Rüyada “ Açık Gözlü Birini ” Görmek

Açık Gözlü Birini
Rüyada açık gözlü birini görmek, öncelikle bu rüyanın iki anlamı vardır bir görüldüğü gibi yorumlanır, yani gerçek anlamını verir
Etiketler:

Rüyada açık gözlü birini görmek, öncelikle bu rüyanın iki anlamı vardır bir görüldüğü gibi yorumlanır, yani gerçek anlamını verir. Gerçekten açık gözlü birini görmek ve gözlerinin içine bakmak göz teması kurmak birisi hakkında düşünceleriniz olduğuna ve bu düşünceleri tamamen ne olduğunu Anlayamadığınız yönündedir. Gördüğünüz kişiyi çözmek istediğinize ve çözmek için sürekli düşüncede olduğunuz anlamındadır. Diğer anlamı ise, açıkgöz yani zeki anlamına gelir. Zihni açık anlamındadır ve kişinin yapmak istediklerinde başarılı olacağını gösterir. Başkaları tarafından kolay kolay kandırılamayan ve dolandırılamayan bir işaret eder. Akıllı davranışlarıyla çevresindeki herkesi mest eder ve o kişiyle herkes konuşmak arkadaşlık kurmak istediği yönünde ifade edilir. Kendi rüya içinizde akıllı davranışlarda bulunuyorsanız, bu ünlü rüya tabiricilerine göre mutlu mesut olmaya rüyada insan şekline bürünüp ben senin aklınım deniyorsa iyiye ve çıkar sağlayacak bir işlere delalettir.

Rüyada Açık Gözlü Birini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada açık gözlü birini görmek ne anlama gelir, Yukarıda anlatıldığı gibi iki çeşit olarak yorumlanır. Birisinin gözüne bakmak göz teması kurmak o kişinin sizin için ne demek istediğini aklında olan düşüncesini anlamak için sürekli düşünmek manasındadır. Diğer yorumu ise, akıllı ve çok zeki olan birisini işaret eder. Bu kişinin her anlamda kendisine ve çevresine yararlı olduğu yönündedir. Bazı yorumculara göre, akıl ve ruh dört şekilde yorumlanır yani devlet işlerine, bahtınıda açık olmasına, anadan babadan hayır duası almaya, mal, mülk, şan, şöhret şeref demektir. Her anlamıyla bu rüya aklı fikri akıllı olabilecek olan güzellikleri temsil eder.

Rüyada Açık Gözlülük Ne Demek

Rüyada açıkgözlülük ne demek, rüya sahibinin aklı sayesinde kazanacağı mertebe ve güç manasına gelir. Bazen ise karşısındakinin kendisi için ne düşündüğünü düşünerek bulmasıdır.

Rüyada Açık Gözlü Olmak

Rüyada açık gözlü olmak, Rüya sahibinin aklı sayesinde iş hayatında çok büyük projelere imza atacağı yönündedir. Mesleki anlamda kendini ilerletmek manasına gelir. Güç kazanması ve şans kapılarının bu dönem sonuna kadar onun için açılması anlamındadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.