Rüyada “ Merdivende Oturmak ” Görmek

Merdivende Oturmak
Rüyada merdivende oturmak görmek neye delalet eder. Rüyada merdivende oturmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada merdivende oturmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Merdivende Oturmak

Rüyada merdivende oturmak;  Rüya sahibinin verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği itibarlı mertebeye, cefa çektikten sonra hak ettiği feraha, zamanla ümit ettiği temiz rızka, yenilgiden sonra düşlediği mülke işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Hülya ışıl dedi ki:

    İyi günler hocam yorumunuz için teşekkür ederim hocam rüyamda eski evimiin merdivenleri ni temizliyordum merdivenler ahşap yıkılmak üzerdeydiler anlamı nedir kolay gelsin

    1. admin dedi ki:

      İyi günler Hülya hanım yorumlarınız için teşekkürler. Rüyada eski merdiven görmek ve temizlemek, birden fazla hayra yorumlanan rüya yorumudur. Rüyayı gören kişi tüccar sa işleri artacağına, çalışan birisi ise kariyerinde yükseliş yaşayacağına, yakın zaman da eline bir miktar para geçeceğine, iş ortamında yakın bir dostundan büyük bir iyilik göreceğine işaret eder. Aynı zaman da Allah katında dini duygularını yerine getirdiği, gönül gözünü açtığı için hayırlı kul sayılıp iç huzuru bulacaktır.