Rüyada “ Abdestsiz Namaz Kılmak ” Görmek

Abdestsiz Namaz Kılmak
Rüyada abdestsiz namaz kılmak diyanet ve islami yorumları nedir. Rüyada abdest alıp namaz kılmak neye yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada abdestsiz namaz kılmak, her hangi bir sermaye ortaya koymadan elde edilecek dünyalığa işaret edilir. Kolay yoldan mal edinmeye, aile yada miras yolu ile ele geçen paraya tabir edilir. Gören kişinin işi ve konumuna göre farklı anlamlar içermek ile beraber, ticaret erbabı için sermayesiz kazanca yorulur. Devlet kademesinde görev alan biri için, tanıdıkları vasıtası ile mevki edineceğine, emek harcamadan yükselmeye delalet eder. İslam alimlerinden İmam-ı Nablusi ye göre rüyasında abdestsiz namaz kıldığını gören kişi, emek harcamadan eline mal ve mülk geçer demiştir. Rüyada abdestini tamamlayamamak, geçici dünya sıkıntısına yorulurken, rüyada namazı yarım bırakmak, dünya sevdası ve malına kanmaya yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya, bir çok anlam barındırdığı için gören kişinin düşündeki ayrıntıları da tabirci ye iletmesinde fayda görülür. Rüyada abdestsiz namaz kıldığını görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyanızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak Diyanet

Rüyada abdestsiz namaz kılmak diyanet ve islami yorumlarına göre, bereketli kazanca, yorulmadan kazanılacak dünyalığa işaret edilir. Bu rüyayı gören kişinin şansının yaver, kazancının bolluk içerisinde olacağını bildirir. Rüyada abdestsiz cuma namazı kılmak, yakın bir zaman da duyulacak üzücü bir habere, endişeli bir bekleyişe yorumlanır. Rüyada cuma namazını abdestsiz kıldığını gören kişi, boşa amel işler, üzüleceği bir havadis duyar denmiştir.

Rüyada Namaz İçin Abdest Almak

Rüyada namaz için abdest aldığını görmek, beklentilerinizin bir anda gerçekleşmesine, isteklerin kabulüne yorumlanır. Salih bir kişi ile karşılaşmaya, bu kişiden görülecek yardıma delalet eder. Ayrıca güzel bir işte öncü olmaya, hakka riayet göstermeye, dine olan bağlılığı bildirir.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kıldığını görmek, gam ve kederden kurtulmaya işaret edilir. İşlerin yoluna girmesine, iş ve hane yaşantısında ki huzur ve neşenin varlığına delalet eder. Kişi için zor görünen işlerin kolaylaşacağına, dünya ve ahiret yaşamında sevinç yaşamak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Abdest Suyunu İçmek

Rüyada abdest suyunu içmek, hastanın iyileşmesine, borçlunun borcunu ödeyeceğine rivayet edilmiştir. Şifa bulmaya, nazardan kurtulmaya, kem gözlerden arınmaya delalet edilir. Aynı zamanda rüyada abdest suyunu içtiğini görmek, fayda ve menfaat sağlanacak işe girmek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Temiz Su ile Abdest Almak

Rüyada temiz su ile abdest almak, sıkıntının biteceğine, gönlünüzde kine ulaşmaya rivayet edilir. Rüyada pis su ile abdest almak, dinde yanılgıya düşmeye, yanlış yolda ilerlemeye yorulur.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.