Rüyada “ Acı ” Görmek

Acı
Rüyada acı görmek, yaşanılan pişmanlığa ve huzursuzluğa işaret eder. Gören kişilerin kendi yada yakın çevresinin hataları yüzünden yaşayacağı sorunlara tabir edilmiştir.

Rüyada acı görmek, yaşanılan pişmanlığa ve huzursuzluğa işaret eder. Gören kişilerin kendi yada yakın çevresinin hataları yüzünden yaşayacağı sorunlara tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenler için hoş tabirler içermeyen bu rüya, bela ve musibetlere, ayrılık ve üzüntüye rivayet edilir. Gördüğünüz bu rüya günlük yaşam içinde yaşanılan olumsuzluklar nedeni ile mutsuz ve gergin hissedileceğine delalet eder. Rüyada acı görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber, acı yemek, acı hissetmek gibi hisselere göre değişik anlamlar barındırır. Görülen bu rüya bazen üzüntü ve kedere bazende sevinç duyulacak gelişmeleri bildirir. Bu yüzden görülen rüyanın en iyi tabiri için duyulan acının kişide yarattığı hissin tabir için izahı önemlidir. Ayrıca bu rüyayı görenlerin rüya esnasındaki ruhi hallerine göre de yorumlayanlar olmuştur. Konu ile alakalı farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda görmüş olduğunuz rüyayı hatırınızda kaldığınca konusunda uzman hocalarımıza yorumlatabilirsiniz.

Rüyada Acı Görmek Ne Demek

Rüyada acı görmek, genel anlamı ile duygusal ve fiziki olarak zor bir sürecin varlığını bildirir. Gören kişilerin kısa süreli sağlık sorunları yaşamasına, ailevi bazı problemlerin ortaya çıkacağına işaret eder. Uyarı niteliğinde olan bu rüya kişiye karşı son zamanlarda düşmanca tavırlar içinde olan kişilere karşı dikkatli olmaya delalet eder. Bazen de istenmeden yapılan bir hata için vicdanen rahatsızlık duymaya, yaşanılan pişmanlığa yorulur.

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada acı çekmek, zorluk içinde geçecek bir döneme ve ardından duyulan ferahlığa işaret eder. Görülen bu rüya sevilen ve değer verilen biri ile yolların ayrılmasına, kayıplar yaşanmasını bildirir. Gördüğünüz bu rüya uzun süreli aksiliklerin kişiyi ruhi ve fiziki olarak yıpratacağına delalet eder. Aynı zamanda görülen bu rüya meşakkatlerden sonra ferahlığa, duyulan üzüntü ve kederin yerini sevincin alacağına yorulur.

Rüyada Acı Hissetmek

Rüyada acı hissetmek, görülen aksine hayır içeren bir rüyadır. Bu rüyayı görenlerin yakın bir zaman içinde yaşadıkları aksiliklerin son bulacağını bildirir. Gördüğünüz bu rüya büyük olumsuzluklardan sonra duyulacak huzur ve sakinliğe, rahmet ve berekete nail olmaya işaret eder. Sabırlı olunması, soğukkanlı davranılması gereken bir sürecin ardından gülen tarafın siz olacağına yorumlanır.

Rüyada Acı Yemek

Rüyada acı yemek, kişinin yaşadığı sıkıntıların yerini bir anda güzel gelişmelerin almasına işaret eder. Beklentilerin gerçekleşeceğine, hoş duyumlar alıp, içinde olunan huzursuzluğu alıp götürmesine delalet eder. Rüyada acı yediğini görmek, kişilerin, mutluluk yaşayacağı sürprizler gerçekleşeceğine, adeta sevince boğulacağına rivayet edilir.

Rüyada Acı Biber Görmek 

Rüyada acı biber görmek, iki farklı tabirle yorumlanmış olan bu rüya, rüyada görülen acı biber yeşil ve taze ise, sıhhate, gönül hoşluğu içinde olmaya delalet eder. Görülen biber kurutulmuş, dövülmüş bir şekilde ise, tatsız sözler duymaya, kırgınlıklar yaşamaya rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.