşkanımızı gördüm onu karşıladım evime geldi konuşuyorduk büyük bir yeşil çatal kapımız varmış boyası gitmiş o kapıyı boyuyordu ikitane sakallı orta yaşta insan geldi ben onlara kızıyordum cumhurbaşkanımıza baba diye seslendim oda buyur kızım dedi bu sakallı adamlar pkk dedim hiş sevmiyorum dedim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Asiye Hanım Rüyanız Hayırlı Olsun Rüyanızın Yorumu

   Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin tüm murat ve isteklerine sahip olacağına yaşamına bolluk ve bereket gelmesi olarak da tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşamlarında dönüm noktası yaşadıklarına yaşamlarına yeni bir heyecan geleceğine işaret eder. Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, hayırlı işler içersinde olmaya yapılacak güzel işlerle sevgi ve saygıyla anılmaya delalet eder. Görülen bu rüya yakın bir zamanda şansın ve talihin sizden yana olacağına işlerde canlanma yaşanacağına yorumlanmıştır. Aynı zamanda yeşil renk kapı görmek hayırlara vesile olup muradınızın gerçekleşeceğine pkklı görüp endişelenmeniz ise sizi çekemeyen insanların bulunduğuna fakat Allah’ın izni ve inayetiyle hiç bir şey yapamayacaklarına delalet eder.

 21. Yunus Kaya dedi ki:

  Allahın ve Resülunun selam ve bereketi üzerinize olsun . Rüyada Genelkurmay başkanı gördüm ne kelime hatırlıyorum nede herhangibi birşey sadece görüntü olarak hulusi akarı gördüm . Ne anlama geliyor .

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba yunus Bey Rüyanızın Yorumu
   Görmüş olduğunuz rüyalar birbirleri ile bağlantılı olup kişinin hayrına gelişecek olay ve gelişmelere yorulur. çok hayırlı bir rüya olup kişinin devlet büyüğü bir zatı görmek olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin rızıklarının genişlemesine hane halkı içersinde bolluk ve bereketin gelmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin şanslarının açıklığına ve güzel talihli olmaya işaret eder. Görmüş olduğunuz rüyalar salih rüyalardan olup istek ve hayallerinize kavuşmak için emek, çaba göstermeniz ve isteklerinizi sadece Yaradan dan isteyip ona sığınmanız gerektiği olarak da yorumlanmıştır.
   İyi Günler Dileriz…

 22. kaderhilal dedi ki:

  Hayırlı günler,rüyamda yüksek bir binanın penceresinden güneşin batışını izliyordum batarken o kadar güzel ışık saçtı ki hayranlıkla izlemeye devam ettim batarken saçtığı ışıklardan ayın yüzeyinde pasparlak meşhur istanbulun ışıklı silüeti ayın yüzeyini kapladı,aynı anda ezan okunuyordu,ezanı huşu ile dinledim ezan duasını okudum ve ağlayarak dua ediyordum ama ne için dua ettiğimi hatırlamıyorum,hayırlısıyla önümüzdeki hafta devlet kapısına girmek için mülakatım var ve yaradanımdan çok istiyorum hayırlısıyla büyük ihtimal o isteğim için dua ettiğimi zannediyorum,yorumlarsanız çok sevinirim günlerce etkisinden kurtulamadım

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Kader Hanım Rüyanız Hayırlı olsun Rüyanızın Yorumu
   Rüyada güneş batması görmek bazı sıkıntılara ve sorunlara işaret eder. Fakat görmüş olduğunuz rüyada aynı anda ezan okunduğunu duymak ve ağlayarak dua etmeniz hayra ve isteklerin kabulüne delalet eder. Bu rüyayı görenlerin kısa dönemli sıkıntılar yaşadıktan sonra istek ve hayallerine kavuşacağına rivayet olunur. Yinede gereği sadece Allah’u Teala bilmekle beraber tam bir teslimiyet ile beraber dua etmenizde fayda bulunmaktadır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

   1. kaderhilal dedi ki:

    Allah razı olsun,teşekkür ederim

    1. Yorumcu dedi ki:

     Biz Teşekkür Ederiz…

 23. murat dedi ki:

  rüyyada geniş arazide etrafında calışan işciler var kalabalık işci gurubu büyük bir cimenliğin etrafı recep tayyip erdoğan ve yanında bir kişi oturuyor sonra önlerinde bir ateş var odun ateşi bende yanlarına geldim cumhur başkanımız adımla bana seslenerek ordan bir kac ağac getir ateşi toplayalım dedi sonra sabah ezanı okundu ben namaza gittim yeşillik bir alandı selam dua ile

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Murat bey rüyanız hayır olsun rüyanızın yorumu:Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek; Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir.Rüyada recep tayyip erdoğanı evine misafir etmek rüya sahibinin hanesine girecek olan rızkın artacağına delalet eder.

   Rüyada Recep Tayyip Erdoğanla Konuşmak; Rüyada Recep Tayyip Erdoğanla konuştuğunu görmek rüya sahibinin yakın bir zaman içinde devlet kapısında bir işi olacağı ve bu işten hayırlı sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada devlet erkanında biri ile konuştuğunu gören rüya sahibinin devlet dairesinde ya işe gireceği yada devlete bağlı olan işinden hayırlı sonuç ile döneceği yorumlanır.

 24. HDN dedi ki:

  Merhaba hocam,
  ben rüyamda sürekli hatta yıllardır tsunami olduğunu denizin dalgalanarak taştığını görüyorum bunuda kendi evimdeyken görüyorum çoğunlukla son gördüğümde gene tsunami olmuştu o karmaşada bi yakınımızı namaz kılıyor gördüm evin bi odasında bense o an bi miktar biriktirdiğim parayı sakladığım yerden çıkarmaya çalışıyordum. kaçmak için hazırlık yapıyordum. ama evimin bulunduğu yere kadar gelmişti sular. Allah rızası için yorumlayın lütfen.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Handan hanım. Rüyanızın yorumu, rüyada kişinin denizi kabarmış halde yada tsunami halinde görmesi, kişinin uzun süredir yaşadağı iş yada aile problemlerin varlığına işaret eder. Duygusal boşlukta olmak olarak yorumlanan bu rüya kişinin bu gibi hallerde iş yada ailevi kararlar alırken ince düşünmesi gerektiğine ani kararlar vermekten kaçınması gerektiğine tabir edilmiştir. Görmüş olduğunuz rüyada tanıdık birinin namaz kıldığını görmek bu kişiden göreceğiniz maddi veya manevi desteğe yorumlanır. Rüyada kaçmak görmek; Yanlış ve günahlı yoldan Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete ve güvende olmaya yorulur. Rüyanızın genel anlamı ile bir takım sorunlar yaşadığınıza fakat sabır ve sukut içersinde olmanız gerektiğine, Allah’ın izni ile ve çevrenizin desteği ile bu sorunları aşacağınıza delalet eder. Size düşen bu dönemde Allah’u Teala’ya yönelmeniz şükür ve af içersinde olmanız ve dini vecibelerinizi mümkün olduğunca yerine getirmenizde hayrınıza olacaktır.

 25. raisa20 dedi ki:

  Selamlar,
  Bir kaç gün önce rüyamda cumhurbaşkanımızın çalıştığım üniversiteye, iş arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz bir odaya geldiğini gördüm . Muhabbet ederken biraz da sitemli şekilde odaya giren beyaz bir sıçanı(iri bir fare) işaret ederek “Bakın buralara da bunlar geliyor.” dedim . Kendisi sakin bir şekilde biraz da bize nasihat eder gibi konuşmasına devam ederek sıçanı aldı ve kolaylıkla öldürdü. Bu durumdan o anda etkilendim ama; daha sonrasında bir çalışma arkadaşım bana deney için kullandığımız farelerden birinin kafesinde olmadığını, kaçtığını söyledi. Ben de daha önce sıçanın öldürülmesinden memnun olmama rağmen “Eyvah, yoksa o bizim fare miydi, ne yapacağız?” diyerek panik olduğumu hatırlıyorum.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu: Rüyada beyaz fare görmek, hayır olarak görülmemiş olan bu rüya kişinin üst üste problemler yaşamasına, zor ve meşakkatli bir döneme yorulur. Bu rüyayı görenlerin zor bir süreç geçireceklerine, uzun dönem bunun etkisinden kurtulamayacağına rivayet edilmiştir. Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, rüya sahibinin tüm murat ve isteklerine sahip olacağına yaşamına bolluk ve bereket gelmesi olarak da tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yaşamlarında dönüm noktası yaşadıklarına yaşamlarına yeni bir heyecan geleceğine işaret eder. Rüyanızda cumhurbaşkanının fareyi öldürmüş olması başta saydığım olumsuzlukların yaşamınızdan uzaklaşmasına, yapmış olduğunuz iyilik ve kazanılan ecirler ile başa gelebilecek sıkıntılardan uzak kalmaya delalet eder. Size düşen bu mübarek günlerde elinizden geldiğince dini gereklilikleri yerine getirmeniz, imkanınız var ise sadaka vermeniz hayrınıza görülür. Rüyanızda yaşadığınız endişe ise, bu dönemde ikilemde kalacağınıza fakat doğru yolu seçeceğinize tabir edilir.

 26. Erdal Erdoğan Kılınç dedi ki:

  Rüyamda Cumhurbaşkanımız kaldığım odama geldi. Ceketini aldım astım. Ranza gibi olan yatağıma oturup ayaklarını yatakta boyuna uzattı. Kısa kenar tarafındaki ısıtıcıya doğru uzattı. Ayaklarını ısıttı. Sohbet ettik. Kederli bir şekilde insanların O’nu neden anlamadığını sordu. Bu hataya neden düştüklerini sordu. Fikirlerimi sordu ben de söyledim. Odamda dinlendi biraz. Yorulmuştu biraz. Beden olarak zayıfı. Dinlendi. Yorgunluğunu giderdi. Oruçtu, ben de. O yüzden bir şeyler ikram etmedim. Konuştu, rahatladı. Bir abim, amcam, dayım gibiydi. Sonra müseade istedi, kalktı. Ceketini bir koluna giydirdim. İkinci koluna nezaketen izin vermedi, çekiştirdi kendi giydi. Kolları çok güçlü idi. Sonra koridorda eşlik ettim. Bir ara rüya mı bu diye kendi bacağımı cimdikledim. Yok rüya değilmiş dedim. Kendi de gülümsedi bu duruma. Sonra sarıldık ve gitti. Yakın arada tekrar geleceğini söyledi.

  Bundan önce de iki defa görmüştüm…