Rüyada “ Acele ” Görmek

Acele
Rüyada acele ettiğini gören kişinin rüyası hayra yorulmaz çünkü acele edildiğini bir koşuşturma içinde olduğunu gören kişi yeni bir işe girişeceği ve bu işten zarar göreceğine işaret edilir.

Rüyada acele görmek ; Rüyada acele ettiğini gören kişinin rüyası hayra yorulmaz çünkü acele edildiğini bir koşuşturma içinde olduğunu gören kişi yeni bir işe girişeceği ve bu işten zarar göreceğine işaret edilir. Kişinin sonunu düşünmeden bir takım olaylara karışmasına, yanlış ve arkadaşlıklar yüzünden hataya düşmeye rivayet edilmiştir. Rüyada acele görmek, kişinin bilmediği bir konu hakkında yorum yapmasına, bilgisi olmadığı bir işe yönelerek zarar görmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde olup bin düşünüp bir yapmaları gerektiğine yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenleriniş yada özel yaşam ile ilgili karar alırken iyi düşünmesi gerektiğine yorulur. Rüyada acele görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Not ; Dini konularda acele ettiğini gören kişi hayra ulaşır. Acele ettiği durum kişinin evliliği ise bu rüya güzel sonuçla yorumlanır.

İbni-i Sirin e (r.a) Göre Rüyada Acele ; Kişinin hayatında pişmanlık yaşayacağı bir yola gireceğine yorumlanır.

Cabir ul-Magribi ye Göre Rüyada Acele ; Rüyayı gören kişinin düşünmeden bir işe girip o işten hayır değil şer kazanacağına işaret. Dine ait bir iste düşünerek hareket ettiğini görmek hayır değildir. Bu ancak dünyaya ait islerde hayırlıdır.

Rüyada Bir İşin Acele Yapılması ; Rüyayı gören kişinin tamamladığı işin hayrını göremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Bir yere Yetiştiğini Görmek ; Rüyayı gören kişi hakikatte bir çok engellerle karşılaşıp varmak istediğiniz hedefe gidemeyeceğinizi gösterir.

Bir yere gitmek ya da bir işi yapmak için kısıtlı bir zamana sahip olduğunuz hissini yaratan ve size acele etme gerekliliğini hissettiren düşler, çoğunlukla düşü gördüğünüz dönemdeki günlük yaşantınızla doğrudan bağlantılıdır ve “fırsatları kaçırma” ya da “sorumluluklarını yerine getirmede başarısız ol­ma” kaygılarını dile getirir.

Rüyada Acele Etmek ile alakalı detaylı bilgi için 

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.