Rüyada “ Eldeki Bebeği Düşürmek ” Görmek

Eldeki Bebeği Düşürmek
Rüyada eldeki bebeği düşürmek, kişinin iş ve sosyal yaşamında eline geçen fırsatları kaçırmasına delalet eder.

Rüyada eldeki bebeği düşürmek, kişinin iş ve sosyal yaşamında eline geçen fırsatları kaçırmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin kendi hata ve tutumları yüzünden olumsuzluklar yaşamasına, zamanın boşa harcandığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dikkatsizlik ve aceleci davranışlar içinde olduğuna, bunun kişiye maddi ve manevi zarar vermesi olarak da rivayet edilmiştir. Bazen de bu rüya kişinin büyük başarılar elde edip, mal ve mülk kazanıp, değerini bilemediğine yorulur. Gördüğünüz bu rüya kazanımlarınızı boşa heba etmeye, yapılan düşüncesiz hareket ve tecrübe olunmayan işlere yönelerek ziyana uğramaya rivayet edilmiştir. Genel anlamı ile, kişiye uyarı olan bu rüya daha dikkatli davranılması gerektiğine, atılacak adımlarda acele davranmamak gerektiğini bildirir. Rüyada eldeki bebeği düşürmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Eldeki Bebeği Düşürmek Nedir

Rüyada eldeki bebeği düşürmek, ikilemde kalmaya, endişe ve karamsarlığa işaret eder. Kişinin yaşadığı duygusal boşluğa, hata ve sabırsızlığın kişiye vereceği zarara delalet eder. Görülen bu rüya düşünceli davranılması gerektiğine, alacağınız kararlarda bilgi sahibi olunan kişiler ile istişare edilmesi gerektiğine yorulur. Bazen de üzücü olayların gelişeceğine yorumlanır.

Rüyada Bebeği Elinden Düşürmek

Rüyada bebeği elinden düşürmek, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak bir takım sorunlara işaret eder. Gören kişilerin eşi ile kavga ve kırgınlıklara yorulur. Bu rüyayı gören bekar kişilerin iş hayatı yada eğitimi ile ilgili bazı fırsatları geri çevirdiğine, geleceği adına kendisini sıkıntıya sokmasına işaret eder.

Rüyada Bebeğini Elinden Düşürmek

Rüyada bebeğini elinden düşürmek, şansızlık yaşamaya, kişinin işinde yaşanılan mali krizlere delalet eder. Görülen bu rüya iş hayatındaki olumsuzlukların, hane yaşantısına da etki edeceğine, aile içi tartışmaların gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Çocuğu Elinden Düşürmek

Rüyada çocuğu elinden düşürmek, sahip olunan bir malı başkasına vermeye, kaybetmeye işaret eder. Görülen bu rüya girilen bir işten zarara uğramaya tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hedef ve hayallerinde kalp kırıklığı, hüsran yaşamasına yorulur.

Rüyada Elinden Bebek Düşürmek

Rüyada elinden bebek düşürmek, kişinin aile kurma düşüncesinden uzak bir yaşam benimsediğine işaret eder. Gören kişi evli ise, evlilik hayatında çatırdamalar yaşanmasına, eşlerin birbirine olan uzaklığına tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.