Rüyada “ Abdest Aldığını ” Görmek

Abdest Aldığını
Rüyada abdest aldığını görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olara görülmüş olup, hayra ve berekete işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hasta iseler Allah'ın izni ile şifa bulacaklarına delalet eder.

Rüyada abdest aldığını görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olara görülmüş olup, hayra ve berekete işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hasta iseler Allah’ın izni ile şifa bulacaklarına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin manen huzur bulmasına, girdiği işlerde bolluğa nail olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada abdest aldığını görmek, gerçek hayatta da abdest almak kişinin maddi ve manevi olarak temizlenmesi olduğu için, kişinin şer ve haset duygulardan arınmasına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hatalarından ders alarak, hak yoluna dönmelerine yorulur. Rüyada abdest aldığını görmek, kişinin maneviyata yönelmesine, dini konularda alim olan kişilerden feyz almaya yorumlanır. Rüyada abdest aldığını görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Demek

  • Hasta olan bir kimse, rüyasın da abdest aldığını görse, bu onun en kısa zamanda hastalıktan şifa bulup kurtulacağına, iyileşeceğine işaretle yorumlanır.
  • Günah işleyip duran (günahkar) bir kimse, rüyasın da abdest aldığını görse, bu rüya o kimsenin tövbe edeceğine (ve dolayısıyla günahlarından temizleneceğine) işarettir.
  • Borçlu olan bir kimse, rüyasın da abdest aldığını görse, bu rüya o kimsenin borçtan kurtulacağına işarettir.
  • Rüyasın da temiz bir su ile (yani, abdest almanın caiz olduğu su ile) abdest aldığını ve abdestini tamamladığını da görmek, tüm muradına ereceğine ve dileklerine kavuşacağına işarettir. Şayet böyle bir abdest alışta abdestini tamamlayamamış olarak rüyası sona ererse, o zaman rüya tersiyle yorumlanır; yani muradına nâil olamayacağına işarettir.
  • Rüyâda bal veya süt ile abdest aldığını görmek, rüya sahibinin dini konuda hayatının iyiye gideceğine işarettir. Örneğin; ibadetlerinde başarıya ulaşacağına ve dine hizmet edeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyasın da kırda ve su kenarında, çöplük veya deniz kenarında halkın abdest aldığı bir mahalde (yerde) abdest aldığını görmek rüya yı gören kimse üzüntülerden keder ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.