Rüyada “ Acı Çekmek ” Görmek

Acı Çekmek
Rüyada acı çekmek Rüya sahibinin ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alacağına işarettir.

Rüyada Acı Çekmek; Rüyada acı çekmek Rüya sahibinin ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına delalet eder.Rüya sahibi geçmişte yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtularak kendine yeni güzel bir hayat kurmuş ve tüm şansızlıkları sona ermiştir.Bu rüya  Rüya sahibinin akan gözyaşının dineceği, geçmişte yaşadığı kötü günlerini unutacağı ve yarınlarına umutla bakacağı anlamına gelir.Kişi yeni hayatında bolluk berekete kavuşarak maddi ve manevi bakımdan huzura esenliğe mutluluğa ermiş olur.

Rüyada Acı Hissetmek; Rüyada acı hissetmek rüya sahibinin kısa sürede yapmış olduğu dostluklara fazla kapılmaması ve her konuda dostum diyebildiği kişilere güvenmemesi olarak görülür. Kişi girmiş olduğu yeni iş hayatında ortamında bulunduğu insanların samimiyetlerine aldanmış sırtını dönebileceği sağlam dostlar olarak görmüştür.Bu kişide ileride olabilecek tehlikelere karşı savunmasız kalması olarak gösterilir.Rüya sahibi bu huyundan vazgeçmeli Aksi takdirde bu alışkanlık rüya sahibinin canını fena şekilde yakacak ve başını ağrıtacak demektir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek; Rüyada diş ağrısı çekmek , hayırlı olaylar yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işaret eder.Rüya sahibi hayatı boyunca ne iş hayatında nede özel hayatında maddi ve manevi anlamda sıkıntılar çekmeyecek olup her konuda çok şanslı ve başarılı olacaktır.Bu başarı kişiyi çevresine karşıda olumlu kılacak herkes tarafından örnek gösterilen sevilen kişi olarak kalacaktır.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek; Rüyada baş ağrısı çekmek , kişinin canın sıkılmasına, hayatının ve moralinin bozulmasına neden olan ve uzun zamandır kurtulmak için cebelleştiği o kötü durumdan nihayet kurtulmayı başaracağına ve rahata ereceğine alamet eder. Kişi, bu uğurda vermek için adadığı sadakasını da vermeyi unutmayacak demektir.Baş ağrısı çekmek kişinin geçmişte çekmiş olduğu sıkıntılarının sona ererek kişinin  ruhen ve bedenen huzura ermesi ve Allah katında dualarının kabul olması olarak işaret edilir.

Rüyada Vücudunda Yara Görmek; Rüyada vücudunda yara görmek rüya sahibinin yanlış yollara gireceği, din ve kitabı unutacağı, Allah katındaki yerinden vazgeçeceği, günaha girmekten korkmayacağı ve yalana dolana karışacağı şeklinde tabir edilir. Bir nevi rüya sahibinin Allah’a ve emirlerini hiçe sayarak şeytanın yolundan gitmeyi tercih etmesine ve ona tatmasına işaret olarak gösterilir. Bu tarz kişiler herkesten uzak kendi dünyalarına çekilmiş güzeli iyiliği dostluğu görmek yerine kötülüğü acımasızlığı zulmü tercih etmişlerdir.

Rüyasında Ameliyat Olduğunu Görmek; Rüyasında ameliyat olduğunu görmek  hayırlı ve olumlu bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, sağlık sorunları ile ilgili bir problemi varsa eğer en kısa sürede bundan kurtulacağına ve sağlığının düzeleceğine delalet edilir. Rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bir sıkıntısı varsa gelecek bir yardım ile bu sorundan kurtulacağına ve işlerinin çok daha iyi olacağına işaret edilir. Bu tarz rüya sahipleri her konuda başarılı olup hayat dail attıkları her adımda mutlu sona erecek bu başarıları kişide makam ve mevki yönünden yükselişe işaret olarak gösterilecektir. Ayrıca Rüyada ameliyat olduğunu görmek  rüya sahibinin afiyette ve keyifte olacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına ve geçim sıkıntısına düşmeden rahat, kolay ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.