Rüyada “ Aç Birini ” Görmek

Aç Birini
Rüyada aç birini görmek, rüyalarda anlam verilemeyen bir olay ise açlıktır kendini aç hissetmektir ve aç birisini görmektir.
Etiketler:

Rüyada aç birini görmek, rüyalarda anlam verilemeyen bir olay ise açlıktır kendini aç hissetmektir ve aç birisini görmektir. Rüyada aç birisini görmek, pek de hayra yorulan bir durum değildir. Rüya sahibinin başına hoş olmayan bazı olayların geleceğine ve bundan sıkıntı duyacağı yönündedir. Genel olarak bulunduğu ortamda rahatsız edici davranışlar yaşadığı ve bunun samimiyet kurduğu kişiler olduğu için sineye çektiği ama çok sıkıntı yaşadığını gösterir. Bundan dolayı bir arkadaşıyla tartışması manasındadır. Rüyada kendinizi aç hissediyorsanız, birikim kaybına parasal yönden sıkıntıya delalet eder. Bir arkadaşınızın ya da karşınızda oturan birini aç hissediyorsanız ya da görüyorsanız, size yeni bir iş fırsatı ve parasal yönden yükselme olarak rivayet eder. Rüyada size arkadaşınız acıktım diyorsa onun dertlerinden sıkıntılarından kurtulacağı size malum edilir. Yani bir kişi size gelip acıktım diyorsa buda aynı yoruma gelir. Rüyada aç görmek isteriz rızkının bol olacağı bir döneme gireceğini yorulur. Aç birisine yardım etmek beklemediği yerden büyük bir müjde geleceği anlamında tabir edilir.

Rüyada Aç Birine Yardım Etmek

Rüyada aç birine yardım etmek, gerçek anlamıyla yorumlanır. Sizden yardım isteyen birine yardım etmeniz manasınadır size huzur verecek olan bir durum olduğuna yorumlanır. Rüyada aç birisiyle oturup onunla beraber yemek yemeniz onu sofranıza almanız uzak bir yerden çok hayırlı bir habere delalettir. Rüyada aç bir adam görmek, yardıma muhtaç olan erkek birini görmek, ona yardım etmeniz elinizde olan yiyeceği ona vermeniz o kişinin size ediceği duanın çok makbul olacağı yönündedir. Rüyada birini açgözlü görmek, kısa süreli olan bir hastalığa delalettir. Rüyada aç bir adamın sizin elinizden ekmek çalması, azla yetinmemek ve kanaatker olmamak bundan dolayı sıkıntıya girmektir.

Rüyada Aç Birini Doyurmak

Rüyada aç birini doyurmak, görülen buraya görüldüğü gibi yorumlanır aç birine yardım etmek çok makbul olan bir iyiliği birisini yapacağınız anlamına gelir. Hayır duası alacağınız ve sizin şanssızlıklarınızın biteceği manasındadır.

Rüyada Aç Birine Ekmek Vermek

Rüyada aç birine ekmek vermek, sizden yardım isteyecek biri olduğuna ve bunu geri çevirmemeniz gerektiği yönünde uyarmak amaçlıdır. Sizin yapacağınız yardımın size büyük hayrı dokunacağı anlamında yorumlanır.

Rüyada Aç Birinin Yemek İstemesi

Rüyada aç birinin yemek istemesi, bu rüyada sizin birisine yardım edeceğiniz anlamına gelir. Yardımın da size yardım getireceği ve hayata dair güzel kapıların açılacağı olarak rivayet eder.

Rüyada Aç Birine Yemek Hazırlamak

Rüyada aç birine yemek hazırlamak, severek yapılan bir işe ve bu işin sizin önemli olduğuna işaret eder. Yakın zamanda gelecek olan mutlu bir haberin yolda olduğuna yorum yapılır.

Rüyada Aç Birinin Karnını Doyurmak

Rüyada aç birinin karnını doyurmak, yaptığınız hayırların sizin karşınıza en ımmadığınız bir zamanda çıkacağını yorumlanır. Umutsuzluğa Düştüğünüz bir anda birden yerden kalkıp yükseleceğinize alamet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.