escort alanya

Rüyada “ Abur Cubur ” Görmek

Abur Cubur
Rüyada görülen abur cubur yiyecekler bolluğa berekete ve güce ihtişama yorumlanır.Bu gücün karşısında ahiri hayatı unutup dünyevi hayata düşkünlüğe yorumlanır.

Rüyada Abur Cubur Görmek ; düşlerimizde yararlı ya da zararlı olduğunu gözetmeksizin yediğimiz cips ya da fast food türü yiyecekler, birincil ihtiyaçlarımızı karşılayamadığımızı ve aslında, bunun için yeterli çabayı da göstermediğimizi ifade eder. Rüyada abur cubur görmek, kişinin gerçek yaşamdan uzak hayal dünyasında yaşamasına, tüm eleştiri ve öğütlere rağmen kendi bildiğinden şaşmayan biri olmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin sorumluluk almaktan kaçınmasına, iş yaşamındaki başarısızlıklara rivayet edilmiştir. Rüyada abur cubur görmek, rüya sahibinin gönül ilişkilerinde bir türlü düzen tutturamamasına ve yarını düşünmeyen bir yapısı olmasına yorulur. Rüyada abur cubur görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Abur Cubur Görmek Ne Demek

Rüyada abur cubur görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamında rahat bir tavır içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin belli bir işte düzen tutturamamasına, gerçekleşmesi imkansız hayaller peşinde boşa zaman harcamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Abur Cubur Yemek ; Dini rüya yorumlarında rüyasında abur cubur gerekmeksizin bir takım şeyler yediğini gören kişi dünya hayatında menfaate yönelik beklentilerin içinde olduğunu zenginlik ve şehveti aradığını ve hayatı boyunca arayış içinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Abur Cubur Almak ; Rüyasında gereksiz yere abur cubur yiyecekleri aldığını gören kişi dünyevi hayatta bolluk ve bereket içinde yaşadığını yada berekete ihsan olacağına dünya malına düşkün olduğuna işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. öykü emsin acar dedi ki:

    bu harika bir yer ama maalesef ki benim gördüğüm rüya biraz ağırmış neyse hayırlısı artık ne diyelim rüyayı da değiştiremeyiz ya… bundan sonra ama hep burdan bakarım artık

    1. admin dedi ki:

      Rüya tabirleri sizlerin için en derin kaynaklardan edindiğimiz bilgiler sizlere yorumlanmaktadır.Sitemiz için yaptığınız övgüden dolayı teşekkür ederiz.