Rüyada “ ” Görmek

Aç
Rüyada açlık hissi duymak, fiziksel ya da duygusal bazı ihtiyaçların karşılanmadığını ve bu nedenle, rüyayı gören kişinin mutsuzluk hissettiğini ifade eder.

Rüyada aç görmek, fiziksel ya da duygusal bazı ihtiyaçların karşılanmadığını ve bu nedenle, rüyayı gören kişinin mutsuzluk hissettiğini ifade eder. Açlık duygusu aynı zamanda, başarı ve üne kavuşma yolunda duyulan şiddetli istekleri de vurgular. Bu tür düşler genellikle, günlük yaşamda peşi sıra gelen olumsuzluklar sırasında görülür. Rüyada açlık hissi duymak, fiziksel ya da duygusal bazı ihtiyaçların karşılanmadığını ve bu nedenle, rüyayı gören kişinin mutsuzluk hissettiğini ifade eder. Açlık duygusu aynı zamanda, başarı ve üne kavuşma yolunda duyulan şiddetli istekleri de vurgular. Bu tür düşler genellikle, günlük yaşamda peşi sıra gelen olumsuzluklar sırasında görülür.

İslami Rüya yorumlarında rüyanızda aç kalmış yoksul birini görmeniz sizin yaşadığınız hayatta bir sınav olarak görülür, Rüyayı gördüğünüz vakit elinizden geldikçe erken bir süre içinde bir yoksul doyurmanız yada maddi bir yardımda bulunmanız sizin zenginliğinize işaret edeceğine tabir olarak yorum bulur aynı zaman rüyanızda yoksul birine yardım ettiğini görmeniz ise sizin manevi yatınızın ve gönül zenginliğinizin yüksekliği ile tabir edilir.

Rüyada Aç Kaldığını Görmek; Rüyada aç bir adam görmek; yardıma muhtaç bir akraba veya yakınla karşılaşılmaya işaret eder. Aça yiyecek vermek; ona paraca yardım etmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Açık Gözlü Kimse Görmek; Rüyada açıkgöz bir kimse görmek, tedbirsiz ve basiretsiz davranışlarınız yüzünden maddi ve manevi zararların, her geçen gün daha arttığına işarettir.

Rüyada Aç Gözlü Olduğunu Görmek; Rüyada açgözlülük yapmak; üzüntü ve sıkıntıdan bir müddet daha kurtulamayacağınızı delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.