Rüyada “ Acı Tat ” Görmek

Acı Tat
Rüyada acı tat görmek, büyük rüya alimleri tarafında bazı rüyalar görülenin aksi olarak yorumlanmıştır.
Etiketler:

Rüyada acı tat görmek, büyük rüya alimleri tarafında bazı rüyalar görülenin aksi olarak yorumlanmıştır. Bunlar ağlamanın aslında gülmeye, ölmenin ise uzun ömre yorumlanması gibi tabirlerdir. Rüyada görülen acı tat da bunlar içerisinde sayılan rüyalardandır. Rüyada kişinin acı tattığını görmesi, gerçek yaşamda göze, gönüle hoş gelecek olayların gerçekleşeceğinin habercisidir. Gören kişi borçlu ise borcunu ödeyeceğine, hasta ise, şifa bulacağına, dertli ise derman bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibi düşünde kendisine acı bir şey ikram edildiğini görür ise, bu aslında yakın birinden gelecek ikram ve hayır olarak bildirilir. Duyu olarak kişinin rüyasında önce tatlı gelen fakat sonra acılaşan bir şey yediğini görmesi, sıkıntı ve musibetlere yorumlanır. Aynı şekilde rüyada tanımadığınız birinin size acı bir şey tattırdığını görmeniz, yeni dostluklara, vefalı arkadaşlıklar edineceğinizi gösterir. Rüyada yenilen acı bir şeyi sonradan tükürdüğünü görmeniz ise, önünüze kadar gelen fırsat ve imkanları geri çevireceğiniz olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Acı Tat Görmek Ne Demek

Rüyada acı tat görmek, var olan sıkıntıların yerini huzur ve sükunetin alacağını gösterir. Rüyada acı bir şey tatmak, aslında aksi yönde yorumlanmıştır. Gören kişi için hayatına neşe gelmesine, ağız tadına, keyfiyete rivayet edilmiştir. Bazen de olduğu gibi tabir edilmiş olup, yaşanacak moral bozukluğu ve üzüntü olarak da yorulur. Rüyada tatlı yemek, kavuşma beklentisi içinde olduğunuz biri ile buluşmak olarak bildirilir. Rüyada ekşi tat görmek, yemek, kağıt üzerinde yapılan hileye, harama meyil etmek olarak bildirilir.

Rüyada Ağızda Acı Tat Görmek

Rüyada ağızda acı tat görmek, hayırlı olanı seçmeye, alın teri ile kazanılan maddi kazanç olarak bildirilir. Görülen bu rüya, aile ve sosyal çevrede var olan sıkıntıların bir bir çözüme ulaşacağını gösterir. Eski neşe ve keyfinizi tekrar kazanmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Acı Tatmak

Rüyada acı tatmak, hoş durumlar ile karşılaşacağınıza, hayatınıza renk gelmesine, hayırlı sonuçlara delalet eder. Rüyada acı tadan kişi, geçime dair endişe ve tasalarından kurtulur.

Rüyada Acı Sos Yemek

Rüyada acı sos yemek, maddi ve manevi olarak zor bir süreç içinde olmaya, meşakkatli yollara, fakat sonucun sizin adınıza hayır olacağına delalet eder. Rüyada acı sos yediğini gören kişinin, türlü zorluklar ile sınanacağına, yılmadan üzerine gitmesi gerektiğine, gülen tarafın kendi olacağını belirtir.

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada acı çekmek, üzerinizdeki ruhi ve fiziki baskılardan kurtulmaya, rahata ermek olarak rivayet edilir. Acı çektiğini gören kişi, her türlü bela ve musibetlerin üzerinden Allah’ın izini ile gelecek demektir.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek, bazı alimler yaşanacak sorunlar olarak yorumlamış olsalar da, genel olarak güzel sonuçlar almaya tabir edilir. Tatlı yediğini gören kişinin, duygusal olarak kendisini iyi hissedeceği, maddi olarak kazancının artacağı bir süreç yaşayacağına rivayet etmişlerdir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.