Rüyada “ Recep Tayyip Erdoğan ” Görmek

Recep Tayyip Erdoğan
Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek rüya sahibinin rızkının ve maneviyatın genişleyeceğine maneviyatta ehli değil ise işlerinde mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüya tabirleri hocası

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek; Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir.Rüyada recep tayyip erdoğanı evine misafir etmek rüya sahibinin hanesine girecek olan rızkın artacağına delalet eder.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanla Konuşmak; Rüyada Recep Tayyip Erdoğanla konuştuğunu görmek rüya sahibinin yakın bir zaman içinde devlet kapısında bir işi olacağı ve bu işten hayırlı sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada devlet erkanında biri ile konuştuğunu gören rüya sahibinin devlet dairesinde ya işe gireceği yada devlete bağlı olan işinden hayırlı sonuç ile döneceği yorumlanır.

Not: Rüyada başbakanın rüya sahibine yatak yada namaz kılması için seccade serdiğini görmesi rüya sahibinin rızkının ve maneviyatın genişleyeceğine maneviyatta ehli değil ise işlerinde mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Başbakan Görmek Dini Rüya Yorumu

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. kamil onder dedi ki:

  Rüyamda sayın erdoğan reisi cumhuru gördüm.
  Ben, annemle birlikte evimizin yanındaki parkta
  Oturuyoruz. Annem orda yaşamak istemiyor.
  Ve 4-5 adam dedikodu yapıyor siyaset hakkında
  Erdogan elinde çantasıyla koşturarak geldi.
  Ve adamlara fırça attı.boş boş oturmayin.
  Gidin proje yapın biz parasını veririz, dedi
  Bende onu görünce elini öpmeye kostüm.
  Sen sinoplumusun dedi. Yok ben samsunluyum
  Dedim. Tamam öp elimi dedi öptüm.
  Ve giderken birgun gelecek chp li herkes akp li
  Olacak . Dedi…..

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Cumhur Başkanı Görmek yada Recep Tayyip Erdoğanı görmek işlerinizde ve yaşamınızda makama ve mevkiye yükselip devlet dairelerinde olan bir takım işlerinizin de içinde olduğu durularda muvaffakiyete uğrayacağınıza yorumlanır.

 2. Damla dedi ki:

  Allah korusun ama. Ben ruyamda recep tayyip erdogan’in öldugunu gordum
  Ve biz recep tayyip erdoganin. Cenaze ve mevlutune evlerine gidiyoduk Recep
  Tayyip ERDOGAN’İN ölüm haberini cami anonsundan duydm ve bunu herkez duyuyodu
  Cok korktum acaba ruyada Recep Tayyip Erdoganin öldügunu gormek ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Recep Tayyip Erdoğanın öldüğünü görmek rüya sahibinin ailesinde yada çevresinde olan makam ve mevkii sahibi birinin vefat edeceğine yorumlanır.

 3. eser dedi ki:

  Bende sayın cumhur başkanımızı gördüm bir kaç kişiyle arabada gidiyorduk arabada amirlerimden sevmediğim biri vardı telefon çaldı ve benim yanına gelmemi söyledi bende yanına gittim etrafı kalabalıktı bir kaç kişiye kızdı lakanta gibi bir yerdeydik bana sana yatığım kıya andın değil mi dedi bende evet dedim ama benim bir isteğim var dedim söyle dedi o arada bizim masaya biri yaklaştı elinde iki bardak rakı vardı cumhur başkanımız o esnada başkasıyla konuşuyordu bende rakı bardağıyla gelen kişiyi kovdum adam gitti bana kimdi o diye sordu söyleyince çok kızdı o arada uyandım derdimi söyleyemedim

  1. admin dedi ki:

   Rüyada cumhurbaşkanı görmek dini rüya alimlerinin yaptığı bu açıklamada rüyayı gören kişinin iş ve çevre hayatında yükselebileceği en yüksek mertebeye yükseleceğinin işareti olduğu yorumu yapılmıştır.

 4. LADY dedi ki:

  rüyamda recep tayyip erdoğanı gördüm çalıştıgım özel bir hastanenin muhasebesinden işten çıkarılmamı istiyor. konuşmak için yanına gidiyorum sebebini öğrenmek için, çıkarın bunu dışarıya diyor. konuşuyorum da… ama… sebebini öğrenmek için personel işlerinden arkadaşıma gidip soruyorum.
  Rüyanın tabiri olumlu mu olumsuz mu..?

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.

   1. LADY dedi ki:

    Ama işten çıkarılma mı istiyordu yani olumsuz olarak gördüm tabiri yinede olumlu mu olur?

 5. LADY dedi ki:

  Ama işten çıkarılma mı istiyordu yani olumsuz olarak gördüm tabiri yinede olumlu mu olur?

  1. admin dedi ki:

   Bazı rüyalar tersi çıkar sizin rüyanızda da bu işaret vardır.

 6. Mustafa dedi ki:

  Ben 1 yıl içinde Sayın Reisi Cumhur Tayyip Erdoğan’ı üç kez gördüm.

  1-Kalabalık içinde miting gibi bir ortam vardı ve aynı ortamda ve aynı anda Peygamber Efendimizin(S.A.V) sesini duydum. O heyecanla uyandım. Bu rüyayı gördüğümde başbakandı.

  2-Yine başka bir zaman evimize misafirdi. Mangal yaptı kendi eliyle. Hoş ortamdı.

  3-Evimize misafirdi. Tokalaştık. Sohbet ettik. Neticesinde bir görev verdi bir kürek alıp bizim vurmamızı söyledi. Dışarıda bir çalışma vardı. Lakin dışarı çıktım kürekle dediğini yaptım. Geri döndüğümde gitmişti. Ona bir şey söyleyecektim söyleyemedim. Askerlikten sonra uzun zamandır işsizim, bu durumu iletecektim olmadı.

  Açıkçası her seferinde iş isteyecektim ama olmadı.

  1. admin dedi ki:

   Rüyada Cumhur Başkanı Görmek yada Devlet büyüğü olan bir kimseyi görmek makama ve mevkiye yükseleceğinize işlerinizde yükseleceğinize yada devlet dairesinde olan bir işinizden hayırlı bir sonuç alacağınıza yorumlanır.

 7. kostarikali dedi ki:

  Ben 6 ay once ruyamda gordum C.baskanini hala bir degisiklik olmadi,nefesi kuvvetli degil herhalde bakalim daha ne kadar bekliycez

  1. admin dedi ki:

   Rüyada cumhur başkanı görmek devlet dairesinde olan sıkıntılı beklediğiniz işlerinizde olumlu sonuçlar alacağınıza yorumlanır.

 8. Kezban Çalışkan dedi ki:

  Ben rüyamda iki katlı balkonlu bir evdeyim beyaz kundakta bir haftalık bir bebeğim olmuş ve annem ona biberonla süt veriyor hava karanlık ben balkondayım o esnada deprem oluyor ve yan taraftaki çok küçük olan mescit gibi bir caminin minaresi yıkılıyor deprem olmasına rağmen kimse kaçışmıyor hayretler içinde kalıyorum ve o esnada kafamı gökyüzüne kaldırdığımda binlerce kuyruklu yıldırın doğuya doğru kaydığını görüyorum yıldızların başı altın sarısı kuyrukları mavi renkteydi ben hayretler içindeyken kuyruklu yıldız üzerinde bir genç bana geliyor ve hadi gelmiyor musunuz diyor bende annem bebeği doyuruyor siz gidin biz sonra geliriz diyorum ve o esnada genç bana bir şey söyleyecek bende diyorum ki bu genç bana allah tarafından bir şey söyleyecek çok iyi dinlemem gerek diyorum ama kulaklarıma bir anda oğultu geliyor ve ben gencin bana ne dediğini anlayamıyor ve sadece dudaklarının ağır çekimde kıpırdadığını görüyorum.Rüyamı tabir edebilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Kezban hanım görmüş olduğunuz kuyruklu yıldız üstünde genç yakın zaman da karşınıza hayırlı bir kısmetinizin çıkacağının habercisi olarak yorumlanır.

 9. Aynure dedi ki:

  Salam Aleykum! mən Azərbaycandan yazıram. rüyamda Receb Tayyib Erdoganı gördüm. yaz mevsimi idi balkonda oturmuşdu, musafir gəlmişdi. çox sevincli və həyəcanlı idim onu gördüyüm üçün. röyanın anlamı nədir?? yorumlaya bilersiniz?

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Aynur’e hanım Rüyada Recep Tayyib Erdoğan’ı görmek; en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.

   1. Aynure dedi ki:

    Allah razi olsun qardaş!! inşAllah!!! çox sevindim.

 10. Can dedi ki:

  Rüyamda Recep Tayip ERDOĞAN evimize geldi garip bir şekilde çömeldi ve çok güzel bir türkü söyledi. Bende onu kayıt ettim . Sonra rüyamda o kayıtı telefonumda aramaya devam etttim bulamadım yada buldum tam hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Can bey rüyada Recep tayip Erdoğan’ı görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.

 11. ŞERMİN dedi ki:

  RÜYAMDA ERDOĞAN BEY İLE YANINDA BİRÇOK DEVLET ADAMINI GÖRDÜM ELİNDE BANA VERMEK İSTEDİĞİ BİR PAKET VE GÜLÜMSEMESİNİ GÖRDÜM DİŞLERİ PIRIL PIRIL GÜLÜYORDU.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Şermin hanım rüyada devlet makamından birini ya da birilerini görmek en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.

 12. meryem dedi ki:

  ben syn. cumhurbaşanımızın evimize gelip benle knuştuğunu ve benimde onun elini öpüp kkladığımı gördü Alah hayırlara vesile eder inşş.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Meryem hanım rüyada devlet büyüklerinden birini görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer.

 13. tafli dedi ki:

  ben bir yerde mangalda et yapiyorum bir evin arka bahcesinde sonra millet yiyip icip gidiyor bende o sirada temizligi bitirriken arka tarafdan ses geliyo bir cayin olsa ne iyi olurdu diye allah allah bu sesi hem tanidik hem olamaz diyom kendi kendime arkami dönuyormki syn cumhur baskani bende olmasi olanaksiz ben belcikada yasiyorum ruya isde diyor ve ruyada kendi kendime yorum yapiyom ruya ya. sonra yanina gidiyom derken oan nasilsin evlat cay varmi dedi yer benim degil ama cay yapalirim dedim sonra kapidan iceri girdim. bizim burda buyuk minareli camiye mahlenin camisi avsluuna cikiyorum neyse cay ocagina giriyom bende baska kimse yok caydanliklari aliyorum cayi demliyecegim yolda iki kucucuk cocuk geciyo orda cikolata var dur cocuklara sunlarda alalyim koskoca pakket duruyo alayip diyom sonra geri 3 tanesine karar veriyom biri ben yiyorum digerlerin cocuklara veriyom ama o arada unaniyorum ………..ruyamin yorumunu cevaplar iseniz sevinirim tskler

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Tafli bey rüyada devlet makamından birini görmek; en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüyanızda çay ikram ettiğinizi görmeniz rüya sahibinin iş hayatında sokmaya çalıştığı bir projenin uzun uğraşlar sonunda ortaya çıkacağına kişinin beklediği başarıyı elde edip maddi ve manevi anlamda yüzünün güleceğine, bu başarı sayesinde kazancının kat kat artıp birden fazla işlere gireceğine ve farklı ortamlarda bulunacağına işaret eder.

   1. tafli dedi ki:

    ALLAHCC RAZI OLSUN CEVAP YAZDIGIN ICIN INSALLAH HAYIRLARA VESILE OLUR RABIM HERSEYIN HAYIRLISIN VERECEK VE KARARLASTIRACAK OLANDIR

 14. Elif can ünaldı dedi ki:

  Merhaba hocam hayırlı günler hocam rüyamda cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın evimizi ziyaret ettiğini gördüm. Eşim ve ben çok mutluyduk cumhurbaşkanım evden çıkarken bana gülümseyerek elindeki kuranı kerim kitabını verdi rüyamın neye işaret ettiğini yorumlarmişiniz.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elif hanım rüyada Devlet büyüğünü görmek, en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir.Rüyada recep tayyip erdoğanı evine misafir etmek rüya sahibinin hanesine girecek olan rızkın artacağına delalet eder.

 15. ahmet baysan dedi ki:

  rüyamda cumhurbaşkanını gördüm kendisi bir tepede çok kalabalık bir halk grubuna sesleniyordu millet ona ulaşmak için adeta yarışıyordu fakat yüzü mosmor ve başında iki kırmızı boynuz vardı çok ürkütücüydü arkasında alevlerin yükseldiği bir uçurum vardı çok ürktüm kalkınca elhamdulillah rüyaymış dedim bunu nasıl yorumlamak gerekir lütfen yazar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Ahmet bey rüyada cumhurbaşkanını görmek, görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir. Rüyada gördüğünüz simge devlet büyüğünün simgesinde görülen şeytanı vesvese eder. Rüyada şeytan görmek ise yakın çevrenizde size düşmanlık eden kişiye işaret eder diye yorumlanır. Rüyada şeytanı görüp onunla savaşmayıp yalnız ona sırtınızın dönük olduğunu görmeniz ise düşmanlarınız karşısın da galip gelip hayır işlerine gireceğinize yorumlanır. Lakin rüyanızda şeytana yenik mağlup geldiğinizi görmeniz kötü yola gireceğinize şer işlere gireceğinize yorumlanır.

 16. Serdar alıcan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda sayın Cumhurbaşkanı miz Recep Tayyip Erdoğanla birlikte camide kuran okuduğumuzu gördüm

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Serdar bey rüyada cumhurbaşkanımızla kuran okuduğunu görmek, faydalı işler yaparak, huzura kavuşmaya, aydınlık zamanlara, dingin, huzurlu kalacağına, ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, vefalı dosta, üne ulaşılacağına, sevince kavuşulacağına, bol kısmete, Allah katında sevgili bir kul olduğuna delalet eder.

 17. ALPARSLAN dedi ki:

  RÜYAMDA NAMAZ KILMAK İÇİN SAF OLURKEN MİMBERE TAYYIP ERDOGAN OTURDU YÜZÜNÜ DÖNDÜ AMA HİÇ KONUŞMADI BİZDE YAKLAŞIK ON KİŞİ KARŞISINA OTURDUK BEN CAMİİ HOCASININ SOLUNDA KALMIŞTIM ZATEN NORMAL HAYATIMDA DA TANIDIĞIM HOCA BENİ SAĞINA ALDI SEN BURDA OTUR SENİN YERİN BURASI DEDİ. ÖYLE UYANDIM İŞTE

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Alparslan bey rüyanız hayırlara vesile olur inşallah rüyada namaz kılmak, rüya sahibin sözünde durmayı ve dargın olduğu birisiyle barışmayı ifade eder.Rüyayı gören imam ise, tazminat öder veya borçlanır. İmama uymuş birisi ise, başkasına yük olur. Rüyada devlet büyüğüyle namaz kılmak, rüya sahibinin yakın bir zaman içinde devlet kapısında bir işi olacağı ve bu işten hayırlı sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada devlet erkanında biri ile konuştuğunu gören rüya sahibinin devlet dairesinde ya işe gireceği yada devlete bağlı olan işinden hayırlı sonuç ile döneceği yorumlanır.

 18. serkan dedi ki:

  rüyamda sayın recep tayyip erdoğanı gördüm..sağ kolumdan tutup nasılsın ne yapıyorsun diye soruyordu?

  acaba yorumlarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Serkan bey rüyada devlet başkanımız syn Recep beyi görmek, en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar.Bu rüya rüya sahibin memuriyet hayatına geçeceğinin de müjdesi olarak de verilir çünkü rüyada devlet büyüğü görmek izzeti makamda yükseliş demektir.

 19. fani kul dedi ki:

  rüyamda cumhurbaşkanımız recep teyyip erdoğan tehlikedeydi ve ben sizi korurum diyip onu evimizin çatı katında saklıyorum. kuzenlerim geliyor ellerinde halılar catıyada serelim diyorlar bende orayı kümes yaptım tavuklar var hatta gidip yumurta alayım diyorum. yukarı cıkıp reisim saklanın sizi görmesinler diyip bir tane beyaz yumurta lıyorum. yumurtanın annesi küçük beyaz bir tavuk bana saldırıyor korkup yumurtayı atıyorum yumurta kırılıyor içindeki civciv ölüyor. tavuk bana bakıp aglıyor. cok üzgün kalktım.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Rüyada CUMHURBAŞKANIMIZ Recep Tayyip Erdoğanı görmek, en hayırlı rüyalardan birisidir çünkü devlet erkanından birini görmek rüya sahibine büyük nimet sunan rızkı bereket ve işlerinde yükseleceğinin habercisi olarak yorumlanır.Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görenin bereketi şansı ve kısmeti genişler yaptığı işlerden kazancı bollaşır ve rızkı artar. Rüyada tavuk ya da tavuk yumurtası görmek, Bir süre canınız sıkılacak; fakat sonunda sorunlarınızın üstesinden gelecek ve rahata kavuşacaksınız.Rüyada tavuk yemek bencilliğin işaretidir.

 20. yasemin dedi ki:

  Rüyamda Kur’an öğrenmek için bir sınıftayız.Sınıfın hocası Recep Tayyip Erdoğanmış.Yanımda küçük bir erkek çocuğu çok güzel arapça yazılar yazıyor. Ve ben üzülüyorum bu yaşıma gelmişim Kur’an öğrenmemişim, küçüçük çocuk bile arapça yazılar yazıyor diye düşünüp üzülüyorum.Tayyip Erdoğan sıraları geziyor tek tek.bizim sıramıza geldiğinde Kndisine ben öğrenebilecek miyim diye soruyorum ama cevap vermiyor sadece bakıyor. Sonra birden kendimi farklı bir evde buluyorum. Bir kaç kişi var kim olduklarını hatırlamıyorum. Ben 2-3 aylık hamileymişim erkek bebek olacakmış. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Yaşım:30 Cinsiyetim:Bayan Medeni halim: bekar ev hanımıyım çalışmıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Yasemin hanım rüyada kuran öğrenmek, güzel günlere erer. Eğer günahkara Allah (C.C.) onun günahını af ve tövbesini kabul eder, yoksul durumda ise durumunu düzeltir, borcu varsa borcunun bir kısmından azat edilir. Rüyada kuran okuduğunu görmek, bolluk, bereket, kısmet anlamına gelir rüya sahibinin şansının her zaman açık olacağına tüm hastalıklardan , kötülüklerden, belalardan uzak mutlu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada devlet büyüğümüz Sayın Recep beyi kuran okurken görmek, en güzel rüyaların birisidir. rüya sahibinin manevi ufku açılacak ve ilim erkan sahibi olacağına ve işlerinde bütün bağlarının açılacağına ve hem maddi hem manevi sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyada kuranı kerim gören kişinin ufku genişler ve yaptığı tüm hataların affı olduğu ve bağışlandığına yorumlanır.Rüyada hamile olduğunuzu görmeniz ise. üzerindeki tüm sıkıntılardan dertlerden ve kederlerden kurtulacağınızı yorumlanır. Rüyada hamile kadının doğum yapması üzerinizdeki musibetlerden kurtulup kısmetinizin açılacağına ve tüm arzu ve isteklerinizin gerçekleşeceğine işaret eder.

 21. Mustafa dedi ki:

  Rüyada CumhurBaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan otobüsle bulunduğumuz ile geliyor. Tek iniyor otobüsten bende yaklaşıp hoşgeldiniz diyorum elimi sıkıyor yalnız yüzü gülmüyor. Diyorki bana sandalye getir oturayım sonra ben sandalye ararken bakıyorum tanımadığım biriyle yanyana oturuyor konuşuyor. Daha önce görmüştüm yüzü gülüyodu bu sefer gülmüyo. Ne anlama geliyor Hayır olsun,.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Mustafa bey rüyada cumhurbaşkanını mutsuz olarak görmek, gizli kalmış bir takım sırların ortaya dökülmesine, üzülmeye, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceği ne, istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına, görülen rüya sıkıntıyla istediği şana, sıkıntıyla hayalini kurduğu sevince, uğraşarak hak ettiği hünere, cefa ile birlikte beklediği rahata delalet eder. Cumhurbaşkanının yüzünün gülmesi ise rızkınızı artacağına, isteklerinize kavuşacağınıza, hastalıktan ve kötülükten uzak mutlu bir hayat süreceğiniz işaret edilir.

 22. oğuz dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir kadın ile ilişkiye girdiğimi görüyodum ve daha sonra ölmüş arkadaşımla karşılaşıyodum ve beni zorla camiye götürdü ve ben çok rahasız oluyodum cünübüm diye ve cami avlusundan tam çıkmak için çare ararken cumhurbaşkanı recep tayip erdoganı göryodum cübbeli sarıklı şekilde ve beni bütün cemmatin önünde git işareti yapyordu ve ben buna alınıp şu lafı sayıklıyodum beni adam yerine koymadı garibanım diye ve böyle uyandım.. bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Oğuz bey rüyanız hayır olsun rüyada yabancı bir kimseyle ilişkiye girmek, rüyayı gören kimsenin çevresindeki yakın dostlarından zarar göreceğine işaret eder. Rüyada yapılan zina yakın dostlarınızın sizden hoşnut olmadığına dairde yorumlanır. Ölmüş kişiyi görmek, güzel dostluklara, maddi bolluğa işaret eden hayırlı bir rüyadır. Aynı zaman da bu rüya olması imkansız olan bir işin hayırlısıyla gerçekleşeceğine uğraşların sonunu göreceğine, aile ve iş hayatında mutlu güzel günlerin yaşanacağına yorumlanır. Rüyada recep Tayyip Erdoğan’ı camide görmek ise paranın kazançlı olmasına, toplum yaşamında mutluluğa, aydınlık geleceğe, samimi orta yaşlı kimseye, manevi yükü bulunan kişiden yakasını kurtarmaya, sevince kavuşulacağına, yakında duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, emniyetli yaşamaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, dingin kalacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye yorumlanmaktadır.