Rüyada “ Abide ” Görmek

Abide
Rüyada abide görmek, uzun sürecek olan bir yolculuk, seyahat veya iş için gidilen bir yer değişimi olarak yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada abide görmek, uzun sürecek olan bir yolculuk, seyahat veya iş için gidilen bir yer değişimi olarak yorumlanır. Aynı zamanda abide çocuk olarak müjde verir. Kalıcı işler yapma ya ifade ediliyor. Rüya sahibinin eski tarihi şeylere isteği olduğu yönündedir. Mesleki anlamda, arkeoloji ile ilgilenmek demektir. Kendini mesleğinde ilerletmek anlamındadır. Bu rüyayı gören kimsenin, hayatında kazanç ve Övgü eksik olmaz. Ayrıca hayırlı evlat anlamındadır. Bebek bekleyenler için ise, kız çocuğu manasına gelir. Aynı zamanda kişinin geçmişte yaptığı işler, projeler ile çevresindeki kişilerle övünmesi manasında yorumlanır. Rütbesinin artması üst seviyeye çıkmasıdır. Elinde tuttuğu tarihi bir kalıntı var ise, ileride unutulmayacak bir iş yapmasıdır. Her yerde adının anılacağı bir kişi olması demektir. Başka bir rivayete göre, rüyada abide görülmesi, çok uzun yaşam ve huzurlu bir hayata delalettir. Parlak iş tekliflerine, başarıdan başarıya koşmaya yorumlanır. Bir abidenin onarılması, batıl inançlara işaret eder. Her anlamıyla başarıyı temsil eden rüyalardandır.

Rüyada Abide Görmek Ne Demek

Rüyada abide görmek ne demek, yukarıda Anlatıldığı gibi başarıyı temsil eder. Görünüş şekillerine göre yorumlanır. Bazen hayırlı bir evlada yorulur bazen ise bir kız çocuğuna yorumlanır. İyi hayra delalettir, kısmet anlamındadır. Bir abide karşısında durmak, bu yıl kısmetli bir sürece girmek demektir. Bir abideye bakmak, birinden yardım beklemek ve o kişiyle birlikte birine yardım etmektir. Rüyasında tarihi bir şeyler gören kişi, uzun sürecek bir iş seyahatine çıkması anlamındadır. Ya da uzaktan gelecek bir işe gitmesidir. Kişi için hayırlı olacak bir iştir. Eskiden yaptığı bir işin herkezin dilinde olup, herkesin sizi iyi şekilde anlatacağı anlamına gelir.

Rüyada Abide Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada abide görmek ne anlama gelir, Rüyada abi de, kişinin çok şaşalı bir şeye heves etmesi anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin çevresinde çok övgü alan birisi olduğu yönündedir. Girdiği her işte başarı kazandığına yorumlanır. Zaten bu rüya ya genel anlamı ile başarıyı temsil eder.

Rüyada Abideye Bakmak

Rüyada abideye bakmak, Rüyasında güzel bir şeye bakan hayatında sık aralıklarla yaşayacağı bir süprizin olduğu yönündedir. Kişinin bu dönemde sürekli mutluluk yaşayacağı manasına gelir. Beklediğine ulaşmak anlamındadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.