Rüyada “ Basamak ” Görmek

Basamak
Bu rüyayı gören kişinin İslami rüya tabirlerin de makam mevkiye yükseleceği bolluğa ve ilme kavuşacağına işaret eder.Bu rüya hayırlı rüyaların içinde yer alır.

Rüyada Basamak Görmek Dini Yorumlar ; Yükselen ya da alçalan basamaklar, işiniz ya da yaşamınızdaki dönemeçlerle ilgili aşamaları ve evreleri vurgular. Çoğunlukla, yukarı doğru çıkan basamaklar, olumlu gelişmeler ve engelleri aşma olarak değerlendirilir.

Rüyada Basamakta Oturduğunu Görmek ; Rüyada basamak ta oturduğunu gören kişi talihinin ve bahtının daha bir müddet kapalı kalacağına işarettir. Basamaktan çıktığını görmek, iş ve hissi hayatınızda büyük gelişmelerin arifesinde olduğunuzu ifade eder.

Rüyada Basamakta Çıktığını Görmek ; Bu rüyayı gören kişinin İslami rüya tabirlerin de makam mevkiye yükseleceği bolluğa ve ilme kavuşacağına işaret eder.Bu rüya hayırlı rüyaların içinde yer alır.

Rüyada Basamaktan Düştüğünü Görmek ; Görülen bu rüya sıkıntıya işaret eder. Rüyayı gören kişinin malını kaybedeceği ve maddi sıkıntıların içine gireceğine işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada Basamaklarla Gök Yüzüne Çıkmak ; Rüyayı gören kişinin alimler arasın da ilim sahibi olacağına ve hayırlı bir ölüm ile onurlandırılacağı na işaret eder.

Rüyada basamaklarla cennete tırmanmak…

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.