escort alanya

Rüyada “ Hap ” Görmek

Hap
Rüyada hap görmek, rüya sahibinin başına gelebilecek ani gelişecek bazı olaylar karşısın da çaresiz kalmasına, sorunların yaşanmasına işaret eder.

Rüyada hap görmek, rüya sahibinin başına gelebilecek ani gelişecek bazı olaylar karşısın da çaresiz kalmasına, sorunların yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamlarında hazırlıksız yakalanacağı bazı sorunlar olacağına delalet  eder. Rüyada hap görmek, kişinin tadının kaçmasına, huzurunun bozulmasına ve üzücü bir takım sıkıntıların olmasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş yaşamında hiç beklenmeyen durumların olmasına, maddi kayba ve borçlanmaya tabir edilmiştir. Rüyada hap görmek, kişinin aile yaşamında eşi ile arasındaki bazı sorunların ortaya çıkacağına yorumlanmıştır.  Bu rüyayı görenlerin bu durum karşısında ruhen sıkılıp moralinin bozulacağına, daralmasına yorulur. Rüyada hap görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Hap Görmek Ne Demek

Rüyada hap görmek, rüya sahibinin kısa süreli yaşayacağı fakat nasıl davranmasını bilemeyeceği bazı ani olayların olmasına tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hiç beklenmeyen kişilerden nankörlğk ve vefasızlık görmesine buna içerlemesine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hoş olmayan bazı durumlar ile karşılaşacağına, kötü sözler işitmesine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin olaylar karşısında çaresiz kalmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Hap İçmek

Rüyada hap içmek, rüya sahibinin yaşayacağı üzücü olaylar karşısında manen çok yıpranmasına dertlenip, içerlemesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin bu olaylar karşısında kendisini bırakmayıp, tekrardan ayağa kalkacağına ve tüm sorunları tek tek aşacağına yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin mücadeleci biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Hap Almak

Rüyada hap almak, farklı şekillerde tabir edilmiş olup, kişi eyer hap içtiğini görür ise yaşayacağı zorluk ve engellemelere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hapı bir ücret karşılığında satın aldıklarını görür iseler, ticari yaşamda rakiplere fark atmaya delalet eder.

Rüyada Hap Yutamamak

Rüyada hap yutamamak, rüya sahibinin tek başına kaldıramayacağı bazı sıkıntılar yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaadıkları problemler karşısında yakın çevresinin destek ve ihtiyacı olacağına delalet eder. Aynı zamanda önü görülmeyen bazı ticari risklere ve belirsizliklere yorumlanmıştır.

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, kişinin karekteri, duruşu ile çevresi tarafından sevilip sayılan biri olduğuna, sözünün geçerli olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hem ahlaki hem de insani yönleriyle iyi biri olmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin dini konulara bağlı biri olmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.