Rüyada “ Abdest Bozmak ” Görmek

Abdest Bozmak
Rüyada abdest bozmak görmek neye delalet eder. Rüyada abdest bozmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada abdest bozmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Abdest Bozmak Görmek

Rüyada abdest bozmak görmek; hayırlı ve kısmetli rüyayı olup kişinin içinde bulunduğu zorluklardan ve sıkıntılardan kurtularak refaha ereceğine, helal yollarla kazandığı birikimleriyle hayırlı işe girerek kısa zaman da birikimini çoğaltacağını, ailesinin ve sevdiklerinin verdiği destek sayesinde her işin üstesinden gelerek kısa zaman da kariyer hayatında önemli yer edinip saygın sözü geçen kimse haline geleceğine, azmi ve çalışkanlığı sayesinde yaptığı her işte başarılı olacağına, kısa süreli seyahatlere çıkarak ailesinden ayrı kalacağına yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da tövbeye şehadete ermeye, şeytanın vesveselerinden uzak durup doğru yolu bulmaya işaret eder. Rüyada abdest bozduğunu gören kimse tüm dert ve sıkıntılarından kurtulacak, kendisini bekleyen kötülüklere karşı göğüs gelebilecek, tek başına bütün zorluklarla baş edebilecektir.

Dini rüya alimlerine göre rüyada abdest bozmak görmek; zenginliğe, servet sahibi olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin eline havadan yüklü miktarda para geçtiğini görmesi kişinin tüm borçlarını kapatacağına, feraha ererek düze çıkacağına, ailesiyle yarım kalan planlarını devreye katıp onların saygınlığını tekrar kazanacağına yorumlanır. Rüyada abdest bozduğunu görmek, aynı zaman da sevdiğiniz sizin için çok değerli olan bir yakınınızı kaybetmeye, hayatınızın alt üst olmasına yorumlanır.

Rüyada Küçük Abdestini Bozmak Görmek

Rüyada küçük abdestini bozduğunu görmek; genel olarak hayra ve güzelliğe işaret eden bu rüya bir çok anlamda kişiye yarar sağlayacak anlamlar içerir. Rüyasında küçük abdestini tutamayıp bozduğunu gören kimse borçlarından kurtulur, tüm istek ve arzularına kavuşur, iş hayatında kariyer basamaklarını bir bir çıkarak kısa zaman da istediği konuma ulaşır, hane içinde kırgınlıklara ve ayrılıklara son vererek insanların mutlu olmasına vesile olur, havadan gelecek olan bir miktar parayla yardıma muhtaç kimselere yardım ederek onların gönüllerinde taht kurmayı başarır. Görülen bu rüya aynı zaman da bekar kimseler için evliliğe işaret ederken , evli kimseler içinse mutluluğa, hayırlı sağlıklı bir evlada yorumlanır.

Rüyada Büyük Abdestini Bozmak Görmek

Rüyada büyük abdestini bozduğunu görmek; mal, mülk ile yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin yaptığı sağlam yatırımlar sonucu kısa zaman da mal mülk sahibi olarak, servetine servet katacağına, elde ettiği kazançlarla geleceğine yatırım yapmanın yanı sıra hayır kazanacak bir çok güzel işlere de nail olacağına, iş hayatında ailesi gibi görüp değer verdiği tecrübeli bilgi sahibi bir kimseden destek alarak yaptığı her işte başarı elde edeceğine, eğlenceye düşkün halleri sayesinde sevdiklerini sürekli aktivitelere sürükleyeceğine işaret eder.

Rüyada Tuvalette Abdest Bozmak Görmek

Rüyada tuvalette abdest bozduğunu görmek; kötülüğe işaret eden bu rüya rüyayı gören kişinin yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden tüm mal varlığından olacağına, ileriye dönük düşünmek yerine eğlenceye düşkünlüğü yüzünden yaptığı bir çok yatırımdan olacağına, ailesini ve sevdiklerini karşısına alarak ona yardım etmek isteyen insanlara sırtını çevireceğine, karşısına çıkacak olan uzun yolda ilerleyip yaptığı yanlışlıkları peşinde sürükleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthane görmek; rüyasında abdesthane gören ya da abdesthane de ihtiyacını giderdiği ni gören kimse tutumluluğuyla bilinir. Malını mülkünü hiç uğruna tüketmez, yaptığı her işte aklı ve mantığıyla hareket ederken kılı kırk yaparak düşünür. Rüyada abdesthane görmek, başka bir değişle uzak yoldan gelecek olan akrabaya, sıkıntıları geride bırakarak huzura ermeye, hane içinde ayrılıkların ve küslüklerin son bulmasına, elinize geçecek olan yüklü miktarda paraya yorumlanır.

Rüyada Dere Kenarında Abdest Bozmak Görmek

Rüyada dere kenarında abdest bozduğunu görmek; haksız yere suçlanarak kariyer hayatınızı bitirmeye, istenmeyen olaylara maruz kalarak ileriye dönük hataların yaşanmasına sebep vereceğinize, yanlış kurduğunuz arkadaşlıklar yüzünden başınızın dertten ve sorunlardan kurtulamayarak sürekli sorunlarla mücadele halinde olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Elbise Üzerinde Abdest Bozmak Görmek

Rüyada elbise üzerine abdest bozduğunu görmek; ailenize sürekli girip çıkan ailenizin bir parçasıymış gibi görülüp kişiler arası fitne fesatlık katmaya çalışan dedikoducu kötü niyetli kimselerin varlığına işaret eden bu rüya kişinin sürekli sıkıntı ve sorunlarla karşı karşıya kalıp başının dertten hiç kurtulmayacağına, sürekli bir uğraş mücadele içinde olacağına, yaptığı her işte başarısız olarak mutsuzluğun yakasını hiç bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada Yatağı Üzerinde Abdest Bozmak Görmek

Rüyada yatağın üzerinde abdest bozduğunu görmek; rüyayı gören kimsenin uzun süreli hastalığa yakalanarak tüm sosyal hayatını geride bırakacağına, başına gelecek olan talihsiz olaylardan dolayı bir türlü düze çıkamayacağına, geçmişte yaptığı bir çok hatalar ve girdiği kul haklarından dolayı yüzünün hiç gülmeyerek bir ömür bunun azabıyla yaşadığına işaret eder.

Rüyada Abdest Bozmanın Psikolojik Anlamı

Rüyada abdest bozmak, görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren abdest bozmak rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Abdest bozmak sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada abdest bozmak, rüyada abdestini bozan kişi, zengin ise malının zekatını verir. Bir kimse rüyasında, kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delalet eder. Rüyada küçük abdest bozmak, yoksul kimse için zenginlik kazanmaya uzaktan gelecek olan hayırlı bir misafire, merakla beklediğiniz bir sorunun çözüleceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.