Rüyada “ Açacak ” Görmek

Açacak
Rüyada Açacak maddi ve manevi ihtiyaçlarımızı karşılama yolunda adım atmamızı sağlayacak bilgilere sahip olduğumuz ya da olacağımız biçiminde değerlendirilir.

Rüyada Açacak Görmek ;  Rüyalarımızda açacakla bir içecek şişesini ya da konserve bir yiyeceği açtığımızı görmemiz, maddi ve manevi ihtiyaçlarımızı karşılama yolunda adım atmamızı sağlayacak bilgilere sahip olduğumuz ya da olacağımız biçiminde değerlendirilir. Diğer bir yoruma göre bu, maddiyata ilişkin endişelere kapıldığımızı gösterir.

Rüyada Kalem Açacak Görmek ; Rüyada kalem açacağı görmek rüyayı gören kişinin dürüstlüğünü ve kişiliğini ortaya koyar.Bu rüyayı gören kişi kavgadan gürültüden hoşnutsuz olan her durumda tepkisini susarak verir. Rüyasında kalem açacağı görmesi de o kişinin karakterine işaret eder.

Rüyada Kalem Açacağı , kişinin maddi ve manevi bereketinin artacağı yada hayırlı bir çocuk müjdesinin geleceğine işaret eder. Çevresin de imrenilen bir huzuru mutluluğu olan kişi ve  bulunduğu arkadaş çevresinde saygı duyulan itibar sahibi olduğuna işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.