Rüyada “ Geniş Ev ” Görmek

Geniş Ev
Rüyada geniş ev görmek, genel anlamı ile düş sahibinin içinde bulunduğu fiziki ve ruhi duruma işaret eder.
Etiketler:

Rüyada geniş ev görmek, genel anlamı ile düş sahibinin içinde bulunduğu fiziki ve ruhi duruma işaret eder. Rüyada görülen geniş ev, rahatlık, esenlik ve mutluluğa delalet eder. Gören kişi sıkıntı ve tasalarından kurtulur. Çekilen sorunların son bulmasına, düştüğünüz dert ve tasadan kurtulmak olarak da bildirilmiştir. Geniş bir evde oturduğunu gören kişi, dünya hayatı rahatlık ve ferah bir şekilde olur. Yaşamınızda güzel olayların cereyan edeceğine, süpriz gelişmelerin sizi neşe ve sevinç içinde bırakacağını gösterir. Hayırlı ve salih rüyalardan olup, üzüntü içinde olduğunuz durumların yerini huzur ve sükunete bırakacağı olarak da rivayet edilmiştir. Aynı zamanda aile içi sorunların kavga ve kırgınlıkların biteceğinin müjdecisidir. İş yaşamında da maddi kazancın artacağına, geniş imkan ve rızıklar elde edileceği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada geniş ev görmek, ile ilgili farklı yorumlar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Geniş Ev Görmek Diyanet

Rüyada geniş ev görmek diyanet yorumuna göre, üzerinizde olan uhrevi sıkıntılardan arınmaya, geleceğe umut ile bakmaya tabir edilir. İslami anlamı olarak ise, rüya sahibinin fakirlikten kurtulmasına, istek ve hayallerini gerçekleştirecek imkanları elde edeceğini gösterir. Gördüğünüz bu rüya yakın zaman içinde karşınıza çıkacak imkan ve fırsatlar olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Dar Ev Görmek

Rüyada dar ev görmek, geniş ev görmenin aksine, sıkılıp, daralmaya, mali olarak zor duruma düşmeye işaret eder. Varlıktan darlığa düşmeye, borçlanmaya, üzülüp, tasalanmak olarak bildirilmiştir. Dar ev gören kişinin, işleri bozulur, yaptığı hatalar yüzünden istemediği olaylar ile karşılaşır.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, bahtın kapanmasına, üst üste alınacak darbeler ile kötü günler yaşanacağını gösterir. Aynı zamanda uyarı anlamı da taşıyan bu rüya kişinin yaklaşan zor günler için hazırlıklı olması gerektiğini bildirir.

Rüyada Dar Bir Evde Bulunmak

Rüyada dar bir evde bulunmak, kısa süreli zorluk ve meşakkat görmeye, zorlu bir dönem yaşayacağınızı bildirir. Ayrıca dar evde bulunan kişi, kendisini yalnız ve yakınlarından uzakta olacağı bir yere yolculuk yapar.

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek kişinin dünya ve ahiret yaşamına işaret eder. Eski ev derde sıkıntıya, üzüntü çekmeye delalet eder. Yeni ve temiz ev görmek, rahatlık, esenlik bulmaya, dert ve gamdan kurtulmak olarak tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.