Rüyada “ İskambil Falı Nasıl Bakılır ” Görmek

İskambil Falı Nasıl Bakılır
iskambil falı nedir, iskambil falı nasıl bakılır, iskambil fal çeşitleri nelerdir, iskambil falı anlamları nelerdir. İskambil falı nasıl dizilir. Hava, su, toprak ve ateş iskambil falında neyi simgeler.

İskambil Falı Bak

İskambil falı bak; diğer fal çeşitlerine nadiren unutulmaya yüz tutmuş fallar dandır. İskambil falına tek başına bakılmaz İskambil falında süje vardır bu kişi kağıtları kesip kendisini temsilen bir kağıt seçen kişidir. Bunun yanında aynı zaman da bakıcı denilen iskambil kağıtlarına bakmakla yükümlü kağıtların şekline göre kişinin geleceğini anlatan onların merak duygusunu gideren kişilerdir. İskambil falında bakılan kartların ön yüzlerin de bir anlam olduğu gibi arka yüzlerinin de anlamı ve işareti vardır. Bu konuda sizler fal sitemizde kart cinsiyetinizi ve adınızı yazarak kartları açabilirsiniz

İskambil Falı Nasıl Bakılır

İskambil falı nasıl bakılır; iskambil falına bakmanın bir den fazla şekilleri vardır. Bizler bu şekilleri sizlere en basit şekilde anlatarak elinizdeki oyun kağıtları altında yatan basit ama kalıcı ifadeleri göstericez. Elinizdeki kartların ne anlam ifade ettiğini öğrendiğinizde açılımı kolaylıkla yapabilecek sizin için güzel olan ve şans getirecek  sembolleri seçebileceksiniz. İskambil falındaki öncelikli amaç kartları karıştırır ve açarken duymuş olduğunuz soruyu ve yaşanan problemi doğru anlayabilmek ve ona en yakın kartı ortaya açabilmektir. İskambil falında çektiğiniz ilk kart sizi, ikinci kart ailenizi ve sevdiklerinizi, üçüncü kart ise beklentilerinizi ifade eder.

İskambil Falı Anlamları

İskambil falı anlamları; İskambil falında bakılan kartlar dört element olarak bilinen ( hava, su, toprak, ateş )’ i temsil edip her element 13 kart, 13 ay ve 13 rakamı ifade eder. Aynı zaman da toplam 52 adet olarak bilinen kart sayısı yılın 52 haftası olarak bilinmektedir.

İskambil Falı Çeşitleri

İskambil falı çeşitleri;  iskambil kartının çeşitleri farklı şekillerde dile getirilmiş her kart kendine özgü içerisinde duyguyu barındırmıştır. Örneğin; maça kartının sembolü havadır; bu fal genellikle dedikodu, hastalık, maddi ve manevi sıkıntı, hane içi ayrılıklar vb bir çok olumsuz şekilde dile getirilmektedir.

Kupa kartlarının sembolü sudur;  genel anlamda bul kartlar aşkı, sevgiyi, hayata bağlılığı, huzuru, beklentilerinizin gerçekleşmesi şeklinde ifade edilir. Aynı zaman da bu kart karşılıklı duyguları ilişkileri ifade eder.

Sinek kartlarının sembolü ateştir; bu kart genellikle iş hayatında yükselişe ermeye, kariyer basamaklarını aşmaya, eğlenceli aktivitelere katılıp hayatını monotonluktan arındırmaya ifade edilir.

Karo kartlarının sembolü topraktır; genellikle maddi anlamda parasal külfete ermeye, seyahatler düzenlemeye, hastalıkları ve kötülükleri yenerek iradeli ve güçlü olmaya  ifade edilir.

İskambil  falı bilinen bakım türleri arasında en çok tutulan bakım tekniği olup tamamen yıldızname ve diğer türlerden ayrı özelliğe sahiptir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Elif can ünaldı diyor ki:

    Hocam iskambil falına çok merak ediyorum nasıl bakılacak konusunda yardımcı olurmusunuz birde rüya yorumum olacak

    1. admin diyor ki:

      Merhaba Elif hanım iskambil falına bakmanın bir den fazla şekilleri vardır. Bizler bu şekilleri sizlere en basit şekilde anlatarak elinizdeki oyun kağıtları altında yatan basit ama kalıcı ifadeleri göstericez. Elinizdeki kartların ne anlam ifade ettiğini öğrendiğinizde açılımı kolaylıkla yapabilecek sizin için güzel olan ve şans getirecek sembolleri seçebileceksiniz. İskambil falındaki öncelikli amaç kartları karıştırır ve açarken duymuş olduğunuz soruyu ve yaşanan problemi doğru anlayabilmek ve ona en yakın kartı ortaya açabilmektir. İskambil falında çektiğiniz ilk kart sizi, ikinci kart ailenizi ve sevdiklerinizi, üçüncü kart ise beklentilerinizi ifade eder.