Rüyada “ Abdesthane ” Görmek

Abdesthane
Rüyada abdesthane görmek neye delalet eder. Rüyada abdesthane görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada abdesthane görmek diyanet yorumları ve tabirlerini okuyun.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthane görmek; rüya sahibinin kazançlarını helal yollarla elde ederek rızkının genişleyeceğine, yaptığı her işte başarı elde ederek hayatını kısa zaman da renkli hale getireceğine, öz verili çalışmaları ve azmi sayesinde ileriye dönük tüm hayallerinin gerçekleşip başarı basamaklarını bir bir aşacağına işaret edilir. Rüyada abdesthane görmek, başka bir değişle manevi sükunete ermeye, Allah yolunda yükselişe, ibadetin güzellikleriyle yaşayamaya, kısmetinizin bir ömür artması olarak yorumlanır. İslami rüya alimlerimize göre rüyada abdesthane görmek, helal yollarla kazanç elde etmeye, hanenize helal rızk götürmeye, toplum karşısında saygınlığınıza, alacağınız hayırlı müjdeli habere işarettir.

Rüyada Abdesthaneye Girmek Görmek

Rüyada abdesthaneye girdiğini görmek; iş hayatınızda bol bereketli, rızkı geniş olan bir çok işe girerek girdiğiniz bu işte büyük kazançlar elde edeceğinize, aileniz ve sevdiklerinizin desteği sayesinde aşılması zor bir çok zorlukların üstesinden geleceğinize, iş hayatınızda tecrübeli, yol gösterici bir kişi tarafından alacağınız yardım sayesinde tecrübenize tecrübe katıp bilmediğiniz bir çok konuda yardım göreceğinize, kariyer hayatınızda sağlam zeminler hazırlayarak hayatınızı tam anlamıyla yaşanır hale getireceğinize işaret edilir.

Rüyada Abdesthane Temizlemek Görmek

Rüyada abdesthane temizlediğini görmek; aile hayatınızda yaşadığınız sorunlar yüzünden kısa süreli huzurunuzun kaçarak  tartışmaların ortasında kalacağınıza, yalan yanış haberler yüzünden sebepsiz tartışmalara vesile olacağınıza, sizi seven iş hayatınızda yakın gördüğünüz bir kimseden yardım görerek sorunlarınızı biraz olsun hafifleteceğimize ve her bakımdan huzura ereceğinizi işaret edilir. Rüyada abdesthane temizlediğini görmek, başka bir değişle eski hayatınızdan tövbe ederek geçmişte yaşadıklarınızdan ders alacağınıza, sizi seven insanların yanında olarak onların varlıklarını daima kalbinizde hissedeceğinize, hayatınızın kalan bölümünü sadece insanlara ve manevi hayata adayacağınıza işaret edilir.

Rüyada Abdesthanede Abdest Almak Görmek

Rüyada abdesthanede abdest aldığını görmek; hayatınızda yaşanan bir takım tatsız olayların son bularak iş hayatınızdaki tüm engellerin ortadan kalkacağına, size ve ailenize zarar vermek isteyen kötü niyetli insanların amellerine ulaşamayıp hüsrana uğrayacaklarına, elinize geçen fırsatları değerlendirerek her bakımdan bol rızk ve bereketin hane içinden  hiç eksik olmayacağına işaret edilir.

Rüyada Abdesthane Aramak Görmek

Rüyada abdesthane aradığını görmek; kurtuluş olarak bilinen bu rüya kişinin hayatını kötülüğe iten, ailesi ve sevdikleriyle huzursuz olmalarına vesile olan kötü niyetli insanların amellerine ulaşmalarına sebep vermeyerek rahat bir nefes alacaklarına, hanesinde helal rızkı eksiltmeyerek yaptığı kazançların bol bereketli olmasına vesile olacağına işaret edilir. Rüyasında abdesthane arayan kimse doğru yolda ilerleyen, hayatını ibadete ve Allah yoluna adayan bir kimseyle yakınlık kurarak onun gibi manevi huzura ereceğine, hayatının kalan bölümünü secde ederek geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Abdesthane Yıkamak Görmek

Rüyada abdesthane yıkadığını görmek; kötülüklerden arınmaya, pişmanlık duyacağınız hatalara yer vermemeye, sevdiklerinizin kalplerini kırmaktan korkarak onları her anlamda mutlu etmeye, ailenize ve sevdiklerinize helal lokma götürerek hane içinde harama el uzatmamaya, yakın zaman da alacağınız müjdeli haber sayesinde özlemini çektiğiniz kutsal toprakları tavaf etmeye yorumlanır.

Ünlü rüya alimimiz Seyyit Süleyman’a göre rüyada abdesthane görmek; kısmet, rızk ve gönül kapılarınızın açılarak hayatınızın her köşesinde mutlu, huzurlu olacağınıza, kazançların bol bereketli olup helal yollarla kazanç elde etmekten, Allah’ı tealaya kulluk etmekten vazgeçmeyeceğinize işaret edilir. Görülen bu rüya aynı zaman da alacağınız müjdeli habere sevdiğiniz bir kimseyle hayatınızı birleştirerek hayırlı bir evliliğe nail olacağınıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Aysel Gümüş dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı günler kolay gelsin rüyamda eski bir caminin tuvaletini temizliyordum her tarafından pislik akıyordu pislikleri temizlemeye çalışırken çocuğum yanıma geldi ağlayarak yardım etmeyi çalıştı temizlemeyi çalıştığım yer sanki kapalı kutu gibiydi bütün çıkış yerleri kapalı kapkaranlık tı köşelerdeki örümcek ağlarını temizlemeye çalışırken ölmüş babamı karşımda gördüm konuşmadan sadece bana bakıyordu rüyamı açıklarsanız çok sevinirim hayırlı günler kardeşim.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayıe olsun Aysel hanım merhaba rüyada eski tuvalet temizlediğini görmek, aile hayatınızda yaşadığınız sorunlar yüzünden kısa süreli huzurunuzun kaçarak tartışmaların ortasında kalacağınıza, yalan yanış haberler yüzünden sebepsiz tartışmalara vesile olacağınıza, sizi seven iş hayatınızda yakın gördüğünüz bir kimseden yardım görerek sorunlarınızı biraz olsun hafifleteceğimize ve her bakımdan huzura ereceğinizi işaret edilir. Kızınızı ağlarken görmeniz hane içinde üzüleceğiniz haber alacağınıza işaret ederken, ölmüş babanızı görmeniz ise ölmeden önce size karşı kırgınlık güttüğünü helallik almadan vefat ettiğini yorumlar.