escort alanya

Rüyada “ Fal Baktır ” Görmek

Fal Baktır
fal bakımı nedir, fal çeşitleri nelerdir, fal çeşitleri hakkında bilgi, ücretsiz ve online fal bakımları, esma hadimi ve hüddamlar yoluyla fal bakımı

Fal Baktırma imkanı!

Fal hocası ile hemen fal baktır. Çevrimiçi fal deneyimini yaşamak için, Fal Hocası uygulamasını indirin! Fal Hocasında Online Yorumculara hemen canlı Fal Baktır.

Fal çeşitleri bakımı; insan oğlu yaratılışın gerekçesi olarak doğumunda ölümüne kadar merak ettiği bir çok konuda önceden bilgi edinmek ve öğrenme arzusunu yenememiştir. İş, kısmet, evlilik , kader gibi bir çok konuyu çeşitli yöntemlerle dile getirerek bir nevi hayatını şekillendirmiştir. Günümüzde fal çeşitleri bir çok anlamda şekillendirilmiş olup falın şekline göre anlamsal simgelerle ifade edilmiştir.

Papatya Falı; bakılan bu falda sevdiğiniz bir kimsenin size  karşı ne kadar değer verip vermediğini, iş hayatınızda ve evlilik hayatınızda yaşayacağınız mutlu ve üzücü olayları görebilirsiniz. ,

Su Falı; bilinen en zor fal türü olup bu fala bakan kimseler  bir ayet veya esma hadimi ve hüddam yoluyla bakarlar. Su falında bakan kimsenin kalbinin temiz olması, inancına bağımlı olması gerekir. Su falı bakımında öncelikle her hangi bir bardak ya da tasa fala bakacak kişi aracılığıyla su doldurulur. Her falda olduğu gibi öncelikle niyet edilir, Bakılan falda ortamın ışıktan seslerden ve gürültüden uzak mum ışığı ortamında olup suyun içindeki simgeler ayrıntılı şekilde çözülmeye çalışılır. Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zattan el almaları gereklidir.

İskambil Falı; diğer fal çeşitlerine nadiren unutulmaya yüz tutmuş fallar dandır. İskambil falına tek başına bakılmaz İskambil falında süje vardır bu kişi kağıtları kesip kendisini temsilen bir kağıt seçen kişidir. Bunun yanında aynı zaman da bakıcı denilen iskambil kağıtlarına bakmakla yükümlü kağıtların şekline göre kişinin geleceğini anlatan onların merak duygusunu gideren kişilerdir. İskambil falında bakılan kartların ön yüzlerin de bir anlam olduğu gibi arka yüzlerinin de anlamı ve işareti vardır. Bu konuda sizler fal sitemizde kart cinsiyetinizi ve adınızı yazarak kartları açabilirsiniz.

İskambil falı çeşitleri;  iskambil kartının çeşitleri farklı şekillerde dile getirilmiş her kart kendine özgü içerisinde duyguyu barındırmıştır. Örneğin; maça kartının sembolü havadır; bu fal genellikle dedikodu, hastalık, maddi ve manevi sıkıntı, hane içi ayrılıklar vb bir çok olumsuz şekilde dile getirilmektedir.

Kupa kartlarının sembolü sudur;  genel anlamda bul kartlar aşkı, sevgiyi, hayata bağlılığı, huzuru, beklentilerinizin gerçekleşmesi şeklinde ifade edilir. Aynı zaman da bu kart karşılıklı duyguları ilişkileri ifade eder.

Sinek kartlarının sembolü ateştir; bu kart genellikle iş hayatında yükselişe ermeye, kariyer basamaklarını aşmaya, eğlenceli aktivitelere katılıp hayatını monotonluktan arındırmaya ifade edilir.

Karo kartlarının sembolü topraktır; genellikle maddi anlamda parasal külfete ermeye, seyahatler düzenlemeye, hastalıkları ve kötülükleri yenerek iradeli ve güçlü olmaya  ifade edilir.

Renk Falı; eskiden günümüze renklerin her birinin içinde bir çok anlam beslediğini insanların ruh haline ve yaşantısına göre farklı şekillerde ifade edildiği bilinirdi. Aslında bilinen her renk bedenimizde ve ruh halimizde bir çok anlamı ifade eder. Her rengin kendine özgü farklı anlamları ve şekilleri vardır. Renk falına bakabilmeniz için sitemize isim, doğum yılı ve en sevdiğiniz rengi söyleyerek merak duygusu güttüğünüz bir çok konuda ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Aşk Falı; bakılan bu falla sevdiğiniz kişiyle gelecekteki hayatınıza yönelik olumlu ya da olumsuz yönleri bulmak amacıyla bilim ve tecrübeler aracılığıyla yapılan doğa üstü olayların baş gösterdiği kişilerin kaderi olarak belirlenen bir takım simgelerin ortaya konulması ve işaretlendirmeler aracılığıyla yapılan fal şeklidir. Bakılan bu falda en önemli olay kişinin gerçekten kalpten ve yürekten isteyerek baktırması dır. Sizler için sunduğumuz bu sayfada merak duygusu güdüp ihtiyaç duyduğunuz bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kahve Falı; geçmişten bu yana süregelen ” fala bakma falsız da kalma” kelimesi kahve falının aslında en güzel ifade ediliş şeklidir. Kahve falı insan oğlunun en çok merak duygusu güttüğü, arzuları ve isteklerine boyun eğdiği, falın anlatılış ifadesine göre hayatını ona göre şekillendirdiği yöntemdir. Kahve falında fala bakılan kahve diğerlerine oranla daha özentili olup normal kahvelerden daha fazla özen gösterilmektedir. Örneğin, fala bakılan  kahvenin kıvamından tutup şekerine kadar önem taşır. Fala bakmadan önce ilk olarak dilek tutulur, fincan tabağı ters çevirtilip soğuması için beklenir. Daha sonra fala bakan kimse fincan içerinde görmüş olduğu simgelere bir anlam katarak onları hayata dahil izlere yansıtarak profesyonel bir şekilde karşısında ki kişinin duygularına hitap eder. Kahve falında yapılan yorumlar kişiyi incitmeden ya da sevince boğmadan anlatılmalıdır. Unutmayalım ki bu sadece bir fal. Fal Hocası ile Hemen şimdi Kahve falı baktırın.

El Falı; el falında avuçlarımızda görmüş olduğumuz çizgiler evlilik, hayat, iş ve sağlık ifadesini belirleyici özelliklerde olup parmak ve tırnaklarımız kaderimizin belirleyicisi olarak ifade edilir. El falına baktırdığınız da bir çok konuda bilgi sahibi olmuş olup hayatınıza dahil eksik olduğunuz yanlarınızı görebilir. geçmişte ve gelecekte yaşayacağınız olaylara ışık tutmuş olabilirsiniz. Bir çok şekilde ifade edilen el falının gerçek anlamı hayatınızı anlamaya yönelik bir çok ifadenin ayrıntılı olarak size anlatılmasıdır. El falında hayat çizgisi, kalp çizgisi ve akıl çizgisi hakkında bir çok konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

Zar Falı; zar falında atılan her zarın bir anlamı vardır. Zar falı zarlar aracılığıyla şekillendirmeler yapılarak bakılır.  Zar falı eski çağlara dayanmakla beraber kökeni antik çağları yansıtmaktadır. Bu fal çeşiti diğer fallar gibi geçmişten geleceğe haber verme şeklinin eğlenceli bir şekilde anlatılması olarak bilinir. Zar falının işaret derecesi tecrübeler ve deneyimlerle gerçekleşen üst üste yapılan bir üsluptur.

Fal Çeşitleri Hakkında Bilgi

Fal çeşitleri hakkında bilgi; günümüz çağında baktırmış  olduğumuz bir çok fal çeşit hayal dünyamızı yaşatarak bilinmeyen bir çok gerçeğimizi ortaya koymaktadır. İnsan oğlu yaratılışının bir parçası haline gelmiş merak duygusunu gidermek amacıyla geçmişten günümüze kadar olmasını istediği bir çok kavramın hayatına katacağı değişiklikleri görmek için fal yöntemini çeşitlendirerek bir çok anlamda gerekli ihtiyaç olarak görmüşlerdir. Bakılan fal çeşitleri hangi içerikte olursa olsun genel anlamıyla ifade edildiğinde kişinin kısmeti, kaderi, evlilik, iş hayatı, yıldıznamesi ve nasibi gibi bir çok konuda kişinin merak duygusu güttüğü önceden bilme hevesi ve arzusu olarak ifade edilir. Günümüzde bakılan fallar kehanetin simgelerinden çok günümüzün ışık tuttuğu, yol gösterdiği tahmin ve teşbih yöntemleri ile kişinin bilinç altına girerek ihtiyacı olduğu bir çok istediği yerine getirmesidir.

Fal Çeşitleri (Online ve Ücretsiz)

Fal çeşitleri online ve ücretsiz; Ücretsiz fal bakma dünyasına hoş geldiniz. Sizler için uğraşlar verilerek hazırlamış olduğumuz bu sitemizde Fal türlerini ve özelliklerini ayrıntılı şekilde görebilir. Her türlü soru ve aklınıza takılan simgeleri sitemiz aracılıyla açıklayıcı şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. yusuf35 dedi ki:

  Hocam gerçekten çok güzel fal bakıyorsunuz arkadaşlarıma da sayfanızı tavsiye ettim özellikle yıldızname falınız çok ayrıntılı açıklıyorsunuz.Muhteşemsiniz

 2. Kübra can dedi ki:

  Hocam sanal aleöde fal nasıl bakılır bakılan şekiller neyi ifade eder sizce hayvan figürlerinde anlatılan yorumlar doğrumudur başınızı ağrıttığımn farkındayım yardımcı olursanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Kübra hanım sanal alemde fal veya Kahve Falı her hangi bir nesne üzerinden yada kişilerin isim bilgileri alınarak bakılır anne baba ve kişinin adı alınarak. Hayvan figürleri ise fal terimlerinde her objenin bir manası vardır deve nasıl yük olduğuna işaretse balık kısmet gibi fal da çıkan yada beliren her figür bir anlam ve yorum katar.