Rüyada “ Acemi ” Görmek

Acemi
Rüyada acemi görmek, önemli bir karar vermekte zor anlar yaşayacaksınız ve bu birden olacak birden önemli bir karar vermeniz gerekecek.
Etiketler:

Rüyada acemi görmek, önemli bir karar vermekte zor anlar yaşayacaksınız ve bu birden olacak birden önemli bir karar vermeniz gerekecek. Sabah uyandığınızda gördüğünüz rüyayı hatırlamıyorsanız, bu rüyanın sizin için pek bir anlamı yoktur. Bana gördüğün rüya ne anlatıyor diye düşünüyorsanız, hatırladığınız ve içinde yaşadığınız bir şeyse sizin için anlamı vardır. Acemi görmek, ani bir karar vermektir. Bu vereceğiniz karar sizin için yaşamınıza farklı bir yön verecektir. Bazı rüya yorumcularına göre gördüğünüz bu rüya kişinin korktuğu bir şeyin olduğuna ve bundan dolayı rüyasında acemi tavırlar şüpheci, çekingen olarak görür kendisini. Rüyasında hızlıca bir iş yaparak bu işin bozulduğunu gören kişi, bulunduğu herhangi bir şeyde olumsuzluk yaşayacağı manasına gelir. İstediği bir şeyi başarısızlıkla sonuçlanması anlamındadır. Rüyasını bir başkasını acemi görmek, yakın bir arkadaşınızın ya da akraba içinden birinin sizinle bir fikir alışverişi yapacağı anlamında tabir edilir.

Rüyada Acemi Olmak

Rüyada acemi olmak, rüyasında kendisini acemi gören kişi yapacağı bir işte düzensizlik, hem yapmak isteyip hem de o işte hevesinin kırılacağını yönündedir. Aynı zamanda bu rüya gören kişinin bazı korkuları olduğuna yorumlanır. Aşk hayatında bir karar aşamasında olup, ne ileri ne geri gidebildiğini işaret eder. Bundan dolayı hem kendi içinde hem de gün içindeki hayatını bu durumun yansıdığına delalettir. Zor bir karar verici ama kişi için hayırlı olacağı anlamındadır. Kendisinin istemediği fakat ailesinin ya da bulunduğu ortamın ondan beklediği bir durumun olduğunu ama bu işi isteksiz olduğu için yapamayacağı yönünde rivayet eder.

Rüyada Acemi Asker Olmak

Rüyada acemi asker olmak, genellikle bu rüya güç, kuvvet, kudret ve şan şöhret anlamında yorumlanır. Gören kişinin her anlamda hayatında mücadele ettiği ve mücadele etmekten korkmayan biri olduğuna işaret edilir. Bundan dolayı hayatının her anlamında kazandığına tabir edilir.

Rüyada Acemi Birliğinde Olmak

Rüyada acemi birliğinde olmak, kişinin bir şey için çok dua ettiğini umutlarını yitirdiği bir anda tekrar mutlu olacağına yorulur. Askıda kalmış bir şeyin, yeniden yapılandırılacağını ve bu yapılandırmanın çok hayırlı geleceği anlamındadır.

Rüyada Acemice Araba Kullanmak

Rüyada acemice araba kullanmak, Rüya sahibinin zorlu bir işe gireceğini işaret eder. Zorlukları aşarak yüksek mertebelere geleceğine yorumlanır. Acemi olarak yapılan bir işi başarmak, rüyasında ki yorumu her zaman yüksek mertebelere ermektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.