Rüyada “ Abiye ” Görmek

Abiye
Rüyada abiye görmek Rüyada parlak, canlı renkli abiyeler dünya hayatının zevklerine bu zevklerden nasibini alan, kendisini dünya hayatına adayan ve maneviyatı unutan bir kimseye işarettir.

Rüyada Abiye Görmek; Rüyada abiye görmek Rüyada parlak, canlı renkli abiyeler dünya hayatının zevklerine bu zevklerden nasibini alan, kendisini dünya hayatına adayan ve maneviyatı unutan bir kimseye işarettir. Yeşil abiye görmek, dindar, iffetli ama gösterişli bir kadına; kırmızı abiye görmek cazibeli, çekici ama erkeklere hile düşünen bencil bir bayana; sarı abiye güzel ama hastalıklı bir kadına işarettir. Siyah abiye gören asil bir kadınla evlenir. Mavi abiye ise aile hayatındaki huzur ve mutluluk anlamındadır.

Rüyada Abiye Giymek; Rüyada abiye giymek  Rüyasında abiye giyen kişi, nezih bir ortamda güzel bir toplantıya katılır veya bu rüya sizin de bulunacağınız bir nikaha, bir düğün törenine işarettir. Rüyada abiye giymek aynı zamanda bir organizasyona katılan, gerçek hayatında lüks bir mekanda bulunur. Parlak ve canlı renkli abiyeler, kişinin yaşama sevinci ile dolu olmasına ve önüne çıkacak güzel fırsatlara işaretken; siyah ve eskimiş bir abiye ise sıkıntıya, karamsarlığa ve bazen de depresyona dalalet eder. Rüyada uzun abiye giyen kişi uzun ve güzel bir ömre sahip olur veya uzun bir gönül ilişkisi olur. Rüyada kısa abiye ise, yakın mesafede bir yere gideceğinize veya çok yakın bir zamanda size gelecek bir kısmete işaret eder.Rüyada abiye bu ve buna benzer bir çok örneklerle açıklanabilir.

Rüyada Abiye Denemek; Rüyada abiye denemek seçiciliğe işarettir.Rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatında kararlar alırken çok seçici ve mantıklı hareket ederek yaklaşması ve ilerde olabilecek sıkıntılara karşı önlemini alması olarak gösterilir. Rüyada abiye denemek rüya sahibinin bir organizasyona katılacağı ya da bir davete katılacağının da işaretidir. Kişi bu önemli gününden kararsız kalarak abiye konusunda ki tercihinde kararsız kalmıştır.

Rüyada Beyaz Abiye Görmek; Rüyada beyaz abiye görmek rüya sahinin çok temiz kalpli ve yürekli biri olduğuna bu huyu sayesinde bir ömür sıkıntılardan uzak mutlu mesut yaşayacağına istediği tüm dileklerinin kabul olacağına hem iş hem de eş konusunda çok şanslı biri olacağına iş hayatındaki başarısı sayesinde makam ve mevki yönünden üst kademlere yükseleceğine örnek davranışları sayesinde topluma karşıda sevilen biri olarak görüleceğine işaret olarak gösterilir. Ayrıca beyaz abiye görmek kişide mutluluğa, huzura, sevince, bolluğa, berekete işarettir

Rüyada Siyah Abiye Görmek; Rüyada siyah abiye görmek Günlük hayat içerisinde istemeden birçok sıkıntılı durumla karşılaşıldığına, bu sebeple çok kötü ve üzücü günler geçirildiğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve güçlü bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına ve çok büyük üzüntü duyulacağına delalettir.Rüyada siyah abiye giymek mutsuzluğa huzursuzluğa işarettir. Kişi iş hayatında bir türlü istediği amaca ulaşamamış olup yaptığı her işte başarısızlık yakasını bırakmamıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.