Rüyada “ Aba ” Görmek

Aba
Rüyada aba görmek neye delalet eder. Rüyada aba görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada aba görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Aba Görmek

Rüyada aba görmek; rüya sahibinin yaşadığı hayatın sıkıntılı ve sorunlu hal alarak sıkıntıların yakasını hiç bırakmayacağına, hane içinde sebepsiz olaylar yüzünden sürekli tartışmalar yaşanarak ailevi huzurunuzun bozulacağına, hanenize sürekli girip çıkan insanlardan dolayı sürekli zarar görerek aileniz arasında ikilik oluşmasına sebep olacağına yorumlanırken, görülen bu rüya başka bir değişle insanlar arası iletişiminiz bozularak yalnızlığa sürükleneceğinizi, yanlış tutumlarınız yüzünden çevrenizdeki dostlarınız tarafından dışlanarak yalnızlığa terk edileceğiniz işaret eder,

Rüyada Aba Giymek Görmek

Rüyada aba giydiğini görmek; kişinin hayatının her köşesinde maddi sıkıntıların giderilmeyip hayatını zorluklarla yaşayacağına, hane içinde tartışmaların eksiltmeyerek huzursuzlukların hiç eksilmeyeceğini, yakın zaman da sevdiğiniz bir kimseyi kaybederek uzun süreli etkisinde kalacağınıza, ailenizden ve sevdiklerinizden ayrı seyahate çıkacağınıza işaret edilir. Rüyada aba giydiğini görmek, bazen de ilim irfan sahibi bir kimseden yardım görerek iş hayatınızda bir çok konuda tecrübe sahibi olacağınıza, ileriye dönük sağlam adımlar atacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bir Kimsenin Aba Giydiğini Görmek

Rüyada bir kimsenin aba giydiğini görmek; rüyada yabancı bir kimsenin aba giydiğini görmek, iş hayatınızda size karşı yakınlık göstermeye çalışan kimseler karşı dikkatli olup yaptığınız işlerde duygusal davranmaktan uzak durmanız gerektiğine, kazançlarınız da yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli duyarlı davranıp elinizdekilerin kıymetini bilmeye yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da beklenmeyen misafire, kar amaçlı yaptığınız kazançlara, sizi bekleyen müjdeli habere delalet edilir.

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek; rüyanın şekline göre farklı tabirlerde yorumlanan bu rüya genel olarak çalışkan,  başarılı,  yaptığı her işi özveriyle yerine getiren,  ailesiyle ve sevdikleriyle mutlu huzurlu hayat yaşayıp insanları kırmaktan korkan iyi kalpli kişilere delalet eder. Bu rüya bazen de cimri,  insanlara zarar vermekten çekinmeyen,  büyüme hırsı güden kişilere de işaret eder.  Ünlü rüya alimimiz İmam Cafer Sadık (a.s):Abanoz ağacı görmek, çalışkan, azimli ve cimri kişiye işaret olarak yorumlar.

Rüyada Aba Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada aba görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren aba rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Aba sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada aba görmek, kötülüğün ve şerrin simgesi olup hayatınız boyunca mutlu olmamanız için size ve ailenize kötülük yapacak, yaptığı davranışlarla toplum karşısın da üzülmenize sebep olacak sizi her bakımdan mutsuz edecek insanlarla karşı karşıya kalacağınıza işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.