Rüyada “ Dolar Bozmak ” Görmek

Dolar Bozmak
Rüyada dolar bozmak, rüya sahibinin hoş sohbet yapacağı şeylere çok büyük ve değerli işlere imza atması olarak ifade edilir
Etiketler:

Rüyada dolar bozmak, rüya sahibinin hoş sohbet yapacağı şeylere çok büyük ve değerli işlere imza atması olarak ifade edilir. Bazı küçük tartışmalara ve kişinin kalabalık bir yerde yapacağı ağız tartışması olduğu anlamında yorumlanır. Sağlık sorunu olan birisi için sıkıntıların biraz daha devam edip biteceği manasına gelir. Rüyada dolar bozulması, keyfini kaçıracak bir olay olacağına ve ufak bir sebebin büyük bir sıkıntı çıkaracağı yönündedir. Alimlere göre, çekilen dertlerin başarılı bir şekilde aşılacağına tabir edilir. Kişinin her sıkıntısına bir çözüm bulacağı anlamında yorumlanır. Kötü durumlarla karşılaşılsa da sıkıntının hiç bir zarar uğramadan çözüleceğine delalettir. Muradını ermek, yapacağı her işte çalışmalarının başarı ile sonuçlanacağına işaret eder. Kırgınlıklarının küslüklerinin biteceğine yorulur. Çok zengin olan kişiler için para kaybı olarak da ifade edilir. Mucizevi durumlara da ifade edilir. Mutluluğun artmasıdır ve ev içinde güzel konuşamalara alamettir.

Rüyada Dolar Bozdurmak

Rüyada dolar bozdurmak, dini olarak yorumlayacak olursak iş konusunda yeni bir sayfa açmaya işarettir. Eşi bazı problemler yaşayan kişiler için üçüncü kişilere kulak asmaması gerektiğine yorumlanır. Üçüncü kişilerde aradan çıkarsa herşeyin daha güzel olacağını gösterir. Bazen ise gelecek olan bir kazayı işaret eder, kazadan beladan korunmak içinde sadaka verilmesi rivayet edilir. Hastalar için yakın zamanda şifa bulacağı vesileler olacağına delalettir. Kısa süre içinde başarılar elde etmeye ifade edilir. Kişinin bu rüyası bazende birikimi olduğuna fakat ne yönde yatırım yapması konusunda kararsız olduğuna tabir edilir.

Rüyada Bozuk Dolar Para Bulmak

Rüyada bozuk para bulmak, zengin bir hanımdan yada mevki sahibi olan sözü geçen birinden yardım almaktır. Bu kişinin daha çok bayan olduğuna ve size çok büyük yardımı dokunacağına işarettir.

Rüyada Bozuk Dolar Para Almak

Rüyada bozuk dolar para almak, kırgınlık anlamında yorumlanır. Kişinin kırılması yada kırdığı biriyle helalleşmesi kırdığını tamir etmesi olarak ifade edilir.

Rüyada Doların Çıkması

Rüyada dolar çıkması, şansın çokluğuna bahtının açık olduğunu gösterir. Kişinin çok kısmetli olduğuna ve hatta bundan dolayı çok nazara geldiğine yorum yapılır.

Rüyada Bozuk Dolar Para Çalmak

Rüyada bozuk dolar para çalmak, görülen rüya iyiyi temsil etmez. Bozuk para görülmesi de kişin gireceği büyük sıkıntılar olduğunu işaret eder. Dini olarak da imandan yoldan şaşmak manasındadır.

Rüyada 100 Dolar Bozdurmak

Rüyada 100 dolar bozdurmak, rüya sahibinin birinden borç alacağı anlamındadır. Gören kişinin sıkıntılarının yakın zamanda biteceği hem maddi hemde manevi olarak düzeleceğine yorum yapılır.

Rüyada Dolar ve Bozuk Para Görmek

Rüyada dolar ve bozuk para görmek, maddi yönden bolluk ve berekete işaret eder. Gören kişi için bol kazanca ve görülen para kadar kazancının yüksek olacağına delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.