Rüyada “ Abanoz Ekmek ” Görmek

Abanoz Ekmek
Rüyada abonoz görmek, uzun bir yolculuğa çıkmak demektir ve aile çoğalmak anlamına gelir. Ağaçta aynı anlamdadır.
Etiketler:

Rüyada abonoz ekmek, uzun bir yolculuğa çıkmak demektir ve aile çoğalmak anlamına gelir. Ağaçta aynı anlamıdadır ve bundan dolayı da kişinin ailesinin genişlemesidir. Yani bu gören kişinin durumuna göre değişebilir. Evli bir insan için bebek beklemek ailesini çoğalmasıdır. Beka kimseler için hayatına yeni insanlar almak, evliliğe adım atmak olarak tabir edilir. Rüyada abonoz ağacından yapılmış ev eşyası görmek, sert huylu sizin karakterinizden farklı birisiyle evlenmek anlamındadır. Bu yapılan rüya yorumu, hem erkek için hem bayan içindir. Rüyasında abonoz ağacından yapılmış mobilya almak ise, inatçı bir arkadaşı misafir etmek ve bundan sürekli rahatsızlık duymak ama birisinin de gönlünü yapmak anlamında yorumlanır. Abonoz ağacından olan ev eşyasını yakmak, yıkmak, kırmak bir arkadaşıyla dostu ile kavga etmesi manasındadır. Sizin için çok üzücü olacak bir durumdur ama gerekli olan sınır koymanız gereken bir durum olduğuna işaret eder. Rüyada abonoz ağacından yapılmış bir çok eşya görmek, kötü haber olarak rivayet eder.

Rüyada Abanoz Görmek Neye İşarettir?

Rüyada abonoz görmek neye işarettir, genel olarak aile ilişkilerine yorumlanır. Kişinin bu aralar sıkıntılar içerisinde olacağına işaret eder. Huysuz bir misafirle uğraşma ya delalettir. Bu kişiyle ailesinden kıramadığım biriden dolayı muhatap olduğuna yorumlanır. Mutsuz olacağın bir dönemden geçecektir. Ağaç aileyi temsil eder, aynı zamanda bu rüya görülen duruma göre yükselmek, evlenmek, çocuk sahibi olmak yeni bir işe atılmak manasını da gelir. Kuvvete dirayete ve yapılacak bir şeyden be olursa olsun korkmamaya girişimci, mücadeleci olmaya yorum yapılır. Rüyanın görünüşüne göre ve anlamlarına göre bu rüya iki çeşidi ayrılır iyi hem de kötü yorum vardır farklı anlamlarda tabir edilir.

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek Ne Demek?

Rüyada abonoz ağacı görmek ne demek, yanınızda yörenizde çok kuvvetli güçlü bir insanın olduğuna yorumlanır. Bu kişinin sayesinde yer yurt, mal, mülk edileceğiniz anlamına gelir. Size akıl olarak çok yardımcı olduğu yönündedir. Yaptığı her işte başarılı olan ve sizde başarıya götüren biridir. Aynı zamanda bu rüyayı görmek kişinin çok şanslı olduğunu ve her şeyden kötü bile olsa güçlü bir şekilde kalktığına tabir edilir.

Rüyada Abanoz Ağacı Ne Anlama Gelir?

Rüyada abonoz ağacı ne anlama gelir, neşeli zengin bir kadına ve tam tersi olarak da kötü kalpli bir erkeğe delalettir. Bazen ise bu rüya uzaktan gelecek olan seyahat haberi ve sizin bu haberle birlikte uzun bir yolculuğa çıkacağız manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.