Rüyada “ Abdest Almak ” Görmek

Abdest Almak
Rüyada abdest almak görmek neye delalet eder. Rüyada abdest almak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada abdest almak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Abdest Almak Görmek

Rüyada abdest almak görmek, rüyada berrak temiz bir suyla güzel bir yerde abdest aldığını görmek, rüya sahibinin amellerine kavuşmasına, istediği dilediği tüm dileklerinin yerine gelmesine, iş hayatında hayırlı bereketli kazançlar elde etmesine, hane içinde yakın zaman da müjdeli bir haberin alınacağına işaret eder. Rüyada abdest bozduğunu ya da yarım bıraktığını görmek, ne zamandır yapmayı arzu ettiği şeyler konusunda hala doğru zamanın gelmediğine ve gerekli şartların oluşması için çok emek harcaması gerektiğine işaret eder.Rüyada abdest aldıktan sonra namaz kıldığını görmek, kişinin içine düştüğü maddi sıkıntılarının son bulup manevi huzura ereceğine, ailesiyle olan küslükler inin son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyada camide abdest almak, rüyada camide abdest aldığını görmek kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman da kurtulacağına, kendine yakınlık gösteren insanlardan büyük destek göreceğine, geçmişte yaşadığı sıkıntıları geride bırakıp Allah yolunda ilerleyip mümin kulları arasına gireceğine yorumlanır. Rüyada abdest almak aynı zaman da büyük bir hayır işi yapacağınıza, size yardım elini uzatan kişilere karşı maddi manevi yardım sağlayacağınıza işaret eder.

rüyada abdest almak

Rüyada İçme Suyu İle Abdest Almak

Rüyada içme suyu ile abdest almak, rüyada içme suyu ile abdest aldığını görmek rüya sahibinin dileklerinin tez zaman da gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu bir eve sahip olacağına, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kişiyle hayatını birleştireceğine, girmiş olduğu işte başarı sağlayıp kısa zaman da yüksek makamlara erişeceğine yorumlanır. Rüyasında içme suyu ile abdest alan kişi Allah’tan istediklerinde her zaman samimi olması gerektiğine ve her zaman hayırlısını dilemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Sıcak Suyla Abdest Almak

Rüyada sıcak suyla  abdest almak, rüyasında sıcak suyla abdest alan kimse  yakın zaman da hane içinde hastalığın yaşanacağına fakat uzun sürmeyeceğine kişinin eski sağlığına kavuşacağına işaret eder. Rüyada sıcak suyla abdest almak aynı zaman da kötü huylu bir kimsenin eski hatalarını geride bırakarak Allah yolunda hidayete ermesine Allah’ın makbul kulları arasına girmesine kendisini yalnız bu dünya nimetlerine değil manevi hayatın da varlığına inandırmasına ve bu yolda yaptığı ibadetler le huzura ermesine işaret eder.

Rüyada Soğuk Suyla Abdest Almak

Rüyada soğuk suyla abdest almak, rüyada soğuk suyla abdest aldığını gören kimse rüya sahibinin dert ettiği kafasına taktığı sorunlardan kurtulacağına, ona sıkıntı veren şey neyse onu başından atacağına ya da o şeyin kendiliğinden uzaklaşacağına, rahat bir nefes için rüyayı gören kişiye alan bırakacağına işaret eder. Rüyada soğuk suyla abdest alan kimse aynı zaman da cefa çektikten sonra beklediği nimete, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği paraya, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu şana, meşakkatle birlikte istediği daha çok kazanca, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği şöhrete şeklinde tabir edilir.

Rüyada Abdest Bozmak 

Rüyada abdest bozmak, rüyada abdest bozduğunu gören kimse tüm dert ve sıkıntılarından kurtulacak, kendisini bekleyen kötülüklere karşı göğüs gelebilecek, tek başına bütün zorluklarla baş edebilecektir. Rüyada abdestini bozan kişi, zengin ise malının zekatını verir. Bir kimse rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delalet eder. Rüyada küçük abdest bozmak, yoksul kimse için zenginlik kazanmaya uzaktan gelecek olan hayırlı bir misafire, merakla beklediğiniz bir sorunun çözüleceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.